تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1128 از 1129 اولاول ... 128628102810781118112411251126112711281129 آخرآخر
نمايش نتايج 11,271 به 11,280 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه Peyman Skylark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود بر تمامی شما دوستان و همقطاران قدیم و جدید، و تشکر بخاطر لطف و محبتی که به بنده دارید و جویای احوالم بودید. طی این مدت کماکان به کلوپ سر میزدم و چون خوشبختانه دوستان اکثرا به مسائل فنی آشنا هستن و پاسخهای خوبی به سوالات فنی میدادند( و البته من هم استفاده میکنم) بنابراین دلیلی برای ورود به این گفتگو و مبادله تجربه ها نمیدیدم، مگر اینکه حرف تازه ای در باره تجربه جدید داشته باشم، که فعلا تا این لحظه ، چیزی که قابل ارائه باشه، وجود ندارد، هرچند که موارد جزئی هم برای همه ما مهم و تعیین کننده است.
    درود بر همه دوستان

نوروز 1403 رو به همه دوستان و همراهان تبریک میگم علی الخصوص علی آقا (camaro lt) بزرگ این کلوپ که زحمات بسیاری کشیدند تو این سالها و راهنمایی هایی که کردند به خیلی ها کمک کرده.امیدوارم سالی سراسر شادی همراه با موفقیت داشته باشید و آرزومندم به آرزوهاتون برسید.

ما در این فضای مجازی دستمون بسته هست و کار زیادی ازمون بر نمیاد . اگه گاهاً جویای احوال هستیم این تنها کار کوچکی هست که از ما ساخته هست و چه خوش گفت فروغ فرخزاد:

اگر یاد کسی هستیم
    این هنـر اوست
    نە هنر ما..!
    چقدر زیباست
    کسی را دوسـت بداریم
    نە برای نیــاز...
    نە از روی اجبار...
    و نە از روی تنهایی...
    فقط برای اینکە ارزشش را دارد

( شاید ازنظر مدیران این پست بنده کلوپ رو به حاشیه هدایت کنه اما لازم دونستم عرض ادبی کرده باشم. )
    Last edited by Peyman Skylark; 24-03-2024 at 12:15.

2. 2 کاربر از Peyman Skylark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hamid-48's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنده هم به سهم خود حلول سال نو و بهار طبیعت رو به همه اعضای کلوپ شادباش عرض میکنم.
    از اینکه علی آقای عزیز کماکان همراه و در کنار ما هستند بسیار خشنود شدم
    Last edited by hamid-48; 25-03-2024 at 11:20.

4. این کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2022

پيش فرض

درود وقت دوستان بخیر
    موتور نوا من گویا دو سیلندرش کار نمیکنه شمع و وایر و دلکو چک کردم سالم بود.
    میشه روی نوا به جای موتور ۶ سیلندر خطی یه موتور ۳۵۰ نصب کرد؟
    قیمت موتور ۶ سیلندر و ۸ سیلندر الان حدودا تو چه رنجی هستن؟

6. این کاربر از Rezaraeis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

سلام لطفا کسی برام می گه جعبه فیوز شورلت نوا فیوز نور بالا و نور پایین کدام است؟ ممنون

8. این کاربر از امید فریوری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود وقت دوستان بخیر
    موتور نوا من گویا دو سیلندرش کار نمیکنه شمع و وایر و دلکو چک کردم سالم بود.
    میشه روی نوا به جای موتور ۶ سیلندر خطی یه موتور ۳۵۰ نصب کرد؟
    قیمت موتور ۶ سیلندر و ۸ سیلندر الان حدودا تو چه رنجی هستن؟
    درود بر شما
    اگر دوتا سیلندر کار نکنه، کارکرد موتور در حالت درجا خیلی بد و همراه با لرزش زیاد هست. برای آزمایش، وایرها رو یکی یکی جدا کردید و جرقه زدن سیلندرها رو کنترل کردین؟ اگه همه جرقه دارن ولی موقع جدا کردن وایر بعضی سیلندرها، کارکرد موتور تغییری نمیکنه، اون سیلندرها به احتمال زیاد مشکل سوختن سوپاپ دارن.
    نصب موتور 350 روی نوا امکانپذیر هست و بعضی از نوا های مونتاژ امریکا (بخصوص کوپه ها) بطور فابریک موتور 8 سیلندر دارن. البته کار ساده ای نیست و مستلزم تغییراتی روی محل دسته موتورها است ضمن اینکه از نظر قانونی هم مجاز نیست.
    قیمت موتور کامل 6 حدود 40 تا 50 تومن و 8 حدود 70 تا 80 تومن شنیدم. ضمنا اگه موتور 6 بخواین ببندید لوازم دورچین موتور مال خودتون قابل استفاده هست ولی در صورت تغییر به 8 سیلندر، دورچین کامل هم نیازه.

10. این کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام لطفا کسی برام می گه جعبه فیوز شورلت نوا فیوز نور بالا و نور پایین کدام است؟ ممنون
    سلام متقابل
    توی جعبه فیوز نوا، برای چراغهای اصلی جلو (اعم از نور بالا یا پایین) فیوز گذاشته نشده و فیوزهای موجود، برای چراغهای کوچک، راهنما، فلاشر، دنده عقب و استپ ترمز هست.

12. این کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییتون. ولی هر کاری کردن چراغ نور پایین سمت شاگرد روشن نمی شه. افتامات رو چک کردم سوکت و لامپ نمی دونم چرا روشن نمی شه. یکبار باتریساز گفت جای فیوز رو چک کن بعضی وقتها از اونجا می تونه باشه . چجوری پایه های فیوز رو چک کنم که برق داره؟

- - - Updated - - -

خیلی ممنون از راهنماییتون. ولی هر کاری کردن چراغ نور پایین سمت شاگرد روشن نمی شه. افتامات رو چک کردم سوکت و لامپ نمی دونم چرا روشن نمی شه. یکبار باتریساز گفت جای فیوز رو چک کن بعضی وقتها از اونجا می تونه باشه . چجوری پایه های فیوز رو چک کنم که برق داره؟

14. این کاربر از امید فریوری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=امید فریوری;9198821]خیلی ممنون از راهنماییتون. ولی هر کاری کردن چراغ نور پایین سمت شاگرد روشن نمی شه. افتامات رو چک کردم سوکت و لامپ نمی دونم چرا روشن نمی شه. یکبار باتریساز گفت جای فیوز رو چک کن بعضی وقتها از اونجا می تونه باشه . چجوری پایه های فیوز رو چک کنم که برق داره؟

- - - Updated - - -

اشکال ماشین شما بسیار ساده برطرف میشه و عجیبه که باتریساز چنین حرفی زده. به این نکته توجه کنین که چراغ یک طرفش روشن میشه. پس نه مشکل از برق اصلی هست، نه فیوز، نه آفتامات. فقط میتونه از تکه سیمی باشه که از آفتامات تا پشت چراغ رفته (سیم از داخل قطعی پیدا کرده) یا محل اتصال این سیم به آفتامات و سوکت لامپ یا حتی خود لامپ.
    بعضی وقتا لامپ ظاهرا سالمه و رشته سیم داخلش سر جاش هست (نریخته) ولی قطعی ریزی داره که دیده نمیشه. به نظرم اول لامپ رو در بیارین و مستقیما بهش برق وصل کنین و هردو کنتاکتش رو چک کنین. اگر سالم بود برین سراغ سوکت لامپ که خوب به کنتاکتهای لامپ متصل بشن. در انتها هم سیم مربوطه چک بشه که قطعی نداشته باشه. حتما" مشکل حل میشه.
    Last edited by hamid-48; 03-04-2024 at 13:58.

16. این کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

خیلی ممنون لطف کردین. چک می کنم ... ببینم درست می شه یا نه. بیزر من هم کار نمی کنه
    جدا چک کردم درست بود صدا می داد ولی انگار از سیم هاش هست اون جدولش چجوری هست مرحله مرحله چک کنم؟!

- - - Updated - - -

خیلی ممنون لطف کردین. چک می کنم ... ببینم درست می شه یا نه. بیزر من هم کار نمی کنه
    جدا چک کردم درست بود صدا می داد ولی انگار از سیم هاش هست اون جدولش چجوری هست مرحله مرحله چک کنم؟!

18. این کاربر از امید فریوری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Moodi98's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2023
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام و عرض ادب خدمت جناب علی (کامارو)
    بنده بسیار از حضور شما در این کلوپ خرسندم.
    و از گذشته ها از رهنمود های شما برای بالا بردن اطلاعات فنی خود. بهره بردم.
    بنده از سال ها پیش در فروم مطالب شما را دنبال می کنم و از همه ی آن ها عکس گرفتم.
    الان که این متن را می نویسم، ۱۹ سال سن دارم و نوید این را می دهم، شما آخرین نسل کلاسیک باز ها و آمریکایی باز ها نیستید؛ چرا در این سالیان شاهد علاقه بیشتر جوانان به این خودرو ها بوده ام.
    البته که آن هایی که این ماشین ها را نمی فهمند ظاهر و باطن این ماشین ها را به بد ترین شکل در می آورند.
    ارادتمند شما
    مهدی سلیمانی

20. 2 کاربر از Moodi98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 13 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •