تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 999 از 1129 اولاول ... 4998999499899959969979989991000100110021003100910491099 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,981 به 9,990 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه usa302's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

ممنون اقا علی
    با توجه به این که رو ماشین LPG نصب شده فکر کنم اگه اشتباه نکنم لوله برگشت بخاری واسه رگلاتور رفته باشه
    اینجارو نمیدونم باید چیکار کنم
    با تشکر

داره خودمونی میشه Peyman Skylark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز و با صفا
    کسی از کاربرد این میکروفون هایی که رو ماشینای جنرال موتورز نصب میشد چیزی میدونه؟

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز و با صفا
    کسی از کاربرد این میکروفون هایی که رو ماشینای جنرال موتورز نصب میشد چیزی میدونه؟
    این بیسیم هست و احتمالا از نوع برد کوتاه تا در زمان اضطراری امکان تماس با بقیه راننده ها یا مراکز امدادی وجود داشته باشه. ظاهرا در گذشته و بیشتر دهه 60 و 70 میلادی، استفاده از بیسیم برد کوتاه در آمریکا خیلی رایج بوده و البته تلفنهای بیسیم هم بود که الان هم هنوز وجود داره ، هرچند که با آمدن مبایل دیگه مثل گذشته طرفدار نداره.

گویا هنوز هم میشه در ماشین بیسیم نصب کرد منتها تحت شرایط خاص و برای استفاده در باند مشخصی تا با بیسیم پلیس و ..تداخل پیدا نکنه، و همین داستان یک فیلم جالب به نام Nightcrawler " خزنده شب" با بازی
    Jake Gyllenhaal بود که با خرید یک بیسیم ارزان و نصب در ماشین، به مکالمات پلیس 911 گوش میداد و زودتر از بقیه در محل یک حادثه میرفت و گزارش و فیلم تهیه میکرد و به کانالهای تلویزیونی میفروخت و....

در کامیونهای آمریکا بطور استاندارد بیسیم نصب شده و برای تماس با مراکز امدادی و یا راننده های دیگه و اعلام وضعیت ترافیک و جاده و.. استفاده میشه، بخصوص در مناطقی که معمولا آنتن دهی تلفن همراه زیاد خوب نیست ( کوهستانهای دور افتاده و بیابان و مناطق نزدیک به قطب شمال و..)
    احتمالا در تاکسیهای بیسیم ایران هم از همین نوع بیسیم استفاده میشه.

Last edited by camaro lt; 14-06-2017 at 12:12.

4. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

ممنون اقا علی
    با توجه به این که رو ماشین LPG نصب شده فکر کنم اگه اشتباه نکنم لوله برگشت بخاری واسه رگلاتور رفته باشه
    اینجارو نمیدونم باید چیکار کنم
    با تشکر
    زمانی که هنوز LPG را از روی ماشینم پیاده نکرده بودم به این صورت بود که شلنگ از واتر پمپ به ورودی رگلاتور وصل میشد و بعد از گرم کردن محفظه رگلاتور از خروجی رگلاتور توسط شلنگ به ورودی لوله رادیاتور بخاری وصل میشد.
    Last edited by kcnc; 14-06-2017 at 14:50.

6. 2 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام علی آقا ممنونم بابت اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید.
    پس وسیله خیلی کاربردی بوده.الان که شما گفتید من یاد بازی king of the road افتادم که نقش یک راننده کامیون تو امریکا رو بازی میکرد.تو اون بازی هم با این بیسیم خیلی کارها از جمله ارتباط با امداد ۹۱۱ و کامیون دارانی که تو جاده هستن و یا چندتا کار دیگه که درست یادم نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم
    امیدوارم خوب و سالم و سلامت باشید
    بنده طبق علاقه گاهی پیگیر بحث ها و اطلاعاتی که میذاشتید بودم که همه کامل و بی نقص بودند
    الان شرایطیو دارم که ماشینمو بفروشم و خواستم یک کامارو 76 با سند 6 بگیرم
    حالا سوالم اینجاست که بنظرتون بعد از این جریانات پلاک تاریخی، ماشین کلاسیک بگیر یا صبر کنم تکلیفشون مشخص شه؟
    و اگر خواستم بگیرم علاوه بر سلامت بدنه و موتور و گیربکس به چه چیزایی دیگه باید دقت کنم؟
    و دیدم که بعضی از دوستان ماشین سند 6 دارن ولی موتور 8 انداختن و استفاده هم میکنن
    میخواستم بدونم که از نظر پلیس و اینا مشکلی پیش نمیاد ؟ نمیفهمن؟؟
    ممنون میشم منه کم تجربه رو کمی راهنمایی کنید
    Last edited by nima201136; 18-06-2017 at 11:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

بنده طبق علاقه گاهی پیگیر بحث ها و اطلاعاتی که میذاشتید بودم که همه کامل و بی نقص بودند
    حالا سوالم اینجاست که بنظرتون بعد از این جریانات پلاک تاریخی، ماشین کلاسیک بگیر یا صبر کنم تکلیفشون مشخص شه؟
    و اگر خواستم بگیرم علاوه بر سلامت بدنه و موتور و گیربکس به چه چیزایی دیگه باید دقت کنم؟

کامارو 76 ، اتومات ، گیبکس350 توربین دار ، کاربرات 4 دهنه روچستر ، پمپ بنزین برقی ، فن ماکسیمایی ، موتور 350 ، سر سیلندر سوپاپ بزرگ ، ( البته این موتور الان 8 هستش و لی داخل سند 6 هس که موتور 6 هم موجوده )

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

و دیدم که بعضی از دوستان ماشین سند 6 دارن ولی موتور 8 انداختن و استفاده هم میکنن
    میخواستم بدونم که از نظر پلیس و اینا مشکلی پیش نمیاد ؟ نمیفهمن؟؟
    اگر جواب کلی بخواهید، از نظر من خرید در حال حاضر مناسب نیست چون وضعیت این خودروها مشخص نیست و شما هم تجربه فنی لازم ندارید و در ادامه تغییر در فرم اتاق خودرو و تعویض موتور بدون مجوز راهنمایی و رانندگی ممنوع بوده و زمان انتقال سند و خرید و فروش مشکل بوجود میاد مگر اینکه راهنمایی و رانندگی این قضیه را تایید بکنه و در سند و کارت ماشین وارد شده باشه.

برای خرید هر نوع اتومبیل، چه قدیمی یا جدید، تمام بخشها باید بطور کامل و دقیق بررسی بشه، از جمله موتور گیربکس دیفرانسیال جلوبندی سیمکشی و ادوات برقی و فنی و کولر و بخاری و تزئینات و بدنه و شاسی و..و..و. که وجود هر گونه عیب و ایراد در اینها روی قیمت نهایی تاثیر میگذاره و میتونه بعدها هزینه های زیادی برای خریدار در بر داشته باشه.
    اگر تصمیم به خرید گرفتید حتما باید با چند نفر که واقعا با خودروها و بخصوص آمریکایی کلاسیک آشنایی کامل دارن و از نظر مسائل فنی و مکانیکی تبحر لازم را دارند، مشورت کنید تا اونها ماشین را در این موارد چک بکنند.

هر نوع ایراد قانونی در سند و پلاک و شماره های بدنه و شاسی و برگه های سند و کارت مالکیت و.. هم باید به دقت بررسی بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

ممنون ، بله درست میفرمایید ، برای کارشناسی ماشین هم دوست و هم آشنا دارم و مشکلی نیست ، فقط همون مشکل پلاک تاریخی دارم که اونم موندم چیکار کنم ، اخه متاسفانه ماها جایی زندگی میکنیم که اول قانون تصویب میکنن بعدها در طول زمان به این نتیجه میرسن که قانون خوبی هست یا نه ، هیچ نظارت و پیش بینی صحیحی در موردش انجام نمیدن
    مشکل بعدی هم اینجاست که اصلا مشخص نیست این بحث تا کی ادامه داره (ممکنه چند سال) و اصلا هم اجرایی بشه یا نه
    کلا آدم میمونه چیکار کنه

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام علی آقا ممنونم بابت اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید.
    پس وسیله خیلی کاربردی بوده.الان که شما گفتید من یاد بازی king of the road افتادم که نقش یک راننده کامیون تو امریکا رو بازی میکرد.تو اون بازی هم با این بیسیم خیلی کارها از جمله ارتباط با امداد ۹۱۱ و کامیون دارانی که تو جاده هستن و یا چندتا کار دیگه که درست یادم نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •