تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 979 از 1129 اولاول ... 47987992996997597697797897998098198298398910291079 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,781 به 9,790 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

در آغاز فعالیت turboman2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

با سلام. بالاخره دینام باز شد. یکی از پایه های دیود کار نمی کرد! بالشتک هم خیلی شل شده بود و دیگه کارایی نداشت. بالشتک نو و دیود سالم استوک و اصلی خریداری و نصب شد و در نهایت ذغال ها هم تعویض شد و مشکل مرتفع شد با سپاس از دوستان

2. 4 کاربر از turboman2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام. بالاخره دینام باز شد. یکی از پایه های دیود کار نمی کرد! بالشتک هم خیلی شل شده بود و دیگه کارایی نداشت. بالشتک نو و دیود سالم استوک و اصلی خریداری و نصب شد و در نهایت ذغال ها هم تعویض شد و مشکل مرتفع شد با سپاس از دوستان
    بسیار عالی، البته همیشه سعی کنید از مراحل مختلف کار عکس بگیرید تا اینجا با توضیحات و تصاویر، به نوعی آموزشی مفید برای بقیه کاربران باشه و با نگه داشتن تصویرها ، یک آرشیو مصور از کارهای انجام شده روی ماشین خواهید داشت که برای مراجعات بعدی خیلی بدرد بخور هست.

////////////////

متاسفانه مشکل همیشگی دوباره برگشته !
    خراب شدن لاستیک پمپ شتاب کاربراتور.
    جنس بد و کیفیت پایین این لاستیکها نهایتا برای چند ماه دوام داره و بعد خشک و سفت شده و انعطاف لازم برای آب بندی کامل در داخل سیلندر پمپ شتاب و بدنه کاربراتور را نداره و با فرار بنزین از کناره پمپ به سمت بالا، تاثیر بسیار بد و منفی در شتاب گرفتن ماشین میگذاره.
    نمونه هایی در سایتهای خارجی برای فروش هست که با ضمانت کیفیت و کارایی بالا فروخته میشه و مسلما از نمونه های موجود در ایران خیلی بهتر کار میکنند.

تعدادی هم از جنس مواد مصنوعی ضد بنزین و یا چرم ساخته شده که کارایی و دوام بسیار زیادی دارند

هرچند در گذشته تلاش کردم تا نمونه دست ساز چرمی درست کنم، که نتیجه نداد، اما سعی میکنم روش جدیدی برای ساخت نمونه چرمی پیدا کنم و یا اینکه از مدلهای مشابه در اتومبیلهای دیگه استفاده کنم که شاید دوام بهتری داشته باشه.

4. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

نمایش مقتدرانه فورد F-150 فیس‌لیفت

یکی از تحفه‌های فورد در NAIAS امسال نسخه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است که تغییرات صورت‌ گرفته در نمای جلو و عقب، سامانه‌های فعال ایمنی متعدد و قوای فنی به‌روزرسانی شده بار دیگر موجب قرار گرفتن آن در مرکز توجه گردیده‌اند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نسل کنونی سه سال پیش با بدنه آلومینیومی متولد شد و طی این مدت رقابت بسیار تنگاتنگی با رقبا داشت. حالا هم برای مدل 2018 تحت عمل جراحی قرار گرفته و به مواردی همچون جلوپنجره، چراغ‌ها و سپرهای جدید، رینگ‌های تازه 17 الی 22 اینچی، پیشرانه‌های ارتقا یافته و سامانه‌های ایمنی فعال مجهز گشته تا حتی یک لحظه هم در قیاس با رقبا احساس کمبود نکند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نگاهی به تغییرات فنی می‌اندازیم. بلوک 3.3 لیتری V6 تزریق مستقیم جای نمونه 3.5 لیتری پیشین را گرفته و همان خروجی 282 اسب بخار و 343 نیوتون‌متر را ارائه می‌دهد. پیشرانه 2.7 لیتری اکوبوست به Dual Port و تزریق مستقیم سوخت مجهز شده و طبق ادعای کمپانی قدرت، بازدهی و دوام بیشتری دارد. نمونه 5 لیتری هم پس از انجام چند به‌روزرسانی دقیق توان و گشتاور بالاتری تولید می‌کند. باید اشاره کنم کنار همه این‌ها جعبه‌دنده ده سرعته جدید قرار خواهد گرفت که در مقایسه با رقبا کاملاً منحصربه‌فرد می‌نماید. بزرگ‌ترین اتفاق اما اضافه شدن گزینه 3 لیتری شش سیلندر V شکل گازوئیلی می‌باشد که مراحل طراحی و مهندسی آن تماماً در داخل کمپانی انجام شده است. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از سایر فناوری‌های بکاررفته می‌توان به وای‌فای هات‌اِسپات، سامانه استارت-استاپ، کروز کنترل انطباقی با توانایی انجام توقف و حرکت متوالی و کمکی پیش از تصادف به همراه تشخیص عابر پیاده اشاره کرد.
    جو هِنریکز (Joe Hinrichs) رئیس فورد آمریکا می‌گوید:

F-150 از سال 1977 تاکنون تراک برتر آمریکا بوده است. مدل جدید هم درواقع مثال بارز صدق وعده ما در بحث بهره‌گیری مستمر از نوآوری برای تأمین خواسته‌های مشتریانمان می‌باشد.
    فورد F-150 فیس لیفت 2018 از پاییز سال جاری میلادی در تأسیسات این خودروساز واقع در میشیگان (Michigan) و میسوری (Missouri) ایالات‌متحده روی خط تولید رفته و بلافاصله روانه بازار خواهد شد.

منبع : پدال

6. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

نسل جدید فورد برانکو در سال 2020 به بازار می‌آید

در نمایشگاه خودروی دیترویت امسال علاوه بر رونمایی‌های فراوانی که صورت گرفت، خبرهای جالبی هم اعلام شد. یکی از این خبرها اعلام رسمی بازگشت فورد برانکو در سال 2020 بود. مدت‌ها بود که شایعاتی مبنی بر احتمال بازگشت این خودرو منتشر می‌شد اما سرانجام فورد رسماً تأیید کرد که این خودرو در سال 2020 به بازار عرضه خواهد شد. علاوه بر این، فورد گفته است که پیک‌آپ رنجر نیز به شمال آمریکا بازخواهد گشت.
    رنجر به‌عنوان یک وانت متوسط از سال 1982 به بازار عرضه شد اما فورد عرضهٔ آن‌را در بازار ایالات‌متحده در سال 2011 متوقف کرد و نسل جدید رنجر که در همین سال معرفی شد را تنها در بازارهای دیگری چون آمریکای جنوبی، اروپا و آسیا عرضه کرد تا فورد در بخش وانت‌های متوسط در برابر جنرال موتورز و خودروهای جی‌ام‌سی کانیون و شورلت کلرادو نماینده‌ای نداشته باشد؛ اما حالا بیضی آبی تصمیم گرفته رنجر را در سال 2019 دوباره در ایالات‌متحده عرضه کند و یک سال بعد نیز نسل جدید SUV محبوب برانکو را عرضه نماید.
    رئیس فورد آمریکا «Joe Hinrichs» در این رابطه در نمایشگاه دیترویت گفته است:
    «ما صدای بلند و واضح مصرف‌کنندگان را شنیده‌ایم. آن‌ها نسل جدیدی از وسایل بسیار توانا و درعین‌حال سرگرم‌کننده را می‌خواهند. رنجر برای کسانی عرضه خواهد شد که یک وانت مقرون‌به‌صرفه، کاربردی و با قابلیت‌های آفرود بالا می‌خواهند. برانکو نیز یک 4×4 متوسط کاربردی خواهد بود برای کسانی که به دنبال هیجان و رانندگی خارج از شهرها هستند».
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسل کنونی وانت رنجر که در بازارهایی چون آسیا، اروپا و استرالیا عرضه می‌شودبنابراین هر دو خودروی رنجر و برانکو پس از وقفه‌ای طولانی در سال‌های 2019 و 2020 به ایالات‌متحده بازخواهند گشت و هر دو در کارخانهٔ فورد در میشیگان تولید خواهند شد؛ اما فورد برانکو جدید چه خودروی خواهد بود و چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟ در ادامهٔ این مطلب قصد داریم به بیان آن چیزهایی بپردازیم که در حال حاضر از برانکو می‌دانیم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخرین نسل فورد برانکو که تولیدش در سال 1996 خاتمه یافتتولید فورد برانکو در سال 1966 به‌عنوان یک SUV کامپکت آغاز شد و در سال 1996 از خط تولید کنار رفت؛ اما برانکو هیچ‌گاه از قلب طرفداران بیرون نرفت و همواره در انتظار بازگشت آن بودند. حال تا سه سال دیگر این انتظار به سر آمده و نسل جدید برانکو راهی بازار خواهد شد. به گفتهٔ فورد، برانکو جدید یک 4×4 واقعی با ساختار بدنه روی شاسی خواهد بود و مانند جیپ رانگلر یک آفرودر حرفه‌ای و جان‌سخت است. این خودرو اشتراکات زیادی با نسل جدید وانت رنجر خواهد داشت که همان‌طور که در بالا گفته شد یک سال قبل از برانکو معرفی می‌شود. همچنین با توجه به اینکه در نسل جدید جیپ رانگلر برای کاهش وزن از آلومینیوم استفاده شده است، به‌احتمال‌زیاد فورد نیز همین کار را با برانکو انجام خواهد داد. (مانند F150).
    هنوز در مورد طراحی برانکو جدید مطمئن نیستیم و رندرهایی هم که تاکنون از این خودرو طراحی شده‌اند به‌صورت فرضی ظاهری شبیه به رپتور را برای آن در نظر گرفته‌اند. بااین‌حال یکی از طراحان فورد گفته است که برانکو جدید بسیار شبیه به نسل کنونی فورد اورست خواهد بود. اورست یک SUV پنج‌در است که روی پلت‌فرم نسل فعلی رنجر ساخته شده و صرفاً در بازارهایی خارج از ایالات‌متحده عرضه می‌شود. این خودرو در استرالیا طراحی شده و در تایلند به تولید می‌رسد. فورد اورست هم‌اکنون با پیشرانه‌های دیزل در بازارهایی چون استرالیا، آسیا و آفریقای جنوبی عرضه می‌شود.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فورد اورستبا توجه به اینکه در حال حاضر فورد برای محصولات موستانگ، رپتور و GT خود از پیشرانه‌های اکوبوست استفاده کرده است، احتمالاً برانکو هم مجهز پیشرانهٔ اکوبوست خواهد بود که بیش از 300 اسب بخار قدرت و مقدار زیادی گشتاور خواهد داشت. همچنین با توجه به اینکه فورد به‌تازگی یک پیشرانهٔ دیزل برای نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ پیک‌آپ F150 ارائه کرده است، احتمال عرضهٔ برانکو با موتور دیزل نیز وجود دارد.
    در مورد قیمت برانکو جدید نیز با توجه به مدل‌های موجود می‌توان پیش‌بینی‌هایی کرد. به‌عنوان‌مثال فورد اورست هم‌اکنون در بازار استرالیا معادل 40 هزار دلار آمریکا قیمت دارد اما با توجه به اینکه تولید برانکو در میشیگان صورت خواهد گرفت و رقبای کنونی او یعنی جیپ رانگلر و تویوتا 4Runner به‌طور میانگین 35 هزار دلار قیمت دارند، می‌توان حدس زد که برانکو هم با همین حدود قیمت عرضه گردد. انتظار می‌رود نسل جدید فورد برانکو در سال 2019 معرفی شده و با مدل 2020 به بازار عرضه گردد. همچنین اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود احتمالاً رونمایی از این خودرو در نمایشگاه دیترویت 2019 صورت خواهد گرفت.
    منبع: Motor1

8. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی hamid-r-s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    ایلام.درخدمتیم

پيش فرض

با سلام
    یه مشکل
    امروز خواستم برم سر کار، هر بار استارت می زدم چند بار خیلی سریع چق چق (هم اتومات استارت و هم شاید یه آفتامات)میکرد و چراغ های اخطار با همان سرعت خاموش و روشن می شدند، سپس دیگه چراغها دیگه روشن نمی شدند و صدای چق چق مثلا یه آفتامات هم نمیامد و.
    مشکل از چی میتونه باشه

باتری شارژ کامل است و همه ی اتصالات محکم و درست.این مشکل بدون سابقه بوده

10. این کاربر از hamid-r-s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام
    یه مشکل
    امروز خواستم برم سر کار، هر بار استارت می زدم چند بار خیلی سریع چق چق (هم اتومات استارت و هم شاید یه آفتامات)میکرد و چراغ های اخطار با همان سرعت خاموش و روشن می شدند، سپس دیگه چراغها دیگه روشن نمی شدند و صدای چق چق مثلا یه آفتامات هم نمیامد و.
    مشکل از چی میتونه باشه

باتری شارژ کامل است و همه ی اتصالات محکم و درست.این مشکل بدون سابقه بوده
    این علامت ضعیف بودن باطری هست و یا اینکه باطری مشکلی نداره ولی برق با شدت و آمپر کافی به استارت نمیرسه که دلیل اون از شل یا کثیف بودن سرباطری ها، و یا شل بودن اتصال منفی بدنه یا مثبت سر اتوماتیک استارت هست.
    این موارد را چک کنید و اگر ایرادی نبود ممکنه خود اتوماتیک استارت ایراد داشته باشه.

12. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی hamid-r-s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    ایلام.درخدمتیم

پيش فرض

این علامت ضعیف بودن باطری هست و یا اینکه باطری مشکلی نداره ولی برق با شدت و آمپر کافی به استارت نمیرسه که دلیل اون از شل یا کثیف بودن سرباطری ها، و یا شل بودن اتصال منفی بدنه یا مثبت سر اتوماتیک استارت هست.
    این موارد را چک کنید و اگر ایرادی نبود ممکنه خود اتوماتیک استارت ایراد داشته باشه.

درود بر استاد ، آره
    ایراد از باتری بود، با وجودی که به شدت رعایت کردم که باتری هیچوقت خالی نباشه دو سال بیشتر عمر نکرد
    سپاسگزارم

14. 4 کاربر از hamid-r-s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه usa302's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام اقا علی عرض کنم که بله باطری واقعا فعلا عالیه من باطری رو افقی سرجاش نصب کردم یعنی دقیقا هم راستای رادیاتور باطری رو فشرده گرفتم یعنی از90امپر معمولی کوچیکتره شما هم فشرده بگیرید من اینو شهرستان گرفتم از باطری فروشهای معمولی نپرسید برید جاهایی که باطری ماشین سنگین دارنسوالی بود در خدمتم

16. 3 کاربر از usa302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Peyman Skylark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام.ماشین من بد روشن میشه موقعی که سرده.یعنی با حدود ۲ تا ۳ استارت روشن میشه اما دوباره میل به خاموش شدن داره که با چند بار گاز دادن از خاموش شدنش جلوگیری میکنم ؛ دیگه خاموش نمیشه و کار میکنه.اینقدر هم رفتم پیش مکانیک فقط پول گرفتن و هیچ کاری نکردن.نزدیک ۲۵۰ تومن سر همین داستان تنظیمات ضرر کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم.دیگه باید کم کم برم شهر دیگه دنبال مکانیک...یه بار جوری تنظیم میکنن خوب روشن میشه اما بعد مدتی دوباره همین آشه و همین کاسه.پس هم میزنه و خیلی بد خاموش میشه.
    بنظرتون از دلکو هست؟ اگه از دلکو هست خودم میتونم یکم دستکاریش کنم با راهنمایی شما؟
    Last edited by Peyman Skylark; 16-01-2017 at 03:53.

18. این کاربر از Peyman Skylark بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام.ماشین من بد روشن میشه موقعی که سرده.یعنی با حدود ۲ تا ۳ استارت روشن میشه اما دوباره میل به خاموش شدن داره که با چند بار گاز دادن از خاموش شدنش جلوگیری میکنم ؛ دیگه خاموش نمیشه و کار میکنه.اینقدر هم رفتم پیش مکانیک فقط پول گرفتن و هیچ کاری نکردن.نزدیک ۲۵۰ تومن سر همین داستان تنظیمات ضرر کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم.دیگه باید کم کم برم شهر دیگه دنبال مکانیک...یه بار جوری تنظیم میکنن خوب روشن میشه اما بعد مدتی دوباره همین آشه و همین کاسه.پس هم میزنه و خیلی بد خاموش میشه.
    بنظرتون از دلکو هست؟ اگه از دلکو هست خودم میتونم یکم دستکاریش کنم با راهنمایی شما؟
    قبل از هر کاری وضعیت ساسات را چک کنید
    آیا ساسات کار میکنه و تنظیم هست؟ و اگر نه دلیل مشکل کار نکردن از کجاست؟
    در مورد دلکو بهترین کار این هست که درب دلکو را باز کنید و وضعیت تایمینگ را چک کنید که آیا به درستی تنظیم شده یا خیر؟
    با شمع 1 و یا هر شمع دیگه ای که راحت هستید انجام بدید.

سلام اقا علی عرض کنم که بله باطری واقعا فعلا عالیه من باطری رو افقی سرجاش نصب کردم یعنی دقیقا هم راستای رادیاتور باطری رو فشرده گرفتم یعنی از90امپر معمولی کوچیکتره شما هم فشرده بگیرید من اینو شهرستان گرفتم از باطری فروشهای معمولی نپرسید برید جاهایی که باطری ماشین سنگین دارنسوالی بود در خدمتم

متشکرم ،متاسفانه باطری که خریده بودم خراب شد و هنوز چند ماه نگذشته خالی شد و ناچارا با شارژ سرپا نگه داشتم و بعد از جستجوهای زیاد نتونستم باطری 80 آمپر یا بیشتر که قابل نصب در ماشین باشه پیدا کنم و نهایتا یک 74 آمپر گرفتم تا فعلا کار راه بیافته
    ظاهرا در تهران تنوع باطری خیلی بیشتر از بقیه نقاط هست و اینجا نمونه هایی که شما دارید گیر نمیاد.

20. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •