تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 128 از 1129 اولاول ... 28781181241251261271281291301311321381782286281128 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,271 به 1,280 از 11286

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

نه مسلمه سعید جان کیفیت و استحکام اولیه رو نداره ولی کیفیت ظاهری بیشتر مطرح هستش که خوب کار کنن بهتره .
    در کل میشه بعضی قطعات رو با نمونه فایبرش عوض کرد البته فایبر واسه ماشینی خوبه که مثلا فقط یه اتاق باقی مونده و گلگیر و کاپوت نابود شده و این ماشینا میتونن واسه درگ تیون بشن .
    الان کمی بگردی فایبر سازهایی پیدا میکنی که از این کارا بکنن .

2. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه مسلمه سعید جان کیفیت و استحکام اولیه رو نداره ولی کیفیت ظاهری بیشتر مطرح هستش که خوب کار کنن بهتره .
    در کل میشه بعضی قطعات رو با نمونه فایبرش عوض کرد البته فایبر واسه ماشینی خوبه که مثلا فقط یه اتاق باقی مونده و گلگیر و کاپوت نابود شده و این ماشینا میتونن واسه درگ تیون بشن .

ممنون رامین جان.. راستی این گلگیر های بازسازی شده از گلگیر فابریک یه ماشین 30 سال پیش(که معلوم نیس چند بار بتونه شده) باید محمکتر باشن نه؟

4. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

اگر هم قرار بشه همچین تاپیکی بزنیم باید رو اصول باشه.قرار دادن 4 تا لینک و عکس که هر جایی پیدا میشه که نشد کار و مرجع.کار باید ر یشه ای و ا صولی باشه.یعنی بیاییم 4 تا ترجمه درست و حسابی از خودمون چند تا لینک کم یاب و سوال و جواب تخصصی و از این قبیل مباحث صورت بگیره.

1. ترجمه :

در این انجمن(خودرو) علاقه مندی به خودروهای آمریکاییهست که به انگلیسی در حد ترجمه آشنا باشه؟

پستی که در مورد فورد f-150 رپتور هست 2 یا 3 تا متن داشت اما به دو دلیل ترجمه نشد:

1. گوگل ترنسلیتور نتونست مطلب رو به خوبی ترجمه کنه.
    2. جایی که الان هستم روی سیستمهاش نرم افزارهای پارس ترنسلیتور و بابیلون نصب نیست. پس خودم هم نمیتونم ترجمش کنم.

2. سوال و جواب تخصصی :

این کار دو تا مشکل داره:

1. در مورد خودروهای آمریکایی قدیمی سوالات به مشخصات فنی و مدلهای موجود در ایران و نحوه خرید و بازسازی محدود میشه که در این بخش چند تا تاپیک داریم

2.در مورد خودروهای آمریکایی جدید به دلیل اینکه در کشورمون به تعداد محدود وجود داره ( تشریفات - حفاظت - پلاک موقت- سیاسی ) و صاحبانشون از ما در مورد مسائل تخصصی سوال نمیپرسند پس تنها چیزی که باقی میمونه سوالات در مورد مدلهای جدید و قدرت موتور و قیمت و ... هست.

این از سوال, حالا جواب رو کی باید بده؟ کسی که خودش خودروی فورد مدل روز رو سوار میشه و به مشکلاتش آشناست. که نداریم!

3. در تاپیک فورد دو درخواست بود :

1. در مورد فورد موستانگ جی تی که به تاپیک مربوطه راهنمایی شد
    2. درخواست عکس که عکسهای خودروی فورد f-150 رپتور قرار داده شد.

اگر سوالی باقی مونده در خدمتم

6. 3 کاربر از Pario بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dj.tiesto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

دوستان چند تا سوال :

-این کامارو z28 1971 قرمزه ( فکر کنم کل ایران بشناسنش دیگه) که دو خط سفید داره، گلگیر و در و کاپوت و ایناش ، با خارجی تعویض شده؟ یا داده بزاش ساختن ؟؟!

- این گلگلیر هایی که بازسازی می کنن ( اینایی که گلگیر رو می سازن) استحکامش مثل روز اول یه ماشین آمریکایی میشه ؟! در کل استحکامش با توجه به ورقی که <<بازسازی کننده ها>> استفاده می کنن چطوره؟ آخه اینطوری که من دیدم، واسه ساخت 1 گلگیر، بیش از 10 تا ورق رو به هم جوش می دن تا یه گلگیر بشه ؟

حالا این گلگیر که همه جاش با جوش وصله و پینه شده و حتی جنس ورق اش (منظورم قطرش نیس، منظورم جنس ورق هست) مثل ورق ماشین آمریکایی نیس، استحکام یه گلگیر فابریک رو داره یا نه ؟
    ممنون رامین جان.. راستی این گلگیر های بازسازی شده از گلگیر فابریک یه ماشین 30 سال پیش(که معلوم نیس چند بار بتونه شده) باید محمکتر باشن نه؟
    در مورد اون کامارو تا اوجا که من میدونم گلگیر و در ایناش فابریکه فقط صافکاری شده.از صاحبشم که پرسیدم گفت ماشین پوسیدگی نداشته فقط یه خورده کارای صافکاری رو ماشین انجام شده.

در این انجمن(خودرو) علاقه مندی به خودروهای آمریکایی هست که به انگلیسی در حد ترجمه آشنا باشه؟
    داداش مگه میخوای مقاله اثبات جاذبه زمین نیوتن رو تجربه کنی؟
    (مقاله . نه اخبار اعتصاب کارکنان.به عقیده من مطالب باید جنبه اموزشی داشته باشه و الا اخبار عقب افتادن خقوق و پورسانت کارگرای دست دوم شرکت ایگل که پیچ های سپر های تولیدی فورد رو میزنه سودی برای کسی نداره.(منظور خاصی از این تعبیر ندارم.به کسی بر نخوره.)) مقاله انگلیسی رو میخونم بالاخره چار تا چیز از داخلش حالیم میشه و در نهایت اونایی که از مقاله فهمیدم رو یعنی چکیده مطالب رو میامو اینجا در کلوپ مربوطه قرار میدم و دوستان هم میان و اگه ایرادی داشت میگن اگه نه نظراتشونو میگن.

پستی که در مورد فورد f-150 رپتور هست 2 یا 3 تا متن داشت اما به دو دلیل ترجمه نشد:

1. گوگل ترنسلیتور نتونست مطلب رو به خوبی ترجمه کنه.
    2. جایی که الان هستم روی سیستمهاش نرم افزارهای پارس ترنسلیتور و بابیلون نصب نیست. پس خودم هم نمیتونم ترجمش کنم.
    منظور من اصلآ به این نبود کلی گفتم.

سوال و جواب تخصصی :

این کار دو تا مشکل داره:

1. در مورد خودروهای آمریکایی قدیمی سوالات به مشخصات فنی و مدلهای موجود در ایران و نحوه خرید و بازسازی محدود میشه که در این بخش چند تا تاپیک داریم

2.در مورد خودروهای آمریکایی جدید به دلیل اینکه در کشورمون به تعداد محدود وجود داره ( تشریفات - حفاظت - پلاک موقت- سیاسی ) و صاحبانشون از ما در مورد مسائل تخصصی سوال نمیپرسند پس تنها چیزی که باقی میمونه سوالات در مورد مدلهای جدید و قدرت موتور و قیمت و ... هست.
    میگم ریشه ای مشکل داره میگید نه.
    اقا من میخوام سیستم ماشینو از کاربرات انژکتوری کنم.
    دنبال یه نقاش میگردم که کامارو رو خوب در میاره و کارش ثابت شدس.
    دنبال یه اوراقچی میگردم لوازم چارجر پیدا کنم.
    دنبال یه ماستنگ 66 میگردم بخرم.
    من حالا دو تا مثال زدم شما هم اد کلید کردی رو این دوتا.
    1001 دلیل دیگه دارم که کار اینجوری مورد داره.
    در تاپیک فورد دو درخواست بود
    1. در مورد فورد موستانگ جی تی که به تاپیک مربوطه راهنمایی شد
    2. درخواست عکس که عکسهای خودروی فورد رپتور قرار داده شد.

من اصلآ به فورد کاری ندارم.
    یه مثال زدم و گفتم کار اینجوری مشکل داره.
    مثلآ به نظر شما قرار دادن 4 تا عکس چه جنبه اموزشی میتونه داشته باشه.
    منی که عکس میخوام باید زحمت بدم به خودم بیام و یه سرچی بزنم تو اینترنت.اگه چیزی که میخواستم و پیدا نکردم اونموقع بیام و اینجا در خواست کنم.در نتیجه هم بازدیدکننده هم خدمت دهنده باید قانون مدار باشه.

اگر سوالی باقی مونده در خدمتم
    شما دیگه جای سوال نذاشتی

8. 3 کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان من مقاله ای که زا شما میخوام اخبار کارخونجات نیست وقتی میگم فورد در مرود محصولات فورد باشه مثلا تاریخچه ماستنگ تاریخچه کالمارو کوروت
    مثلا کی میدونه که بدنه کوروت از اول تا امروز از فابر گلاس و پلاستیک فشرده ساخته شده و شاسی و اون از بدنه جدا هستش .
    من ازتون مقاله های اینطوری میخوام .
    البته امروز واسه یکی از دوستان هم میگم بخش المانی رو اینطوری بکنه .

10. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    دوج چلنجر
    به نظر شما سرکاری نیست؟!!!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. این کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

محمد اگه اینطوری باشه که واقعا ارزش داره 7 تومن
    من برم از یه جایی پول نزول کنم بخرمش.
    راستی توی تی تی اون عکس کامارو 73 با دماغه 75 رودیدین؟11.5 تومن
    من باشم دو تا چک حسابی میخوابونم دم گوش طرف میگم
    برو یه دماغه واسه این بیار بعدا ببینیم چند میشه.

14. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر نکنم فروشی باشه.. چون این ماشین مال یکی از آمریکایی بازای معروفه... اگه بخواد بفروشه به رفیقاش می فروشه.. در ضمن انقدر هم طرفدار داره که باید بالای 10 تومن فروش بره... کل بچه ها ی همایش میشناسنش.. کلیپ برن اوتش هم تو سایت ایران ماسل کار هم هست..
    البته نظر منه.... شاید هم فروشیه !!!

16. 2 کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سعید دیگه نمیدونم ولی منم شک دارم با این قیمت فروشی باشه وقتی اون چلنجر قرمز که یه طرفش کلا تصادفی هستش 10 تومن قیمتشه این 7 تومن خیلی بعید به نظر میاد.

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من هم دیدم،سرکاریه !

19. این کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •