تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1072 از 1129 اولاول ... 725729721022106210681069107010711072107310741075107610821122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,711 به 10,720 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تکمیل لوازم کمپرسور کولر آمریکایی

مورد دیگری که دیروز پیگیرش بودم بلبرینگ کلاچ کمپرسور کولر بود.........

مارک NSK از برندهای قدیمی و بسیار با کیفیت بلبرینگ بحساب میاد و بیشتر فروش بلبرینگهای چرخ اتومبیل، اکثرا از این مارک بوده ( البته تا قبل از شروع نوسانات و گرانی ارز) و خرید و استفاده از مارکهای معتبر و با کیفیت مسلما نوعی پس انداز برای جلوگیری از تعمیرات و دوباره کاریهای آینده است ، و با قیمت خیلی خوبی گرفتید.

خوشبختانه تعویض بلبرینگ پولی کولر اتومبیلهای ما، حتی بدون باز کردن کمپرسور و خارج شدن گاز، امکانپذیر هست ، چون جای کافی برای مانور دادن دست و ابزارها وجود داره، و این هم یکی از نکات مثبت اتومبیلهای ما نسبت به خودروهای جدید امروزی است.

در مورد جک درب صندوق، ایده بسیار جالبیه، ولی محل اتصال پایین جک به بخش لبه دور دهانه صندوق ، مشخصا محل عبور آب هست و اگر سوراخکاری انجام شد، حتما باید با چسب، بخوبی آب بندی بشه. در این مورد ایده و نظر خاصی دارید؟

رینگهای نوا خیلی زیباست و فکر کنم متعلق به کامارو یا پونتیاک بوده و اگر اشتباه نکنم بخش وسط و طرح زنبوری از جنس لاستیک انعطاف پذیر و مقاوم ساخته شده باشه.

در مورد چراغ عقب قدیمی موتورسیکلت که رنگ پریده شده، پیشنهاد میکنم از برچسب شفاف رنگی ( در اینجا رنگ قرمز) برای روکش کردن طلق آن استفاده کنید تا مجددا رنگ و زیبایی اولیه را پیدا کنه.

انواع مختلف زیادی از برچسبهای رنگی شفاف با درصد شفافیت متفاوت وجود داره، و از این روش چند بار برای اتومبیلهای دوستان ( بخصوص چراغهای خطر و اشاره) استفاده کردم و خوب بوده، البته چون فرم چراغ خطر موتورسیکلت با فرم خطر اتومبیل تفاوت داشته و بیشتر حالت مخروطی داره که کار را مشکل میکنه ، نیاز به حوصله ، صبر ، دقت و ابتکار زیادی داره که خوشبختانه شما همه را دارید

این امکان هم هست ، تا بخشهای دیگه موتورسیکلت هم که جدیدا گرفتید و هم رنگ موتور نیست، با استفاده از روش کاور کردن یا همان روکش ( برچسب مات و کدر) استفاده کنید تا با کاور همرنگ موتور، نیازی به رنگ آمیزی نباشه.

2. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به همه
    در ادامه کارای ماشین کارب رسید و بعد از چند روز خوندن منوال و دردسرای خابیدن ماشین و قرض گرفتن باتری و تورک متر و بنزین نکشیدن ماشین بعد از این مدت نهایتا روشن شد

4. 6 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

واسه وکیوم ها تا حدودی متوجه شدم اما خروجی های بخار روغن نمیدونم چیکار کنم

6. 3 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه BJN_CAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام به همه
    در ادامه کارای ماشین کارب رسید و بعد از چند روز خوندن منوال و دردسرای خابیدن ماشین و قرض گرفتن باتری و تورک متر و بنزین نکشیدن ماشین بعد از این مدت نهایتا روشن شد
    سلام !
    مبارکه، این همونی بود که گفتین از آلمان براتون میارن؟
    قیمتش چقدر شده و الان که با ماشین راه میری چه فرقی کرده؟

ببخشید من درست نمیدونم خروجی روغن چیه میشه توضیح بدید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه
    سلام
    مبارک باشه

وکیوم pcv والو روغن را به هواکش متصل کنید

موتور ماشینتون 2 تا خروجی وکیوم روغن روی کاور سوپاپ ها داره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

کم صدا شده به شدت وحشیه نزدیک 600 دلار شد با وصایل تو عکس

10. 2 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

چند نفر گفتن وصل نکنم یه بزرگ واسه هواکش داره یه کوچیک واسه کارب

- - - Updated - - -

ممنونم ایشالا گیر شمام بیاد

12. 2 کاربر از ars52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند نفر گفتن وصل نکنم یه بزرگ واسه هواکش داره یه کوچیک واسه کارب

- - - Updated - - -

ممنونم ایشالا گیر شمام بیاد

مشکل خاصی پیش نمیاد نصب نکنید--البته نمونه موتورهای امریکایی 8سیلندر 2 تاخروجی وکیوم روی کاورهای سوپاپ دارن

منم پیگیر بیوک بودم -متاسفانه قیمت کم و مناسب - یا سند نداشتن یا هزینشون بالا بود یه نمونه مدل 58 پیدا کردم سند نداشت و موتور اب و روغن قاطی کرده بود میخواستم موتور را باز کنم و اورهال کنم اما صاحب سند یزد بود و تهران نبود و فروشنده هم صاحب یه اوراقی بود دیگه نخردیم چون دیدم صحبتهای درستی نمیکنه گفتم دردسر میشه چون سند نداره باید 2تا 3ماه برای پیگیری سند به مرجع حل اختلاف برم

موتور هم باز میکردم مشخص نبود چقدر هزینه داره اگه تراش میخواست که دیگه خیلی هزینه زیاد میشد --چرم سقف +لاستیک +کاسه چراغ ها +سیم کشی +رودری ها و...

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

چند نفر گفتن وصل نکنم ..........
    تبریک میگم و امیدوارم به خوبی کار بکنه، و در مورد سیستم لوله های بخار روغن:

بر خلاف تصور اکثریت که اعتقادی به وصل کردن لوله ها، و بکار افتادن این مدارات ندارن، لوله ها باید وصل شده و مجددا به کار بیافته زیرا دلایل زیادی برای طراحی و نصب این لوله ها وجود داشته که از بارزترین آنها :

جلوگیری از تجمع رطوبت در محفظه موتور و کارتل،
    ممانعت از کثیف شدن زودهنگام روغن موتور و ایجاد رسوب و لجن در ته کارتل روغن،
    جلوگیری از برگشت گازها و آتش ناشی از پس زدن موتور به کارتل ،
    و همچنین جلوگیری از کم شدن مقدار روغن در مدت زمان کم و همچنین جلوگیری از خروج بخار روغن به هوای آزاد و آلودگی محیط زیست است.
    همچنین بواسطه وجود این مدارات، فشار هوای داخل کارتل تعدیل شده و عمر واشر و کاسه نمدها بیشتر و احتمال خراب شدن و نشت روغن موتور کمتر خواهد شد.

این نمایی ساده از مدار لوله های بخار روغن است که در موتورهای 8 سیلندر استفاده شده

اینطور که متوجه شدم، مشکل شما در بخش لوله سمت راست ( متصل به سوپاپ PCV ) است که در کاربراتور جدید وجود نداره، بنابراین باید مانند این شکل به یک مدخل ورودی هوا به مانیفولد هوا ( که دارای مکش از سمت موتور است) متصل کنید، و در سمت چپ هم که به محفظه فیلتر هوا وصل شده و مثل قبل عمل خواهد کرد.

Last edited by camaro lt; 31-08-2019 at 14:05.

15. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

مارک NSK از برندهای قدیمی و بسیار با کیفیت بلبرینگ بحساب میاد و بیشتر فروش بلبرینگهای چرخ اتومبیل، اکثرا از این مارک بوده ( البته تا قبل از شروع نوسانات و گرانی ارز) و خرید و استفاده از مارکهای معتبر و با کیفیت مسلما نوعی پس انداز برای جلوگیری از تعمیرات و دوباره کاریهای آینده است ، و با قیمت خیلی خوبی گرفتید.

خوشبختانه تعویض بلبرینگ پولی کولر اتومبیلهای ما، حتی بدون باز کردن کمپرسور و خارج شدن گاز، امکانپذیر هست ، چون جای کافی برای مانور دادن دست و ابزارها وجود داره، و این هم یکی از نکات مثبت اتومبیلهای ما نسبت به خودروهای جدید امروزی است.

در مورد جک درب صندوق، ایده بسیار جالبیه، ولی محل اتصال پایین جک به بخش لبه دور دهانه صندوق ، مشخصا محل عبور آب هست و اگر سوراخکاری انجام شد، حتما باید با چسب، بخوبی آب بندی بشه. در این مورد ایده و نظر خاصی دارید؟

رینگهای نوا خیلی زیباست و فکر کنم متعلق به کامارو یا پونتیاک بوده و اگر اشتباه نکنم بخش وسط و طرح زنبوری از جنس لاستیک انعطاف پذیر و مقاوم ساخته شده باشه.

در مورد چراغ عقب قدیمی موتورسیکلت که رنگ پریده شده، پیشنهاد میکنم از برچسب شفاف رنگی ( در اینجا رنگ قرمز) برای روکش کردن طلق آن استفاده کنید تا مجددا رنگ و زیبایی اولیه را پیدا کنه.

انواع مختلف زیادی از برچسبهای رنگی شفاف با درصد شفافیت متفاوت وجود داره، و از این روش چند بار برای اتومبیلهای دوستان ( بخصوص چراغهای خطر و اشاره) استفاده کردم و خوب بوده، البته چون فرم چراغ خطر موتورسیکلت با فرم خطر اتومبیل تفاوت داشته و بیشتر حالت مخروطی داره که کار را مشکل میکنه ، نیاز به حوصله ، صبر ، دقت و ابتکار زیادی داره که خوشبختانه شما همه را دارید

این امکان هم هست ، تا بخشهای دیگه موتورسیکلت هم که جدیدا گرفتید و هم رنگ موتور نیست، با استفاده از روش کاور کردن یا همان روکش ( برچسب مات و کدر) استفاده کنید تا با کاور همرنگ موتور، نیازی به رنگ آمیزی نباشه.

از شما استاد عزیز ممنونم.
    رینگهای نوا قابل شما رو نداره .اینها رینگهای با مارک baw ساخت ایتالیا هستند و روی معدود ماشینهایی بودن و من دقیقا نمیدونم فابریک چه ماشینی بودن ولی روی شورلت رویال و بی ام و رویت شده.
    جنس اونها از آلومینیوم آلیاژی هست و خوبیشون اینه که هم سایز فابریک ماشین های ما رو دارند و هم اینکه این رینگها بوش دار هستند و مثل رینگهای جدید مهره چرخ مستقیم روی بدنه رینگ قرار نمیگیره و بوشهای فولادی فابریک دارند.

در مورد روکش کردن هم خودم هم بهش فکر کردم و احتمالا همین کار رو بکنم البته چراغ خطری که تهیه کردم کاملا نو هست و شاید در عکس سلفن کشیده شده روی طلق رو دیده باشید و من برای عکاسی بازشون نکردم.
    جک درب صندوق هم فقط به صورت موقتی قرار دادم تا ببینم میتونه وزن درب رو تحمل کنه یا خیر و برای نصب یک قطعه واسطه لازم داره و روی محل آبریز نصب نمیشه.

17. 4 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •