تبلیغات :
دانلود آهنگ جدید
پیشبینی فوتبال
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
تبلت
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 1051 از 1051 اولاول ... 515519511001104110471048104910501051
نمايش نتايج 10,501 به 10,505 از 10505

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بخشی از گیربس th350 به نام -direct کلاچ -قطعاتش را از قبیل snap رینگ +صفحه plate +صفحات کلاچ+استیل کلاچ --را بررسی کردم

بعد از باز کردن snap رینگ +صفحه plate +وضعیت صفحات کلاچ واستیل کلاچ =

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی تجربه نصب موتور صندلی سمند یا خودرو دیگه ای رویه گیربکس صندلی کادیلاک داره؟

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

پدال گاز در قسمتی گیر می کنه مثلا تو سرعت 50 انگار پدال به کف چسبیده چه کار باید کنم
    گیر کردن پدال گاز سه دلیل ممکنه داشته باشه:

مجموعه پدال گاز ( که در زیر پای راننده و در اتاق نصب شده) دارای ایرادی است

سیم گاز دچار مشکل شده

ایراد در کاربراتور

برای بررسی هر کدام بهتره که در ابتدا سیم گاز را از خروسک کاربراتور ( یا همان اهرم کاربراتور ) جدا کنید و بعد با دست اهرم کاربراتور را حرکت بدید و ببینید آیا در کل مسیر حرکت دچار گیر و مشکلی میشه؟
    اگر بله ، پس باید این گیر را رفع کنید که ممکنه از دریچه های کاربراتور( میل پولکی) و یا همان بخش ضمائم و خروسک و لینکهایی که با بقیه بخشهای کاربراتور داره باشه.
    اینجا تصویر کاربراتور 4 دهنه است که روی هشت سیلندر نصب میشه اگر نوا دارید بازهم میل پولکی و خروسک را چک کنید البته کاربراتور ساده تر تک دهانه نوا مشکلات گیر کردن کمتری داره

سیم گاز را از روی پدال جدا کنید و در بیرون به دقت بررسی کنید و ببینید آیا کابل آن به راحتی در داخل روکش حرکت میکنه؟
    آیا گیر و وقفه ای داره؟
    اگر بله ممکنه به دلیل فرسودگی، چند رشته از سیمهای کابل در داخل روکش پاره شده و به داخل دیواره روکش گیر میکنه و همین باعث گیر کردن پدال گاز میشه که در این صورت باید سیم گاز را تعویض کنید.
    با روغندان مقداری روغن به داخل سیم گاز بزنید و به صورت عمودی نگه دارید تا روغن به تمام بخشهای داخل سیم برسه. با این کار احیانا اگر زنگ زدگی و خشکی باعث گیر کردن شده باشه، برطرف میشه.

پدال گاز را با دست از ابتدا تا انتها حرکت بدید و باز بررسی کنید آیا گیر و وقفه ای داره؟
    اگر بله ممکنه دلایلی مثل ایراد در لولای پدال گاز، یا حتی گیر کردن به بخشی از موکت یا لاستیک کفپوش اتاق باعث این قضیه شده باشه.

یک مورد دیگه که بازهم احتمال هست، گیر کردن سیم سبقت( در مدلهای گیربکس اتوماتیک) است که باعث میشه خروسک گاز کاربراتور و در نهایت سیم گاز و پدال گاز هم مشکل پیدا بکنه. اگر ماشین شما اتوماتیک است، این مورد را هم چک کنید و با بررسی حرکت نرم و روان سیم سبقت( مثل سیم گاز) مطمئن باشید که ایرادی نداره.

4. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام مجدد خدمت دوستان خودم

در ادامه کارهای گیربکس فرصتی پیش اومد و اقدام به جمع کردن کامل گیربکس 350 کردم.

شفت خروجی گیربکس نیاز به بررسی و سرویس داشت.
    همانظور که گفتم بنده مشغول دو تا یکی کردن گیربکس بودم و تصمیم این بود که از یک گیربکس سی 6 350 که کم کار بود ولی کیت میخواست و گیربکس خودم که چندین بار بازسازی شه بود و به لحاظ فنی از حالت استاندارد خارج شده بود یک گیربکس سالم جدا کنم و جمع کنم.
    نهایتاً پوسته گیربکس خودم استفاده شد. کاسه های کلاچ و دنده ها همه از گیربکس سی 6 استفاده شد ولی شفت خروجی گیربکس سی 6 کوتاه شده بود و به همین علت شفت های خروجی کاملا خورد شدن و دنده های شفت بریده شده روی شفت سالم گیربکس خودم نصب شد.
    همانطور که در عکس زیر میبینید شفت خروجی هر دو گیربکس کنار هم هستن و اختلاف اونها مشخصه...

و اما در ادامه یک سیستم یکطرفه کننده مثل دنده یک در این بخش هم وجود داره که اون هم دارای مشکلاتی در گیربکس سی 6 بود که با نمونه سالم گیربکس خودم تعویض شد.

خب این تا اینجا
    در ادامه و در پست بعدی تکمیل مراحل گیربکس رو با هم خواهیم دید...
    ارادتمند همه دوستان
    Last edited by MJ1970; امروز at 07:45.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

و اما در ادامه:

همونطور که میدونید انجام هر کاری به صورت حرفه ای نیاز به ابزار زیادی داره که خب در دسترس من نیست.
    ناچاراً گاهی مجبور میشم ابزاری بسازم و یا از روشهای دیگه استفاده کنم.
    برای جمع کردن گیربکس باید گیربکس روی یک جای بلند ایستاده قرار داده بشه تا بشه قطعات رو داخل اون قرار داد.

برای اینکار من از لبه دو عدد سطل معمولی استفاده کردم.

و به ترتیب تمام قطعات نصب شد و گیربکس جمع شد.در واقع دیشب همه کارها انجام شد به این دلیل که قبلا قطعات داخلی سرویس شدن و آماده بودن.
    و اما ساعت گیربکس هم دو عدد داشتم ولی از ساعت گیربکس سی 6 استفاده کردم چون خیلی کم کار تر بود ولی رسوب و کثیفی زیادی داشت که با زحمت زیاد شستشو و روانسازی شد.
    پمپ گیربکس خودم هم اورسایز شده بود و به همین علت از پمپ گیربکس سی 6 استفاده شد چون فابریک بود.

و اما نمایی از گیربکس جمع شده...

و نهایتا کارتل گیربکس هم نصب شد و تمام

Last edited by MJ1970; امروز at 08:00.

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

1. MJ1970

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •