تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1048 از 1129 اولاول ... 48548948998103810441045104610471048104910501051105210581098 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,471 به 10,480 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

آقا mj1970 من خیلی بهتون ارادت دارم
    من قبلان مهمون میامدم و مطالب شما و آقا کامارو و چندتای دیگه میخوندم خیلی لذت میبردم اما دیدم یه مدتی نیستین بعدا خودمم عضو شدم الان میبینم برگشتین مینویسین خیلی خیلی خوشحالم آخه شما و یه چندتای دیگه اگه نباشین اینجا سوت و کوره هیچی نیست آدم بخونه مخصوصا که من و مثل من آمریکایی نداشتیم و برامون خیلی جالبه حرفا و تجربه ها شماها بخونیم
    این رینگا که گذاشتین خیلی خیلی خوشگلن اصلا ماشین آمریکایی با این تیپ و قیافه کجا و لگن ما پراید کجا....!!آقا قیمتاشون خیلی گرونن؟

شما به بنده لطف دارید دوست عزیز

رینگها رو با قیمت بالا نگرفتم البته خب قبلا کسی ارزش این رینگها رو نمیدونست و به قیمتهای پایین میشد خرید.
    اما الان خب اغلب قیمتهای بالا میدن ...

2. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

متشکرم دوست گرامی

اینکه کدام بخش از اتومبیلهای آمریکایی متداول فعلی، بیشترین ضعف در طراحی را داره، بستگی به نوع اتومبیل، سال ساخت، نحوه ساتفاده، محل و مکان استفاده و...موارد متعدد زیاید داره که واقعا نمیشه روی یک مورد خاص انگشت گذاشت بخصوص که ممکنه آن مورد در یک اتومبیل دیگه و در شرایط دیگه نقطه ضعف نباشه.

مثلا از نظر من سیستم کولر شورلت نوا ( بیوک و کامارو و پونتیاک) دارای نقاط ضعف و اشتباهات طراحی زیادی هست که باعث شده بسیار حجیم و در مقابل کم بازده باشه بخصوص در تابستانهای خوزستان که حرارت بشدت بالا رفته و کارایی آن کم میشه، اما همین کولرها در نقاطی که تابستان معتدل دارن ( مثلا نهایت درجه حرارت در گرمترین موقع روز کمتر از 40 درجه یا همان حوالی باشه) بسیار خوب عمل کرده و مشکل خاصی نداره.

درود فراوان خدمت شما استاد بزرگوار
    باعث خوشحالی است که بعد از اینهمه مدت برگشتید و حقیقتا وجود شما در کلوپ باعث افتخار من و بقیه خواهد بود چرا که به قول دوست جدید ما، آقا بیژن ، نبود شما بشدت حس میشد و امیدوارم بعد از این همچنان در اینجا حضور داشته باشید و از تجربه های ارزشمندی که داشتید و دارید، بنویسید.
    خوشحالم که ماشین را نگه داشتید، بخصوص این تیپ رینگها که زیبایی خاصی به ماشین داده، ولی بر اساس سلیقه من نمونه های بیوکی پنج پره ( دوم از پایین) را ترجیح میدم که خیلی با فرم بدنه هماهنگی داره و در عین زیبایی، حالت کلاسیک و منحصر بفرد بودن ماشین حفظ میشه.

و اما موتورسیکلت هارلی که اشاره کردید ، ندیده میتونم بگم فوق العاده است چون حتی خود آمریکایی ها هم آرزوی داشتن هارلی را دارن و برای آنها حکم یک کوروت را داره و نماد ملی بحساب میاد، دیگه چه برسه به ما در اینجا که دست کوتاه و خرما بر نخیل....

بیصبرانه منتظر خواندن داستان هارلی از ابتدا تا الان هستیم و با کمال میل کلوپ خودروهای آمریکایی، به این آمریکایی اصیل کلاسیک دوچرخ خوش آمد میگوید !

ارادتمندیم استاد عزیز
    به امید خدا سعی میکنم به زودی به روال قبل برگردم و بتونیم از اطلاعات و تجارب شما و سایر دوستان استفاده ببریم.

4. 6 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دیروز گیربکس شورلت th 350 را از لحاظ کلیرنس میزان فرسودگی صفحات کلاچ و استیل ها و...تست کردم که متوجه شدم صفحات کلاچ ها ضعیف شده و باید گیربکس کامل قطعاتش باز بشه
    البته برای تست کلیرنس خلاصی فرسودگی صفحات کلاچ و...معمولا ازایزار ساعت اندیکاتور+پایه ان استفاده میشه و باید طبق سرویس منوال میزان خلاصی چک بشه اما طبق تجربه نیاز نبود دیگه استفاده نکردم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام و درود خدمت همه دوستان قدیمی و جدید
    خب در ادامه کارهای گیربکس اتوماتیک باید عرض کنم که بنده 2 عدد گیربکس اتوماتیک 350 رو باز کردم یکیش همون گیربکس خودم هست که 350 شورلتی هست و دیگری که به تازگی تهیه کردم 350 پونتیاک با کد سی 6 میباشد که البته پوسته خرگوشی هست ولی کیت سوزونده.
    تصاویر دیروز رو خدمت دوستان فرستادم.
    درام یا کلاچ دنده 1 هر دو گیربکس به کمک ابزاری که ساختم کاملا باز شد و از میان این دو یک درام کامل برای دنده 1 جمع خواهد شد.
    راه روغن گشاد همون درام گیربکس پونتیاک رو نشون میده و احتمالا عملکرد قویتری هم داشته.
    اما کلاچ یکطرفه اون خورد شده بود که با نمونه سالم جایگزین شد.

8. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

آقای MJ1970 کار فوق العاده ای انجام دادید امیدوارم هر قسمتی رو که باز می کنید مثل الان عکس و توضیحاتش را منتشر کنید تا بنده و دیگران هم یاد بگیریم .
    Last edited by as5778; 21-05-2019 at 12:26.

10. 3 کاربر از as5778 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    پمپ روغن را بررسی کردم رینگ های پمپ از نوع پله ای هست و سایش در قسمت قرارگیری بوش روی قسمت پمپ مشخص هست

داره خودمونی میشه BJN_CAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

- - - Updated - - -

سلام و درود خدمت همه دوستان قدیمی و جدید
    خب در ادامه کارهای گیربکس اتوماتیک باید عرض کنم که بنده 2 عدد گیربکس اتوماتیک 350 رو باز کردم یکیش همون گیربکس خودم هست که 350 شورلتی هست و دیگری که به تازگی تهیه کردم 350 پونتیاک با کد سی 6 میباشد که البته پوسته خرگوشی هست ولی کیت سوزونده.
    تصاویر دیروز رو خدمت دوستان فرستادم.
    درام یا کلاچ دنده 1 هر دو گیربکس به کمک ابزاری که ساختم کاملا باز شد و از میان این دو یک درام کامل برای دنده 1 جمع خواهد شد.
    راه روغن گشاد همون درام گیربکس پونتیاک رو نشون میده و احتمالا عملکرد قویتری هم داشته.
    اما کلاچ یکطرفه اون خورد شده بود که با نمونه سالم جایگزین شد.
    سلام استاد دمتون گرم بابا خیلی ایول داری شما واقعا رو گیربکس اتوماتیک هم کار میکنی؟ اینا اینجوری که من وسائلش دیدم و خیلی چیزا داره خودش مثل یه موتوره که بخوای سر هم کنی و ببندی خیلی حواس و حوصله میخواد
    آخه به قول دوستمون خیلی از مکانیکا هستن اصن بلد نیستن حتی یه گیربکس ساده پیکان درست کنن اینقده ازشون بدبختی کشیدیم که نگو با رفقا داستانا داشتیم باهاشون
    یه بار یکی از رفقا 405 داشت اتوماتیک بود گیربکس خراب شد خوب کار نمیکرد آقا بردیم مثلا نمایندگی که اوستای کار بودن نزدیک یه ماه این گیربکس هی باز میشد هی بسته میشد هی باز میشد هی بسته میشد هر بارم یه عیبی داشت یا دنده عوض نمیشد یا دنده جا نمیرفت یا یه دنده بیشتر نداشت آخر بار هم اصن دنده عقب نداشت
    آخرش مجبور شدن گیربکس نو براش بذارن خلاص!

حالا شما بدون ادعا داری درست میکنی و به بقیه هم یاد میدی خداییش مثل شما و آقا کامارو و آقا kcnc و چندتا دیگه از رفقای اینجا ندیدم اینجوری بیان یاد بدن چون خودش یاد دادن اصن هنریه که از تو عکس و با توضیح قشنگ بگی چی به چیه اونم واسه یکی مث من که سر و ته گیربکس تشخیص نمیده!

یه سوال دارم خدمتتون یکی از بچه ها بیوک داشت و خراب شده بود روشن نمیشد میخواستیم کمک کنیم هلش بدیم بهمون خندید گفت اتوماتیک با هل روشن نمیشه!
    راست میگفته یا سر کارمون گذاشته بود؟ آخه چرا با هل روشن نمیشه؟
    بعد اگه خواستیم روشنش کنیم چیکار کنیم؟

13. 3 کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

- - - Updated - - -

سلام استاد دمتون گرم بابا خیلی ایول داری شما واقعا رو گیربکس اتوماتیک هم کار میکنی؟ اینا اینجوری که من وسائلش دیدم و خیلی چیزا داره خودش مثل یه موتوره که بخوای سر هم کنی و ببندی خیلی حواس و حوصله میخواد
    آخه به قول دوستمون خیلی از مکانیکا هستن اصن بلد نیستن حتی یه گیربکس ساده پیکان درست کنن اینقده ازشون بدبختی کشیدیم که نگو با رفقا داستانا داشتیم باهاشون
    یه بار یکی از رفقا 405 داشت اتوماتیک بود گیربکس خراب شد خوب کار نمیکرد آقا بردیم مثلا نمایندگی که اوستای کار بودن نزدیک یه ماه این گیربکس هی باز میشد هی بسته میشد هی باز میشد هی بسته میشد هر بارم یه عیبی داشت یا دنده عوض نمیشد یا دنده جا نمیرفت یا یه دنده بیشتر نداشت آخر بار هم اصن دنده عقب نداشت
    آخرش مجبور شدن گیربکس نو براش بذارن خلاص!

حالا شما بدون ادعا داری درست میکنی و به بقیه هم یاد میدی خداییش مثل شما و آقا کامارو و آقا kcnc و چندتا دیگه از رفقای اینجا ندیدم اینجوری بیان یاد بدن چون خودش یاد دادن اصن هنریه که از تو عکس و با توضیح قشنگ بگی چی به چیه اونم واسه یکی مث من که سر و ته گیربکس تشخیص نمیده!

یه سوال دارم خدمتتون یکی از بچه ها بیوک داشت و خراب شده بود روشن نمیشد میخواستیم کمک کنیم هلش بدیم بهمون خندید گفت اتوماتیک با هل روشن نمیشه!
    راست میگفته یا سر کارمون گذاشته بود؟ آخه چرا با هل روشن نمیشه؟
    بعد اگه خواستیم روشنش کنیم چیکار کنیم؟

شما به بنده لطف دارید.
    راستش بنده هم اگر کاری میکنم از روی علاقس .ضمن اینکه شما اگه آمریکاییها رو ببینید کلی کلیپ آموزشی روی نت میگزارن و به این اصل عمل میکنن که زکات علم یاد دادن اون به بقیس.فکر کنم اونها دیندارتر و با خداتر از ما هستن.
    بنده هم به کمک بر و بچه های قدیمی در فضای محازی و مخصوصا اینجا کمی راه افتادم و جرات پیدا کردم شخصا خیلی از کارها رو بکنم.
    گیربکس هم نکات زیاد داره و تعمیرات و تستش ابزار بسیاری داره که من تا به حال ندیدم در ایران خیلی دلچسب انجام بشه. برای مثال کنترل فشار روغن و جلوگیری از افت فشار هیدرولیک در گیربکس مشکلیه که اغلب خرابی های گیربکس رو ایجاد میکنه و حل کردنش هم آسون نیست. خیلی از قطعات باید نو بشن که در دسترس نیست در ایران و به همین دلیله که در اکثر تعمیرات نتیجه مطلوب حاصل نمیشه.
    راستش رو بخواهید من هم اگه دستم به گیربکس نو میرسید حتما نو میکردم
    در مورد روشن کردن ماشین اتوماتیک با هل که عملا امکان پدیر نیست مگر اینکه یدک کشیده بشه و به سرعت بالا برسه که جناب کامارو قبلا این تست رو با کامارو انجام دادن
    Last edited by MJ1970; 21-05-2019 at 22:30.

15. 4 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

این ابزاری هست که عرض کردم با کمی تسمه فلزی و دو عدد پیچ آمریکایی و دریل و قلاویز ساختم و باهاش درامها رو لخت کردم تا بررسی و سرویس بشن.

و عکس آخر کلاچ تکمیل شده دنده 1 گیربکس 350 هست که در واقع درام فابریک 350 پونتیاکی میباشد.
    Last edited by MJ1970; 21-05-2019 at 22:29.

17. 4 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی صندلی جلو کاپریسی
    یا اوراقی خودرو امریکایی سراغ داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •