تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1044 از 1128 اولاول ... 44544944994103410401041104210431044104510461047104810541094 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,431 به 10,440 از 11273

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه BJN_CAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

اون جلوبندی که فرمودید بله منم اکثر اونا دارم --اما قطعاتی مثل egr وترانزیستور و...حتی نیست کمیابه و قسمتهای داخلی اونا را هر کسی نداره مگر اینکه با عکس از اینترنت کپی کنه بخشهای اونا را به شما نشون بده که منم گفتم شما میتونید سرچ کیند --اینکه هر کدام قطعات این قطعه را برای شما توضیح بدیم تقریبا طولانی هستش منم مختصر توضیح دادم کارشون چیه شما نخوندید ؟
    اسم قطعات را براتون نوشتم وتوضیح دادم دیگه چطوری باید بنویسم نمیدونم

درمورد شماره ها مشکلی نداره من برنامه خاصی ندارم وفقط این برنامه را دارم که مهم نیست حالا اگر شما دنبال زیبایی و...هستید شرمنده برنامه خاصی ندارم که به صورت قشنگ وزیبا علامت بزنم

یه لطفی بفرمایید در نوشته هاتون دقت کنید یه مقدار احترام حفظ بشه --البته منظوری ندارم

ممنون [/SIZE]
    آقا ارمن دوبیل جان من دارم راهنماییت میکنم بهتر بنویسی آخه اینجوری هیشکی نمیدونه چی گفتی؟ اینکه ناراحتی نداره الان اینهمه مطلب تیو اینجا نوشتن آدم میخونه لذت میبره ولی مال شما همیشه یهجورایی ناقصه آدم متوجه نمیشه توضیح درست نمیدی اون برنامه پینت هم نمیدونم چرا درست ازش استفاده نمیکنی؟؟؟

حالا بگذریم این حرفا رفاقتیه نباید ناراحت بشی
    الان عکس این ماشین کاربرات داره گذاشتی خریدی؟ میخای درستش کنی؟ بلدی؟
    مواظب باش سرت کلاه نذارن الان کار خوبی کردی راهنمایی میخای چون آدم ناوارد تو ماشین آمریکایی بدجوری سرش کلاه میره البته اینجا استاد زیاده خوب راهنماییت میکنن اگه یاد بگیری

خودمو معرفی نکردم اسمم بیژن ماشین آمریکایی دوست دارم ولی ندارم چون جا و هزینش ندارم میام اینجا یاد بگیرم ببینم بعدا چی میشه
    اینجا مطالبش خیلی خوبه مال چند نفر همیشه میخونم عالیه مث mj1970 و kcnc و چندتای دیگه که گاهی گاهی میان و مینویسن اما آقا camarolt وقتی مینویسه آدم خیلی حال میکنه هم عکسایی که میذاره هم توضیحاتش خیلی خوبه آدم قشنگ حالیش میشه خیلی خوبه که اینجا همچین کسایی داره دم آقا کامارو گرم

2. این کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا ارمن دوبیل جان من دارم راهنماییت میکنم بهتر بنویسی آخه اینجوری هیشکی نمیدونه چی گفتی؟ اینکه ناراحتی نداره الان اینهمه مطلب تیو اینجا نوشتن آدم میخونه لذت میبره ولی مال شما همیشه یهجورایی ناقصه آدم متوجه نمیشه توضیح درست نمیدی اون برنامه پینت هم نمیدونم چرا درست ازش استفاده نمیکنی؟؟؟

حالا بگذریم این حرفا رفاقتیه نباید ناراحت بشی
    الان عکس این ماشین کاربرات داره گذاشتی خریدی؟ میخای درستش کنی؟ بلدی؟
    مواظب باش سرت کلاه نذارن الان کار خوبی کردی راهنمایی میخای چون آدم ناوارد تو ماشین آمریکایی بدجوری سرش کلاه میره البته اینجا استاد زیاده خوب راهنماییت میکنن اگه یاد بگیری

خودمو معرفی نکردم اسمم بیژن ماشین آمریکایی دوست دارم ولی ندارم چون جا و هزینش ندارم میام اینجا یاد بگیرم ببینم بعدا چی میشه
    اینجا مطالبش خیلی خوبه مال چند نفر همیشه میخونم عالیه مث mj1970 و kcnc و چندتای دیگه که گاهی گاهی میان و مینویسن اما آقا camarolt وقتی مینویسه آدم خیلی حال میکنه هم عکسایی که میذاره هم توضیحاتش خیلی خوبه آدم قشنگ حالیش میشه خیلی خوبه که اینجا همچین کسایی داره دم آقا کامارو گرم
    سلام اقا بیژن گل

اون برنامه را متوجه شدم واز لطفت ممنون اون فلشها و...کار من را راحت کرد وعالیه

باور کن من اصلا ناراحت نشدم فقط بخاطر قوانین سایت گفتم وگرنه شما هر چی بگی تاج سری مشکلی نیست

بله از راهنمایی شما ودوستان ممنونم اتفاقا یه اقایی چند روز پیش میگفت یه شورلت نوا خواستم بخرم تمیز بود وبعد متوجه شدم شماره موتور دستکوب هست واگه میخریدم به دردسر میوفتادم

یعنی شما تا حالا خودرو امریکایی نداشتید ؟

اون بیوک مدتی قبل رفتم بخرم که موتور ایراد داره و گفتم تعمیر کنم یه مسائلی بلدم
    و پیگیر مدارک شدم متوجه شدم سند نداره وفروشنده میگه طرف یزد هست و میگه خریدار بیاد یزد سند بزنم و....درکل قولنامه شده فعلا ---بعد این موارد دردسر سازه و مشخص نیست فروشنده دقیقا چی میگه و فقط میخواد بفروشه

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این وضعیت موتور بیوک که مدتی قبل رفتم بخرم که موتور ایراد داره و گفتم تعمیر کنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

الان شما اون آهنایی که وسط دوتا اهرمها هست و بهشون شماره 1 دادی برای چیه؟ کارشون چیه؟ چرا توی این ماشین هست اما میگی ماشینای دیگه ندارن؟ بودن و نبودنشون چیه؟ اصلا چرا ساخته شده؟ اگه نباشه چی میشه؟
    آقا ارمن دوبیل جان من دارم راهنماییت میکنم بهتر بنویسی .....

دوست گرامی BJN_CAR
    به کلوپ خودروهای آمریکایی خوش آمدید

قطعه ای که به آن اشاره کردید، (BRIDGED به معنای پل که با فلش قرمز مشخص شده) نام داره که بر روی PIVOT ( که در واقع همان واشر نیم کروی است با فلش سبز) و همچنین اسبک ( با فلش قهوه ای ) بسته شده.

وظیفه این قطعه تا جایی که من متوجه شدم، هماهنگی باز و بسته شدن بهتر دو سوپاپ در کنار یکدیگر است و ظاهرا سوپاپهای همسان ( هر دو دود یا هوا باشد) از این قطعه استفاده میکنند بنابراین اینکه چرا در خودروی دارای دو سوپاپ برای هر سیلندر نصب شده،( یکی دود و یکی هوا) چندان اطلاعی ندارم ، بنابراین سعی میکنم بعد از پیدا کردن اطلاعات صحیح در همین کلوپ توضیح بدم.

موردی که تمنا دارم حتما رعایت کنید، حفظ احترام در موقع خطاب قرار دادن دیگر اعضاء است و از شما خواهش میکنم از بکار بردن لغات و کلمات و اصطلاحاتی که جنبه طنز ، شوخی ، متلک و..داره جدا خودداری کنید.
    همانطور که میبینید این کلوپ بواسطه وجود تک تک اعضاء پدید آمده، چه آنها که از قدیم بودند و حالا دیگه حضور ندارند، چه آنهایی که مانند شما بتازگی به جمع ملحق شدند، و البته هیچکس در اینجا ادعا نمیکنه که از همه چیز اطلاع داره، و همانطور که میبینید من هم در خیلی از موارد اطلاع کافی نداشته و برای بدست آوردن اطلاعات مناسب جستجو کرده و تحقیق میکنم،

گاهی قطعات دارای اسامی معادل فارسی نیستند و ممکنه از همان اسامی مورد استفاده در زبان اصلی ( مثل انگلیسی ) استفاده بشه، مثل PIVOT که من در اینجا به واشر نیم کروی معنی کردم، و خیلی از قطعات دیگه نیز ممکنه همین وضعیت را داشته باشه، بنابراین گاهی افراد ناچارا مجبور به استفاده از همان نام اصلی و انگلیسی هستند و چاره ای نیست.

در نهایت از لطفی که به من و بقیه اعضاء دارید سپاسگزارم و امیدوارم از تجربه های شما هم، هر چقدر کم و اندک ، استفاده کنیم.

6. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون عکسی که قرار دادید از بخشهای مختلف از راکرارم ها وpivotو...نمیدونم برای چه نوع موتوی هست وقسمت PIVOT نام واشر نیم کروی در اصل نیست وBRIDGED نام نداره

اون قطعه که من عرض کردم PIVOT نام داره و نام کامل ROCKER ARM PIVOT هست و موتور 350 الدوزمبیل نصبه واگر خواستید عکس اصلی طبق گفته جنرال موتور را قرا ر میدم

تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام آقا camarolt جان من خیلی مخلص شمام هرچی شما بگی قبوله چشم سعی میکنم نوشتهه هام متلک نداشته باشه و اینجا از شما و بقیه یاد بگیرم
    اما واقعا نمیشه بین نوشته های شما و چندتا دیگه از دوستا که قشنگ مینویسن، با مال آقا ارمن دوبیل تفاوت نذاشت
    شما اینقده قشنگ مینویسی توضیح میدی آدم حض میکنه
    میگم ببخشید شما نویسنده نیستی؟ آخه انگاری یه جورایی دست به نوشتن داری و بلدی جطوری با نوشته ها قشنگ مطلبو برسونی...

اقا ارمن دوبیل ببخشیدا شما چرا اینجوری؟؟!!!
    منکه دیروز ازت سوال کردم این آهن کجه چیه و واسه چی ساخته شده کارش چیه؟ هیچی نگفتی بلد نبودی حتا اسمشم اشتباه گفتی بعد آقا کامارو اومده به این قشنگی توضیح داده تازه به رخت هم نکشیده اشتباه نوشتی عکس هم گذاشته اونوقخت میگی اشتباهه؟!
    ببخشیدا شما اگه بلد بودی چرا دیروز که سوال کردم مث آقا کامارو توضیح ندادی؟!
    اصن چرا همون عکسی که میگی دیروز نذاشتی و توضیحش هم ندادی؟!
    من رفتم با همین چیزایی که آقا کامارو گفته گشتم و دیدیم خودشه حالا شمام میگی نیست، خب همون عکس بذار توضیح دقیق و کامل هم بده یاد بگیریم دیگه!! مگه شما نمیگی بلدی؟ خب بگو دیگه!!

9. این کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقا camarolt جان من خیلی مخلص شمام هرچی شما بگی قبوله چشم سعی میکنم نوشتهه هام متلک نداشته باشه و اینجا از شما و بقیه یاد بگیرم
    اما واقعا نمیشه بین نوشته های شما و چندتا دیگه از دوستا که قشنگ مینویسن، با مال آقا ارمن دوبیل تفاوت نذاشت
    شما اینقده قشنگ مینویسی توضیح میدی آدم حض میکنه
    میگم ببخشید شما نویسنده نیستی؟ آخه انگاری یه جورایی دست به نوشتن داری و بلدی جطوری با نوشته ها قشنگ مطلبو برسونی...

اقا ارمن دوبیل ببخشیدا شما چرا اینجوری؟؟!!!
    منکه دیروز ازت سوال کردم این آهن کجه چیه و واسه چی ساخته شده کارش چیه؟ هیچی نگفتی بلد نبودی حتا اسمشم اشتباه گفتی بعد آقا کامارو اومده به این قشنگی توضیح داده تازه به رخت هم نکشیده اشتباه نوشتی عکس هم گذاشته اونوقخت میگی اشتباهه؟!
    من رفتم با همین چیزایی که آقا کامارو گفته گشتم و دیدیم خودشه حالا شمام میگی نیست، خب همون عکس بذار توضیح دقیق و کامل هم بده یاد بگیریم دیگه!! مگه شما نمیگی بلدی؟ خب بگو دیگه!!
    سلام
    خوبی اقا بیژن

من صفحات قبل توضیح دادم --و نام قطعه کجه به قوله شما-- pivot هست البته اینو به شما بگم عکس در اینترنت زیاده ممکنه قطعات موتور تفاوتی داشته باشه که قبلا گفتم
    من طبق اینترنت زیاد صحبت نمیکنم چیزی که گفتم خود جنرال موتور امریکا توضیح داده یعنی من منوال تعمیرات این خودرو ها را از قدیم از امریکا خریدم حدودا 5000صفحه هست
    مشخصا سازنده این خودرو ها جنرال موتور بوده و طبق منوال موتورهای تولید شده خودش را توضیح داده واشتباه نمیکنه

حالا ممکنه در اینترنت عکسهایی باشه تفاوت جزیی داشته باشه من اطلاعی ندارم وپیگیر اینترنت و ...نیستم

اون عکس را باید در فایل هام پیدا میکردم و...برای شما میذاشتم منتهی به دلیل وقت نداشتن نتونستم ببخشید

ایشون هممون عکسی که قراداده حالا با تفاوت جزیی توضیح داده که قطعات چه کارایی دارن

بهرحال اگر متوجه نشدید بگید کدوم قسمت را میفرمایید

باز هم از شما میخواهم در مورد کلماتی که مینویسید یه مقدار رعایت بفرمایید مثل این جملات =

توضیح داده تازه به رخت هم نکشیده اشتباه نوشتی عکس هم گذاشته اونوقخت میگی اشتباهه؟!

ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام آقا ارمن دابلی
    میگم انگاری مارو گرفتیا...!!
    من چی میگم شما چی چی میگی...!!!
    آخه من چی چیو رعایت بفرماین عزیزم؟؟!!
    یه چیزایی میگی آدم میمونه چی بگه؟؟!!
    حرف بد که نزدم میگم اینایی که باس میگفتی نگفتی حالا میگی که بازم ناقصه رفیق گلم..!!
    اصن بیخیال ولش کن شما درست میگی من چیکار دارم بهت
    همون توضیحای آقا کامارو خوبه می خونم شمام هرچی دوست داری بنویس کی به کیه؟؟!!

12. این کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقا ارمن دابلی
    میگم انگاری مارو گرفتیا...!!
    من چی میگم شما چی چی میگی...!!!
    آخه من چی چیو رعایت بفرماین عزیزم؟؟!!
    یه چیزایی میگی آدم میمونه چی بگه؟؟!!
    حرف بد که نزدم میگم اینایی که باس میگفتی نگفتی حالا میگی که بازم ناقصه رفیق گلم..!!
    اصن بیخیال ولش کن شما درست میگی من چیکار دارم بهت
    همون توضیحای آقا کامارو خوبه می خونم شمام هرچی دوست داری بنویس کی به کیه؟؟!!
    سلام

دوست عزیز اقا بیزن

در این دنیا فقط یه نفر نیست که بلد باشه افراد زیادی هستن
    اینکه شما منظور منو متوجه نشدید و...دیگه عذرخواهی میکنم
    حالانوشته های خاص را شما دوست دارید این مشکلی نیست اکثرا میتوننن همه بنویسن چیز خاصی نیست که نشه----مهم یادگیری قطعات واشنایی با موتور و..هست
    حالا شما نمیدونم چقدر اشناییت با موتور دارید یا اصلا خودرو امریکایی داشتید ؟

من نمیگن زیاد میدونم اما چند سالی هست که خودرو داشتم وتعمیراتی انجام دادم اونم طبق گفته شرکت سازنده جنرال موتور --اینا منوال دارن کامل با جزییات توضیح داده
    اینایی که من گفتم درخودروهای پیشرفته تر هست مثل کادیلاک انژکتور --درشورلت نوا این قطعات نصب نیست وهمینطور بیوک ----چیزی که دیدم

البته مثلا کاپریس مدل 90 قطعاتش تقریبا با این موتورها فرق داره مثلا لیفتر ها از نوع رولبرینگ دارهست که استرس سوپپاپ ها کمتر بشه و..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2019
    محل سكونت
    آبیک

پيش فرض

درود بر همه دوستان
    دوست عزیز میشه یه توضیحی در باره اینکه پارت نامبر کاربراتو از کجا نگاه کنم واینکه برای بیوک باید چه شماره ای باشه
    منظورم اینه که گفتید اون کاربراتور روی بیوک نوع شورلتی هست من چطور متوجه بشم برای خودم رو
    متشکرم

15. این کاربر از معینعرب بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •