تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1043 از 1129 اولاول ... 43543943993103310391040104110421043104410451046104710531093 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,421 به 10,430 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه BJN_CAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام دوستان عزیز آمریکایی باز

من بیژن هستم و خیلی وقته دارم نوشته های این کلوپ دنبال میکنم و خدایی باید بگم اینجا خیلی باحاله چون هم مطلب آموزنده داره و هم سرگرمی. شاید باورتون نشه اما از توی راهنمایی هایی که میخونم حتی تونستم مشکلای ماشینای دیگه هم درست کنم مثل پراید و سمند و اینجور ماشینا

متاسفانه چون همیشه مهمون بودم بعضی چیزا نمیتونستم بخونم ناچاری اومدم عضو شدم و حالا هم خوشحالم جزو شما هستم
    راستی اینم بگم که من ماشین آمریکایی ندارم
    فقط الان یه پراید دارم و گاهی برو بچه ها یکیشون آمریکایی داشته باشه میرم نگاهی میکنم و لذت میبرم آخه من جای کافی و اطلاعات فنی زیادی از این ماشینای باحال شماها ندارم و میدونم اگه یه روزی هم بخرم باید قبلش خیلی چیزا از شماها یاد بگیرم تا بتونم خوب ازش نگهداری کنم.
    حرف یاد گرفتن شد و اطلاعات فنی اینجا خیلی ها هستن که مطلب مینویسن توی تمام این 1000 و خرده ای صفحه همیشه یه تعدادی بیشتر از بقیه فعالن و خداییش اونا نباشن گروه راکده کسایی مثل MJ1970 و as5778 و usa302 و خیلیهای دیگه که اسمشون زیاده اما دوتا هستن که من خیلی از نوشته هاشون خوشم میاد یکی kcnc که معلومه خیلی وارده و یکی هم camarolt که آدم لذت میبره مطلبش بخونه

امیدوارم منم کنارتون چیزای زیادی یاد بگیرم و حالا ماشین آمریکایی ندارم ولی عوضش تجربه پیدا میکنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ما که نفهمیدیم بازم همون اسمهای خارجی نوشتی فارسی و درست بنویس ببینم داستان چیه؟
    بله چشب

حقیقتا نام اصلی این قطعات همینی هست که عرض کردم ودر کنار اون توضیحاتش را دادم به عنوان مثال =
    pivot در راکر ارم ها یا اسبک ها در این موتور 350 الدزمبیل---درموتور 350 اسمال بلاک این سیستم را نداره تا جایی که دیدم =درعکس این قطعات را مشخص میکنم=

شماره 1=pivot

شماره 2=راکرارم ها یا اسبک ها ی سوپاپ

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سیستم EGRو ترانزیستور EGR +سلونویید EGR +وکیوم ها =سیستم گردش گاز خروجی کنترل=میکنه که اکسید نیتروژن را در اگزوز موتور کاهش بده

شماره 1=tube قسمت EGR که روی انتیک یا منیفولد هوا نصب میشه
    وشماره 2= EGR وترانزیستور البته در عکس مشخص نیست اما در اینترنت سرچ کنید میبیند

موتورهایی که دارای سیستم E.F.I هستن=مخفف ELECTRONIC FUEL INJECTION همون خودرهای انژکتوری قدیمی کادیلاک یا ...هست که ecu دارن

و دوقطعه دیگه هم در این سیستم EGR هست که توسط وکیوم ها خط سیگنال EGR را کنترل میکنن

TVSدردمای کمتر از 120 F
    TVVدر دمای زیر 65 F

TVS قطعه ای هست که سوییچ وکیوم حرارتی روی قسمت مسیر خنک کاری موتور روی بلوک موتور نصب میشه ودارای 3یا 4 تا خروجی هوا هستش و به این خروجی ها وکیوم یا شلنگ متصل میشه وقسمت سر دیگر وکیوم به EGR و...نصب میشه

TVV=قطعه ای هست که تقریبا مثل tvs منتهی در قسمت سر سیلندر سمت راست روی بلوک نصب میشه

تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

بله چشب

حقیقتا نام اصلی این قطعات همینی هست که عرض کردم ودر کنار اون توضیحاتش را دادم به عنوان مثال =
    pivot در راکر ارم ها یا اسبک ها در این موتور 350 الدزمبیل---درموتور 350 اسمال بلاک این سیستم را نداره تا جایی که دیدم =درعکس این قطعات را مشخص میکنم=

شماره 1=pivot

این سیستم EGRو ترانزیستور EGR +سلونویید EGR +وکیوم ها =سیستم گردش گاز خروجی کنترل=میکنه که اکسید نیتروژن را در اگزوز موتور کاهش بده

موتورهایی که دارای سیستم E.F.I هستن=مخفف ELECTRONIC FUEL INJECTION همون خودرهای انژکتوری قدیمی کادیلاک یا ...هست که ecu دارن

و دوقطعه دیگه هم در این سیستم EGR هست که توسط وکیوم ها خط سیگنال EGR را کنترل میکنن

TVSدردمای کمتر از 120 F
    TVVدر دمای زیر 65 F

TVS قطعه ای هست که سوییچ وکیوم حرارتی روی قسمت مسیر خنک کاری موتور روی بلوک موتور نصب میشه ودارای 3یا 4 تا خروجی هوا هستش و به این خروجی ها وکیوم یا شلنگ متصل میشه وقسمت سر دیگر وکیوم به EGR و...نصب میشه

TVV=قطعه ای هست که تقریبا مثل tvs منتهی در قسمت سر سیلندر سمت راست روی بلوک نصب میشه
    اینایی که گفتین بازم زیاد واضح نبود اما باشه فعلا تا همینجا خوبه آخه میخوام چیزایی در مورد ماشینای آمریکایی یاد بگیرم ببینم کار به کجا میرسه شاید خریدم

من بیژن هستم و خیلی وقته دارم نوشته های این کلوپ دنبال میکنم و خدایی باید بگم اینجا خیلی باحاله چون هم مطلب آموزنده داره و هم سرگرمی. شاید باورتون نشه اما از توی راهنمایی هایی که میخونم حتی تونستم مشکلای ماشینای دیگه هم درست کنم مثل پراید و سمند و اینجور ماشینا

متاسفانه چون همیشه مهمون بودم بعضی چیزا نمیتونستم بخونم ناچاری اومدم عضو شدم و حالا هم خوشحالم جزو شما هستم
    راستی اینم بگم که من ماشین آمریکایی ندارم
    فقط الان یه پراید دارم و گاهی برو بچه ها یکیشون آمریکایی داشته باشه میرم نگاهی میکنم و لذت میبرم آخه من جای کافی و اطلاعات فنی زیادی از این ماشینای باحال شماها ندارم و میدونم اگه یه روزی هم بخرم باید قبلش خیلی چیزا از شماها یاد بگیرم تا بتونم خوب ازش نگهداری کنم.
    حرف یاد گرفتن شد و اطلاعات فنی اینجا خیلی ها هستن که مطلب مینویسن توی تمام این 1000 و خرده ای صفحه همیشه یه تعدادی بیشتر از بقیه فعالن و خداییش اونا نباشن گروه راکده کسایی مثل MJ1970 و as5778 و usa302 و خیلیهای دیگه که اسمشون زیاده اما دوتا هستن که من خیلی از نوشته هاشون خوشم میاد یکی kcnc که معلومه خیلی وارده و یکی هم camarolt که آدم لذت میبره مطلبش بخونه

امیدوارم منم کنارتون چیزای زیادی یاد بگیرم و حالا ماشین آمریکایی ندارم ولی عوضش تجربه پیدا میکنم.

تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

اقا کامنت گذاشتن اینجا چرا اینقدر دردسر داره؟

کلی سوال دارم و حرف ولی هرچی مینویسم نمیشه فقط شانسی دیروز پست شد

- - - Updated - - -

راستی اینم بگم که من ماشین آمریکایی ندارم فقط الان یه پراید دارم و گاهی برو بچه ها یکیشون آمریکایی داشته باشه میرم نگاهی میکنم و لذت میبرم آخه من جای کافی و اطلاعات فنی زیادی از این ماشینای باحال شماها ندارم و میدونم اگه یه روزی هم بخرم باید قبلش خیلی چیزا از شماها یاد بگیرم تا بتونم خوب ازش نگهداری کنم.

تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

بله چشب

شماره 1=pivot

TVSدردمای کمتر از 120 F
    TVVدر دمای زیر 65 F

اقا شرمنده ها ولی توضیحاتی که میدی اصلا قابل درک نیست خیلی سرسری نوشتی انگار خودتم نمیدونی چی نوشتی میگم مثل آقا camarolt واضح و درست بنویس عکس بذار توضیح فارسی بده تجربه های خودت بگو اینجوری میشه متوجه شد وگرنه بدرد نمیخوره ببخشید

6. این کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا شرمنده ها ولی توضیحاتی که میدی اصلا قابل درک نیست خیلی سرسری نوشتی انگار خودتم نمیدونی چی نوشتی میگم مثل آقا camarolt واضح و درست بنویس عکس بذار توضیح فارسی بده تجربه های خودت بگو اینجوری میشه متوجه شد وگرنه بدرد نمیخوره ببخشید
    سلام

ببخشید اینطور که شما نوشتید خودم هم نمیدونم چی نوشتم جالب نیست منم بهر حال وقت گذاشتم وتوضیح دادم

توضیحاتی که دادم مسائلی بود که تجربه کردم همونطور که دیدید موتور وقطعات که میخواستم باز کنم با عکس به شما توضیح دادم حالا کم یا زیاد ببخشید

اینطور که متوجه شدم شاید شما اشناییت کافی درمورد این قطعات ندارید

عکس هم قرار دادم وتوضیح دادم مگر اینکه عکسها باز نشده باشه

تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام

ببخشید اینطور که شما نوشتید خودم هم نمیدونم چی نوشتم جالب نیست منم بهر حال وقت گذاشتم وتوضیح دادم

توضیحاتی که دادم مسائلی بود که تجربه کردم همونطور که دیدید موتور وقطعات که میخواستم باز کنم با عکس به شما توضیح دادم حالا کم یا زیاد ببخشید

اینطور که متوجه شدم شاید شما اشناییت کافی درمورد این قطعات ندارید

عکس هم قرار دادم وتوضیح دادم مگر اینکه عکسها باز نشده باشه
    نه عزیز نگرفتی چی گفتم
    الان شما به توضیحایی که آقا camarolt برای جلوبندی ماشین داده نگا کن ببین چقدر قشنگ نوشته
    همه چیو واضح نوشته با عکس و توضیح اضافه جوری که منم که اصلا هیچی بلد نیستم الان یه نگا بندازم به ماشین سریع میفهمم قضیه چی؟
    الان شما اون آهنایی که وسط دوتا اهرمها هست و بهشون شماره 1 دادی برای چیه؟ کارشون چیه؟ چرا توی این ماشین هست اما میگی ماشینای دیگه ندارن؟ بودن و نبودنشون چیه؟ اصلا چرا ساخته شده؟ اگه نباشه چی میشه؟
    خب همینا باید درست بنویسی که بشه اسمش یاد دادن گذاشت وگرنه منم بلدم چندتا عکس بندازم و بگم این اسمش اینه اینم اونه و هیچی هم درست نگم
    راستی تا یادم نرفته واسه شماره نوشتن اینقدر کج و کوله نزن! برو توی برنامه پینت و از فلشها و کادر نوشتن و شماره استفاده کن که یانقدر خرچنگ قورباغه نباشه!!
    ببین آقا کامارو چقدر قشنگ شماره زده و فلش رنگی و مرتب گذاشته

9. این کاربر از BJN_CAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه عزیز نگرفتی چی گفتم
    الان شما به توضیحایی که آقا camarolt برای جلوبندی ماشین داده نگا کن ببین چقدر قشنگ نوشته
    همه چیو واضح نوشته با عکس و توضیح اضافه جوری که منم که اصلا هیچی بلد نیستم الان یه نگا بندازم به ماشین سریع میفهمم قضیه چی؟
    الان شما اون آهنایی که وسط دوتا اهرمها هست و بهشون شماره 1 دادی برای چیه؟ کارشون چیه؟ چرا توی این ماشین هست اما میگی ماشینای دیگه ندارن؟ بودن و نبودنشون چیه؟ اصلا چرا ساخته شده؟ اگه نباشه چی میشه؟
    خب همینا باید درست بنویسی که بشه اسمش یاد دادن گذاشت وگرنه منم بلدم چندتا عکس بندازم و بگم این اسمش اینه اینم اونه و هیچی هم درست نگم
    راستی تا یادم نرفته واسه شماره نوشتن اینقدر کج و کوله نزن! برو توی برنامه پینت و از فلشها و کادر نوشتن و شماره استفاده کن که یانقدر خرچنگ قورباغه نباشه!!
    ببین آقا کامارو چقدر قشنگ شماره زده و فلش رنگی و مرتب گذاشته

اون جلوبندی که فرمودید بله منم اکثر اونا دارم --اما قطعاتی مثل egr وترانزیستور و...حتی نیست کمیابه و قسمتهای داخلی اونا را هر کسی نداره مگر اینکه با عکس از اینترنت کپی کنه بخشهای اونا را به شما نشون بده که منم گفتم شما میتونید سرچ کیند --اینکه هر کدام قطعات این قطعه را برای شما توضیح بدیم تقریبا طولانی هستش منم مختصر توضیح دادم کارشون چیه شما نخوندید ؟
    اسم قطعات را براتون نوشتم وتوضیح دادم دیگه چطوری باید بنویسم نمیدونم

درمورد شماره ها مشکلی نداره من برنامه خاصی ندارم وفقط این برنامه را دارم که مهم نیست حالا اگر شما دنبال زیبایی و...هستید شرمنده برنامه خاصی ندارم که به صورت قشنگ وزیبا علامت بزنم

یه لطفی بفرمایید در نوشته هاتون دقت کنید یه مقدار احترام حفظ بشه --البته منظوری ندارم

ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند روز پیش میخواستم این بیوک 59 موتور ابی را تعمیر موتور کنم به گفته فروشنده واشر سرسیلندر خراب شده
    -به کد نامبر کاربراتور دقت کردم متوجه شدم نوع شورلتی هست -وبرای خودروهای گیربکس منوال هست و فابریکی بیوک نیست اما کد سال را 1978 ذکر شده

به هر صورت کلا اگرکسی شناختی دراین موضوعات و...داشته باشه میتونه کمکی برای خرید باشه

قبلا قیمت kit واشر کامل موتور را پرسیدم حدودا 800هزاز تومن بود حالا نمیدونم الان قیمت چقدر هست

تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

اون جلوبندی که فرمودید بله منم اکثر اونا دارم --اما قطعاتی مثل egr وترانزیستور و...حتی نیست کمیابه و قسمتهای داخلی اونا را هر کسی نداره مگر اینکه با عکس از اینترنت کپی کنه بخشهای اونا را به شما نشون بده که منم گفتم شما میتونید سرچ کیند --اینکه هر کدام قطعات این قطعه را برای شما توضیح بدیم تقریبا طولانی هستش منم مختصر توضیح دادم کارشون چیه شما نخوندید ؟
    اسم قطعات را براتون نوشتم وتوضیح دادم دیگه چطوری باید بنویسم نمیدونم

درمورد شماره ها مشکلی نداره من برنامه خاصی ندارم وفقط این برنامه را دارم که مهم نیست حالا اگر شما دنبال زیبایی و...هستید شرمنده برنامه خاصی ندارم که به صورت قشنگ وزیبا علامت بزنم

یه لطفی بفرمایید در نوشته هاتون دقت کنید یه مقدار احترام حفظ بشه --البته منظوری ندارم

ممنون [/SIZE]
    چند روز پیش میخواستم این بیوک 59 موتور ابی را تعمیر موتور کنم به گفته فروشنده واشر سرسیلندر خراب شده
    -به کد نامبر کاربراتور دقت کردم متوجه شدم نوع شورلتی هست -وبرای خودروهای گیربکس منوال هست و فابریکی بیوک نیست اما کد سال را 1978 ذکر شده

به هر صورت کلا اگرکسی شناختی دراین موضوعات و...داشته باشه میتونه کمکی برای خرید باشه

قبلا قیمت kit واشر کامل موتور را پرسیدم حدودا 800هزاز تومن بود حالا نمیدونم الان قیمت چقدر هست

شرمنده آرمیندوبیل جان من میگم شما درست توضیح نمیدی توضیح باید مث مال آقا کامارو باشه دقیق واضح و تمیز که همه متوجه بشن عکس هم اگه نداری از جای دیگه برمیداری باید واضح باشه همه چیزا رو نشون بدی و توی نقشه ها اینجوری بگی که فلان چیز کارش چیه و کجا نصب شده و اگه باشه چیکار میکنه و نباشه چی میشه؟
    اینکه دیگه ناراحتی نداره منم دارم خیلی رفاقتی باهات حرف میزنم یاد بگیری مخصوصن برای برنامه پینت که همه چی داره منتها نمیدونم چرا هنوز ازش استفاده درست نمیکنی؟

حالا این ماشین که نشون دادی حالا خریدی؟ میخای درستش کنی؟
    بلدی درست کنی؟ اگه وارد نباشی خیلی دردسر میکشی البته اینجا استاد خوب داره میتونی ازشون یاد بگیری منم واسه همین اینجا عضو شدم

راستی خودمو معرفی کنم اسمم بیژن و ماشین آمریکایی دوست دارم اما جا و علم لازم واسه تعمیرش ندارم بعضی وقتا دوستام ماشین آمریکایی میخرن منم باحاش حال میکنم خودم فعلا پراید دارم بخاطر همین بیشتر میام اینجا و چیز یاد میگیرم مخصوصا از چند نفری که کارشون درسته مثل mj1970 و kcnc که خیلی قشنگ کار میکنن همینطور چندتای دیگه که گاهی گاهی کار میکنن اسماشون زیاده اما آقا camarolt واقعا خیلی خوب توضیح میده و عکس و نوشته هاش جالبه حتی کسی که هیچی بلد نباشه هم ازش خوب یاد میگیره دمش گرم خیلی استاده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •