تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1002 از 1129 اولاول ... 25029029529929989991000100110021003100410051006101210521102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,011 به 10,020 از 11285

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اما دقیقا منظور شما را از جمله بالا متوجه نشدم. این تصویر کاربراتور ماشین شما هست یا از نت برداشتید؟

منظورم قسمتی هست که با فلش مشخص شده ، تصویر مربوط به ماشینم نیست از نت برداشتم.

منظور شما اینه که الان وکیوم ادوانس و ریتارد دلکو ماشین کار نمیکنه؟ چرا؟

توی سایتها و انجمنهای مختلف آمریکایی جستجو کردم و کماکان خیلی ها همین مشکل را داشتن که بعضا مربوط به مدار لوله های کانیستر بود، البته بیشتر در مناطق سردسیر بودن که نشان میداد این مسئله تقریبا در تمام شرایط آب و هوایی وجود داره.
    اکثرا برای حل مسئله، بجز مورد کانیستر ( که با وجود آن بازهم گاها مشکل برقرار بود) استفاده از ساسات برای بهتر روشن شدن را توصیه میکردن که شما هم انجام دادید، بنابراین با تنظیم ساسات در وضعیت حداقل ( بطوری که به محض روشن شدن موتور، سریعا از مدار خارج بشه) مشکل حل شد و امروز بعد از حدود 5 تا 8 ثانیه استارت زدن، ماشین روشن شد و ساسات هم سریعا از مدار خارج شد ( چون بخاطر گرم بودن هوا و همچنین موتور که بخاطر تاثیر گرمای محیط بعد از روزها خاموش بودن بطور عادی 40 تا 50 درجه حرارت داره).
    مشخصا مقدار بسیار کم بنزین اولیه که با استارت وارد کاربراتور میشه، در صورت تنظیم شدن ساسات در حالت گرم، برای روشن شدن موتور کفایت میکنه.

با عرض سلام خدمت دوستان
    استارت ماشینمو 6 ماه پیش سرویس کردم زغال بوش کله استارت اتوماتیک...نزدیک 300 تومان هزینه کردم.
    ایرادی نداره و حتی در حالت ذلکو جلو هم سنگین نمیزنه اما متاسفانه با گرم شدن هوا وقتی که با ماشین چند کیلومتر رانندگی میکنم بعد از توقف کوتاه و استارت دوباره متاسفانه ماشین به شدت بد استارت میخوره مثل وقتی که باطری خالیه باید صبر کنم به مدت یه ربع تا که ماشین سرد شه اون وقت استارت میخوره.تمام قسمت های استارتم عوض کردم به جاهای مختلفی هم مراجعه کردم بی فایده بوده نمیدونم چیکار کنم.با گرم شدن هوا این مشکل به وجود اومده.با تشکر

دو بخش اصلی " آرمیچر و بالشتک استارت" را چک کنید. ممنکه نیمسوز شده باشن و تاثیرات حرارت هوا و گرما روی اونها باعث این مسئله شده باشه.، بخصوص آرمیچر که بیشتر در معرض چرخش و فشار و تنشهای مختلف قرار داره.

یک عامل دیگه اینکه ممکنه کنتاکتهای مربوط به رساندن برق به اتوماتیک استارت و بالشتک و آرمیچر که در بخش انتهای اتومات استارت قرار داره و در پشت درپوش مشکی هست، بخاطر حرارت زیاد صدمه دیده باشه و یا بخوبی کنتاکت برقرار نکنه و همین عامل استارت بد و سنگین و یا کلا استارت نخوردن باشه، بنابراین این قسمت را هم مجددا باز و بررسی کنید.

2. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

منظور شما اینه که الان وکیوم ادوانس و ریتارد دلکو ماشین کار نمیکنه؟ چرا؟

استاد منظورم را درست نرسوندم در بدنه کارب یک لوله تعبیه شده که توسط شلنگ به وکیوم آدوانس وصل شده

بالای این لوله سوراخی هست که اون را کور کردم

4. 3 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

امروز بازهم بعد از یک هفته ، دوباره استارت زدم و ماشین بعد از حدود 5 ثانیه به خوبی روشن شد و ظاهرا مشکل خشک شدن بنزین داخل کاربراتور ، با تنظیم تابستانی ساسات حل شده.

جستجوی زیادی در نت داشتم تا دلیل وجود مجرای مورد نظر را که نشان دادید، پیدا کنم اما متاسفانه چیزی ندیدم و هیچ کجا اشاره ای هم نشده بود.
    ظاهرا باید کاربراتور را کاملا اوراق و بررسی کرد تا دلیل وجود این مجرا و ادامه مسیر احتمالی موجود در کفی و بدنه را پیدا کنیم.

//////////////////////////

خودروی مفهومی ساخت شرکت جنرال موتورز به نام GM X Stiletto که در سال 1964 ساخته و در نمایشگاه جهانی نیویورک به نمایش گذاشته شد.
    منظور از ساخت "Stiletto دشنه " ارائه دیدگاههای شرکت جنرال موتورز در مورد خودروهای دهه های آینده و قرن 21 بود که تا حدودی به حقیقت پیوست، هرچند که فرم بدنه هواپیما گونه و آلات و نشانگرها و فرمان مشابه هواپیما تا حد زیادی اغراق آمیز هست.

از قابلیتهای این خودرو ، نمایشگر نشان دهنده مشکلات فنی خودرو، انواع کلیدهای تغییر وضعیت ،و سیستم ارتباط داخلی و خارجی دارای سه باند میباشد.

6. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی hamid-r-s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    ایلام.درخدمتیم

پيش فرض

با سلاماتفاقا من هم مدتیه مشکل بد روشن شدن ماشین را دارموقتی ماشین سرده خیلی راحت روشن میشه ولی وقتی داغ میشه تا شش هفت یا پنج ثانیه باید استارتر را بگیرم.خواستم بپرسم که آیا راه حلی هست؟

8. این کاربر از hamid-r-s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت turboman2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوستان.
    امروز کیت اورینگ پمپ هیدرولیک رو عوض کردم ولی بعد از نصب، فرمون اصلا تکون نمی خوره! لطفا کمک کنید دوستان دست که به شیلنگ ها میزارم هم جریان روغن از پمپ به جعبه حس میشه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلاماتفاقا من هم مدتیه مشکل بد روشن شدن ماشین را دارموقتی ماشین سرده خیلی راحت روشن میشه ولی وقتی داغ میشه تا شش هفت یا پنج ثانیه باید استارتر را بگیرم.خواستم بپرسم که آیا راه حلی هست؟
    در پست قبلی توضیح دادم. استارت و اتوماتیک استارت را چک کنید بخصوص کنتاکتهای انتهای اتوماتیک استارت که ممکنه بواسطه داغ شدن عمل نکنه، همینطور وضعیت تنظیم بودن دلکو، سوپاپها و تایمینگ و شمع و وایر شمع .

سلام دوستان.
    امروز کیت اورینگ پمپ هیدرولیک رو عوض کردم ولی بعد از نصب، فرمون اصلا تکون نمی خوره! لطفا کمک کنید دوستان دست که به شیلنگ ها میزارم هم جریان روغن از پمپ به جعبه حس میشه
    نشتی روغن وجود داره؟
    روغن به اندازه کافی ریختید؟
    فرمان کاملا سفت شده؟ یعنی اصلا نمی چرخه یا به سختی میچرخه؟
    در حالت خاموش بودن ماشین، فرمان چه وضعیتی داره؟
    تسمه پمپ و جای بستن لوله ها به جعبه فرمان را چک کنید.

11. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز ،من جدیدا 2تا مشکل برام بوجود آمده اونم یکی اینکه چند روزه ماشین خیلی کم جون شده یعنی به سختی راه میوفته ضعیف شتاب میگیره الکی گاز میخوره ولی آروم آروم شتاب میگیره برام 1 سوال پیش اومده که بجز دیسک و صفحه میتونه از چیز دیگه ای هم باشه یا نه؟
    1 مشکل دیگه هم اینکه برق شیشه بالا برها یکدفعه قطع شد فیوزهارو چک کردم همه سالم بودن ولی شیشه بالا برها کار نمیکنن یک سیم مستقیم به کلید سمت راننده وصل کردم که موقتا با اون شیشه ها بالا پایین برن ولی فقط با اون کلید سمت راننده کار میکنه دیگه با کلید هر در ،شیشه مخصوص اون در بالا پایین نمیره،جالا به نظرتون مشکل از چیه؟ سیم اصلی شیشه بالا برها از کجا میاد،توی نقشه دیدم نفهمیدم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز ،من جدیدا 2تا مشکل برام بوجود آمده اونم یکی اینکه چند روزه ماشین خیلی کم جون شده یعنی به سختی راه میوفته ضعیف شتاب میگیره الکی گاز میخوره ولی آروم آروم شتاب میگیره برام 1 سوال پیش اومده که بجز دیسک و صفحه میتونه از چیز دیگه ای هم باشه یا نه؟
    1 مشکل دیگه هم اینکه برق شیشه بالا برها یکدفعه قطع شد فیوزهارو چک کردم همه سالم بودن ولی شیشه بالا برها کار نمیکنن یک سیم مستقیم به کلید سمت راننده وصل کردم که موقتا با اون شیشه ها بالا پایین برن ولی فقط با اون کلید سمت راننده کار میکنه دیگه با کلید هر در ،شیشه مخصوص اون در بالا پایین نمیره،جالا به نظرتون مشکل از چیه؟ سیم اصلی شیشه بالا برها از کجا میاد،توی نقشه دیدم نفهمیدم
    گاز خوردن ماشین از همان ابتدای استارت زدن هست یا به مرور زمان و با گرم یا سرد شدن؟ به وضعیت خروسک گاز کاربراتور نگاه کنید و ببینید چه چیزی باعث حرکت و ایجاد فشار و در نهایت گاز خوردن موتور شده؟
    احتمال داره مشکلی در تنظیم فنر ساسات وجود داشته باشه. همینطور چوک گاز کولر و وکیوم ساسات روی کاربراتور.

حرکت ضعیف و کند دلایل زیادی داره اما ممکنه دیسک و صفحه کلاچ باشه که اونهم بصورت آنی و ناگهانی رخ نمیده و معمولا طی مرور زمان و به تدریج از شتاب و قدرت ماشین کم میشه.

تست وضعیت دیسک و صفحه کلاچ: ماشین روشن کنید و پدال کلاچ و ترمز را تا انتها فشار بدید، دنده را در وضعیت دنده 3 قرار بدید و بعد در حالیکه همچنان ترمز کردید، کلاچ را آرام آرام رها کنید.
    اگر با رها کردن کلاچ ، ماشین شروع به لرزش و نهایتا خاموش شدن کرد، پس دیسک و صفحه سالم هست و اگر لرزش کمی داشت و با رها کردن کامل کلاچ، موتور همچنان روشن بود، یعنی دیسک و صفحه فرسوده و ضعیف شده و باید تعویض بشه.

بوسیله تست لامپ، ببینید آیا برق به موتورهای دیگه میرسه یا خیر؟ اگر نرسید یعنی از قسمت کلید سمت راننده مشکلی هست. معمولا کنتاکتهای این کلید مشکل پیدا میکنه و برق به راحتی به بقیه موتورهای شیشه بالابر نمیرسه.
    بهترین کار سرویس و تمیز کردن دکمه ها، و در ادامه نصب آفتمات برای همه دربها جهت تقویت برق مورد استفاده شیشه بالابرها هست.

14. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه usa302's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام عزیزان
    مشکل استارت ماشینم با راهنمایی اقا علی درست شد اتصال پشت اتوماتیک همون درب اتوماتیک جایی که کابل مثبت باتری بهش وصل میشه برقرار نمیشد یعنی لق میزد کابله و با درست کردن اون استارت عالی شده فکر کنم در اثر گرما و فشار زیاد هر یه ماه باید یه دستی بهش بزنی.
    دوستان میخوام ساعت ماشینو درست کنم لطفا منو به صفحه مورد نظر هدایت کنید.
    باتشکر

داره خودمونی میشه usa302's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان فکر کنم امروز قانون بیخود مجلس راجب هوای پاک در شورای نگهبان اصلاح شده خدا کنه درست شنیده باشم
    از دوستان کسی دقیق میدونه مارو اگاه کنه

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •