تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 73 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام مستر.....والا از ورودی خروجی چیزی حالیم نمیشه چون یادم میره ...فقط میدونم که میخوام درام بسازم بیس و و و آخرشم میخوام صدای گیتار الکتریکمو ضبط کنم...همین آهان میخوام یه korG ]هم بگیرم واسه بعضی کارایه ...... . . . آخه یکی از رفیقام یه x-fi fatel1ty داره که عکسشو میزارم خودش از اونا داره ...شاید بشناسی یوزرش فکر کنم اینه MSSTUDIO
    دوست عزیز اینطور که شما میفرمایید احتیاج به پورت های زیر دارید
    MIDI . میکروفن فانتوم . ورودی آنالوگ و دیجیتال و اینسترومنت

فقط این سوال رو دارم که ورودی یا خروجی دیگه ای هم احتیاج دارید و اینکه اکسترنال یا اینترنال بودن دستگاه چقدر براتون مهمه؟

داره خودمونی میشه yzdn_Satrianisolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خوب رستش نمیدونم که اینا که میگی به چه دردی میخوره... من تو این کارا نیسم..من فقط میخوام کارم تا 1 سال راه بفته.بدا میخوام برم تهران اونجا دیگه چیزای حرفه ای میگیرم...تو اینجا زیاد نمیخوام خرج کنم...فقط یه چیزی که اون کارایی که میخوام رو جواب بده.فقط.از این که وقت گذاشتی جواب دادی ممنون در کل بگو چه بگیرم و چقدر پول بدم

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام.خوبی عمو... من امروز یه کم اطلاعاته جدید دستم اومده.....خوب در حاله حاظر من یه کارت میخوام قیمت از 300 تا 350 باشه...قدرت رندر توپپپپپپپ....و ورودی برای بیس و گیتار و کیبرد ... و دیگر میکروفون اگه لطف کنی کمک کنی ممنون میشم.../

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آقا ما یه هفته پیش سوال کردیم چرا کسی جواب نمیده

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

آقا ما یه هفته پیش سوال کردیم چرا کسی جواب نمیده
    دوست عزیز شما تا دقیق نفرمایید که چه امکاناتی رو از کارت صوت میخواهید نمیشه دست گذاشت روی یک گزینه
    کارت های صوت همه خوب هستند فقط امکاناتشون تفاوت داره
    شما باید اطلاعات کافی از این امکانات و قابلیت ها داشته باشید تا بتونید انتخاب مناسبی داشته باشید

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

14 تو رو خدا کمکم کنید یکی جوابمو بده

سلام من رفتم علاالدین گفتم یه کارت صدای شاخ واسه یه ضبط خونگی می خوام که تو خونه یه کار ناز دربیاد به من همین کریتیو اودیوژی والو رو داد سی تومن گفت واسه خونه خوبه.تقریبا صدارم خوب در میاره . واضح و معلوم . اما می خوام ببینم اشتباه کردم که اینو خریدم یا میتونه کارمو را بندازه ؟ کمکم کنید . هر کی اینجا جواب داد جوابشو جدا به این ایدیم بفرسته چون من زیاد نمیام سایت . مرسی بای.
    amir_crazyboy1370

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام من رفتم علاالدین گفتم یه کارت صدای شاخ واسه یه ضبط خونگی می خوام که تو خونه یه کار ناز دربیاد به من همین کریتیو اودیوژی والو رو داد سی تومن گفت واسه خونه خوبه.تقریبا صدارم خوب در میاره . واضح و معلوم . اما می خوام ببینم اشتباه کردم که اینو خریدم یا میتونه کارمو را بندازه ؟ کمکم کنید . هر کی اینجا جواب داد جوابشو جدا به این ایدیم بفرسته چون من زیاد نمیام سایت . مرسی بای.
    amir_crazyboy1370
    دوستان سلام من رفتم علاالدین گفتم یه کارت صدای شاخ واسه ضبط یه اهنگ ناز و تک و شاخ تو خونه می خوام اونم کارت creative audigy value 7.1 رو به من داد سی تومن.روشم نوشتهCreative Blaster Audigy Value 7.1.....24-bit.می خواستم ببینم ایا انتخابم درست بوده؟لطفا در مورد امکاناتشم بگین.واسه یه کار خونگی چه میکروفونی بگیرم؟راستی کار مورد نظر من رپه . راستی هر کی جوابمو داد جوابو جداگونه به ایدی amir_crazyboy1370 بده چون من ممکنه کم بیام سایت .مرسی . بای
    دوست عزیز معیار "شاخ" برای تعیین کیفیت کارت صوت فکر میکنم مطابق با ژانر مورد نظر شما باشه!!!

ای کاش حرفی از نوع موسیقی نمیزدید تا راحت تر کمکتون میکردم
    به هر حال کارت صوتی که شما خریدید یک کارت در رده ی کارت های معمولی به حساب میاد
    از Onboard های جدید قدرتمند تره اما نچندان
    برای کار رکورد شما به باید از میکروفون های فانتوم استفاده کنید که پشتیبانی از میکروفون های حرفه ای در کارت صوت حرفه ای تعبیه شده که بسته به نوعشون قیمت نسبتا بالایی دارند

بعد از خرید چشمهارو باید بست

تاريخ عضويت
    Aug 2008

14

سلام به تمام عزیزان.
    آقای ویومن میخواستم جزییات کارت های M-audio fast track pro And Ultra و ROland رو بدونم...و اینکه پاور فانتوم دارند..قیمت دقیقشونو منیدونی...و اینکه برای ضبط گیتار و وکال کدومشون خوبه؟؟؟ ممنون

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام به تمام عزیزان.
    آقای ویومن میخواستم جزییات کارت های M-audio fast track pro And Ultra و ROland رو بدونم...و اینکه پاور فانتوم دارند..قیمت دقیقشونو منیدونی...و اینکه برای ضبط گیتار و وکال کدومشون خوبه؟؟؟ ممنون
    دوست عزیز
    معذرت خواهی میکنم از اینکه چند روزی تاخیر داشتم

کارت صداهایی که شما ازشون یاد کردید دستگاه های خوبی هستند
    Fast..Ultra رو کمتر میشه رو بازار پیدا کرد و قیمت به مراتب بالاتری از Pro داره و همینطور I/O بیشتری

کارت های رولند هم خیلی عالی هستند ولی دوتا مشکل دارند ، یکی اینکه خوباش خیلی گرونه و دوم اینکه پشتیبانی مناسبی در ایران نداره و بیشتر کسانی استفاده میکنند که سیستم های رولند رو هم کنارش داشته باشند اما کلا در رده ی کارت های خوب و گرونه

به نظر من شما از کارت های M-Audio استفاده کنید
    چون هم در ایران پشتیبان داره هم یه جورایی بورس تره و قمیت های نجومی هم نداره
    این هم سایت شرکت M-Audio در ایرانه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این هم 3 تا سایت که از Review های خوبی از دستگاه های صوتی داره
    کد:
    کد:
    کد:
    راستی جدیدا M-Audio یک دستگاه تولید کرده که مخصوص گیتاریست هاست و خیلی امکانات خوبی برای ملودی سازی و افکت گذاری داره
    به احتمال خیلی زیاد وارد ایران هم شده
    میتویند از سایت مشخصات این دستگاه رو ببنید

موفق باشید
    یا علی

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

از راهنمایی ت ممنون و اینکه فکر کنم که فانتوم پاور نداره پس برای میکروفن چکار کنم ...! این افکته مخصوص گیتار فکر نکنم بشه باهاش صدای وکال خوبی ضبط کرد ! میشه؟؟ دمو صداشو شنیدم بدک نبود .. . از fast track pro فکر نکنم بهتر باشه فقط اسم گیتار بالاشه ...چون من میخوام کیبرد هم وصل کنم فکر نکنم بکارم بیاد.... نظر شما چیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •