تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 73 اولاول ... 1959656667686970717273 آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز.من تازه عضو انجمن شدم ولی قبلش حدودا تا صفحه ی 13 این تاپیک رو خونده بودم و از جواب های دوست گرامی آقای vioman و سوالات دوستان نهایت بهره رو بردم.جا داره از این دوست عزیز تشکر ویژه ای کنم و آرزوی موفقیت روزافزون کنم برای ایشون در کارهاشون...
    اما سوالات بنده:
    من میخوام در درجه اول یه کارت صدا تهیه کنم به همراه میکروفون واسه کار آهنگسازی و تنظیم و وکال(هم خواننده و هم ساز).یعنی یه جورایی تهیه و تولید یک اثر صوتی با حداکثر کیفیت ممکن در منزل.اتاق رو میتونم یه جورایی آکوستیک کنم حالا با یونولیت و پشم شیشه و ابزار این چنینی که در حد توان مالی باشه.بنده هم خواننده هستم و هم نوازنده و تاکید دارم که این تجهیزات رو برای هم آهنگسازی قوی و هم ظبط صدای قوی میخوام...از لحاظی میخوام طوری هزینه کنم که بعدها با توجه به گسترش کارم و خرید تجهیزات جدید هزینه ی جدید فقط برای اون تجهیزات باشه و هزینه هام تکمیلی باشه نه اینکه بابت تعویض تجهیزات متحمل ضرر بشم.لب مطلب اینکه میخوام حرفه ای کار کنم دوستان.
    اما سیستمم:مادربوردش GIGA EP31...سی پی یو intel 5300...رم 2G 1066 kingmax که رم قابل ارتقاست...پاور 380 GREEN
    تو مطالبی که خوندم فهمیدم کارت صدای delta1010 کارت حرفه ای هست و راجع به معایب و مزایاش میخوام که دوستان کمکم کنن تا بهترین انتخابو با شرایطم داشته باشم.راجع به میکروفون نمیدونم ولی میخوام که بهترین برند باشه چون واسم خیلی مهمه و اینکه حالا دوستان تو کارتهای صدا و میکروفون های حرفه ای لطف کنن نمونه به همراه قیمت بیارن تا با کمک شما عزیزان بتونم درست ترین انتخابو انجام بدم.
    راجع به تکمیل کننده ی این دو مورد مهم ترین وضروری ترین قطعات چیه و کارشون چیه؟مثل میکسر و مانیتور و هدفون و ...؟!
    فعلا تا 2 تومن میتونم هزینه کنم.
    در ضمن در زمینه نرم افزارهای آهنگسازی هم بسیار مبتدی هستم ولی مستعد و نیازمند کمک دوستان.
    منتظر جوابهای حرفه ای عزیزان هستم...یا حق...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز.من تازه عضو انجمن شدم ولی قبلش حدودا تا صفحه ی 13 این تاپیک رو خونده بودم و از جواب های دوست گرامی آقای vioman و سوالات دوستان نهایت بهره رو بردم.جا داره از این دوست عزیز تشکر ویژه ای کنم و آرزوی موفقیت روزافزون کنم برای ایشون در کارهاشون...
    اما سوالات بنده:
    من میخوام در درجه اول یه کارت صدا تهیه کنم به همراه میکروفون واسه کار آهنگسازی و تنظیم و وکال(هم خواننده و هم ساز).یعنی یه جورایی تهیه و تولید یک اثر صوتی با حداکثر کیفیت ممکن در منزل.اتاق رو میتونم یه جورایی آکوستیک کنم حالا با یونولیت و پشم شیشه و ابزار این چنینی که در حد توان مالی باشه.بنده هم خواننده هستم و هم نوازنده و تاکید دارم که این تجهیزات رو برای هم آهنگسازی قوی و هم ظبط صدای قوی میخوام...از لحاظی میخوام طوری هزینه کنم که بعدها با توجه به گسترش کارم و خرید تجهیزات جدید هزینه ی جدید فقط برای اون تجهیزات باشه و هزینه هام تکمیلی باشه نه اینکه بابت تعویض تجهیزات متحمل ضرر بشم.لب مطلب اینکه میخوام حرفه ای کار کنم دوستان.
    اما سیستمم:مادربوردش GIGA EP31...سی پی یو intel 5300...رم 2G 1066 kingmax که رم قابل ارتقاست...پاور 380 GREEN
    تو مطالبی که خوندم فهمیدم کارت صدای delta1010 کارت حرفه ای هست و راجع به معایب و مزایاش میخوام که دوستان کمکم کنن تا بهترین انتخابو با شرایطم داشته باشم.راجع به میکروفون نمیدونم ولی میخوام که بهترین برند باشه چون واسم خیلی مهمه و اینکه حالا دوستان تو کارتهای صدا و میکروفون های حرفه ای لطف کنن نمونه به همراه قیمت بیارن تا با کمک شما عزیزان بتونم درست ترین انتخابو انجام بدم.
    راجع به تکمیل کننده ی این دو مورد مهم ترین قطعات چیه و کارشون چیه؟مثل میکسر و مانیتور و هدفون و ...؟!
    فعلا تا 2 تومن میتونم هزینه کنم.
    در ضمن در زمینه نرم افزارهای آهنگسازی هم بسیار مبتدی هستم ولی مستعد و نیازمند کمک دوستان.
    منتظر جوابهای حرفه ای دوستان هستم...یا حق...

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

با این بودجه کارت صدای جالبی رو انتخاب نکردی
    دلتا 10 - 10 هم قدیمیه هم اینکه یه مقدار کمی نویز داره

واسه کار آهنگسازی به یه کارت صدای خوب یه مانیتورینگ و یه میکروفون حداقل نیاز داری .

در آینده هم آمپ و کمپرسور .

پیشنهاد من یه میکروفون maudio - solaris یا rode nt2a

مانیتورینگ هم yamaha hs50

تا اینجا شد 900 تومن تا 1 تومن

کارت صدا انتخاب های زیادی داری با توجه به بودجه ات میشه

motu ultra lite mk3 رو معرفی کنم خودم یه مدل بالاترش و دارم واقعا کارت صدای بی نظیریه

سیستم کامپیوترتم cpu ضعیفه یه فکری به حالش بکن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با تشکر از شهاب عزیز
    راجع به cpu مگه کارت صداهای حرفه ای خودشون پردازشگری ندارن که استفاده از cpu سیستم خیلی کم میشه؟
    درباره ی کارت صدا شنیدم که muto کارت صداهاش پری آمپای قوی داره و از این لحاظ هم خیلی خوبه.من delta1010 رو با اینکه قدیمیه و فانتوم پاور هم نداره به این خاطر گفتم که تاخیر حداقله و پهنای باندش هم زیاده.حالا fire wire ها هم خوبن اما واقعا موندم که pci یا fire wire ؟؟!
    راجع به میکروفون شما akg و ترجیح میدین یا rode یا sure و چرا؟
    اگر بخوام واسه پایین آوردن هزینه از هدفون استفاده کنم هدفون حرفه ای از کدوم برند بگیرم و با چه قیمتی؟با توجه به اینکه مانیتور ارزون هم فایده نداره و پول دور ریختنه...البته میدونم که هدفون خسته کنندس ولی باید بسازیم با دانشجوییمون...این هزینه هم بعد عمری صبر و تلاش هنوز 100 درصد نیست ولی تمرکزم رو کارت صدا و میکروفونو هدفون حرفه ای یه فعلا...
    با تشکر...یا حق...

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

با تشکر از شهاب عزیز
    راجع به cpu مگه کارت صداهای حرفه ای خودشون پردازشگری ندارن که استفاده از cpu سیستم خیلی کم میشه؟
    درباره ی کارت صدا شنیدم که muto کارت صداهاش پری آمپای قوی داره و از این لحاظ هم خیلی خوبه.من delta1010 رو با اینکه قدیمیه و فانتوم پاور هم نداره به این خاطر گفتم که تاخیر حداقله و پهنای باندش هم زیاده.حالا fire wire ها هم خوبن اما واقعا موندم که pci یا fire wire ؟؟!
    راجع به میکروفون شما akg و ترجیح میدین یا rode یا sure و چرا؟
    اگر بخوام واسه پایین آوردن هزینه از هدفون استفاده کنم هدفون حرفه ای از کدوم برند بگیرم و با چه قیمتی؟با توجه به اینکه مانیتور ارزون هم فایده نداره و پول دور ریختنه...البته میدونم که هدفون خسته کنندس ولی باید بسازیم با دانشجوییمون...این هزینه هم بعد عمری صبر و تلاش هنوز 100 درصد نیست ولی تمرکزم رو کارت صدا و میکروفونو هدفون حرفه ای یه فعلا...
    با تشکر...یا حق...
    بله خودشون پردازشگر دارن شخصا با سیپی یو 7400 و کارت صدام امتحان کردم ولی به دولاین باز کردن east west که رسید سیستم لک میزد
    ولی واسه پر.ژه های سبک مشکلی ندارین

تو این رنج قیمت rode سر تره akg تو قیمت ای بالا خوب جواب میده

هدفون واسه استفاده طولانی مدت توصیه نمیشه به گ.وشتون آسیب میرسونه
    مانیتور هایی که معرفی شد امتحان خودشون و پس دادن . و ارزون به حساب نمیان پیشنهاد من مانیتور صداست . ولی اگه هدفون خواستید AKG 99 یا مدل های بالاترش جواب کار شما رو میده

توصیه من اینه یه هدفون نیمه باز بخرید چون کمتر آسیب میرسونه و ریورب هم کمتری هم تو گوشتون احساس میکنید

6. این کاربر از shahab47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

مرسی شهاب جان از راهنماییت.اما من فکر میکنم بازم pci استفاده کنم بهتره ولی خب یه سری چیزا رو از دست میدم ...میشه راجع به پری آمپا و ورودی خروجی های s/pdif , adat توضیح بدین و کاراشونو بگین ؟؟ اگه کارتم فانتوم پاور نداشته باشه به چی نیاز دارم؟اصلا من هر چی مطلب خوندم نفهمیدم این فانتوم پاور چیه و به چه کاری میاد؟راجع به چنل تریپ و میکسر ها هم دوست دارم بیشتر بدونم و اینکه اگه قدرت خریدشونو ندارم و از کارت صدای pci هم استفاده میکنم با چه چیزی میتونم تا حدودی جبران کنم نبود اون تجهیزاتو و کار رو خوب از آب در بیارم؟همون فوتای کوزه گری...یا حق...

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

مرسی شهاب جان از راهنماییت.اما من فکر میکنم بازم pci استفاده کنم بهتره ولی خب یه سری چیزا رو از دست میدم ...میشه راجع به پری آمپا و ورودی خروجی های s/pdif , adat توضیح بدین و کاراشونو بگین ؟؟ اگه کارتم فانتوم پاور نداشته باشه به چی نیاز دارم؟اصلا من هر چی مطلب خوندم نفهمیدم این فانتوم پاور چیه و به چه کاری میاد؟راجع به چنل تریپ و میکسر ها هم دوست دارم بیشتر بدونم و اینکه اگه قدرت خریدشونو ندارم و از کارت صدای pci هم استفاده میکنم با چه چیزی میتونم تا حدودی جبران کنم نبود اون تجهیزاتو و کار رو خوب از آب در بیارم؟همون فوتای کوزه گری...یا حق...
    کارت صدای شما اگه ورودی adat داشته باشه ( که دلتا 10 - 10 نداره ) شما میتونید با میکسر کاراتون رو میکس کنید البته میکسرتونم باید این ورودی رو داشته باشه

پورت s/pdif هم یه ورودی واسه صداست از کیفیت بالای هم بر خورداره

پری آمپ هم صدا رو گرم میکنه .

فانتوم پاور منبع تغذیه است واسه میکروفونتون . کارتتون اگه فانتوم پاور نداشته باشه میکروفونتون منبع تغذیه نداره و روشن نمیشه یا باید فانتوم جدا بخرید یا میکسر بخرید .

چنل استریپ هم اگه پری آمپتون با کمپرسور و مثلا دی ایزر تو یه دستگاه باشن بهشون میگن چنل استریپ مدل خوبشم حدودا 800 تومنه
    dbx 376 که نیازتون رو به کمپرور و پری آمپ تامین میکنه . اگه میکستون خوب باشه و میکروفون خوبی هم داشته باشید میتونید تا حدودی نبود این وسایل رو جبران کنید اما توقع معجزه نداشته باشید

9. این کاربر از shahab47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

مرسی بسیار مختصر و مفید بود شهاب جان...این ad/da converter چیه و به چه کار میاد؟تعداد پری آمپای کارت صدا مهمه؟مثلا 2 تا باشه یا 8 تا خیلی فرق میکنه تو کیفیت صدای ضبط شده؟راجع به کارت echo layla 3g اخیرا یکم تحقیق کردم و از اونجا که نسبتا تمام عیاره و همچنین قیمتش هم 380 تا 499 دلاره (تو تهران اگه پیدا بشه 500 .550) یکم شک برانگیزه.حالا نظر شما چیه اینم مشخصاتش...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان یکی از دوستانم از من خواست یه کارت صدای حرفه ای قیمت مهم نیست ولی ارزش قیمت در مقابل کارایی داشته باشه رو + یه میکروفن خیلی خوب برای کارای استودیو معرفی کنم بهش چی توصیه می کننین
    میکرفون هم از اینایی که یه توری نمی دونم اسمش چی هس رو می خاست
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان یکی از دوستانم از من خواست یه کارت صدای حرفه ای قیمت مهم نیست ولی ارزش قیمت در مقابل کارایی داشته باشه رو + یه میکروفن خیلی خوب برای کارای استودیو معرفی کنم بهش چی توصیه می کننین
    میکرفون هم از اینایی که یه توری نمی دونم اسمش چی هس رو می خاست
    ممنون
    کارت صدا:Fast track Pro 350000
    میکروفون :RODE NT1 با تمامی وسایل 35000
    قیمتها رو زیاد مطمئن نیستم اما ارزش خریدن رو دارن این دو تا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •