تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 73 اولاول ... 115157585960616263646571 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

1

سلام ويومن جان من همه پستاتو خوندم كارم حرفه اي با نوندو ميخوام تو شهرم استديو بزنم اما فعلا هزينه اكوستيكو ندارم
    واسه كارت 400 ميخوام خرج كنم ميكروفونم b2 دارم
    اين مشخصات خوبه؟
    كارت:m-audio firewar 410
    mic:behringer b-2
    يكي هم از مشهد نمايندي داشت گفت ام اديو نه tascam u122 يا
    tascam u144 بگير گفت 2تا ورودي xlr داره فانتو م پاور داره خروي هدفون خروي انالوگ...
    بگير در مرحله اول كارت صدا و شفافيت صدا مهمه واسم .
    presonus firebox
    tascam u 122
    m-audio410
    كدوم واسه يه استديو بهتره؟ اما فك كنم يو اس بي تاخير داره ورنه قبلا fast track proميخواستم بيرو اما فك كنم واسه يه استديو و كار حرفه اي مناسب نباشه شفافيتم مهمه
    ار قيمت دقيقم داري يا تقريبي بگو
    كااااااااااش دست دومشون گير ميومد
    m-audio fast track pro برای کار شما کاملا مناسبه و تمامی امکاناتی که لازم دارید رو داره مثل:فانتوم پاور و...
    در ضمن تاخیری هم در کار نیست.قیمتش هم حدود 260 یا 270 هست
    البته برای کار با پلاگینهای خوب شما باید سیستمی قوی داشته باشید
    ولی میکروفن شما به درد یه کار استودیویی نمیخوره بهتره یه میکروفن rode بخرید .nt2a میتونه گزینه مناسبی باشه
    این رو هم اضافه میکنم که شما حتی اگه بهترین میکروفنها و بهترین پری اپها و بهترین کارت صداها رو داشته باشید بدون فضایی بدون صدا و به استلاح اتاق سکوت کاری رو پیش نخواهید برد
    شفافیت صدا هم به همون اتاق سکوت ربط داره
    این رو هم بدونید که تجهیزات حرفه ای صدا همه قیمتهای بالایی دارند مثل کارت صذای hd3 accel از شرکت digidisign که حدودا 14 میلیون هست و یا پری امپهای avalon که قیمتی حدود 2/5 میلیون دارند یا میکروفنهای نیومن که دیگه نیاز به معرفی ندارن
    Last edited by Jackbil; 19-01-2010 at 07:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام
    من يه كارت صوتي ارزان در حد 20 تا 30 تومان مي خوام كه اكسترنال يا اينترنال فرقي نميكنه ولي ميخوام Line in داشته باشه و بدون noise و كاملاً stereo ركورد كنه
    ميشه يه كارت خوب بهم معرفي كنيد؟ با تشكر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با 20 یا 30 هزار تومن هیچ کارت بدرد بخوری وجود نداره که بخوام معرفی کنم
    اگه شما برای کار رکورد میخواید باید بگم که تو این رنج قیمت کارتی وجود نداره
    و ارزونترین کارتی که میتونم معرفی کنم audiofile 2496 هست که اون هم برای ضبط یه سری مشکلات داره
    و لی بهترین گزینه fast track pro هست که کار ضبط رو خیلی راحت میکنه
    اما نکته ناراحت کننده اینجاست که هیچ کدوم از این کارتها با بودجه شما همخونی ندارن
    و برای ضبط استریو هم شما حتما باید 2 میکروفن داشته باشید پس به این جهت که fast track pro 2 ورودی داره من اون رو پیشنهاد میکنم و برای کار شما audiofile 2496 رو مناسب نمیبینم
    audiofile 2496 :160.000
    fast track pro :260.000

4. این کاربر از Jackbil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با تشكر از jackbil عزيز
    منظورم از استريو ركورد با ميكروفن نيست منظورم اينه كه صدايي كه از Line in ميگيره رو استريو ركورد كنه مثلا از خروجي كيبورد
    به نظر شما audigy value براي اين كار خوبه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    مملکتی با آزادی نزدیک به مطلق

پيش فرض

سلام دوستان میشه بفرمایین این وسیله ای که جلوی میکروفون میزارن اسمش چیه و قیمتش چقدره؟ و اصولا کاربردش چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان، خوبید؟؟؟
    آقا کسی قیمت M-audio NRV10 داره؟؟؟
    اگه میشه یکم از مشخصات این کنسول رو بدید... خودش کارت صدا داره یا باید کنارش باشه؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان، خوبید؟؟؟
    آقا کسی قیمت M-audio NRV10 داره؟؟؟
    اگه میشه یکم از مشخصات این کنسول رو بدید... خودش کارت صدا داره یا باید کنارش باشه؟؟؟
    سلام دوست عزیز.خوبم.شما خوبی؟
    NRV10 جزو FIRWIRE INTERFACE های M-AUDIO حساب میشه اما تو ANALOGE MIXERS کاتالوگ های M-AUDIO هم میزارنش چون یک میکسر آنالوگ مستقل از کامپیوتر هم هست که بیشتر به گروههایی که تمرینای لایو زیاد میزارن و نیاز به میکسر هم دارن دارن پیشنهاد میکنن...
    خودش کارت صدا داره...اما یکی از کمبود هایی که داره نداشتن پورت MIDI هست که با وجود کابلهای MIDI به USB راحت میشه از این ایرادش چشم پوشی کرد.
    قیمت این دستگاه بین 850 تا ۹۰۰ تومان هست.

دوستان یک سوال هم من داشتم که اگه راهنماییم کنید بی نهایت ممنون میشم.
    من میخواستم بدونم میکروفون RODE PODCASTER USB رو اگه وصل کنم به سیستم و بخوام مثلا با CUBASE رکورد بگیرم میتونم کارت صدامو رو DUPLEX نزارم ؟ چون فقط میکروفونم رو FULL DUPLEX DRIVER دیده میشه و اگه کارت صدای اصلیمو فعال کنم دیگهPODCASTER دیده نمیشه...در کل من میخوام از این میکروفون فقط بصورت یک اینپوت ساده استفاده کنم که کارت صدای اصلیم فعال باشه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

منظورم از استريو ركورد با ميكروفن نيست منظورم اينه كه صدايي كه از Line in ميگيره رو استريو ركورد كنه مثلا از خروجي كيبورد
    به نظر شما audigy value براي اين كار خوبه؟
    دوست عزیز با اینکه فکر نمی کنم بعد یه همچین وقفه ای همچنان منتظر جوابتون باشید
    ولی تا حدی که بلد باشم جواب میدم
    شما خود کامپیوترتون هم روی مادر بوردش لاین ورودی داره و از لحاظ کیفیت ضبط هیچ تفاوتی با کارتهای ارزون قیمت نداره
    برای یه همچین استریویی که شما میخواید میتونید یه مقدار با چرخش صدا بین باند چپ و راست و همچنین لِوِل صدا در بین باندها بازی کنید
    یا اینکه اگه منظورتون اینه که شما صدا رو فقط در یک (باند برای مثال باند چپ )میتونید ضبط کنید باید بگم که فقط کافیه که صدای ضبط شده (تک باند)رو در یه برنامه مثل نیوندو وارد کنید و صدای مورد نظر رو در 2 باند راست و چپ قرار بدید این هم یه نوع استریوی سادست
    به هر حال برای کار حرفه ای سخت افزار حرفهای هم لازمه و تمام کارتهای ارزون قیمت نویز دارن
    من فست ترک پرو رو از شرکت ام آئودیو پیشنهاد میکنم
    این رو هم اضافه میکنم که کیبرد کیفیت خیلی خوبی نداره بهتره که یه کارت صدای حرفه ای بخرید .کیبردتون رو بهش وصل کنید و بعد آهنگتون رو از طریق کیبرد ولی با استفاده از vst بسازید
    کیفیت هم فوق العاده بالا میره
    تازه vst ها هم ارزونترن و هم دست شما رو باز میکنن برای استفاده از صدا ها
    مثلا شما میتونید انواع صدای پیانو.پرکاشن.ساکسیفون و ... رو داشته باشید
    Last edited by Jackbil; 09-01-2010 at 07:16.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان میشه بفرمایین این وسیله ای که جلوی میکروفون میزارن اسمش چیه و قیمتش چقدره؟ و اصولا کاربردش چیه؟
    اسمش پاپ فیلتر یا pop shield هست و برای جلو گیری از پر رنگ شدن پ یا س و... هستش
    دقیقتر بخوام بگم میشه اینکه فشار هوایی رو که هنگام خوندن از دهنتون به سمت میکروفن پرتاپ میشه رو کنترل میکنه و ضبط بعضی کلمات کلیدی رو راحت تر میکنه
    و باید بگم که 100% برای ضبط لازمه

اگه به تصویر بالا توجه کنید میبینید که داره اربده میزنه و این پاپ فیلنر کاری میکنه که فشار صدای خارج شده از دهن خنثی بشه و به جای بوم ...بوم... ضربات هوا صدای خواننده ضبظ بشه
    ولی من پیشنهاد میکنم که خودتون یکی بسازید تا اینکه بخرید
    البته اگه واسه مصرف خونگی میخواید اما اگه هدف تجاری باشه حتما باید بخرید و این دسته بندی که کردم (تجاری و خانگی) فقط به خاطر ظاهره و گرنه کیفیت تفاوتی نداره
    ساختشم راحته فقط یه چیز گرد تو خالی میخواد و یه جوراب زنونه و یه کم خلاقیت
    البته باید سبک باشه
    قیمت نمونه های آمادش هم حول و حوش 30.40 به بالاست
    این هم یه نمونه دست ساز

البته اگه pop filter روتوی جستجوی تصاویر گوگل سرچ کنید نمونه های دیگه ای هم پیدا میشه که میتونه بهتون ایده بده
    Last edited by Jackbil; 10-01-2010 at 05:01.

11. این کاربر از Jackbil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با تشكر از جوابتون jackbil عزيز. ممنونم كه هيچ سوالي رو بي جواب نميذاريد... من يه audigy value خريدم خوبم هست راضيم ولي خب آره صحبت شما كاملا صحيحه ولي من فعلا بودجه ي كارت m-audio رو نداشتم انشا ا... بعدا ميخرم.
    مي خواستم اگه زحمتي نيست در مورد اين vst و كلا كار با كابل midi و كار با نرم افزار cakewall برام توضيح بديد اصلا نميدونم چطور از اينا ميشه براي يه آهنگسازي خوب و باكيفيت استفاده كرد... من الان يه كابل midi از كيبوردم به پورت سريال كامپيوتر وصل كردم.اگه يه فايل midi تو كامپيوتر اجرا كنم ميتونم از اسپيكرهاي كيبورد صدا رو بشنوم ولي وقتي يه midi تو كيبورد اجرا ميكنم صداش از تو اسپيكراي كامپيوتر نمياد. آيا تنظيم خاصي داره كه بايد انجام بدم.نرم افزار cakewall rarture هم دارم ولي نميدونم چطور ازش استفاده كنم.
    با تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •