تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 73 اولاول ... 94955565758596061626369 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام و ممنون دوست عزیز. بالاخره یکی جواب داد!
    نظر خودم هم روی fast track pro هست اما خیلی قیمتش بالاست. انتخاب بعدی هم همون fast track هستش . اما روی ,maya44e هم تردید دارم. کسی قیمت این کارت رو داره و تجربه استفاده ازش رو ؟ تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان.

من می خوام یه کارت ساده بخرم. در حد یک ورودی و یک خروجی . مطمئن هم هستم که در آینده به بیشتر از این نیاز پیدا نمی کنم. در واقع فقط می خوام یک میکروفون condenser بهش وصل کنم. پس یک pre-amp و phantom power جزو ملزوماته.

توی سایت M-AUDIO یک مدل دیدم به اسم fast track که نوشته بود ارتقا یافته ی fast track USB هستش. البته من با fast track USB هم مشکلی ندارم ولی متاسفانه phantom power نداره.

می خواستم ببینم این fast track ( که مسلما خیلی ساده تر از fast track pro هست ) تو ایران پیدا می شه ؟ اگه میشه کجا و به چه قیمتی؟

در ضمن اگر دوستان پیشنهاد های دیگری هم دارن خیلی ممنون می شم اگه لطف کنن و بگن.

-------------

راستی تاپیکتون خیلی با حاله . من دیروز همشو خوندم . تقریبا صبح تا شب طول کشید. ولی خیلی به اطلاعاتم اضافه شد. حیف که الان یکمی خلوت شده. جا داره از جناب vioman یه تشکر ویژه بکنم

داره خودمونی میشه ashkan24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    T e H

پيش فرض عالی

سلام دوستان
    من خیلی وقت توی اینترنت دنبال توضیح در مورد کارت های صدا بودم که مطالب اینجا فوق العاده عالی و مفید بود (مخصوصا پست های بسیار مفید vioman که از او بسیار ممنونم)
    .
    من چند تا سوال دارم که سعی میکنم در کوتاه ترین حالت سوالاتم رو بگم
    .
    اولین سوال
    من یه کارت صدا میخوام با سه خروجی:
    1.یکی رو میخوام به اسپیکر هام وصل کنم(یه اسپیکر 5.1 دارم ) شکل 1
    2.یکی رو میخوام به یه هدفون وصل کنم
    3.این یکی از همه برام مهم تره و می خوام به یه سیستم خانگی سامسونگ وصل کنم شکل 3

..........................

چند تا نکته هم باید راجب سیستم خانگی (شکل 3 ) بگم
    این دستگاه دارای 3 ورودی است و حدود 9 متر با کامپیوتر فاصله دارد
    ورودی aux 2 , digital in در پشت دستگاه (ورودی aux 2 به تلویزیون وصل هست) و
    ورودی aux 1 در جلو دستگاه که دارای فیش ورودی است که من از تبدیل شکل زیر برای اتصال کامپیوتر به دستگاه استفاده میکنم

که خود این باعث نویز و هوای بدی در صدای سیستم میشود

سوال 2
    حال می خواستم بدونم این کابل ها رو از کجا بگیرم که نویز نداشته باشد ؟
    مارک جنس خوب آن چیست و قیمت آن چقدر هست ؟

سوال 3

اطلاعات راجب به یک هدفون خوب (لطفا با ذکر مارک و قیمت ) با سیم ؟(برای اتصال به pc )

سوال 4

اطلاعات راجب به یک هدفون خوب (لطفا با ذکر مارک و قیمت ) بدون سیم (ترجیحا بلوتوث )
    چون این هدفون های بی سیم rf معمولا هوای زیادی داره (من خودم یه marshal دارم ولی خیلی
    هوا داره <12 تومان خریدم> که راضی نیستم)

این هدست بی سیم رو می خوام به تلویزیون وصل کنم

با تشکر و عرض پوزش از طولانی شدن سوالاتم

در آغاز فعالیت bob.par's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

به نام خدا و عرض چاکرتیم خدمت (ویومن) عزیز وبا تشکر از زحمات بی نظیر و پستهای فوق العاده ودقیق شمابا عرض خسته نباشید من ازشما سوالاتی داشتم. من میخوام واسه خودم تو خونه آهنگسازی کنم و بیش از هرچیز نگران کارت صدا هستم که چی بگیرم سبکم هم رپ و پاپ هستبیش از هر چیز میخوام آهنگم شفافیت بالایی داشته باشه چون با نرم افزار تمام اون رو میسازم .میخوام از وی اس تی وسمپل استفاده کنم .همونطور که گفتم کارم با کامپوتره و از ساز زنده استفاده نمیکنم پس میکروفون نیاز ندارم وکال رو هم توی استودیو ظبط میکنم بیرون ...پس میمونه یه کارت صدا دوتا مانیتور ویه میدی کنترولر ارنجر هم نمیخوام گرونه...واسه کارت صدا چون میخوام حرفه ای باشه نظرم روی پی سی آی هست چون برای کارهای حرفه ای مناسب هست وفایر وایر هم نمیخوام چون گفتید نیمه حرفه ای هست و دوستام که دارن آهنگشون طوری که میخوام شفاف نیست (کارت دوستانم از مدلهای بالای 400 تومنه و فایر وایره)میخوام کارت صدا پنل اکسترنال هم داشته باشه من خودم نظرم روی کارتهای ام آیدیو هست چون امتحان پس دادس و با بودجه ی من هم میخونه . واسه کارت صدا میخوام نهایتن 650-700 خرج کنم و فقط میخوام بهش میدی و مانیتور وصل کنم .دلتا 1010 به نظرم با شرایطم سازگاره ولی میگن قدیمیه و من جز امآیدیو نمیخوام چیز دیگه ای بگیرم((البته حرف شما هم برام سنده اگر هنوز هم هست معرفی کنید ممنون میشم یه دنیا )) واسه میدی هم میخوام 100-150 هزینه کنم چون میخوام فقط باهاش بزنم واینکه میخوام کمتر از 4 اکتا نباشه واسه باند هم هر مانیتور 250 -290 میخوام خرج کنم (((میخوام متمرکز شم رو کارت صدا آخه برام خیلی مهمه جنس خوب وتر وتمیزی باشه ... صفحات قبل رو هم خوندم ولی میخوام مطمئن شم ...خدا رو شکر پیش خوب کسی اومدم)))حال میمونه راهنمایی شما که ممنون میشم راهنماییم کنید فقط کارت صدا ورودی وخروجی میدی داشته باشه ومانیتور هم بخوره .چون میخوام با ریزن هم کار کنم میخوام میدی کنترلرمن با ریزن سازگار باشه طبق تحقیقاتم ام آیدیورادیوم 61 مد نظرمه چون میدی های خاصی با ریزن و اف ال سازگارن که اینم یکیشونه و من قیمتشو ندارم اصلا خوب هست یانه شما چیز دیگه رو پیشنهاد میکنید مانیتور هم اطلاعاتم ضعیف هستش ولی نمیخوام کارت صدا و مانیتورم تاخیر صدا داشته باشه همونطور که گفتم واسم کیفیت حرف اوله میخوام واسه آهنگهای خودم کار کنم قصد بازاری هم ندارم ....................آقا شرمنده پر حرفی کردم عذر میخوام یکم هم رک گفتم متاسفانه اینا ویژگیهای بد منه ......یه دنیا شرمنده ویومن جان یه دنیا ممنون میشم راهنماییم کنی خیلی خیلی چاکریم پس من منتظره نظرات ارزشمندت هستم

داره خودمونی میشه ashkan24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    T e H

پيش فرض

کسی نیست جواب بده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض بوم صدا

سلام دوستان عزیز.

1- من به یه میکروفون احتیاج دارم برای ضبط صدای فیلم کوتاه.
    میخوام کار بوم رو بکنه واسم.
    یعنی بُردش بالا باشه و فاصله ی چند متر را ساپورت کنه.
    نمیخوام حرفه ای باشه. فیلم کوتاه هست دیگه امکاناتمون کمه.

2- در ضمن کارت صدا هم ندارم میخوام با آنبورد استفاده کنم.(حتماً باید کارت صدا بخرم؟؟)

لطف کنید حدود قیمت را بگویید. انتخابم بستگی به قیمت دارد و سقف قیمت برایش تعیین نمیکنم. مرسی

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

پيش فرض

سلام دوستان عزیز.

1- من به یه میکروفون احتیاج دارم برای ضبط صدای فیلم کوتاه.
    میخوام کار بوم رو بکنه واسم.
    یعنی بُردش بالا باشه و فاصله ی چند متر را ساپورت کنه.
    نمیخوام حرفه ای باشه. فیلم کوتاه هست دیگه امکاناتمون کمه.

2- در ضمن کارت صدا هم ندارم میخوام با آنبورد استفاده کنم.(حتماً باید کارت صدا بخرم؟؟)

لطف کنید حدود قیمت را بگویید. انتخابم بستگی به قیمت دارد و سقف قیمت برایش تعیین نمیکنم. مرسی
    شما برای ضبط صدا نیازی به کارت صدا ندارید و از همون آنبورد مین می‌تونید کارتون رو انجام بدید. در مورد میکروفون اطلاعاتی ندارم بهتره به یه جایی که کارشون فروش قطعات الکترونیک هست مراجعه کنی راهنمایی بهتری رو می‌تونی بگیری.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

Ba Salam,
    Man Sound Card e Fast track Pro ro daram va mikham be 1 Piano electic (Yamaha-Clavinova CLP-560) va vaslesh konam va sedasho ba pc zabt konam....va kheili amature hastam vase hamin aslan nemidunam che kablhayee lazeme va chia ro bayad vasl konam,harkari ham kardam record nemishe ......Kasi hast ke betune be man komak kone?,tu khude sitesh manual e be dard bokhori peyda nakardam!
    Mamnoun!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام،
    می خواستم ببینم که در مورد طریقه ی اتصال پیانوی دیجیتال از طریق کارت صدا به لپ تاپ جهت ضبط و پخش می تونید راهنمایی کنید؟
    من پیانوی Yamaha-ClavinovaمدلCLP-560دارم+ کارت صدا M-Audio_Fast Track Pro ولی نمی تونم صدا بگیرم از پیانو و ممنون می شم اگر خیلی ساده توضیح بدید.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض بوم صدا

جناب vioman اگر ممکنه شما هم نظرت رو در مورد سوال بنده بگو.
    واقعاً ممنون میشم ازت.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •