تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 73 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

در آغاز فعالیت shadmehr00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

9 باسلام و عرض خسته نباشید

با سلام خدمن استاد voiman

یه مشکل دارم الان 2 ماهه آ ذگاره جوابمو نگرفتمامیدورارم شما لااقل بتونین درست راهنماییم کنین.من پست سوال اولم این بود

ببخشید من یه کارت صدا external واسه استودیو خونگی بخرم که مشکل delay تو line و midi input نداشته باشه.چون خیلی برام مهمه بعد جوری باشه که بتونم vst و vsti روی cubase راحت اجرا کنم و وکال جداگونه بدون میکسر هم خوب بده.قبلا creative fataliy داشتم که جوابمو نداد.

در ضمن یه لب تاب hp با cpu 2 ,ram 3g ذارم یکی از دوستانم با کارت firebox انتحان کرد گفت پورت firebox کانفیلیکت داره.با کلی تحقیقات و update بایس سیستم درست شد ولی با اون ساند کارت بعد 15 دقیقه صدا قطع میشه .می خواستم ببینم یعنی واسه اونه یا لب تابم گیر داره؟میشه راهنماییم کنین واسه مشکل fire wire
    حدود 300و400 تا هم میخوام هزینه کنم

حالا بعد کلی تحقیق تو اینجا وانجمن های تخصصی چند مدل به نظرم اومد که اینها هستند

m-audio410
    tc konnekt6 & konnekt 8
    و presanus firebox که میگن این از همه بهتره ولی واسه اون مشکل بالا که گفتم نمیدونم چی کار کنم.

در ضمن یکی از بچه ها میگفت مشکل tc و m-audio اینه که مستر پروزه bass بالا میشه وبه درد pop نمیخوره و بهم پیشنهاد برند yamaha داد.البته اینا همش نظر و من بیسواد فقط گیج
    در هر صورت دیدم اینجا اکثرا همه ازت جواب میگیرن.توروخدا منو دقیق راهنمایی کنین.به خدا خسته شدم

داره خودمونی میشه creeep's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

دوست من از Nuendo استفاده کن هم از همه آسون تره هم تو اینایی که گفتی فقط سونار و نیوئندو رایجن و به نظر من حرفه ای کتاب آموزشیش هنر صدا (تهیه ی موسیقی با نیوئندو) مولفش هم آرش میتیی ... کلا عالیه ...

داره خودمونی میشه creeep's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

دوست من از Nuendo استفاده کن هم از همه آسون تره هم کتاب آموزشیش هنر صدا (تهیه ی موسیقی با نیوئندو) مولفش هم آرش میتیی ... کلا عالیه

4. این کاربر از creeep بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Street.Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست من از Nuendo استفاده کن هم از همه آسون تره هم تو اینایی که گفتی فقط سونار و نیوئندو رایجن و به نظر من حرفه ای کتاب آموزشیش هنر صدا (تهیه ی موسیقی با نیوئندو) مولفش هم آرش میتیی ... کلا عالیه ...

مرسی Creeep عزیز

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

پس جوابمو نمیدین؟

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

بازم ممنون ویومن جان.
    می رم دنبال TI اصل و اگر شما جایی سراغ دارین که TI اصل می ده و مطمئنه ممنون می شم بهم معرفی کنین.
    در مورد میکروفون من خودم انتخابم NT2 بود ولی با توجه به بودجه ایی که دارم NT1 رو انتخاب کردم البته این رو هم بگم که خیلی ازش تعریف شنیدم.

ویومن عزیز من تا الان با برنامه Cool Edit Pro کار می کردم و کلا با هر برنامه ایی که می خوام کار کنم در هر زمینه ایی، اینقدر می شینم پاش تا کاملا بهش مسلط بشم.
    ار الان به بعد می خوام با یک برنامه حرفه ایی مثل: Sonar, Nuendo, Reason, FL, ... کار کنم، شما چه برنامه ایی رو پیشنهاد می دین بهم و فکر می کنین از بقیه بهتر هست و بیشتر به کارم می یاد.
    راستش در حاله حاضر هم اونقدر وقت ندارم که بخوام بشینم پای برنامه و یاد بگیرم و بهش مسلط بشم برای همین اگر CD یا کتاب آموزشی در کنار این برنامه ها هست بهم معرفی کنین. ممنون می شم.
    دوست من سلام
    معذرت بابت تاخیر

متاسفانه من تا حالا جایی ثابت رو ندیدم که کارت 1394 با چیپ TI داشته باشند.

در مورد نرم افزار اطلاعات من زیاد نیست.
    چون خودم تخصصی رو نرم افزار کار نمیکنم نمیتونم راهنمایی کاملی بکنم.

خودم معمولا با Cubase کار میکنم (چون کارتم باهاش کامپتیله)
    اما اگر کار فوری داشته باشم با Cool Edit یا Adobe رفعش میکنم

اما بطور کلی هر نرم افزار نقاط قوت و نقاط ضعفی داره.
    من فروم های خارجی رو که مرور میکردم ، تاپیک هایی رو میدیدم که درباره ی بهترین نرم افزار نظر سنجی شده بود.
    جالبه بدونید با اینکه خیلی اعضای شرکت کننده زیاد بودن اما هیچ نرم افزاری بالاتر از 30 درصد رای نیاورده بود.
    چون این نظر سنجی ها به شدت درگیره با مسائل تعصبی روی نرم افزار های خاص و قمیت اونها.
    در ایران با هیچ مساله با قیمت نرم افزار نداریم ، با 1000 تومان بهترین نرم افزار هارو خرید (آپدیت آپدیت)

بهتره یک نرم افزار رو 80 درصد بلد باشید و یکی دوتا نرم افزار دیگه رو 20 درصد.

باز هم نظری نمیدم تا تعصبی در نظرم نباشه

موفق باشی

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

با سلام خدمن استاد voiman

یه مشکل دارم الان 2 ماهه آ ذگاره جوابمو نگرفتمامیدورارم شما لااقل بتونین درست راهنماییم کنین.من پست سوال اولم این بود

ببخشید من یه کارت صدا external واسه استودیو خونگی بخرم که مشکل delay تو line و midi input نداشته باشه.چون خیلی برام مهمه بعد جوری باشه که بتونم vst و vsti روی cubase راحت اجرا کنم و وکال جداگونه بدون میکسر هم خوب بده.قبلا creative fataliy داشتم که جوابمو نداد.

در ضمن یه لب تاب hp با cpu 2 ,ram 3g ذارم یکی از دوستانم با کارت firebox انتحان کرد گفت پورت firebox کانفیلیکت داره.با کلی تحقیقات و update بایس سیستم درست شد ولی با اون ساند کارت بعد 15 دقیقه صدا قطع میشه .می خواستم ببینم یعنی واسه اونه یا لب تابم گیر داره؟میشه راهنماییم کنین واسه مشکل fire wire
    حدود 300و400 تا هم میخوام هزینه کنم

حالا بعد کلی تحقیق تو اینجا وانجمن های تخصصی چند مدل به نظرم اومد که اینها هستند

m-audio410
    tc konnekt6 & konnekt 8
    و presanus firebox که میگن این از همه بهتره ولی واسه اون مشکل بالا که گفتم نمیدونم چی کار کنم.

در ضمن یکی از بچه ها میگفت مشکل tc و m-audio اینه که مستر پروزه bass بالا میشه وبه درد pop نمیخوره و بهم پیشنهاد برند yamaha داد.البته اینا همش نظر و من بیسواد فقط گیج
    در هر صورت دیدم اینجا اکثرا همه ازت جواب میگیرن.توروخدا منو دقیق راهنمایی کنین.به خدا خسته شدم
    دوست من سلام

واقعا باید ازتون عذر خواهی کنم

من این 2 روز در فروم بودم اما نتونستم پاسخ ها کامل این تاپیک رو بنویسم
    از این بابت ازتون عذر میخوام

شما مطمئن باشید کارتی در دنیا وجود نداره که تاخیر نداشته باشه!
    ممکنه این تاخیر آنقدر کم باشه که احساس نشه ، اما وجود داره.

هرچقدر اینترفیس بین کارت و سیستم پهنای باند و سرعت بالاتری داشته باشه این دیلی کمتر میشه.
    در این حالت بهترین دستگاه ها PCI ها هستند که پنل خارجی هم دارند ، اما چون شما قصد دارید با لپ تاپ کار کنید نمیتونید از این کارتها استفاده کنید.
    پس میمونه Firewire .
    ازطرف دیگه کارتهای فایر وایر حرفه ای که از طریق پورت تغذیه میشن برای لپ تاپ مناسب نیستند چون مصرف بالایی دارند.

پس شما باید از کارتی استفاده کنید که از طریق منبع تغذیه ی جداگانه تامین پاور داشته باشه(آداپتر)

اگر مشکل شما فقط میدی باشه توصیه میکنم از تبدیل های MIDI به USB استفاده کنید.

اما اگر به کارت هم نیاز دارید MIDI میتونه از طریق کارت تامین بشه.

کارت کریتیو شما کارت بدی نیست ، اما فقط قدرت پخش مناسبی داره (حتی بهتر از بعضی کارت های حرفه ای!)
    برای ورودی قدرت بالایی نداره و بهتره که از کارتهای حرفه ای استفاده کنید.

کارت Presonus که به دوستون پیشنهاد شد بنا شرایطی خاص بود.
    مطمئنن انتخاب های دیگه ای هم وجود داره ، حتی اگر I/O شما بالا نباشه میشه کارت های USB رو هم به لیست اضافه کرد.

شما اگر لطف کنید کل ورودی ها و خروجی های مورد نیازتون رو لیست کنید من میتونم چند دستگاه رو بهتون پیشنهاد کنم.

این موضوع کاملا نادرسته.
    یک دستگاه هیچ فهمی از ژانر موسیقیایی نداره ، فقط فرکانس و 0 و 1 رو میشناسه.
    این تجربه و کاربلدی صدابرداره که بتونه از یک دستگاه بهترین نتیجه رو بگیره
    M-Audio ، TC و Yamaha هرسه جزو بهترین ها هستند

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

آقا چه عجب اومدین میخوایتیم واستون قریونی بکشیم

باورت نمیشه یعنی همونی که خود شما گفتی منم واقعا خیلی دردسر کشیدم واسه این کار.

دیروز از صبح تا شب پایتخت و جمهوری بودم.اولا میگن مشکل کانفلیکت firewire لب تاب رفع نشدنیه و باید بری فرومای مربوطه خارجی مطرح کنی و تو ایران هیچ کس فعلا تا اونجا که من دیدم سر در نمیاره حتی با update بایس و ورزن کارت صدای دویتم درست نشد

از طرفی این دو سه روز همه پستای شما رو خوندم به این نتیجه رسیدم شاید usb هم جواب بده و یه جایی از پستتون خوندم یه فایر وایر در حد usb مشابه 2 برابر گرون ترهمن میخوام ضبط pop تو خونه انجام بدمکه شاید از line ارگ و سازهی دیگه مثل ویولن و گیتار رکورد کنم که ذیگه فوق فوقش ذز ضبط هم زمان 2 الی 3 تا ساز بیشتر نمیشه.

فقط برام مهمترین چیز عدم تاخیر محسوس برای رکورد line موسیفی و midi و کیفیت ورودی قابل قبول line ها و mic ودر نهایت mastering خوبه

راجع به میدی اینم که گفتی رو دیده بودم.شک داشتم.پس با اون عین midi kontroler بدون تاخیر میشه؟کیبوردم pa50 korg .پس میدی حل
    پس اگه جوایمو میده تو usb ها فک کنم بهترینش برای من m-audio fast track poro و lexcion omega باشه.یکی از دوستای مورد اعتمادم lexcion ذاره دست دوشو میده 160,000 تومن.خوبه بگیرم اونو؟اگه بگیرم برای تست سالم بودنش چیاشو باید کنترل کنم؟؟؟؟؟؟usb 2 هست؟خوندم که خودتم ازین داری. دیگه کارتی که voiman داشته باشه باید آخرش باشه

وای چقد حرف زدم.vomian جان فقط اگه دقیق راهنماییم کنی کلی دعات میکنم

فقط تورو خدا زود جواب بده اگه ممکنه

داره خودمونی میشه yzdn_Satrianisolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام ویومن جان...امیدوارم همیشه سر حال باشی و به بچه های سایت کمک کنی...
    آقا من کارت m-audio fireware solo دارم...پرت میدی نداره...میخوام تا 500 خرج کنم یه کیبرد و ومیکروفون بخرم... چون کارم با میک زیاد نیست میخوام تا 100 براش هزینه کنم... اگه کمکم کنی یه راهنمایی کنی ممنون میشم... راستی من این کارت رو برای گیتار الکتریکم گرفتم...به نظرت خوب کردم گرفتم یا نه ... بازم ممنون

داره خودمونی میشه yzdn_Satrianisolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آقا من یکم عجله در مورد خرید میکروفون دارم اگه کمک کنید ممنون .............. تا 100 تومن هر چی باشه فقط یه صدای نسبتا خوب از گیتار بگیره.................

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •