تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 52 اولاول ... 2424849505152
نمايش نتايج 511 به 516 از 516

نام تاپيک: .: محافظت از لپ تاپ ، اقدامات و سوالات بعد از خريد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من یک نوت بوک
    dell xps 1530
    دارم که 4 سال مداوم با آن کار کرده ام و اصلا خراب نشد. تنها سال اول کانکتور تصویر صفحه قطع شده بود که زمانی که برای تعمییر به شرکت فروشنده دادم گفتن مادربردش را خراب کردند و مجددا برایم مادربرد نصب کردند

جدیدا بعد از گذشت 4 سال از این اتفاق چیپ گرافیکی لب تاب دچار مشکل شد و وقتی برای تعمییر دادم برایم یک چیپ دیگر نصب کردند اما بعد از حدود یک هفته تصویر دچار اختلال شد و مدام فریز میشد
    الان 14 روز هست که لب تاب را برای تعمییر سپرده ام و امروز به من خبر دادند مادر برد خراب بوده!
    سئوال من این هست که آیا این خرابی به دلیل حرفه ای نبودن تعمییرکاربوده یا ایراد در برد از قبل وجود داشته
    ضمنا قبل از سپردن لب تاب - سیستم را توسط خود لب تاپ چک کردم و همه چیز اوکی بود و ایرادی نداشت
    با توجه به این که هزینه برد را از من درخواست کرده اند احساس می کنم ایراد اصلی اصلا به برد ارتباطی نداشته. لطفا شما مرا راهنمایی بفرمایید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من یک نوت بوک
    dell xps 1530
    دارم که 4 سال مداوم با آن کار کرده ام و اصلا خراب نشد. تنها سال اول کانکتور تصویر صفحه قطع شده بود که زمانی که برای تعمییر به شرکت فروشنده دادم گفتن مادربردش را خراب کردند و مجددا برایم مادربرد نصب کردند

جدیدا بعد از گذشت 4 سال از این اتفاق چیپ گرافیکی لب تاب دچار مشکل شد و وقتی برای تعمییر دادم برایم یک چیپ دیگر نصب کردند اما بعد از حدود یک هفته تصویر دچار اختلال شد و مدام فریز میشد
    الان 14 روز هست که لب تاب را برای تعمییر سپرده ام و امروز به من خبر دادند مادر برد خراب بوده!
    سئوال من این هست که آیا این خرابی به دلیل حرفه ای نبودن تعمییرکاربوده یا ایراد در برد از قبل وجود داشته
    ضمنا قبل از سپردن لب تاب - سیستم را توسط خود لب تاپ چک کردم و همه چیز اوکی بود و ایرادی نداشت
    با توجه به این که هزینه برد را از من درخواست کرده اند احساس می کنم ایراد اصلی اصلا به برد ارتباطی نداشته. لطفا شما مرا راهنمایی بفرمایید
    علت اصلی خرابی چیپ گرافیک گرم کردن لپ تاپ هستش.
    اگه بعد از تعویض چیپ تا 1 ماه اول مشکل داشتین میتونه مشکل تعمیر نامناسب باشه.
    ولی اگه بعد از یک ماه دوباره ایینطوری میشه باید یه فکری به حال گرم کردن لپ تاپ بکنین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

علت اصلی خرابی چیپ گرافیک گرم کردن لپ تاپ هستش.
    اگه بعد از تعویض چیپ تا 1 ماه اول مشکل داشتین میتونه مشکل تعمیر نامناسب باشه.
    ولی اگه بعد از یک ماه دوباره ایینطوری میشه باید یه فکری به حال گرم کردن لپ تاپ بکنین.

ممنون از پاسختون
    دقیقا بعد از 10 روز دوباره تصویر ایراد پیدا کرد
    و من دادم دوباره عوضش کنن
    این دفعه گفتن مادر بردش ایراد داشته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

به نام خدا. دوستان من دارم اولین پیغامم رو در اولین شب ثبت نامم ثبت می کنم.امیدوارم اینجا به من خوش بگذزه!!!
    من ی لپ تاپ فوجیتسو دارم که هر وقت بدونم مدت زیادی مثلا 24 ساعت قراره روشن بمونه و دانلود کنه، باطریش رو در میارم و از شارژرش استفاده می کنم. الانم با گذشت 3 سال باطریش آخ نگفته!!!

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

به نام خدا. دوستان من دارم اولین پیغامم رو در اولین شب ثبت نامم ثبت می کنم.امیدوارم اینجا به من خوش بگذزه!!!
    من ی لپ تاپ فوجیتسو دارم که هر وقت بدونم مدت زیادی مثلا 24 ساعت قراره روشن بمونه و دانلود کنه، باطریش رو در میارم و از شارژرش استفاده می کنم. الانم با گذشت 3 سال باطریش آخ نگفته!!!
    سلام
    خوش اومدید !!!
    اوکی ، ققط حواستون باشه هر چند وقت یکبار از باتریتون استفاده کنید که ، باتری خراب نشه
    بعد اینکه وقتی باتری رو درآوردید از اتصال مناسب برق به لپ تاپ مطمئن بشید چون اگه برق بره یا هر دلیلی نوسان داشته باشه ، فشار خیلی زیادی به لپ تاپ وارد میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    ایران

1

عالی بود. از خودم راضی ام.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •