تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشکل با نوار مغناطیسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه sinasignal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض مشکل با نوار مغناطیسی

من وقتی که نوار مغناطیسی رو تو پخش ماشین می ندازم فقط 4 ثانیه کار میکنه بعد رو صفحهlcd می نویسه type error و نوار رو اجکت می کنه
    من حتی یه مارک دیگه نوار رو امتحان کردم وضع به همین ترتیب بود .ولی رو پخش ماشین دوستم راحت کار میکنه.
    به نظر شما چیکار میشه کرد ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

بخاطر اینکه افراد این تاپیک اهل ماشینن گفتم که سوالمو اینجا بزارم شاید کسی قبلا مشکل منو داشته باشه .

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

مشکل باید از هد پخش کاستت باشه .

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

مشکل باید از هد پخش کاستت باشه .
    فکر نکنم چون برای کاست های معمولی دیگه ،هیچ مشکلی نداره .

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

همون هد به خدا باور کن.
    از اولش همینطوری هست؟
    هد پخشت نمیتونه نوار مغناطیسی رو تشخیص بده پاکش کن با الکل سفید .یه بار امتحان کن شاید درست شد دیگه.

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم اين مشکل رو داشتم ولي با عوض کردن نوارم مشکل حل شد. بايد تمامي چرخ دنده هاش به نرمي کار کنن و هيچ گيري نداشته باشن . البته ديگه دوران کاست تموم شده منم گذاشتمش کنار و Cd خريدم ولي هنوز کمپاني هايه داخل کشور بسياري از ماشين هارو با سيستم پخش کاست توليد ميکنن و وقتي ماشين رو تحويل ميگري فقط حداقل 200 تا واسه پخشت کنار بزاري بقيه مشکلات هم که جايه خودشون تو خرجت ميندازن.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

همون هد به خدا باور کن.
    از اولش همینطوری هست؟
    هد پخشت نمیتونه نوار مغناطیسی رو تشخیص بده پاکش کن با الکل سفید .یه بار امتحان کن شاید درست شد دیگه.
    به این خاطر می گم که فکر نکنم مشکل هد باشه چون 4-5 ثانیه ای کار می کنه بعد که ارور میده دیگه صدا قطع میشه بعد نوار رو خارج می کنه

من خودم فکر می کردم که دستگاه فکر می کنه که یه نوار پاره شده توش انداختم که رفتم و این مدل دیگه رو گرفتم که 2 تا چرخ دنده نوار کاست با یه چرخ دنده دیگه به هم متصل شده اند و با چرخش یکی دیگری هم می چرخه ولی همون طور که گفته بودم بازم مشکل حل نشد

راستی اصلا هد رو چطوری می تونم تمیز کنم دسترسی که نداره (از این پخش جدید های ایران خودروه که پانل جلوییش قابل حمله)

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

من هم اين مشکل رو داشتم ولي با عوض کردن نوارم مشکل حل شد. بايد تمامي چرخ دنده هاش به نرمي کار کنن و هيچ گيري نداشته باشن . البته ديگه دوران کاست تموم شده منم گذاشتمش کنار و Cd خريدم ولي هنوز کمپاني هايه داخل کشور بسياري از ماشين هارو با سيستم پخش کاست توليد ميکنن و وقتي ماشين رو تحويل ميگري فقط حداقل 200 تا واسه پخشت کنار بزاري بقيه مشکلات هم که جايه خودشون تو خرجت ميندازن.
    اگه این نوار مغناطیسی کار میکرد به صرفه تر بود چون من اکثر آهنگ هام رو گوشیمه و mp3 player و موبایل دوست و آشنا رو هم می تونستم به راحتی به اون متصل کنم کیفیتش هم خوبه. دیگه دردسر cd و نگداری اونو نداشتم

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

پس یه پخش ب بگیر که پورت usb داشته باشه اینطوری راحتر میتونی این کار رو بکنی .راستی از این کارت خوانهایی که روی موج fm هم پخش میکنن میتونی بخری..ولی پخش با پورت usb و حتی bluetouth میتونه کارت رو رابندازه دردسر cd هم کم میشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •