تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 30 اولاول ... 10161718192021222324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 293

نام تاپيک: »» پرسش و پاسخ: ترفندهاي مالتي مديا بيلدر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست خوبم

برای اینکه بتونید روی پروژه خودتون موسیقی بزارید باید به روش زیر عمل کنید .

شما روی ایکون صفحه اول که همون پایین صفحه ایجاد کردید دوبار کلیک کنید تا وارد page propertise بشید و بعد اسکریپت را باز کنید و دستوری که اون پایین بهتون نوشتم را کپی کنید اونجا .( موقع کپی کردن ممکنه دستور به هم بریزه پس باید دقت کنید که توی همون اسکریپت مثل دستوری باشه که دادم .)

سپس اسم فایل صوتی خودتون را به جای اسمی که من گذاشتم قرار بدید .

مثلا اسم فایل صوتی من mahdi.mp3 هستش . این دستور که الان پایین گذاشتم دیگه نیازی به مسیر فایل صوتی نداره فقط کافیه اسم فایل خودت را همراه با پسوندش به جای .mahdi mp3 بزاری .
    حالا باید فایل صوتی و پروژه کامپایل شده خودت که به صورت exe هست را کنار هم قرار بدی .

یعنی باید فایل صوتی را کنار برنامه کامپایل شده خودت روی سی دی رایت کنی .

این هم همون اسکریپت که میگفتم .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشی .
    Mer30
    عالي بود.
    در مورد اسم هم معذرت ميخوام. اشتباه شد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

يه سوال ديگه:
    اون آيكن برنامه رو كه به طور اتوماتيك روي فايل زده ميشه، چطوري ميشه تغيير داد يا حذفش كرد؟

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

يه سوال ديگه:
    اون آيكن برنامه رو كه به طور اتوماتيك روي فايل زده ميشه، چطوري ميشه تغيير داد يا حذفش كرد؟
    سلام

برای این که بتونید ایکون پیش فرض را تغییر دهید به منوی Project برید و روی گزینه check & distribute کلیک کنید تا پنجره مربوط به اون باز بشه .

توی همون صفحه اگه سمت چپ دقت کنید یه گزینه هست به اسم Icon که نوشته 256 color که شما اون دکمه را بزنید و از داخل درایو هاتون یه ایکون انتخای کنید این ایکون که انتخاب کردید به عنوان ایکون پروژه شما می باشد .

موفق باشید .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ببخشید میخواستم بدونم با اسکریپت چه جوری میشه یه اتوران با پسورد درست کرد یعنی همون پسوردش رو چه طوری میشه درست کرد ( اصلا چی گفتم ؟ ) حالا به هر حال ممنون میشم اگه کمکم کنید ...

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

ببخشید میخواستم بدونم با اسکریپت چه جوری میشه یه اتوران با پسورد درست کرد یعنی همون پسوردش رو چه طوری میشه درست کرد ( اصلا چی گفتم ؟ ) حالا به هر حال ممنون میشم اگه کمکم کنید ...
    سلام دوست عزیز

من خودم از اسکریپت زیر استفاده میکنم که خیلی ساده هستش .

کد:
    با این اسکریپت صفحه اول باز می شه که از شما پسوورد می خواد که بعد از وارد کردن خودکار به صفحه بعد که صفحه اول اتوران شما هست می ره .

موفق باشید .

پروفشنال mehr film's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان یه چندتا سوال اساسی در مورد نرم افزار mmb دارم

1. چیکار کنم که اگه اتوران ساخته شده رو بردم روی یه سیستم دیگه هم کار کنه
    *توضیح: اتورانی رو که ساختم شامل چند تا فایل swf و jpg هست باید اینارو چیکار کنم که توی سیستم
    دیگه هم اجرا بشه؟ یه جورایی با آدرس دهی مشکل دارم.

2. الان یه متن نوشتم با عنوان توضیح میخوام وقتی روش کلیلک میکنم فایل توضیح اجرا بشه(فایل من با پسوند swf هست) باید چیکار کنم. هر کاری میکنم نمیشه!

3.چه طور میتونم یک کلیپ فلش رو قبل از صفحه ی اتوران قرار بدم و بعد از اینکه کلیپ تموم شد صفحه ی اتوران نمایش داده بشه .
    اگه لطف کنید جواب بدید واقعا ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوستان یه چندتا سوال اساسی در مورد نرم افزار mmb دارم

1. چیکار کنم که اگه اتوران ساخته شده رو بردم روی یه سیستم دیگه هم کار کنه
    *توضیح: اتورانی رو که ساختم شامل چند تا فایل swf و jpg هست باید اینارو چیکار کنم که توی سیستم
    دیگه هم اجرا بشه؟ یه جورایی با آدرس دهی مشکل دارم.

2. الان یه متن نوشتم با عنوان توضیح میخوام وقتی روش کلیلک میکنم فایل توضیح اجرا بشه(فایل من با پسوند swf هست) باید چیکار کنم. هر کاری میکنم نمیشه!

3.چه طور میتونم یک کلیپ فلش رو قبل از صفحه ی اتوران قرار بدم و بعد از اینکه کلیپ تموم شد صفحه ی اتوران نمایش داده بشه .
    اگه لطف کنید جواب بدید واقعا ممنون
    سلام دوست عزيز

براي ادرس دهي به يک فايل در mmb بايد از دستور <SrcDir>\ استفاده کنيد .

براي مثال شما مي خواهيد با کليک روي يک دکمه برنامه فتوشاپ اجرا شود .
    ابتدا يک پوشه به اسم Graphic درست کنيد و برنامه فتوشاپ را داخل ان قرار دهيد و سپس مسير زير را بهش بديد .

کد:
    حالا برنامه کامپايل شده خودتون که به صورت exe هست را کنار پوشه Graphic قرار بديد .
    يعني اينکه شما بايد پوشه را همراه با برنامه اتوران توي سي دي رايت کنيد .

در مورد فايلهاي با پسوند jpg مشکلي وجود ندارد از همون روش بالا مي تونيد استفاده کنيد .

اما در مورد فايلهاي با پسوند swf قضيه يه مقدار فرق مي کنه . چون ممکنه برنامه فلش توي سيستم کسي که اين اتوران را اجرا مي کنه وجود نداشته باشه و در اين صورت فايل swf شما کار نخواهد کرد .
    پس بايد يه کاري کرد تا يا قبل از اينکه برنامه اتوران اجرا بشه برنامه فلش پلير روي سيستم طرف مقابل به دور از چشمان اون و به صورت مخفي نصب بشه . يا انيکه يه کاري کرد که فايل swf بدون مشکل اجرا بشه .

در مورد اينکه وقتي موس را مي بري روي يه متن ، توضيح اون نمايان بشه بايد از روش زير استفاده کني .
    بايد روي متن دوبار کليک کني و از صفحه باز شده در قسمت actions از قابليت show/hide استفاده کني و در قسمت object متن خودت را انتخاب کني .
    حالا بايد به پنل سمت چپ صفحه بري و object خودت را مخفي کني .
    با اين کار وقتي موس روي متن مي ره توضيح شما که به صورت مخفي هست نمايان مي شه .

در مورد سوال اخرت هم بايد از ScriptTimer استفاده کنيد . و مسير برنامه دوم که اتوران اصلي است را بهش بدي .
    در واقع شما مي خواهيد يه پروژه دو اتورانه داشته باشيد .

در مورد اجراي فايل فلش بزار ابتدا روي سيستم خودم تست کنم . بعد روشش را بهت ميگم .

موفق باشي .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

13 گل کاشتی

سلام دوست عزيز

براي ادرس دهي به يک فايل در mmb بايد از دستور <SrcDir>\ استفاده کنيد .

براي مثال شما مي خواهيد با کليک روي يک دکمه برنامه فتوشاپ اجرا شود .
    ابتدا يک پوشه به اسم Graphic درست کنيد و برنامه فتوشاپ را داخل ان قرار دهيد و سپس مسير زير را بهش بديد .

کد:
    حالا برنامه کامپايل شده خودتون که به صورت exe هست را کنار پوشه Graphic قرار بديد .
    يعني اينکه شما بايد پوشه را همراه با برنامه اتوران توي سي دي رايت کنيد .

در مورد فايلهاي با پسوند jpg مشکلي وجود ندارد از همون روش بالا مي تونيد استفاده کنيد .

اما در مورد فايلهاي با پسوند swf قضيه يه مقدار فرق مي کنه . چون ممکنه برنامه فلش توي سيستم کسي که اين اتوران را اجرا مي کنه وجود نداشته باشه و در اين صورت فايل swf شما کار نخواهد کرد .
    پس بايد يه کاري کرد تا يا قبل از اينکه برنامه اتوران اجرا بشه برنامه فلش پلير روي سيستم طرف مقابل به دور از چشمان اون و به صورت مخفي نصب بشه . يا انيکه يه کاري کرد که فايل swf بدون مشکل اجرا بشه .

در مورد اينکه وقتي موس را مي بري روي يه متن ، توضيح اون نمايان بشه بايد از روش زير استفاده کني .
    بايد روي متن دوبار کليک کني و از صفحه باز شده در قسمت actions از قابليت show/hide استفاده کني و در قسمت object متن خودت را انتخاب کني .
    حالا بايد به پنل سمت چپ صفحه بري و object خودت را مخفي کني .
    با اين کار وقتي موس روي متن مي ره توضيح شما که به صورت مخفي هست نمايان مي شه .

در مورد سوال اخرت هم بايد از ScriptTimer استفاده کنيد . و مسير برنامه دوم که اتوران اصلي است را بهش بدي .
    در واقع شما مي خواهيد يه پروژه دو اتورانه داشته باشيد .

در مورد اجراي فايل فلش بزار ابتدا روي سيستم خودم تست کنم . بعد روشش را بهت ميگم .

موفق باشي .
    آقا واقعا ممنون . هم به خاطر این توضیحات هم به خاطر کمک در قسمت آنتی ویروس
    فقط یه چیز میمونه
    من او روش show/hide رو بلدم . میخوام وقتی روی نوشته ی مورد نظر کلیک کنم فیلم فلش من پخش بشه
    البته با استفاده از فلش پلیر . یعنی میخوام فلش پلیر باز بشه نه تو خود صفحه اجرا بشه
    در مورد نصب فلش پلشیر روی سیستم دیگه هم مشکلی نیست .من فقط میخوام روی سیستم استاد اجراش کنم که فلش پلیر داره

اون پوشه ی Graphic رو که گفتی هر کجای سیستم بسازم مشکل نداره . الان mmb توی c:/program file هست
    ببخشید که اینقدر اذیت میکنم

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

آقا واقعا ممنون . هم به خاطر این توضیحات هم به خاطر کمک در قسمت آنتی ویروس
    فقط یه چیز میمونه
    من او روش show/hide رو بلدم . میخوام وقتی روی نوشته ی مورد نظر کلیک کنم فیلم فلش من پخش بشه
    البته با استفاده از فلش پلیر . یعنی میخوام فلش پلیر باز بشه نه تو خود صفحه اجرا بشه
    در مورد نصب فلش پلشیر روی سیستم دیگه هم مشکلی نیست .من فقط میخوام روی سیستم استاد اجراش کنم که فلش پلیر داره

اون پوشه ی Graphic رو که گفتی هر کجای سیستم بسازم مشکل نداره . الان mmb توی c:/program file هست
    ببخشید که اینقدر اذیت میکنم
    سلام دوست عزیز

خواهش می کنم . کاری نکردم .

اول بزار یه توضیح در مورد مسیر دهی بهت بدم تا قضیه کامل روشن بشه .

برای اینکه یک برنامه یا یک فایل بتونه توی یه سیستم دیگه هم کار بکنه ما باید یه مسیر بهش بدیم که پروژه ما بتونه اون فایل را پیدا کنه .
    پس ما نمی تونیم مسیر را از روی هارد بهش بدیم . چون اگه مسیر را از روی هارد یا درایو های خودمون بهش بدیم اون برنامه اتوران فقط روی سیستم ما اجرا می شه .
    چون مسیرش از روی هارد ما داده شده . و روی سیستم دیگه اجرا نمی شه . چرا چون مسیر اون سیستم با مسیر سیستم ما فرق می کنه .

پس ما از دستور زیر استفاده می کنیم .
    کد:
    اگه از این دستور استفاده کنی در این صورت باید حتما برنامه های شما کنار فایل mmb شما باشه .

خوب اگه مشکل اجرا شدن فایل فلش را نداری کار خیلی ساده می شه .

کافیه متن خودت را بنویسی مثلا flash player روش دوباره کلیک کنی و از قسمت action همون مسیری که بالا گفتم را بهش بدی .
    مثلا یه پوشه به هر اسمی درست کنی مثلا mahdi و فایل فلش خودت را داخل اون بریزی مثلا اسم فایل فلش هم mehr.swf هستش و سپس مسیر زیر را بهش بدی .
    کد:
    حالا شما پروژه mmb را همراه با پوشه mahdi که داخلش mehr.swf هست را روی سی دی رایت کن . وقتی این سی دی را توی هر سیستمی قرار بدی اجرا خواهد شد .
    یعنی با کلیک کردن روی نوشته فایل فلش شما توی فلش پلیر اجرا خواهد شد .

نه دیگه اون پوشه Graphic را نمی تونی توی هر جا بزاری . حتما باید کنار فایل mmb باشه . یعنی اون هم باید توی مسیر c:/program file باشد .

گفتم حتما باید برنامه ها و فایل mmb کنار هم باشند .

امیدوارم متوجه شده باشی .

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز

خواهش می کنم . کاری نکردم .

اول بزار یه توضیح در مورد مسیر دهی بهت بدم تا قضیه کامل روشن بشه .

برای اینکه یک برنامه یا یک فایل بتونه توی یه سیستم دیگه هم کار بکنه ما باید یه مسیر بهش بدیم که پروژه ما بتونه اون فایل را پیدا کنه .
    پس ما نمی تونیم مسیر را از روی هارد بهش بدیم . چون اگه مسیر را از روی هارد یا درایو های خودمون بهش بدیم اون برنامه اتوران فقط روی سیستم ما اجرا می شه .
    چون مسیرش از روی هارد ما داده شده . و روی سیستم دیگه اجرا نمی شه . چرا چون مسیر اون سیستم با مسیر سیستم ما فرق می کنه .

پس ما از دستور زیر استفاده می کنیم .
    کد:
    اگه از این دستور استفاده کنی در این صورت باید حتما برنامه های شما کنار فایل mmb شما باشه .

خوب اگه مشکل اجرا شدن فایل فلش را نداری کار خیلی ساده می شه .

کافیه متن خودت را بنویسی مثلا flash player روش دوباره کلیک کنی و از قسمت action همون مسیری که بالا گفتم را بهش بدی .
    مثلا یه پوشه به هر اسمی درست کنی مثلا mahdi و فایل فلش خودت را داخل اون بریزی مثلا اسم فایل فلش هم mehr.swf هستش و سپس مسیر زیر را بهش بدی .
    کد:
    حالا شما پروژه mmb را همراه با پوشه mahdi که داخلش mehr.swf هست را روی سی دی رایت کن . وقتی این سی دی را توی هر سیستمی قرار بدی اجرا خواهد شد .
    یعنی با کلیک کردن روی نوشته فایل فلش شما توی فلش پلیر اجرا خواهد شد .

نه دیگه اون پوشه Graphic را نمی تونی توی هر جا بزاری . حتما باید کنار فایل mmb باشه . یعنی اون هم باید توی مسیر c:/program file باشد .

گفتم حتما باید برنامه ها و فایل mmb کنار هم باشند .

امیدوارم متوجه شده باشی .
    هنوز یه مشکل دارم
    میتونم برنامه ها رو باز کنم و مثلا نوشتم فلش پلیر و وقتی روش کلیک میکنم فلش پلیر باز میشه ولی هر کاری میکنم نمیتونم فایل فلش رو باز کنم . مثلا: یه متن دارم نوشتم کلیپ 1 وقتی روش کلیک میکنم اون کلیپ مورد نظرم که اسمش مثلا : mehr.swf هست باز نمیشه

همه ی مراحا هم درست رفتم
    یه پوشه به اسم swf در کنار نرم افزار mmd ساختم و تمام فایل های swf رو توش ریختم
    الان دو روزه که گریبان گیر این مشکل شدم
    نمیدونم شاید خنگ باشم
    Last edited by mehr film; 07-07-2008 at 11:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •