تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 25 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 244

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات Panda -جديدترين كرك و مطالب در پست اول ▓

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    اقای hamilton کافیست بدانید یکی از قدرتمند ترین هکران روسیه دوست من هست و فقط پاندا رو پیشنهاد کرد چراکه هک کردن فایروال پاندا به همراه truprevent کار زمانبر و بر عکس نورتون و کسپرسکی روسی . بسیار سریع هک میشوند
    كمپاني پاندا به دليل كسب نتايج بسيار ضعيف كه توسط موسسات معتبر و بيطرف انجام ميشد از شركت در تستهاي مختلفي كه بر روي نسخه هاي مختلف محصولات امنيتي انجام ميشه خودداري كرد.اگر هم مطلبي را خدمت دوستان عرض ميكنم بر اساس نتايج تستها ميباشه و غرض ورزي شخصي دركار نيست.فايروال پاندا هم در تستهاي انجام شده جايگاهي نداشته.هر كسي مختاره بر اساس سليقه و يا هر دليل ديگري از هر محصولي كه دوست داره استفاده كنه.كار ما اطلاع رساني و راهنمايي دوستان بر اساس تستهاي معتبر انجام شده ميباشه.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من یک جمله گفتم اینجا تایپیک آنتی ویروس پاندا هست و نباید بر ضد پاندا حرف زد حالا خوب یا بد بودنش به قول شما به پای کاربر .
    از یک مدیر امنیتی بعید بود چنین بحثی را در این تایپیک ایجاد کند این همه به قول شما تایپیک تخصصی هست . چرا اینجا ؟
    من دیگه ادامه نمیدم

با تشکر
    دوست عزيز همانطور كه شما هم اشاره كرديد اين تاپيك تاپيك اختصاصي پاندا ميباشه ولي اينكه نبايد بر ضد پاندا صحبت بشه يعني چي؟ما كه دشمنان اين محصول نيستيم يا نميتونيم ديگران را مجبور كنيم كه از اين محصول استفاده بكنند يا نكنند.ما فقط اطلاعات را در اختيار كاربران قرار ميديم و هر كسي مختاره هر طور مايله انتخاب كنه. همكاران و دوستان نتايج يك سري آزمايشات تخصصي كه توسط موسسات مرتبط بر روي محصولات امنيتي انجام شده و ميشود را در دوره هاي زماني خاصي جهت اطلاع كاربران قرار ميدهند تا آنها از وضعيت محصولات امنيتي كه استفاده ميكنند با خبر بشن و به نقاط ضعف و قوت محصولاتي كه در سيستم خود استفاده ميكنند يا در آينده قصد دارند استفاده كنند پي ببرند.ما هم گفتيم پاندا در دوره هاي مختلف به دليل كسب نتايج نامطلوب و دور از انتظار مسولان كمپاني پاندا از شركت در تستها خود داري كرده و در آن دوره هايي هم كه شركت كرده نتايج خوبي كسب نكرده.منابع استاد شده به آنها هم در تاپيك اختصاصي مقايسه آنتي ويروسها موجود ميباشه كه يكسري موسسات تاييد شده و مورد قبول هستند نه يكسري سايتهاي تبليغاتي كه از راه تبليغ و فروش محصولات امنيتي براي خودشان درصدي ار محل فروش را برميدارند يا استناد به صحبت فلان هكر و ....
    اگر كسي بخواد از اين محصول استفاده بكنه اين كار رو ميكنه.ما هم نيوميديم اينجا راي ديگران را بزنيم تا مثلا از اين محصول استفاده نكن و از فلان محصول استفاده كن چرا كه هيچ نفع و سودي در اين كار براي ما موجود نيست.نه ما نماينده فلان شركت امنيتي هستيم نه ضد محصول فلان شركت امنيتي تبليغ ميكنيم.در توضيحاتي هم كه به دوستان ميديم هميشه آنها را به آخرين نتايج تستهاي انجام شده ارجاع ميدهيم تا خودشون تصميم گيري كنند.

3. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rezasam1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز و مدیران امنیتی

اخبار امنیت در ایستنا -منبع خبر: Av-Test

Av-Test یكی از معتبرترین مراكز تست و بررسی محصولات امنیتی، در جدیدترین ارزیابی خود، قدرت دفاعی 17 محصول امنیتی برتر دنیا را در برابر حملات اینترنتی نامحسوس و پنهان، بررسی كرد.

بر اساس اعلام Av-Test، در میان كلیه نرم افزارهای مطرح شركت های امنیتی چون Trend Micro HousCall، Kaspersky Online Scanner ، Microsoft Windows Live Safety Scanner و ... كه به صورت آنلاین و رایگان در اختیار كاربران اینترنت قرار داده شده اند، ابزار امنیتی آنلاین و رایگان شركت پاندا با عنوان Panda Activescan با اقتدار كامل در صدر بهترین و قدرتمندترین ابزار دفاعی در پاكسازی روت كیت ها و حملات نامحسوس قرار گرفت. هم چنین این نرم افزار بهترین رتبه را در بخش های ردیابی و پاكسازی كدهای مخرب پنهان شده توسط روت كیت و نیز پاكسازی روت كیت های عیرفعال و در عین حال مقیم در سیستم را به خود اختصاص داد.

علاوه بر این Av-Test گزارش داده است كه در بخش ارزیابی قابلیت های ضد روت كیت در محیط ویندوز ویستا و از میان 17 محصول مطرح ضد ویروس در دنیا تنها سه نرم افزار امنیتی موفق شدند تا كلیه روت كیت های مخرب موجود در سیستم ارزیابی را به طور كامل ردیابی و خنثی كنند. بنا بر این گزارش تنها شركت های F-Secure، Panda Security و نیز شركت امنیتی Symantec، صد درصد حملات نامحسوس و خزنده اجرا شده علیه سیستم را در محیط ویندوز ویستا خنثی كرده اند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه rezasam1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

و قابل توجه دوستان که شرکت مایکروسافت در دو سال متوالی 2008 -2009 اینترنت سیکوریتی پاندا را با لایسنس 3 ماهه و قابلیت ثبت در سایت پاندا را به عنوان هدیه به کاربران خود معرفی کرده است

Exclusive offer for Microsoft users
    ---------------------------------------------------------------------

Panda Internet Security 2009 - 3 month for Windows Vista

کد:
    ------------------------------------------------------------------
    Panda Internet Security 2008 - 3 month for Windows XP

کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza.mansori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز

من تمام مراحل بالا را رفتم. منتها در قسمت 8 ، من email از پاندا نگرفتم. از طرفی با اکانتی هم که در این سایت ساختم نمی توانم در پاندا login کنم. علت چیست؟

با سپاس

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز

من تمام مراحل بالا را رفتم. منتها در قسمت 8 ، من email از پاندا نگرفتم. از طرفی با اکانتی هم که در این سایت ساختم نمی توانم در پاندا login کنم. علت چیست؟

با سپاس
    دوست عزيز شما در واقع با طي كردن مرحله 5 و پر كردن فرمهاي مربوطه كه بسيار هم ساده ميباشند ايميلي از طرف كمپاني پاندا دريافت ميكنيد كه حاوي Username و Password و Client Number ميباشه.سپس در مرحله 8 از اين Username و Passwordي كه به شما اييمل شده است براي Login بايد استفاده كنيد و الا با اون سريالي كه در مراحل جلوتر بدست آورده بوديد امكان Login به سايت پاندا را نخواهيد داشت.اون سريال كه بسيار هم مهم ميباشه فقط Activation Code ميباشه.
    در مرحله 5 كه حاوي 4Step ميباشه در 3 تا step اول از شما 3 سوال پرسيده ميشه اينكه ايا قبلا محصولات كمپاني پاندا را خريداري كرده ايد يا خير كه پاسخ سوالات در حالت پيش فرض روي No قرار داده شده كه شما بايد دكمه Next رو بزنيد تا اين 3 مرحله كه حاوي اين 3 سوال ميباشه به پايان برسه و شما مرحله 4 كه همان پركردن فرم اصلي ميباشه را ببينيد و بايد گزينه هاي * دار را حتما پر كنيد.

8. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز samanajan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

چندتا سریال برای

panada global protetican 2009 2.00.00

با تشکر

به نظر شما کدام محصولش بهتره

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

جديدترين روش كسب سريال قانوني 1 ساله براي محصول Panda Internet Security 2009 در پست اول قرار گرفت.دوستان علاقمند به اين محصول پست اول را مطالعه نمايند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza.mansori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

hamilton عزیز

روش پست اول ظاهرا الان کار نمی کنه. میشه لطفا چک کنید؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

hamilton عزیز

روش پست اول ظاهرا الان کار نمی کنه. میشه لطفا چک کنید؟

با تشکر
    با سلام.
    كدوم مرحله مشكل داره؟من از مرحله اول كه شروع كردم مشكلي نداشت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •