تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 25 اولاول ... 1319202122232425 آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 244

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات Panda -جديدترين كرك و مطالب در پست اول ▓

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دریافت سریال 180 روزه توتال پروتکشن پاندا 2016

Panda GOLD Protection 2016

با کلیک روی لینک زیر و وارد کردن ایمیل معتبر و انتخاب نوع سیستم عامل بعد از کلیک روی دانلود به شما لینک دانلود در پایین صفحه داده می شود که باید آنلاین نصب کنید و بعد از نصب خودکار برای شش ماه فعال میشود.
    توجه :
    دوستان خودم چون ترافیک زیادی نداشتم نصب نکردم و چون آنلاین اینستالر است با مسئولیت خودتون نصب کنید...

Last edited by aylar6888; 14-11-2015 at 12:37.

2. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام به همه دوستانی که کاربر محصولات شرکت دوست داشتنی Panda هستن... !

راستش با کمک ها و راهنمایی های دوست عزیزم Public Enemy یه جورایی دارم تصمیم میگیرم که بعد از مدت ها به جای استفاده از آنتی ویروس خالی پاندا ، از یک محصول کامل ترش که همراه با فایروال پاندا هست استفاده کنم...

آیا فایروال این شرکت به اندازه آنتی ویروس این شرکت قابل اعتماده ؟!
    نتایج فاجعه انگیزی که در تست های متوسک میاره یعنی همش الکیه؟!

شما تا به حال خاصیتی از فایروال این شرکت دیدید از نظر امنیتی یا فقط میشه به این قابلیتی که فایروال خوده ویندوز داره (یعنی بلاک کردن دسترسی یک سری از نرم افزار ها به اینترنت) دلخوش کرد؟!

یعنی از نظره امنیتی یه چیزی در حده فایروال کومودو میتونه ارائه بده یا نه؟!!

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام به همه دوستانی که کاربر محصولات شرکت دوست داشتنی Panda هستن... !

راستش با کمک ها و راهنمایی های دوست عزیزم Public Enemy یه جورایی دارم تصمیم میگیرم که بعد از مدت ها به جای استفاده از آنتی ویروس خالی پاندا ، از یک محصول کامل ترش که همراه با فایروال پاندا هست استفاده کنم...

آیا فایروال این شرکت به اندازه آنتی ویروس این شرکت قابل اعتماده ؟!
    نتایج فاجعه انگیزی که در تست های متوسک میاره یعنی همش الکیه؟!

شما تا به حال خاصیتی از فایروال این شرکت دیدید از نظر امنیتی یا فقط میشه به این قابلیتی که فایروال خوده ویندوز داره (یعنی بلاک کردن دسترسی یک سری از نرم افزار ها به اینترنت) دلخوش کرد؟!

یعنی از نظره امنیتی یه چیزی در حده فایروال کومودو میتونه ارائه بده یا نه؟!!

مجددا سلام .

فکر کنم در ارتباط با تست های matousec قبلا یه جایی ( اینجا یا یک انجمن دیگه ) توضیحات مختصری دادم .

در تست های matousec اینگونه تصور میشه که مخرب وارد رایانه ی کاربر شده و اجرا شده ، از لایه های امنیتی ویندوز مثل آنتی ویروس رد شده و آنها قادر به شناسایی اون مخرب نبودند و حال قصد داره مخرب به شبکه ی خارج دسترسی پیدا کنه تا اطلاعاتی رو از طریق روش هایی که مخرب های معروفی مثل zeus برای انتقال اطلاعات کاربر استفاده می کردند ، حارج کنه و عملکرد hips و فایروال در این تست ها در حالت اتوماتیک و ماکزیمم تنظیمات ممکن تست میشن .

خوب اگر دقت کنین یه سری نکاتی وجود داره :

1- اول اینکه هوش مصنوعی فایروال در برابر تصمیماتی که میگیره مورد بررسی قرار میگیره . ممکنه شما زیاد علاقه ی به تصمیمات اتوماتیک فایروال نداشته باشین و بخواین فایروال برای تصمیمات مختلف از شما سوال بپرسه . لذا می تونین در فایروال ها تنظیمات رو در حالت interactive قرار بدین

2 - فایروال و hips در حالت ماکزیمم تنظیمات ممکن تست شدند . در حالت پیش فرض تنظیمات دیگری اعمال میشن ، لذا انتظار میره در شرایط عادی شما نتایج متفاوتی رو با نتایج تست های matousec بگیرین و برای رسیدن به نتایج مشابه تست ها تنظیمات متفاوتی رو اعمال کنید . خوب در شرایط واقعی و استفاده ی کاربر نهایی به نظر میاد به جای اینکه ماکزیمم تنظیمات اعمال بشه و در نهایت همه چیز به هوش مصنوعی فایروال سپرده بشه ، طبق توضیحات قسمت 1 شاید بهتر باشه تنظیمات در حالت interactive انجام بگیرند

3 - و در نهایت اگر به اول جمله دقت کرده باشین ، به این نکته اشاره شد که فرض شده مخرب توسط آنتی ویروس شناسایی نشده . لذا با تنظیمات پیش فرض و هوش مصنوعی و بدون دخالت کاربر ، فکر نکنم زمانی که مخرب وارد سیستم شده باشه و آنتی ویروس هم اونو شناسایی نکرده و اجرا شده ، مشکلی در خروج اطلاعات از سیستم قربانی داشته باشه ( در محصولاتی مثل kaspersky برای رفع این مشکل پروسه ها به 4 دسته ی trusted , low restricted , high restricted و untrused طبقه بندی شدند که در صورتی که نرم افزار طبق هوش مصنوعی محصول در یکی از این دسته ها قرار بگیره ،تنظیمات متفاوتی برای سطح دسترسی های پروسه اعمال میشه که می تونه دسترسی به شبکه رو به پروسه بده و یا از اون بگیره . مشابه این طبقه بندی ها در panda ، در قسمت process monitor تحت عنوان classification وجود دارند اما مشخص نیست که عملکرد این دسته بندی نیز مشابه kaspersky هستش یا خیر )

به هر حال ، چون دارم میرم شام ! و برای مختصر کردن پست ، ادامه ی صحبتارو در تاپیک بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب انجام میدم . اما نکته ای که مد نظر داشته باشین اینه که قرار نیست تست ها از شما در برابر تهدیدات محافظت کنند . بلکه :

تست ها ملاک مناسبی برای انتخاب محصول نیستند . در تست ها عموما نکاتی در نظر گرفته می شود ، و یا محصولات در شرایطی قرار می گیرند ، که ممکن است آن نکات مد نظر کاربر نهایی نباشد و یا هرگز در آن شرایط قرار نگیرد. هر کاربر باید با توجه به نیازهای خودش محصولات مورد نظر خود را بررسی کند و پس از تست محصول و یا محصولات انتخابی ، در نهایت به انتخاب محصول مناسب مورد نظر خودش بپردازد .

5. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

بسیار بسیار سپاسگذارم از وقتی که بابت این توضیحات مفصل گذاشتید داداش عزیزم...

با توجه به این تفاسیر ، یعنی اینکه شما میفرمایید نباید به تست های متوسک اعتنایی بکنم ! چون فایروال PANDA خیلی به hips اهمیتی نداده با توجه به قدرت بالایی که آنتی ویروسش داره ! درسته؟!

حالا اگر بحث Outbound فایروال هارو بیخیال بشیم که وبسایت متوسک بررسیش میکنه ، در بحث Inbound فایروال PANDA تا چه حد قدرت مناسب رو داره برای محافظت از نفوذ به کامپیوتر و حملاتی از این دست ؟!

آیا در این زمینه میشه با خیال راحت سیستم رو به فایروال PANDA سپرد یا عملکرد این فایروال در این زمینه هم ضعیفه همانند hips ... ؟!
    Last edited by S0R3N4; 14-11-2015 at 22:12.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دریافت سریال 180 روزه توتال پروتکشن پاندا 2016

Panda GOLD Protection 2016

با کلیک روی لینک زیر و وارد کردن ایمیل معتبر و انتخاب نوع سیستم عامل بعد از کلیک روی دانلود به شما لینک دانلود در پایین صفحه داده می شود که باید آنلاین نصب کنید و بعد از نصب خودکار برای شش ماه فعال میشود.
    توجه :
    دوستان خودم چون ترافیک زیادی نداشتم نصب نکردم و چون آنلاین اینستالر است با مسئولیت خودتون نصب کنید...

سلام داداش...

من طبق روشی که شما فرمودید عمل کردم...

یعنی آنلاین نصبش کردم!

ولی اکتیو نشد سوئیتم ... !

تو رو خدا یه راهنمایی بفرمایید که باید چکار کنم تا اکتیو بشه ؟!

هر چقد که سعی کردم اکتیوش کنم نشد که نشد ... !

و نوشته که بعد از 4 روز هم پراکشن رو قطع میکنه !! :(

بشدت خوشم اومد از ورژن 2016 ــش ...
    Last edited by S0R3N4; 15-11-2015 at 01:52.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام داداش...

من طبق روشی که شما فرمودید عمل کردم...

یعنی آنلاین نصبش کردم!

ولی اکتیو نشد سوئیتم ... !

تو رو خدا یه راهنمایی بفرمایید که باید چکار کنم تا اکتیو بشه ؟!

هر چقد که سعی کردم اکتیوش کنم نشد که نشد ... !

و نوشته که بعد از 4 روز هم پراکشن رو قطع میکنه !! :(

بشدت خوشم اومد از ورژن 2016 ــش ...
    درود :
    دوست عزیز من تاکید کردم خودم نصب نکردم و با مسولیت خودتون نصب کنید اما طبق توضیحات سایت بعد از نصب باید با کلیک روی اکتیو و اتصال به سایت اکتیو بشه مگر اینکه زمان این لایسنس هدیه به پایان رسیده باشه...(مدت این هدایا بسیار محدوده و متاسفانه زمان پایانشو یا ننوشته یا من ندیدم اما هر محصولی ازین سایت گرفتم بدون مشکل اکتیو شده)در هر صورت من قصدم فقط اطلاع رسانی بود

9. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سپاسگذارم داداش...

فقط اینکه لایسنس هدیه ی دیگه ای سراغ ندارید واسه گلوبال پراکشن یا گلد پراکشن ... ؟!!

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سپاسگذارم داداش...

فقط اینکه لایسنس هدیه ی دیگه ای سراغ ندارید واسه گلوبال پراکشن یا گلد پراکشن ... ؟!!
    درود :
    نه متاسفانه اما جستجو میکنم و اگر پیدا کردم حتما اطلاع میدم.با بت شکن هم امتحان کنید شاید غعال شد همون نسخه ای که دارید...

12. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

به نام خداوند بخشنده و مهربان

تست رفتارشناسی Panda Global Protection 2016 16.0.1

با سلام خدمت دوستان عزیز

امروز برای تست شناسایی محصول Panda در خدمت شما هستم.

نسخه به کار گرفته شده Panda Global Protection 2016 16.0.1 هست.

آپدیت شده به تاریخ 2015/11/19

سیستم عامل ویندوز 10 با معماری 64 بیت با آخرین آپدیت ها.

تنظیمات محصول در حالت پیشفرض هست.

ارتباط اینترنتی متصل هست.

تعداد نمونه ها برای تست 1,500 عدد میباشد.

تمام مخرب ها از سالهای 2013 الی 2015 هستند.

تست ها به صورت زیر انجام خواهد شد:

Scan Test تست اسکن و شناسایی

Behavior Test تست رفتارشناسی

تست رفتارشناسی به دو صورت Application Control Off و Application Control On تست گردید که هر دو تست در یک ویدئو ضبط شده اند.

محتوای مخفی: نتیجه تست اسکن و شناسایی 

این محصول از 1,500 نمونه، توانست 903 مورد را اسکن و شناسایی نماید. موارد باقیمانده 597 عدد میباشد.

محتوای مخفی: نتیجه تست رفتارشناسی 

14. 3 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    خب دوستان توضیحات مختصری درباره تست ارائه میدم.
    در مورد اسکن، شناسایی خوبی داشته و تمام این شناسایی ها هنگام متصل بودن به اینترنت انجام شده ولی اسکن کردن و پاکسازی با سرعت کم و حوصله بر انجام میشه!
    تست رو به دو صورت کنترل برنامه ها روشن و خاموش انجام دادم.
    در تست کنترل برنامه ها خاموش، فایل ها اجرا میشدند و هیچگونه جلوگیری به عمل نمیامد.
    در تست کنترل برنامه ها روشن، واقعا عالی عمل کرد و از اجرای برنامه ی ناشناخته جلوگیری میکرد. (البته با تکیه به تصمیم کاربر که با انتخاب Deny یا Allow از اجرا و یا عدم اجرای آن سوال میکرد.)
    در صورتی که شناختی از فایل اجرایی ندارید، میتونید بر روی Deny کلیک کنید تا از اجرای آن جلوگیری به عمل آید.
    در اجرای برخی فایل ها در تست دوم، کمی تاخیر صورت میگرفت که با بررسی شبکه کلاد معلوم میشد که در حال تبادل اطلاعات هستش!
    در برخی تست ها برنامه Process Explorer هنگ میکرد. در طول این تست ها افت سرعت سیستم مشاهده نشد و بسیار ناچیز بود.

با احترام
    مسعود طهمورثی

16. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •