تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 25 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 244

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات Panda -جديدترين كرك و مطالب در پست اول ▓

داره خودمونی میشه rezasam1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای من هم سوال هست این آنتی ویروس فاقد 2 فایل آپدیت PAV.SIG ویروسهای شناخته شده و PREVENT.SIG ویروسهای ناشناخته میباشد و همانطور که HAMILTON هم گفتند به سرور پاندا وصل میشه ! یعنی چی ؟ یعنی اینکه باید روی کامپیوتری نصب کرد که به اینترنت متصل باشه که از طریق اتصال به سرور پاندا اقدام به شناسایی و پاکسازی کنه و در هنگام اسکن هم پیغام میده که برای امنیت کامل به اینترنت وصل شده و بعد اسکن را شروع کنید به نظر من این نمیتونه برای سیستمهایکه به اینترنت وصل نیستند کار بکنه .حال این سوال پیش میاد که درصورتی که این انتی ویروس به اینترنت وصل نباشه و 2فایل اپدیت نیز نداشته باشه سیستم رو توسط چه منبعی اسکن میکنه ؟ نظر شما چیه؟

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

برای من هم سوال هست این آنتی ویروس فاقد 2 فایل آپدیت PAV.SIG ویروسهای شناخته شده و PREVENT.SIG ویروسهای ناشناخته میباشد و همانطور که HAMILTON هم گفتند به سرور پاندا وصل میشه ! یعنی چی ؟ یعنی اینکه باید روی کامپیوتری نصب کرد که به اینترنت متصل باشه که از طریق اتصال به سرور پاندا اقدام به شناسایی و پاکسازی کنه و در هنگام اسکن هم پیغام میده که برای امنیت کامل به اینترنت وصل شده و بعد اسکن را شروع کنید به نظر من این نمیتونه برای سیستمهایکه به اینترنت وصل نیستند کار بکنه .حال این سوال پیش میاد که درصورتی که این انتی ویروس به اینترنت وصل نباشه و 2فایل اپدیت نیز نداشته باشه سیستم رو توسط چه منبعی اسکن میکنه ؟ نظر شما چیه؟
    ظاهرا مكانيسم عملكرد اين محصول طوريه كه مناسب افراديه كه زمان بيشتري آن لاين هستند و فكر ميكنم با اتصال به سروري كه جديدترين آپديتها را براي مقابله با بدافزارها داره كار اسكن و شناسايي بدافزارها را انجام ميده.

3. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sasy_mankan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

chand ta klid vase panda internet securety 2010 ham bezarid

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

chand ta klid vase panda internet securety 2010 ham bezarid
    دوست عزيز لطفا طبق قوانين مطالب خود را بصورت فارسي بنويسيد.از طرف ديگه متاستفانه كليد فعالي براي محصولات پاندا موجود نيست.در صورتيكه موجود باشه و پيدا كنم حتما براي ستفاده دوستان معرفي ميكنم.

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

دوستان من پاندا 2009 رو نصب کردم ، حالا نمیدونم اصلا نسخه تریاله یا نه
    از توی lord نصب کردم
    لرد هم توی قسمت کرک نوشته بود بدون نیاز به کرک
    چجوری باید بفهمم که تریاله یا نه ؟
    نسخه تریال تا کی کار میکنه ؟

داره خودمونی میشه helplab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض Panda Antivirus Pro 2010 free for THREE months

سلام
    از این لینک می تونید آنتی سه ماه رایگان در یافت کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

سلام دوستان
    این چرا پاک نمیشه ؟
    من میخوام پاکش کنم ، این دو تا ارور رو میده....

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض آنتی‌ویروس‌های جدید پاندا با قابلیت پشتیبانی از Windows 7

آنتی‌ویروس‌های جدید پاندا با قابلیت پشتیبانی از Windows 7

شرکت امنیتی Panda Security، روز گذشته اعلام کرد که کلیه نرم‌افزارهای خود را به قابلیت پشتیبانی از سیستم‌عامل Windows 7 مجهز کرده است.

بر این اساس، ضمن این که این نرم‌افزارها در حال حاضر با نسخه بتای ویندوز هفت سازگار هستند، آماده انتشار رسمی این سیستم‌عامل جدید و پیشرفته در اواخر ماه آینده میلادی می‌باشند. بنا بر اعلام پاندا، نسخه‌های 2010 از محصولات خانگی این شرکت که چندی پیش به صورت رسمی منتشر شدند، نخستین نرم‌افزارهای امنیتی این شرکت محسوب می‌شوند که Windows 7 را به صورت کامل و جامع پشتیبانی می‌کند.

این برنامه‌های ضدویروس که از فناوری حفاظتی "هوش یکپارچه" بهره می‌برند، دریافت نمونه‌های ویروسی، پردازش اطلاعات امنیتی و سپس بروزرسانی کاربران را بر مبنای محاسبات ابری و به شکل مستمر، لحظه به لحظه و بی‌وقفه (Real-time) انجام می‌دهند. این شرایط موجب شده است که قدرت کشف و سپس پاکسازی ویروس‌های رایانه‌ای توسط نرم‌افزارهای امنیتی به شدت افزایش یابد تا حدی که تنها لابراتوارهای امنیتی پاندا اعلام کرده که به رکورد کشف 50 هزار کد مخرب رایانه‌ای در روز نزدیک شده است.

از آن جا که خرابکاران اینترنتی و هکرها به طور بی‌وقفه در جست‌وجوی نقص‌های امنیتی و راه‌های نفوذ به برنامه‌های پرکاربرد هستند، شرکت‌های امنیتی توصیه اکید می‌کنند که در صورت مهاجرت کاربران به سیستم‌های عامل جدیدتر، حتماً از نرم‌افزارهای ضدویروس سازگار با آنها استفاده شود.

لازم به ذکر است که ضدویروس‌های جدید پاندا با قابلیت پشتیبانی Windows7 به صورت کاملاً رایگان و از طریق این آدرس قابل دریافت هستند:

کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دريافت اكانت 1 ساله قانوني مختص محصول Panda Internet Security 2010

دوستاني كه از محصول Panda Internet Security 2010 استفاده ميكنند يا قصد استفاده از اين محصول را دارند ميتوانند با استفاده از لينك زير نسبت به ثبت نام و دريافت سريال قانوني 1 ساله از طرف كمپاني پاندا كه به مناسبت انتشار ويندوز 7 از سوي ماكروسافت ميباشد اقدام نمايند.
    دوستان هر چه سريعتر نسبت به ثبت نام اقدام كنند چرا كه ممكنه اين Promotion بزودي تمام بشه.
    سريال ظرف مدت 1-3 روز آينده به آدرس ايميل دوستان ارسال خواهد شد:

پس از ورود به سايت زير بر روي دكمه Register Now كليك كرده و فرمي كه مشاهده ميكنيد را پر نماييد.فقط توجه داشته باشيد كه اهميت اين فرم در پر كردن آدرس ايميل دقيق خود ميباشد.چرا كه سريال به همين آدرس ايميل ارسال خواهد شد:

کد:

لازم به ذكر است كه اين نسخه پاندا كاملا با ويندوز7 سازگار ميباشد و براحتي ميتوانيد بر روي ويندوز7 نصب نماييد.

11. 2 کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Subaru's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

هیچ کرکی، کلیدی واسه Panda Global Protection 2010 (3.00.00 هست ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •