تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 69

نام تاپيک: کلوپ Lg Kc550

داره خودمونی میشه ali742's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام به همه
    منم امشب kc550 خريدم.الانم دارم باهاش ور ميرم.فقط يه چيزه جالب باتريش مثل سوني اريكسون وقتي بهش دست نمي زدم خودشو شارج ميكرد مثلا از دو خونه ميشود 3 خونه يا از 1 خونه ميشد 2 خونه!!!!!!

2. 3 کاربر از ali742 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    مبارک باشه،یه مقدار راجع به گوشیت توضیح بده مزایا و معایب گوشی،قیمت گوشی؟
    نظرت راجع به kf700 چیه یا چرا ویوتی نگرفتی؟
    ممنون میشم بگی

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

سلام به همه
    منم امشب kc550 خريدم.الانم دارم باهاش ور ميرم.فقط يه چيزه جالب باتريش مثل سوني اريكسون وقتي بهش دست نمي زدم خودشو شارج ميكرد مثلا از دو خونه ميشود 3 خونه يا از 1 خونه ميشد 2 خونه!!!!!!
    مبارك باشه علي جان....

من ميخوام اين گوشي رو براي برادرم بگيرم، چند تا سوال ازت دارم، ممنون ميشم اگر جواب بدي....

1- شما اين گوشي را از كجا گرفتيد و به چه قيمت؟
    2- كيفيت پليرش در هدفون چجوريه؟ (چون من ويوتي دارم واقعا پليرش افتضاحه)
    3- ممكنه چند نمونه از عكسهاي 5مگاپيكسلي كه گرفتيدو برامون آپ كنيد؟
    4 مدت شارژ اين گوشي از تمام گوشي هاي ال-جي ديگه بالاتره (6 ساعت)؛ با اين گوشي و در حالت فول شارژ چقدر باتريش دوام مياره؟
    5- آقا اين گوشي شما، ems ميفرسته؟ (گوشي من كه ems دريافت ميكنه و حتي نشون هم ميدده ولي نميشه باهاش ems فرستاد!!!!)

ممنون اگر زودتر جواب سوالهاي منو بدي........

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    مبارک باشه،یه مقدار راجع به گوشیت توضیح بده مزایا و معایب گوشی،قیمت گوشی؟
    نظرت راجع به kf700 چیه یا چرا ویوتی نگرفتی؟
    ممنون میشم بگی
    سلام ببخشيد اكانتم تموم شده بود
    من اين گوشي رو از نيشابور گرفتم قيمتش هم 220
    از كيفيت صفحه نمايشش خيلي راضيم با اينكه 256 هزاره اما با 16 ميايون هيچ فرقي نمي كنه.كيفيت عكس هاي دوربينشم خيلي خوب و دوربينش امكانات زيادي داره.فقط يه ايراد بزرگ داره اونم اينكه حافظه داخليش 13m و اين كمه و تو بلوتوس اذيت ميكنه.
    در مورد اينكه چرا ويوتي نگرفتم.من تو اينترنت زياد تحقيق كردم و صحبتهاي دوستان رو كه خوندم به اين نتيجه رسيدم كه ويوتي تو lcd به مرور زمان دچار مشكل ميشه و مورد بعد هم شارز باتري بود من اين گوشي رو دو روزه كه شارز نكردم و باهاش كلي عكس و بازي كردم 1 ساعت مكالمه كردم 1 ساعت فيلم ديدم و نزديك به 1 ساعت اهنگ گوش كردم و از 3 خونه شارزش هنوز 2 خونه شارز داره.
    بجز مورد حافظه داخليش در بقيه مواردش ازش خيلي راضيم.
    Last edited by ali742; 22-04-2009 at 08:34.

6. 4 کاربر از ali742 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام ببخشيد اكانتم تموم شده بود
    من اين گوشي رو از نيشابور گرفتم قيمتش هم 220
    از كيفيت صفحه نمايشش خيلي راضيم با اينكه 256 هزاره اما با 16 ميايون هيچ فرقي نمي كنه.كيفيت عكس هاي دوربينشم خيلي خوب و دوربينش امكانات زيادي داره.فقط يه ايراد بزرگ داره اونم اينكه حافظه داخليش 13m و اين كمه و تو بلوتوس اذيت ميكنه.
    در مورد اينكه چرا ويوتي نگرفتم.من تو اينترنت زياد تحقيق كردم و صحبتهاي دوستان رو كه خوندم به اين نتيجه رسيدم كه ويوتي تو lcd به مرور زمان دچار مشكل ميشه و مورد بعد هم شارز باتري بود من اين گوشي رو دو روزه كه شارز نكردم و باهاش كلي عكس و بازي كردم 1 ساعت مكالمه كردم 1 ساعت فيلم ديدم و نزديك به 1 ساعت اهنگ گوش كردم و از 3 خونه شارزش هنوز 2 خونه شارز داره.
    بجز مورد حافظه داخليش در بقيه مواردش ازش خيلي راضيم.

ممنون از اینکه جواب دادین،خوب گزینه خوبیه مبارکتون باشه،ایشالا بیشتر فعالیت کنید تو تاپیک.
    موفق باشید

8. این کاربر از kalepoook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال meghdaad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض

گوشیت مبارک
    چند مگابایت تو گوشیت نرم افزار نصب کردی
    بعد از نصب نرم افزار در حافظه داخلی این امکان وجود داره که نرم افزار به حافظه خارجی منتقل (Remove) کنی که حافظه داخلی خالی بمونه؟
    گارانتیش چیه؟
    فارسی هم شده؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

گوشي همراه ال جي مدل KC550 گوشي ديگري از سري مدل‌هاي کشويي اين شرکت است که در اين‌جا معرفي مي‌شود. اين گوشي در ماه مه سال 2008 ميلادي معرفي شد. مشکي رنگ است و با ابعادي در اندازه‌هاي 14.9×51.4×96.9 ميلي‌متري طراحي شده. 110 گرم نيز وزن دارد.
    از مشخصه‌هاي اصلي KC550 مي‌توان به دوربين 5 مگاپيکسلي بسيار کارآمدي اشاره کرد که رزولوشني برابر با 2542×1944 پيکسل دارد. اين دوربين به لرزش‌گير، اتوفوکوس، تکنولوژي SmartPic، فلاش و لنز Schneider-Kreuznach مجهز شده است. اين قابليت‌ها براي يک دوربين موبايل بسيار عالي است و از داشتن آن‌ها راضي خواهيد بود. شما مي‌توانيد به راحتي و بلافاصله بعد از ثبت تصوير، عکس‌هاي خود را با استفاده از بلوتوث و USB با ديگر دوستان خود به اشتراک بگذاريد.
    گوشي همراه ال جي مدل KC550 به شش بازي مختلف مجهز شده که گرافيک خوبي دارند و اوقات فراغت شما را به خوبي پر مي‌کنند.
    KC550 يک گوشي سه بانده است که از شبکه‌هاي GSM/EDGE پشتيباني مي‌کند. با اين گوشي مي‌توانيد پيام‌هاي مختلفي مانند پيام‌هاي SMS، MMS، EMS و اي‌ميل را ارسال و دريافت کنيد. مرورگر WAP 2.0/xHTML، پخش‌کننده‌ي MP3/WAV/AAC++/WMA/RA و MPEG4/H.263/H.264/RV، راديو FM، ويرايش‌گر تصوير، جاوا MIDP 2.0، بلوتوث نسخه‌ي 2.0 به همراه A2DP و زنگ‌هاي پلي‌فونيک 64 کاناله و MP3 با قابليت دانلود مشخصه‌هاي ديگري هستند که در اين گوشي مي‌بينيد.
    صفحه نمايش تلفن همراه ال جي مدل KC550 يک نمايش‌گر 2.4 اينچي نوع TFT با قابليت نمايش 256.000 رنگ و رزولوشن 320×240 پيکسلي است.
    حافظه‌ي داخلي KC550 يک حافظه‌ي 12 مگابايتي است. اما براي ارتقاي آن مي‌توانيد از کارت‌هاي حافظه‌ي microSD استفاده کنيد. باتري مصرفي آن نيز يک باتري يون ليتيوم 900 mAh است که براي مدتي برابر با 6 ساعت مکالمه مفيد و 450 ساعت در حالت استندباي عمر مي‌کند.

مشخصه‌هاي اصلي گوشي همراه ال جي مدل KC550:

• يک گوشي سه بانده با پشتيباني از شبکه‌هاي GSM/EDGE
    • دوربين 5 مگاپيکسلي مجهز به لرزش‌گير، اتوفوکوس، تکنولوژي SmartPic، فلاش و لنز اشنايدر
    • نمايش‌گر 2.4 اينچي نوع TFT با قابليت نمايش 256.000 رنگ با رزولوشن 320×240 پيکسلي
    • بلوتوث نسخه‌ي 2.0 به همراه A2DP
    • USB
    • زنگ‌هاي پلي‌فونيک 64 کاناله و MP3 با قابليت دانلود
    • قابليت ارسال و دريافت پيام‌هاي SMS، MMS، EMS و اي‌ميل
    • حافظه‌ي 12 مگابايتي با قابليت ارتقا با کارت‌هاي microSD
    • باتري يون ليتيوم 900 mAh
    • ابعاد: 14.9×51.4×96.9 ميلي‌متر
    • وزن: 110 گرم
    • مدت زمان مکالمه: 6 ساعت
    • مدت زمان استندباي: 450 ساعت

اينو از سايت digi kala برداشتم

11. 2 کاربر از ali742 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

گوشیت مبارک
    چند مگابایت تو گوشیت نرم افزار نصب کردی
    بعد از نصب نرم افزار در حافظه داخلی این امکان وجود داره که نرم افزار به حافظه خارجی منتقل (Remove) کنی که حافظه داخلی خالی بمونه؟
    گارانتیش چیه؟
    فارسی هم شده؟
    ممنون meghdaad جان
    من هنوز تو گوشي نرم افزار نريختم راستش وقت نكردم به محض اينكه بريزم خبرشو ميدم.
    گارانتيش مال كامتل و 12 ماه گارانتي داره.
    فارسي هم هست.

13. این کاربر از ali742 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من گوشی گرفتم فارسی نداره و وقتی sms به زبون فارسی میاد هیچی نمیاد چی کار کنم من گوشی هم kc550 هست

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خوب اگه گارانتیش کامتل باشه باید فارسی باشه،اگه هم که کامتل هست و فارسی نیست باید ببری روش فارسی بریزن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •