تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 73 از 73 اولاول ... 23636970717273
نمايش نتايج 721 به 723 از 723

نام تاپيک: بررسی فنی دوربینهای دیجیتال

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سئوال راجب رمهای دوربینهای دیجیتال دارم واقعا گیج شدم .نمیدونم چه رمی واس دوربینم بگیرم مناسبه یه جا رفتم گفت sdسرعت بالا4گیگ25سرعت پایین15درصورتی که من با همین رمهای میکرو موبایل با خشاب عکس رداری کردم بدون کوچکترین مشکلی رم میکرو 4هم الان تو بازار10تومن بیشتر نیست اکثر رمهارو که من تست سرعت گرفتم بابرام HD TUNEتقریبا یه سرعت بودهمSD128فابریک خود دوربین هم رو میکرو گوشی.حالا موندم چکار بایدکنم امکان داره رم میکروبه دوربین آسیب بزنه به مرور؟امکان داره تو کیفیت عکسها تاثیر بزاره؟منA2200کنون دارم زیاد ازش راضی نیستم بعضی وقتها خیلی پر رنگ عکس میندازه بعضی وقتها اگه دوربین از سوژه دور اشه عکس فوقالعاده تاریک میافته نویز زیادی هم داره درصورتی که من قبلا A1100داشتم کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم خیلی عالی عکس میگرفت واقعا عالی بود دلیلش چیه ؟میتونید راهنماییم کنید؟؟؟

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون کسی راهنمایی نمیکنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Excel-VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض

تجربه اي از فلاش يانگ نو براي عزيزاني كه از SLR Likeهاي سري SX كنون استفاده مي كنند:j
    فلاش يانگ نو 460 و SX10
    در حالت غير اسليو، فقط روي مد M دوربين مي توان از فلاش استفاده نمود. ايزو بايد حتماً بالاي 200 باشد تا نور مناسب باشد، در حالت زير 200 بايد قدرت فلاش را بالا برد كه در نتيجه عكس Over Expose مي شود و در صورت عمق ميدان زياد، سوژه سفيد شده و بك گراند سياه مي شود. در حالات ديگر مثل تقدم دياف يا شاتر، سرعت مورد نظر با فلاش سينك نمي شود و در اكثر مواقع فلاش با تاخير شليك مي كند.
    در حالت اسليو 2 عملكرد خوب است و با خود فلاش built in دوربين سينك مي شود.
    با توجه به قيمتش كه در تاپيك فلاش، تاريخ و قيمت نوشته شده، مناسب به نظر مي رسد ولي در كل، عدم وجود TTL بسيار محسوس است.
    در تست هاي بعمل آمده نيسين در حالت اسليو با اين دوربين سازگار نبود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •