تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 80 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 793

نام تاپيک: تمام مشکلات ویندوز سرویس پک 3 را در این تاپیک مطرح کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض تمام مشکلات ویندوز سرویس پک 3 را در این تاپیک مطرح کنید

من این فایل حدود 300 مگی آپدیت ویندوز به Servis Pack 3 رو نصب کردم دیگه ویندوز بالا نیومد یعنی تا مرحله Welcome میاد بعد Restart میشه

من قبلا این آپدیت رو روی ویندوز های دیگه نصب کرده بودم اما این ویندوز فارسی بود MRT ویندوز
    آدرسش اینه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من CD این ویندوزو ندارم میخواستم ببینم میشه دوباره درستش کرد ؟
    الان یه ویندوز دیگه هم درایو D دارم .

2. این کاربر از BestVBcode بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

13 راه حل...

به احتمال 99 درصد مشکل از همون MRT بودن ویندوزته... به نظر من از MRT استفاده نکن چون کلا چیز مزخرفیه... مایکروسافت هم این چیزا رو برای ویندوزی که خودش ساخته میسازه و میزاره واسه دانلود نه واسه ویندوزی که ایرانیا ساختنش و در واقع ویندوز با اون برنامه نویسی خوبش رو نابود کردن... ای کاش همین یه مشکلرو داشت، پر از مشکله، عین اینکه کوکش کرده باشن، روزانه یه مشکل واقعا عجیب جدید از خودش رو میکنه... اگه ایران عضو کپی رایت بود مایکروسافت بابای این شرکتا رو در می آورد...

راه اول، از طریق Safe Mode:

وقتی که سیستم رو روشن میکنی هی کلید F8 رو بزن تا یه صفحه ای بیاد... بعد با کلیدهای حرکتی روی کیبورد روی Safe Mode برو و Enter رو بزن... و بعدشم توی صفحه بعدی ویندوزت رو انتخاب کن و بازم Enter رو بزن... وقتی Safe Mod بالا اومد به درون یوزر Administartor یا هر یوزری که قابلیت Administartor رو داره برو... بعدش ویندوز یه چیزی ازت میپرسه که توش در مورد System Restore نوشته و Yes و No داره که شما باید No رو بزنی... بعدش که پنجره System Restore اومد Restore my computer to an earlier time رو انتخاب کن و Next رو بزن... آخرین تاریخ قبل از نصب Servics Pack 3 رو روش کلیک کن و Next رو بزن و بعدش هر چی ازت پرسید OK رو بزن... بعدش بزار ویندوز کارشو بکنه و کاریش نداشته باش و بعدشم یا خودش Restart میشه یا ازت میپرسه که باید باهاش موافقت کنی... با این کار به احتمال 99 درصد ویندوزت برمیگرده و بعد از بالا اومدن کامل ویندوزت، در پنجره System Restore که میاد Finish رو بزن...

راه دوم، برداشتن فایل های مهم و پاک کردن ویندوز:

اگه راه اول کار نکرد، بسته به اینکه ویندوزت پسورد داشته یا نه برای اینکه فایل های مهمت رو از اون ویندوز برداری فرق میکنه... اگه پسورد نداشته میتونی با اون یکی ویندوزت فایلات رو از اون ویندوز توی یه جای امن کپی کنی و بعدش ویندوزت رو پاک کنی و یکی دیگه بریزی... ولی اگه ویندوزت پسورد داشته باید از یه سری برنامه استفاده کنی و یا از خود ویندوز یه راه هایی رو دنبال کنی تا بتونی به فایلات برسی که اون یه توضیح مفصل برای خودش داره...

در کل به نظر من بهتره که کلا بیخیال نصب چیز جدیدی روی MRT بشی و بهتره ویندوزت رو از اول بریزی و بهترم هست که MRT نریزی... بهتره هر چیزی رو Original استفاده کنی و به نرم افزارهایی که دست کاری شدن اعتماد نکنی... من هر کسی رو که دیدم این MRT رو ریخته شدیدا اعصابشو خورد کرده و آخرشم به این نتیجه رسیده که اگه میرفت یه CD 1000 تومنی ویندوز XP معمولی میگرفت شدیدا می ارزید به اینکه بره چند برابر پول بده و این محصول مزخرف رو بخره... اینا به این افتخار میکنن که ویندوز رو فارسی کردن... آخه عزیزان، اینکه کار مهمی نیست... خود مایکروسافت ویندوز رو فارسی کرده... اونم خیلی وقت پیش و میتونید بسته زبون فارسی ویندوز XP رو که 25 مگابایته از خود مایکروسافت دانلود کنید و از شر این شرکتای ایرانی راحت بشید... ما تحریم هستیم ولی مایکروسافت عزیز دلش به حالمون سوخته و برای فارسی هم Language Pack ساخته، هم برای ویندوز XP و هم برای Office... اگه خواستیش میتونی بهم بگی تا لینکشو بهت بدم و دانلودش کنی...

فعلا...
    Last edited by Cleeev; 03-06-2008 at 21:36. دليل: اشتباه تایپی

4. 2 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    من یه ویندوز دیگه هم توی درایو D دارم با اون Restore کردن این ویندوزم مشکل پیدا نمیکنه ؟
    میشه لینک دانلود فارسی ساز از مایکروسافت رو بدید

6. این کاربر از BestVBcode بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

11

سلام
    من یه ویندوز دیگه هم توی درایو D دارم با اون Restore کردن این ویندوزم مشکل پیدا نمیکنه ؟
    میشه لینک دانلود فارسی ساز از مایکروسافت رو بدید
    نه... اگه برای رفتن به حالت Safe Mode دقیقا به همون ویندوزی که مشکل داره بری به این یکی ویمدوزت هیچ کاری نخواهد داشت... البته بهتره قبل از هر گونه از این کارا یه Restore Point از هر کدوم از ویندوز هات که System Restore دارن بگیری... برای این کار باید به Start>All Programs>Accessories>System Tools>System Restore برید... در صفحه ای که باز میشه Create a restore point ر وانتخاب و سپس Next رو بزن... بعد یه توضیح برای Restore Point ی که میخوای بسازی به انگلیسی بنویس و Create رو بزن... با این کار یه Restore Point در اون ساعت و اون تاریخ با توضیحات خودت ایجاد میشه و اگه مشکلی برات پیش بیاد میتونی با این کار ویندوزت رو Restore (بازگردانی) کنی... البته Microsoft Windows Me, XP, Server 2003, Vista, Server 2008 و تمامی ویندوزهای بعد از Me به جز 2000 به صورت خودکار هر وفت که برنامه جدیدی نصب میکنی یه Restore Point ایجاد میکنه و توی موقعیات دیگه هم بنا به تشخیص خودش یه نقطه بازگشت ایجاد میکنه مگر اینکه خودت یا یه برنامه خرابکار یا یه برنامه امنیتی جلوی اینکار رو بگیره یا غیرفعالش کنه که با اون کاری که گفتم میتونی یکی ایجاد کنی...

فارسی ساز مایکروسافتم توی یه پست یا یه پست عمومی میزارمش (البته اگه قبلا کسی نگذاشته باشه) و لینکشو بهت میدم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نه... اگه برای رفتن به حالت Safe Mode دقیقا به همون ویندوزی که مشکل داره بری به این یکی ویمدوزت هیچ کاری نخواهد داشت... البته بهتره قبل از هر گونه از این کارا یه Restore Point از هر کدوم از ویندوز هات که System Restore دارن بگیری... برای این کار باید به Start>All Programs>Accessories>System Tools>System Restore برید... در صفحه ای که باز میشه Create a restore point ر وانتخاب و سپس Next رو بزن... بعد یه توضیح برای Restore Point ی که میخوای بسازی به انگلیسی بنویس و Create رو بزن... با این کار یه Restore Point در اون ساعت و اون تاریخ با توضیحات خودت ایجاد میشه و اگه مشکلی برات پیش بیاد میتونی با این کار ویندوزت رو Restore (بازگردانی) کنی... البته Microsoft Windows Me, XP, Server 2003, Vista, Server 2008 و تمامی ویندوزهای بعد از Me به جز 2000 به صورت خودکار هر وفت که برنامه جدیدی نصب میکنی یه Restore Point ایجاد میکنه و توی موقعیات دیگه هم بنا به تشخیص خودش یه نقطه بازگشت ایجاد میکنه مگر اینکه خودت یا یه برنامه خرابکار یا یه برنامه امنیتی جلوی اینکار رو بگیره یا غیرفعالش کنه که با اون کاری که گفتم میتونی یکی ایجاد کنی...

فارسی ساز مایکروسافتم توی یه پست یا یه پست عمومی میزارمش (البته اگه قبلا کسی نگذاشته باشه) و لینکشو بهت میدم...

سلام
    من کل اینترنتو سرچ کردم نبود
    میشه لینکشو بذارید ...
    من چند روزه منتظرم

9. این کاربر از BestVBcode بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

فقط از من میشنوی، از نصب این بسته روی MRT یا ویندوزهایی که شدیدا دستکاری شدن پرهیز کن... بهتره که کل چیزایی که نوشتمو بخونی تا مشکلی برات توی نصب پیش نیاد... اینم لینکش:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Size: 11.33MB

فقط خواهشا بعد از اجرای فایل، توضیحاتی که در قسمت "Please read the installation notes carefully before you proceed" توسط مایکروسافت نوشته شده رو کامل بخون تا مشکلی برات توی نصب پیش نیاد... بعدشم، این فقط برای Windows XP که 32 بیتی (x86) هستش و روش Service Pack 2 نصب شده ساخته شده و از نصبش روی Service Pack های دیگه Windows XP و یا Windows XP های 64 بیتی (x64) شدیدا خودداری کن... تا اینکه شاید Microsoft نسخه هایی هم برای اونا ایجاد کنه که بعیده چون تا یک سال دیگه پشتیبانی از XP تموم میشه...

در ضمن تیتر این تاپیک یه مشکلی داره و اون اینه که نوع ویندوز رو ننوشتی و باید مینوشتی Windows XP Service Pack 3 البته خودت میدونی... میتونی ننویسی...

Last edited by Cleeev; 14-06-2008 at 13:36.

11. 2 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سی دی که خود فروشگاه میفروشه چطوره؟

13. این کاربر از ila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

11 به هیچ کسی جز Microsoft اعتماد نکنید

سی دی که خود فروشگاه میفروشه چطوره؟
    CD هایی که میگید مغازه ها میفروشن بهتون قول میدم 90 درصدشون خالی بندی هستن... چون مد شده بود که همه جا زده بودن Windows XP Service Pack 3 که همشون خالی بندی بود و گرفته بودن Windows XP رو دستکاری کرده بودن و یه CD الکی درست کرده بودن که کلا مشکل داشت و هر روز یه سری مشکل جدید از خودشون رو میکردن... البته این CD ها هنوزم توی بازار پر هستن و بهتون قول میدم اگه CD ی به جز مارک های معتبرتر بگیرید خالی بندی خواهد بود... اینا از بی خبری مردم سواستفاده میکنن... به شما توصیه میکنم فقط CD های شرکت JB رو بخرید (مثلا از مغازه تکنو2000 توی بازار رضا - تهران) چون این شرکتای درست حسابی اگرم دستکاری ای میکنن روی حسابه و فعلا هم که Service Pack 3 فقط 2 ماهه که اومده... پس به هیچ کدوم از CD های داخل بازار به جز CD های اون شرکتی که گفتم و چند تا شرکت دیگه رو بخر... اصلا برای چی میخوای بخری... دانلود کن و با یه برنامه، خودت یه CD به نام Windows XP Service Pack 3 درست کن... فکر کنم طرز کار با اون برنامه رو هم توی یکی از تاپیک ها یکی از اساتید توضیح دادن...

15. این کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام . روی کامپیوتر من ویندوز ویستا نصب بود که به خاطر کندی ترجیح دادم انرو عوض کنم . دیروز وقتی داشتم سرویس پک 3 رو نصب می کردم بعداز لود اول و ریستارت شدن این پیغام ظاهر شد error loadind operating system دیگه سیستم به نصب جواب نداد حتی به نصب سرویس پک 2 و ویندوز 98 هم جواب نمی ده و همین پیغام ظاهر میشه .لطفاً بگید چکار کنم.

17. این کاربر از Rashki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    ميانه

پيش فرض

نن مدتیه win sp3 رو نصب کردم تازگی یه پیغام خطا میده نمی دونم جیه )(اپیلکیشن لانچر)

صفحه 1 از 80 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •