تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 80 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 793

نام تاپيک: تمام مشکلات ویندوز سرویس پک 3 را در این تاپیک مطرح کنید

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من نرم افزار kmplayer رو نصب کردم وقتی open with میکنم میگم پلیر پیشفرضم این باشه دیگه وقتی روی آهنگ کلیک میکنم باز نمیشه!
    ولی وقتی پیشفرض رو مدیاپلیر میزنم راحت باز میشن!

با چند نرم افزار دیگه هم امتحان کردم همینطوره!

کسی نمیدونه جریان چیه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

عزیزان این مشکلاتی که گفتید به خاطر اینه که در واقع باید بعضی از برنامه هاتون بسته های روز آمد سازی براشون ارائه بشه تا بتونن با Service Pack 3 کارکنن... البته این در زمینه همه برنامه ها صادق نیست بلکه بعضی از برنامه ها و برخی از دسته جات برنامه ها باید به روز بشن تا با Service Pack 3 همگام بشن... در ضمن شما میتونید مشکلات عجیب غریبی که براتون پیش میاد رو از مایکروسافت بپرسید... مطمئن باشید در اسرع وقت راهنماییتون میکنه...

حـــــرفـه ای s_a_m4000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض مشکل عجیب در xp sp3

سلام.
    بعد از مدتی که sp3 رو ریختم رو کامپیوتر یه مشکل عجیب باهاش پیدا کردم و اونم این که بعد از یه مدت که با کامپیوتر کار می کنم یهو صفحه سیاه میشه و چیزی دیگه نشون داده نمیشه در حالی که هم کامپیوتر داره کار میکنه و هم مانیتور روشنه جالب اینه که dr watson هم چیزی ثبت نمیکنه البته یه راهی پیدا کردم که دوباره کامپیوت رو فعال میکنم و اونم اینکه با alt+f4 و زدن دکمه s کامپیوتر رو به حالت  stand by میبرم و بعد روشن میکنم اینطوری سیستم دوباره به کار میفته ولی به طور قابل ملاحظه ای سرعت کم میشه و صفحه پرش پیدا میکنه و باید سیستم رو ریست کنم تا درست بشه.
    دوستان اگه راهی البته بجز ریختن دوباره ویندوز دارن و یا همچین اتفاقی برا اونا هم افتاده ممنون میشم کمک کنن.
    یه مشکل دیگه که با  نرو هم دارم اونم اینکه وسط رایت کردن اررور میده و اگه روی send کردن اررور کلیک کنم cd یا dvd رو میسوزه و در غیر اینصورت رایت رو سالم تکمیل میکنه البته این مشکل رو با xp sp2  هم داشتم که بیشتر مشکل نرو هست تا ویندوز و حتی با غیر فعال کردن فیلترهای نرو هم این مشکل هنوز پابرجاست.
    پیشاپیش ممنون از کمکتون.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

9 چی میگه...؟

سلام.
    بعد از مدتی که sp3 رو ریختم رو کامپیوتر یه مشکل عجیب باهاش پیدا کردم و اونم این که بعد از یه مدت که با کامپیوتر کار می کنم یهو صفحه سیاه میشه و چیزی دیگه نشون داده نمیشه در حالی که هم کامپیوتر داره کار میکنه و هم مانیتور روشنه جالب اینه که dr watson هم چیزی ثبت نمیکنه البته یه راهی پیدا کردم که دوباره کامپیوت رو فعال میکنم و اونم اینکه با alt+f4 و زدن دکمه s کامپیوتر رو به حالت  stand by میبرم و بعد روشن میکنم اینطوری سیستم دوباره به کار میفته ولی به طور قابل ملاحظه ای سرعت کم میشه و صفحه پرش پیدا میکنه و باید سیستم رو ریست کنم تا درست بشه.
    دوستان اگه راهی البته بجز ریختن دوباره ویندوز دارن و یا همچین اتفاقی برا اونا هم افتاده ممنون میشم کمک کنن.
    یه مشکل دیگه که با  نرو هم دارم اونم اینکه وسط رایت کردن اررور میده و اگه روی send کردن اررور کلیک کنم cd یا dvd رو میسوزه و در غیر اینصورت رایت رو سالم تکمیل میکنه البته این مشکل رو با xp sp2  هم داشتم که بیشتر مشکل نرو هست تا ویندوز و حتی با غیر فعال کردن فیلترهای نرو هم این مشکل هنوز پابرجاست.
    پیشاپیش ممنون از کمکتون.
    ها... چی میگه...؟؟؟

شما از مایکروسافت بپرسی بهتره... به نظر میاد ایرادی که برای شما پیش اومده اساسیه و بهتره یه Registry Cleaning و یه Disk Defragmenting و یه Drive Cleaning انجام بدین و بعدش اگه درست نشد از مایکروسافت بپرسید تا اساسی کمکتون کنه و حتی امکان داره که نیاز باشه که ویندوزتون رو ReInstall کنید... خدا میدونه... البته به مایکروسافت نگید که ویندوزتون دستکاری شدس... البته مایکروسافت اگرم بفهمه بازم با دوستی کامل کمکتون میکنه ولی بهتره که نگید که کامل تر کمکتون کنه و همچنین نگید که ویندوزتون کپی هستش.... چون به هر حال اینجا ایرانه و اولا که همه ویندوزها کپی هستن و دوما که اکثرا توسط عزیزان ایرانی دستکاری شدن و نصف این مشکلاتی که برای دوستان پیش میاد به خاطر همین دستکاری شده بودن ویندوزشون هست...

Last edited by Cleeev; 26-06-2008 at 18:33.

حـــــرفـه ای s_a_m4000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

[
    ها... چی میگه...؟؟؟

شما از مایکروسافت بپرسی بهتره... به نظر میاد ایرادی که برای شما پیش اومده اساسیه و بهتره یه Registry Cleaning و یه Disk Defragmenting و یه Drive Cleaning انجام بدین و بعدش اگه درست نشد از مایکروسافت بپرسید تا اساسی کمکتون کنه و حتی امکان داره که نیاز باشه که ویندوزتون رو ReInstall کنید... خدا میدونه... البته به مایکروسافت نگید که ویندوزتون دستکاری شدس... البته مایکروسافت اگرم بفهمه بازم با دوستی کامل کمکتون میکنه ولی بهتره که نگید که کامل تر کمکتون کنه و همچنین نگید که ویندوزتون کپی هستش.... چون به هر حال اینجا ایرانه و اولا که همه ویندوزها کپی هستن و دوما که اکثرا توسط عزیزان ایران دستکاری شدن و نصف این مشکلاتی که برای دوستان پیش میاد به خاطر همین دستکاری شده بودن ویندوزشون هست...

سلام نه ویندوزم که از این ویندوزهای دستکاری شده تو ایران نیست.. دانلود کردم
    آره اینطور هم که بوش میاد باید از بیلی جون  بپرسم البته یه حدسهایی میزنم خودم ها ولی باید با بیلی مشورت کنم

در آغاز فعالیت adel2615's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من ويندوز م SP2 بود حساس بودم و update ميكردم تا ديروز sp3 دستم رسيد تقريبا" 315مگ بود وقتي روي كامپيوترم اجرا كردم و ريست شد ديگه ويندوز بالا نيومدو پيغام ميده :
    Stop : c0000139 {Entry point Not Found}
    The procedure entry point
    GdiGetBitmapBitsSize
    Could not be located in the dynamic link library GDI32.dll
    كارهايي كه كردم :
    1- safe mode و غيره كار نميكنه
    2- براي ريختن ويندوز جديد اگر repaire انتخاب كنم از پسوردم اشكال ميگيره و اگر install رو انتخاب كنم موقع گرفتن موافقت دكمهاي بجز Esc كار نميكنه
    لطفا" كمكم كنيد. اساتيد گرامي

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من سی دی سرویس پک 3 رو گرفتم مال امپرور هم بود ولی وقتی اونو نصب میکنم مینوسه service pack 3 version 2002 در حالی که رو سی دی نوشته شده بود 2008 مشکل چیه؟

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من سی دی سرویس پک 3 رو گرفتم مال امپرور هم بود ولی وقتی اونو نصب میکنم مینوسه service pack 3 version 2002 در حالی که رو سی دی نوشته شده بود 2008 مشکل چیه؟
    سلام روند کار همین هست ورِژن رو می‌نویسه 2002 در مدیا سنتر و یا اس پی سه . به جز ویندوز های دستکاری شده مثل بلک ادیشن و...

شما این قسمت رو در نظر داشته باشین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض کمک در نصب WinXP SP3 Vista® (H)

سلام
    من می خوام Windows XP SP3 Vista Live Edition رو نصب کنموقتی setup رو می زنم 1 فایل help باز میشه می گه winnt32 رو با چند فرمانش اجرا کن.من تو command line تو فولدر I386 میرم و winnt32 رو تایپ و اجرا میکنم.برنامه سوالهای قبل از نصبش رو می پرسه و شروع به نصب میکنه (من داخل xp sp2 اینکارو کردم) وقتی 100% کامل میشه که معمولا باید reset شه و شروع به نصب کنه ریست نمیشه ئ 1 پیغام خطا میده که اطلاعات رو نمی تونه بازیابی کنه یا بنویسه.کسی نمی دونه این ویندوز رو چه طوری باید نصب کرد؟(Windows XP SP3 Vista Live Edition)من قبلا ویندوز نصب کردم ولی با این به مشکل بر خوردم

آخر فروم باز lord_ashkan_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

ويندوز كامل نسب نشده يا بعد از نصب عاملي موجب خرابي يكي از فايل هاي ويندوز شده.

اگر متن پيام يا عكسش را مي گذاشتي بهتر بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •