تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 71

نام تاپيک: Art of Murder: FBI Confidential

پروفشنال رايانه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    برو یه بسته کاغذ رو که یادم رفته کجاست رو پیدا کن و اون رو تو دستگاه پرینتر خانم منشی قرار بده
    سلام.اينكار را هم قبلا كرده بودم.در ادامه چيكار بايد كرد؟ ببخشيد كه مزاحمت ميشم.ممنون

کـاربـر بـاسـابـقـه bayern's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران: تاپیک استقلال

پيش فرض

سلام.اينكار را هم قبلا كرده بودم.در ادامه چيكار بايد كرد؟ ببخشيد كه مزاحمت ميشم.ممنون
    سلام البته زیاد یادم نیست ولی باید اون کاغذ های پرینت شده رو از منشی بگیری و همونجا پیش منشی یک دستگاه کامپیوتر هست یه سری به اون بزن روی صفحه مانیتور رو نگاه کن در مورد چند تا قتل توضیح داده اونا رو بخون و بعد برو پیش رئیست و با اون صحبت کن واز اتاق بیا بیرون و برو تو کوچه

3. این کاربر از bayern بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال رايانه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام البته زیاد یادم نیست ولی باید اون کاغذ های پرینت شده رو از منشی بگیری و همونجا پیش منشی یک دستگاه کامپیوتر هست یه سری به اون بزن روی صفحه مانیتور رو نگاه کن در مورد چند تا قتل توضیح داده اونا رو بخون و بعد برو پیش رئیست و با اون صحبت کن واز اتاق بیا بیرون و برو تو کوچه
    سلام.درها قفل هست و كارت ميخواد.چه جور بايد رفت بيرون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dangerous-boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    من خودم اینجا گیر کردم کمکم کنید ممنون میشم
    فک کنم هنوز تو زیر زمین موزه کار داشته باشی ولی جواب این قسمت اینه :

اول باید با پروفسور که نزدیک کوزه ها وایساده صحبت کنی بعدش با رئیس موزه صحبت کن اون بهت میگه باید از اداره پلیس واسم مجوز بیاری حالا باید بری اداره واسه مجوز
    به اداره که رسیدی برو جای منشی باهاش صحبت کن بهت میگه کاغذ مخصوص لازم دارم بعد از اطاق روبروی منشی یه کاغذ واسش میاری بعد بهت میگه اجازه رئیس لازمه حالا باید بری اطاق رئیس که بغل دست منشیه
    با رئیس صحبت میکنی اجازه میده و به منشی میگه کارتو را بندازه حالا برو جای منشی , اون اجازه نامه رو آماده کرده از رو میز برش دار و برگرد به موزه
    اجازه نامه رو بده به رئیس موزه بعد اون بهت میگه به نگهبان بگو کارتو انجام بده , برو جای نگهبان باهاش صحبت کن و اون واست در اطاق شیشه ایه مجسمه طلایی رو باز میکنه حالا برو جای مجسمه درو باز کن مجسمه رو بردار اما نمیتونی بری چون باید جای مجسمه یه کوزه هم وزنش بذاری تا چراغش سبز شه
    سلام.درها قفل هست و كارت ميخواد.چه جور بايد رفت بيرون
    من دقیقا نمیدونم کجا گیر کردی اما یه در نزدیک در خروجی هست که کارت میخواد , کارتتو بزن در باز میشه , احتمالا باید از اینجا چیزی برداری

6. 2 کاربر از Dangerous-boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال رايانه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من دقیقا نمیدونم کجا گیر کردی اما یه در نزدیک در خروجی هست که کارت میخواد , کارتتو بزن در باز میشه , احتمالا باید از اینجا چیزی برداری
    سلام.من همون اول بازي كه رييس ماموريت ميده ؛ گير دارم.كارتي ندارم و هر جا مي گردم نيست تا در را باز كنم.ممنون
    Last edited by رايانه; 23-09-2008 at 14:32.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.من همون اول بازي كه رييس ماموريت ميده ؛ گير دارم.كارتي ندارم و هر جا مي گردم نيست تا در را باز كنم.ممنون
    اگه اول بازی هستی باید کل ساختمونو زیر و رو کنی
    منظورم اینه که باید اطاقی که میز کارت اونجاست رو با دقت بگردی , همه چیزو نگاه کن , روی دیوار آخر اطاق چند تا عکس و شماره تلفن زده اونا رو دیدی ؟
    کلا خوب بگرد
    روی میز خودت هم چند تا سند هست اونا رو هم ببین

پروفشنال رايانه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اگه اول بازی هستی باید کل ساختمونو زیر و رو کنی
    منظورم اینه که باید اطاقی که میز کارت اونجاست رو با دقت بگردی , همه چیزو نگاه کن , روی دیوار آخر اطاق چند تا عکس و شماره تلفن زده اونا رو دیدی ؟
    کلا خوب بگرد
    روی میز خودت هم چند تا سند هست اونا رو هم ببین
    سلام.همه اين كارها را كردم و شماره ها را هم برداشتم.كارتي نيست.ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.همه اين كارها را كردم و شماره ها را هم برداشتم.كارتي نيست.ممنون
    خب ببین من الان بازی کردم
    واست پله پله توضیح میدم
    گفتی با رئیس صحبت کردی و شماره ها رو دیدی خب ؟ حالا برو بیرون اطاق , کنار نردبان یه سری کاغذ هست اونا رو بردار و بذار تو دستگاه چاپگر

بعد برو پای کامپیوتر شخصی خودت (میز کار) و روی صفحه کلید کلیک کن , اینجا تو میخوای پرونده رو چاپ کنی اما نمیتونی چون باید با نیک (همکارت) تماس بگیری پس گوشی رو بردار و بهش زنگ بزن

اما اون جواب نمیده پس با منشی رئیس (روت) صحبت کن , اون میگه شمارش عوض شده و شماره جدیدو تو کامپیوترت وارد کرده , برو سمت کامپیوتر و شماره جدیدو نگاه کن

حالا دوباره بهش زنگ بزن اما گوشیش رو پیغام گیره , تو واسش پیغام میذاری و واست یه مسیج میاد , حالا میتونی پرونده رو چاپ کنی
    برو پرونده رو از چاپگر بردار و بده به رئیس و باهاش صحبت کن , وقتی صحبتت با رئیس تموم شد اون یه کاغذ بهت میده که عکس یه خنجر روش کشیده شده , حالا از اطاق برو بیرون , یه صحبت کوچولو با منشی رئیس میکنی و بعدش کلا از ساختمون خارج شو
    و بقیه ماجرا

11. این کاربر از Dangerous-boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال رايانه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اول باید با پروفسور که نزدیک کوزه ها وایساده صحبت کنی بعدش با رئیس موزه صحبت کن اون بهت میگه باید از اداره پلیس واسم مجوز بیاری حالا باید بری اداره واسه مجوز
    به اداره که رسیدی برو جای منشی باهاش صحبت کن بهت میگه کاغذ مخصوص لازم دارم بعد از اطاق روبروی منشی یه کاغذ واسش میاری بعد بهت میگه اجازه رئیس لازمه حالا باید بری اطاق رئیس که بغل دست منشیه
    با رئیس صحبت میکنی اجازه میده و به منشی میگه کارتو را بندازه حالا برو جای منشی , اون اجازه نامه رو آماده کرده از رو میز برش دار و برگرد به موزه
    سلام.ولي در موزه من 2 نفر بيشتر نديدم.يكي ظاهرا رييس موزه بود و يكي هم كه نگهبان موزه بود.ممنون

پروفشنال رايانه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان در موزه بايد چيكار كرد؟ فقط 2 نفر هستند.ممنون
    Last edited by رايانه; 25-09-2008 at 16:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •