تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 184

نام تاپيک: امــــکــانــات و ابــــزارهــای نسخه جدید |محل طرح سوالات احتمالی درباره نحوه ی استفاده از امکانات جدید vB| - |اشکالات موجود را اعلام کنید

Administrator Meisam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

13 امــــکــانــات و ابــــزارهــای نسخه جدید |محل طرح سوالات احتمالی درباره نحوه ی استفاده از امکانات جدید vB| - |اشکالات موجود را اعلام کنید

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان ...
    بعد از ارتقای انجمن به نسخه 3.7 امکانات جدیدی به سیستم اضافه شد که مورد سوال بسیاری از دوستان
    عزیز بود و از طریق مختلف سوالاتشون رو مطرح میکردند و در مورد امکانات جدید اطلاعات میخواستند ، تعداد
    بسیاری از دوستان که خیلی راحت تونستند با سیستم ارتباط برقرار کنند ، ولی من یه سری جزئیات رو اینجا
    سعی میکنم بنویسم برای اون دسته از دوستانی که به مشکل برخورند و نتونستند ارتباط برقرار کنند ، لطفا
    اگر سوالی در این باره مطرح هست در همین تاپیک اعلام بفرمایید تا دوستان راهنمایی های لازم رو انجام
    بدهند ، اشکالات احتمالی که بعد از ارتقا به وجود اومده و شما مشاهده کردید رو هم زحمت بکشید در اینجا
    بنویسید تا بتونیم موارد رو برطرف کنیم

1- به محض ورود به انجمن با سربرگ جدید "منوی اطلاع رسانی" روبرو خواهید شد که من با
    عدد 1 علامت گذاریش کردم ، این منو شامل بخشی از امکانات جدید هست که در یک منو
    در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، با کلیک برروی سربرگ "منوی اطلاع رسانی" منوی اصلی
    به نمایش در خواهد آمد

2- "پیغام های خصوصی جدید" که همون بخش معروف پیغام خصوصی هست که شما رو به
    صندوق پیغام های خصوصی راهنمایی خواهد کرد و اگر پیغام خصوصی جدید (یا خوانده نشده)
    در صندوق پیغام خصوصی شما موجود باشه تعدادش رو به شما نمایش خواهد داد که میتونید
    بهشون سر بزنید (من 279 پیغام خصوصی خوانده نشده دادم با عرض معذرت به دوستانی
    که پیغام هاشون رو هنوز فرصت نکردم بخونم)

3-
    یکی از امکانات جدید در پروفایل شما این هست که سایر یوزر ها میتونند در پروفایل شما مطلب
    نکته ، سوال ، احوال پرسی و .... بنویسند که مربوط میشه به شما و پروفایل شما ، یوزر ها با مراجعه
    به پروفایل شما میتونند زیر پروفایل شما یادداشتی ارسال کنند که این لینک شما رو به اون بخش راهنمایی
    میکنه و در جلوش تعداد این یادداشت ها رو به نمایش میزاره

4- اگر یوزر ها به پروفایل شما مراجعه کنند و بخوان یادداشتی بنویسند ، اون یادداشت باید از طرف
    شما به تایید برسه تا قابل نمایش برای عموم باشه ، به این شکل که شما باید محتوا و مطلبی که
    در یادداشت وجود داره رو تایید کنید تا به نمایش در بیاد ، این قسمت به شما نشون میده که چند یادداشت
    در پروفایل شما جدید اضافه شده که هنوز به تایید شما نرسیده تا به نمایش در بیاد

5- بخش درخواست اضافه شدن به لیست دوستان چیزی شبیه به Add کردن در یاهو مسنجر هست
    دوستی درخواست میده که شما رو به لیست دوستانش اضافه کنه ، که شما میتونید این درخواست
    رو قبول یا رد کنید ، این بخش به شما نشون میده که چند درخواست برای اضافه شدن به لیست دوستان دارید

6- در زمان ایجاد گروه جدید در بخش "گروه های اجتماعی" شما امکان این رو دارید که گروه رو به صورت
    درخواست تایید ایجاد کنید ، در این حالت یوزری که میخواد در گروهی که شما ایجادش کردید عضو بشه
    درخواست عضویت برای شما ارسال میکنه که در این بخش به نمایش در میاد ، شما میتونید درخواست
    اون یوزر رو تایید کنید که در این صورت اون یوزر هم میتونه به گروه اجتماعی شما بپیونده

7- در این بخش دعوت نامه هایی که برای شما ارسال شده که به گروه اجتماعی خاصی ملحق بشید
    به نمایش در خواهد آمد ، که شما میتونید به اون دعوت پاسخ مثبت بدهید و یا پاسخ منفی!

8- شما میتونید در زمان ایجاد "گروه های اجتماعی" جدید طوری عمل کنید که ارسال یادداشت در اون
    گروه اجتماعی خاص حتما بعد از تایید شما به نمایش در بیاد ، یوزری عضو گروه اجتماعی که شما ایجاد
    کردید هست ، میتونید تنظیم کنید اعضای اون گروه یادداشت هاشون به طور خودکار به نمایش در نیاد
    بلکه به تایید شما برسه و بعد به نمایش در بیاد ، در این بخش تعداد پیغام های تایید نشده گروه های شما
    به نمایش در میاد

سعی میکنم این آموزش رو ادامه بدم
    فعلا برای شروع بود ، به سایر نکات هم
    میپردازیم ، سوالی اگه هست همینجا
    مطرح کنید تا به پرسش و پاسخ برسیم
    شاید سوال سایر دوستان شما هم باشه

ممـنــون
    مـیـثــم

2. 4 کاربر از Meisam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

در مورد امضاها آقا میثم بگم که هنوز درست نشده به آقا سینا اطلاع دادم تایید کردند که خرابه اما نمیدونم چرا درست نشد(فکر کنم نتونستند) امضای خود آقا سینا هم خرابه
    Last edited by VAHID-T; 17-06-2008 at 21:09.

4. این کاربر از VAHID-T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

چرا من در بعضی تاپیک ها قابلیت ویرایش تگ دارم اما در خیلی تاپیک ها ندارم ؟

6. این کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

چرا من در بعضی تاپیک ها قابلیت ویرایش تگ دارم اما در خیلی تاپیک ها ندارم ؟
    تایید میشه من هم این مشکل را دارم . همچنین بعضی از تاپیک ها اصلا بخش تگ ندارن

8. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

تگ چیست؟

تگ حروفی است که معمولا زننده ی تاپیک اختیار دارد که آن ها را اضافه کند!

تگ چه فایده هایی دارد؟

1- تگ باعث می شود که رتبه پیسی ورلد در گوگل بالا برود برای مثال اگر کسی توی گوگل سرچ کنه ادمین و اگه تگ یکی از تاپیکا ادمین باشه احتمالا پیسیورلد در صفحه اول نشون داده میشه.

2-تگ باعث میشه که در جستجو در خود فروم راحت تر باشیم! یعنی اگه میخوایم جستجو تگ نرم افزار رو بکنیم توی جستجوی تگ ها مینویسیم

چه کسانی تگ ها را میتوانند ادیت کنند؟

تگ ها را زننده ی تاپیک و یا مدیران میتوانند ادیت و اضافه بکنند.

البته الان یه باگ در سرور هست! من میتونم تگ های این تاپیکو عوض کنم!
    Last edited by H_N_2007; 01-06-2008 at 15:57.

10. 3 کاربر از H_N_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای dogtag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مرز غربی تهران بزرگ! ایمیل: goodboy.php@gmail.com اسپم ها: 2,200!!! :دی

پيش فرض

لطفاً:
    1- یه سری قانون برای گروه ها درست کنید
    2- اجازه ساخت گروه رو کمی محدود تر کنید (اگر نصف یوزر ها، هر کدوم 1 گروه بسازن، انجمن منفجر میشه!)

ممنون

پروفشنال s_r_asadiyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

[QUOTE=H_N_2007;2469982][b]تگ چیست؟
    QUOTE]
    -----------------------------------------------------------------
    میشه بیشتر دررابطه ی با تگ توضیح بدید ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تگ چیست؟

تگ چه فایده هایی دارد؟

1- تگ باعث می شود که رتبه پیسی ورلد در گوگل بالا برود برای مثال اگر کسی توی گوگل سرچ کنه ادمین و اگه تگ یکی از تاپیکا ادمین باشه احتمالا پیسیورلد در صفحه اول نشون داده میشه.

2-تگ باعث میشه که در جستجو در خود فروم راحت تر باشیم! یعنی اگه میخوایم جستجو تگ نرم افزار رو بکنیم توی جستجوی تگ ها مینویسیم

چه کسانی تگ ها را میتوانند ادیت کنند؟

تگ ها را زننده ی تاپیک و یا مدیران میتوانند ادیت و اضافه بکنند.

البته الان یه باگ در سرور هست! من میتونم تگ های این تاپیکو عوض کنم!
    ببخشید من الان این تاپیک را نساختم ولی قابلیت ویرایش تگ اینجا را دارم (می خوای یک مطلب بگو بزارم تو تگ تا ببینی )در حالی که تگ بخش بازی های شبکه را نمی توانم ویرایش کنم
    همچنین بعضی بخش ها اصلا تگ نداره.

پروفشنال s_r_asadiyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درضمن منوی اطلاع رسانی برام فعال نیست و نمی بینمش وهمون پیغام خصوصی سابق تو سربرگ رو فقط دارم

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

درضمن منوی اطلاع رسانی برام فعال نیست و نمی بینمش وهمون پیغام خصوصی سابق تو سربرگ رو فقط دارم
    تا وقتی اتفاقاتی که گفته شده نیوفته منو به حالت قبل است

صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •