تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 209 از 299 اولاول ... 109159199205206207208209210211212213219259 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,081 به 2,090 از 2981

نام تاپيک: Fifa 09

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بچه ها من تو منیجر هستم وقتی میخوام برم تو بازی میاد بیرون ودون سند میده ودیگه هم نمیره تو بازی که فوتبال بازی کنم خوده بازی میره اما داخلش نمیره

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

بچه ها من تو منیجر هستم وقتی میخوام برم تو بازی میاد بیرون ودون سند میده ودیگه هم نمیره تو بازی که فوتبال بازی کنم خوده بازی میره اما داخلش نمیره

دوست عزیز تمام سیو بازی رو از مای دکیومنت کات کن به یه جای بعد از اول برو توی بازی و یه پرو فایل جدید ایجاد کن ببین میتونی از منیجر مود استفاده کنی

داره خودمونی میشه sky_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز منظورت پچ رسمی خود سایت فیفاست یه سایتهای دیگر؟
    مال خود سایت فیفا

پروفشنال SANBOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان
    بازی برای من اجرا میشه ولی تو بازی تیک میزنه حتی کیفیتش هم رو پاین ترین حد اوردم ولی باز هم نمیشه
    راستی من با جوی استیک بازی میکنم و بعضی از دکمه ها کار نمیکنه مثلا دنبال توپ اتوماتیک نمیره و پاس تو عمق هم کار نمیکنه
    سیستم من:
    Processor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz
    Memory: 1024MB RAM

راستی دوستان قضیا این تک دیویدی با دو دیویدی چیست

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز برای فیفا 09 2 پچ منتشر شده که باید قبل از کرک کردن بازی اون پچ ها رو نصب کنی برای مثال من از فایل اگزه اصلی فیفا که نمیزاره برم توی بازی و ازم سریال میخواد رو در جایکه بازی نصبه کپی میکنم بعد 2 تا پچ رو نصب و کرک رو نصب میکنم بعد میرم توی بازی خللاصه این ادرس پچه است

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ضمنا"باید بدونی ورژن فیفات چیه ولی تو سایت بالا همه چیز میاد دستت

6. این کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

pes خوبه یا fifa

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

سلام دوستان
    بازی برای من اجرا میشه ولی تو بازی تیک میزنه حتی کیفیتش هم رو پاین ترین حد اوردم ولی باز هم نمیشه
    راستی من با جوی استیک بازی میکنم و بعضی از دکمه ها کار نمیکنه مثلا دنبال توپ اتوماتیک نمیره و پاس تو عمق هم کار نمیکنه
    سیستم من:

سعی کنید رو xp sp3 بازی کنید
    دکمه ها رو یاید تنظیم کنید (پیش فرض نیست!)

این DVD (ها) نمیدونم ماله من که هر 2 dvd فول هست و واقعا در حد Next.Gen اما خیلی ها دیدم میگن ماله ما یه dvd فول هم نبود!!! و همچنین میگن گرافیک در حد pes هست و next.gen نیست!
    نمیدونم داستان چیه ولی انگار 2 نسخه 1 و 2 dvd زیاد فرق می کنن

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سعی کنید رو xp sp3 بازی کنید
    دکمه ها رو یاید تنظیم کنید (پیش فرض نیست!)

این DVD (ها) نمیدونم ماله من که هر 2 dvd فول هست و واقعا در حد Next.Gen اما خیلی ها دیدم میگن ماله ما یه dvd فول هم نبود!!! و همچنین میگن گرافیک در حد pes هست و next.gen نیست!
    نمیدونم داستان چیه ولی انگار 2 نسخه 1 و 2 dvd زیاد فرق می کنن
    نه اصلا این طور نیست نسخه تک دی وی دی فقط فایل زبان هاش برداشته شده فقط همین در ضمن بازی هیچم در حد نکست ژن نیست خداش با نسخه کنسولی فرق میکنه در ضمن pes گرافیک بالایی داره فقط مشکل ایراد گرافیکی داره همین

از ما که بپرسی همگی می گیم فیفا چون فیفا خوریم این کاملا نظری هست ولی من معتقدم امسال pes واقعا موفقیت بزرگی به دست آورد و البته EA خیلی از ماها که طرفدارش هستیم نا امید کرد من یکی انتظار یه چیز بهتری داشتم کلا 09 اصلا نچسبید و 08 برای من فعلا بهترین فیفاست

سلام دوستان
    سیستم من:

2 دی وی دی نسخه اروپای مرکزی هست که توی کشور بدون حق کپی رایت که بازی رو کپی تهیه می کنن و کشور ما هم جزو اونا هست پخش شده الان شما توی ایران فقط همین نسخه رو می تونی گیر بیاری درست مثله فیفا 07 و 08 که فقط نسخه های نوردیک پخش شده بود و چون نوردیک 2 زبانه هست تک دی وی دی بودن ولی امسال شرکت Reloaded نسخه اروپایی رو دزدید و همین باعث شد این نسخه توی کشور دانلود بشه و روانه بازار بشه من هم شخصا نسخه 2 دی وی دی رو تهیه کردم و خودم تبدیلش کردم به تک زبانه یعنی زبان های هلندی المانی فرانسه و ... رو حذف کردم واسه همین بازی حجمش 3.8 گیگ شد و روی تک دی وی دی رایت کردم الانم خیلی کارم راحت شده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

نه اصلا این طور نیست نسخه تک دی وی دی فقط فایل زبان هاش برداشته شده فقط همین در ضمن بازی هیچم در حد نکست ژن نیست خداش با نسخه کنسولی فرق میکنه در ضمن pes گرافیک بالایی داره فقط مشکل ایراد گرافیکی داره همین

2 دی وی دی نسخه اروپای مرکزی هست که توی کشور بدون حق کپی رایت که بازی رو کپی تهیه می کنن و کشور ما هم جزو اونا هست پخش شده الان شما توی ایران فقط همین نسخه رو می تونی گیر بیاری درست مثله فیفا 07 و 08 که فقط نسخه های نوردیک پخش شده بود و چون نوردیک 2 زبانه هست تک دی وی دی بودن ولی امسال شرکت Reloaded نسخه اروپایی رو دزدید و همین باعث شد این نسخه توی کشور دانلود بشه و روانه بازار بشه من هم شخصا نسخه 2 دی وی دی رو تهیه کردم و خودم تبدیلش کردم به تک زبانه یعنی زبان های هلندی المانی فرانسه و ... رو حذف کردم واسه همین بازی حجمش 3.8 گیگ شد و روی تک دی وی دی رایت کردم الانم خیلی کارم راحت شده

اونی که تهیه کردم 2 dvd فول هست و فقط هم زبان و گزارش انگلیسی داره
    و کاملا گرافیکش next.gen هست ! کاش دستم بود یه عکس از محیط بازیش می گزاشتم!! هم نسخه کنسولی رو بازی کردم هم اینو هیچ فرقی تو گرافیکشون ندیدم! (می تونی شما چند تا شات از بازیتو بزاری)

داره خودمونی میشه XYZ2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان من به یه مشکل برخوردم . من با کیبورد بازی میکنم . حالا با تو تنظیمات کلید های کیبورد کدوم کلید و تغییر بدم که دروازبان وقتی تک به تک میشه با طرف محاجم حمله کنه یعنی بدود

راستی اگه کسی همه ی کلید های کیبورد و که برای تنظیم کردن است برای بنویسه ممنون میشم.
    متشکرم....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •