تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 299 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2981

نام تاپيک: Fifa 09

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سخت نباشه می خوام کل این پسر عمه ام رو بخوابونم
    اندفه اگه نکست نباشه نمیخرم.آدم واقعا هوسناک میشه اینا رو می خونه.
    مطمئن باش كه اگه نكست نباشه بازم ميخري!!!!!!
    سلام !
    تاپیک می تونه خیلی خوب باشه و همینطور بازی .
    تاریخ عرضه نسخه pc (و سایر پلتفورم ها) مثل سابق هست یا ....
    نکست بودن نسخه pc می تونه کاملا pes را از گردونه رقابت با fifa کنار بگذاره... (باید منتظر اطلاعاتی از pes2009 باشیم)
    ممنون از اطلاعاتی که دادین.

امیدوارم نکست باشه ..... ♥
    هنوز اطلاعاتي تو اين زمينه در دست نيست...
    ساكر يه جور قاطي پاتي هستش!!!!

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    من که میگم احتمال 99 درصد برای Pc نکست هست اگه این کارو نکنهEa Sports روی پلتفرم Pc شکست میخوره مثل سال قبل که شکست خورد

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض

ما هم اميد واريم اينطور كه شما ميگيد باشه و Fifa 09 بتونه بتركونه!
    ولي معمولا از اين مدل حرفا سازندگان بازيها زياد ميزنن ولي وقتي بازيو ميخوري ببخشيد ميخري ميبيني هيچ خبري از اون حرفا نيست!

آخر فروم باز offlineinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

میشه یکی درباره تفاوت گرافیک next-gen با گرافیک معمولیو رو توضیح بده و باید چه سیستمی داشت تا اجرا بشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    سانتیاگو برنابئو

پيش فرض

میشه یکی درباره تفاوت گرافیک next-gen با گرافیک معمولیو رو توضیح بده و باید چه سیستمی داشت تا اجرا بشه
    باشه دوست عزیز اینم برای شما:
    1:نسخه کورنت یا نسخه کامپیوتر و پی اس 2:
    این نسخه با سری 2003 (فکر کنم 2003 یا 2004 بود)از نظر گرافیکی هیچ فرقی نداره و از همون موتور گرافیکی استفاده میکنه و فقط یه ذره گیم پلی و ترکیب و نقل و انتقالاتش تغیر میکنه سالیانه ..........
    در این نسخه استیل بازیکنها نا موزون و بازی کلآ بازیی بدون هیجان و نه چندان خوب هستش و هیچ نقطه مثبتی در مقابل رقیب دیرینه خود ساکر نداره...

2:اما نسخه نکست و یا مال دو کنسول برتر ایکس باکس360 و پی اس 3:
    این نسخه به قدری با نسخه کورنت متفاوته که تنها شباهتش اسمهاشون هست و کلا دنیای دیگه ای هست ......
    این نسخه دارای موتور گرافیکی قوی و بازی بسیار هیجان انگیز و زیبا با طراوت و بازیی که در هر لحظه یه نو اوری داره که شمارو میخکوب میکنه و باعث تعجب شما خواهد شد....
    استیل بازیکنها 99% شبیه خودشان هست و باور نکردنی هست .....
    پاس دادن ها کمی سخت دقیقا شبیه واقعیت و استپ ها شگفت انگیز هست و همچین ضربه ای که به توپ میزنن موقع حرکت و یا چرخش خیره کننده هست کاملا شبیه با واقعیت هست...
    موها و لباسها کاملا ازاد هستن و شما به وضوح حرکت انها رو مشاهده میکنید و همچنین شما حرکت انگشتان دست رو هم احساس خواهید کرد...
    نکات بارزش:
    1:گیم پلی خیره کننده بازی که به شما اجازه میدهد که کاملآ تاکتیک هایتان را به راحتی اجرا کنید ولذت استفاده از تاکتیک تیمی رو به طور تمام و کمال ببرین...
    2:انجام دادن هزارو یک تکنیک:خوب خواستم کمی اغراق کنم ولی خوب حد اقل 20 نوع دریبل و تکنیک وجود داره که شما با استفاده صحیح از اونا و ایجاد چند تکنیک پشت سر هم تکنیکهای زیبای خلق کنید و اونقدر لذت ببرین که انگار داخل بازی هستین و کاملا به وجد می ایید...
    3:روپایی بله روپایی چیزی که شخصآ ارزو داشتم یه فوتبال بازی کنم که دقایق اخر برای ضعف روحیه حریف روپایی بزنم که بلاخره این ارزوم براورده شد و این را هم بگم که ضمن انجام روپایی شما میتوانید توپ را یه دفعه از روی سرتان پشت خود بیندازید و حریف را گول بزنید و یا که جلو تر بیندازین و از اذیت حریفتان لذت ببرین...
    4:be a pro:ایا دوست داشتید که در فوتبال دور بین پشت سر بازیکن شما و سوم شخص بازی میکردی؟
    بلاخره این مهم دست یافتنی شد و شما هنگام بازی وقتی که توپ دست شما باشد و نزدیک محوطه حریف که بشید دوربین پشت بازیکن شما قرار خواهد گرفت و مثل گیر اف وار دوربین تکان میخورد و اگر با چند دریبل ریز و یه ضربه زیبا توپ را به تور بچسبانید باید مواظب باشید که یه وقت سرتان از خوشحالی به سقت نخورد.....
    5:باور کنید هر چقدر از زیباییهای این بازی بگم کم گفتم و کسانی که فوتبال رو دوست دارن و نگاه میکنند با انجام این بازی نهایت لذت را خواند برد.......

تنها نقطه ضعف بازی:
    تنها نقطه ضعف بازی کندی ان هست که باعث میشه گاه البته گاهی دریبل ها انجام نشه و به سختی بشه کار کرد که دقیقآ شبیه واقعیت هست ولی خوب برای یه بازی بسی زیادی سخت هست که سازندگان در یورو اونو رفع کردند و در فیفا09 که صد در صد.......

حالا با این تفاسیر و امکانات خارقالعاده که قراره به فیفا09 اضافه بشه واقعآ میتونید منتظر بمونید؟
    و اگه خدای ناکرده باز هم نکست نباشه ایا اون شرکت رو به اتیش نمیکشین....
    خوب خواستم کمی بخندید امیدوارم که لذت بره باشید پدرم در اومد نوشتمش

6. 3 کاربر از ahmad08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز offlineinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

این نسخه با سری 2003 (فکر کنم 2003 یا 2004 بود)از نظر گرافیکی هیچ فرقی نداره و از همون موتور گرافیکی استفاده میکنه و فقط یه ذره گیم پلی و ترکیب و نقل و انتقالاتش تغیر میکنه سالیانه ..........
    در این نسخه استیل بازیکنها نا موزون و بازی کلآ بازیی بدون هیجان و نه چندان خوب هستش و هیچ نقطه مثبتی در مقابل رقیب دیرینه خود ساکر نداره...

این نسخه به قدری با نسخه کورنت متفاوته که تنها شباهتش اسمهاشون هست و کلا دنیای دیگه ای هست ......
    این نسخه دارای موتور گرافیکی قوی و بازی بسیار هیجان انگیز و زیبا با طراوت و بازیی که در هر لحظه یه نو اوری داره که شمارو میخکوب میکنه و باعث تعجب شما خواهد شد....
    پاس دادن ها کمی سخت دقیقا شبیه واقعیت و استپ ها شگفت انگیز هست و همچین ضربه ای که به توپ میزنن موقع حرکت و یا چرخش خیره کننده هست کاملا شبیه با واقعیت هست...
    موها و لباسها کاملا ازاد هستن و شما به وضوح حرکت انها رو مشاهده میکنید و همچنین شما حرکت انگشتان دست رو هم احساس خواهید کرد...
    نکات بارزش:
    1:گیم پلی خیره کننده بازی که به شما اجازه میدهد که کاملآ تاکتیک هایتان را به راحتی اجرا کنید ولذت استفاده از تاکتیک تیمی رو به طور تمام و کمال ببرین...
    2:انجام دادن هزارو یک تکنیک:خوب خواستم کمی اغراق کنم ولی خوب حد اقل 20 نوع دریبل و تکنیک وجود داره که شما با استفاده صحیح از اونا و ایجاد چند تکنیک پشت سر هم تکنیکهای زیبای خلق کنید و اونقدر لذت ببرین که انگار داخل بازی هستین و کاملا به وجد می ایید...
    3:روپایی بله روپایی چیزی که شخصآ ارزو داشتم یه فوتبال بازی کنم که دقایق اخر برای ضعف روحیه حریف روپایی بزنم که بلاخره این ارزوم براورده شد و این را هم بگم که ضمن انجام روپایی شما میتوانید توپ را یه دفعه از روی سرتان پشت خود بیندازید و حریف را گول بزنید و یا که جلو تر بیندازین و از اذیت حریفتان لذت ببرین...
    4:be a pro:ایا دوست داشتید که در فوتبال دور بین پشت سر بازیکن شما و سوم شخص بازی میکردی؟
    بلاخره این مهم دست یافتنی شد و شما هنگام بازی وقتی که توپ دست شما باشد و نزدیک محوطه حریف که بشید دوربین پشت بازیکن شما قرار خواهد گرفت و مثل گیر اف وار دوربین تکان میخورد و اگر با چند دریبل ریز و یه ضربه زیبا توپ را به تور بچسبانید باید مواظب باشید که یه وقت سرتان از خوشحالی به سقت نخورد.....
    5:باور کنید هر چقدر از زیباییهای این بازی بگم کم گفتم و کسانی که فوتبال رو دوست دارن و نگاه میکنند با انجام این بازی نهایت لذت را خواند برد.......

تنها نقطه ضعف بازی:
    تنها نقطه ضعف بازی کندی ان هست که باعث میشه گاه البته گاهی دریبل ها انجام نشه و به سختی بشه کار کرد که دقیقآ شبیه واقعیت هست ولی خوب برای یه بازی بسی زیادی سخت هست که سازندگان در یورو اونو رفع کردند و در فیفا09 که صد در صد.......

حالا با این تفاسیر و امکانات خارقالعاده که قراره به فیفا09 اضافه بشه واقعآ میتونید منتظر بمونید؟
    ایول دمت گرم خیلی حالب بود

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

نکات بارزش:

تنها نقطه ضعف بازی:

مرسی.........
    100% تایید میشه + خیلی چیزای دیگه که در کلام نمیگنجه و باید خودتون ببینید!
    یکی از دلایلی که باعث شد سال قبل 360 بگیرم همین بازی بود. چون نمیتونستم صبر کنم تا سال بعد که آیا نسخه پی سی هم نکست جن بشه یا نه...

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    سانتیاگو برنابئو

پيش فرض

خواهش میکنم دوستان بابا وظیفه بود من هم از خوشحالی شما خوشحالم .........

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    سانتیاگو برنابئو

پيش فرض

خوب اولین عکس بازی از طریق مجله psm3 به چاپ رسید و طبق این عکس که دروغ و یا راست بودنش به گردن این مجله نشون میده که قیافه رونی معرکه هست و با واقعیت فکر کنم تنها در تعداد خالهای صورتش تفاوت داشته باشه است......
    اینم عکس:

خوب دوستان در مقابل این عکس عکسی واستون میذارم که شاید شکه بشید ولی خوب شاید این عکس مال پی اس 2 باشه که توانایی اجرای نکست بازی رو نداره و بازی رو کامپیوتر نکست ایشالا خواهد بود ولی خوب هنوز هیچ چیزی مشخص نیس ولی دعا کنید این عکس مربوط به کامپیوتر نباشه و بگم که این عکس مال نسخه نکست نیست زیرا تو نسخه نکست بازیکنها کلشون رو مث اسب کج نمیکنن........

خوب دوستان امیدوارم که خوشتون اومده باشه من و دوستانم سعی خواهیم کرد جدیدترین اطلاعات رو به سرعت نور برای شما دوستان برسانیم ....
    با ارزوی شاد کامی شما
    بدرود

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

ممنون احمد جان....
    ولی اینا تو پست اول هستن!!!!!
    درضمن یه تریلردر مورد چهره باریکنان هن هستش!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •