تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 195 از 299 اولاول ... 95145185191192193194195196197198199205245295 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,941 به 1,950 از 2981

نام تاپيک: Fifa 09

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

مشکل از چیزه دیگه ای باید باشه منم با دو هسته ای اینتل بازی میکنم (همین جور خیلی بچه های اینجا)
    با یه دیسک دیگه از یه شرکت دیگه امتحان کن
    من اینو از اینترنت دانلود کردم

قبل از اینکه سیستمم را عوض کنم روی 2.8اینتل جواب میداد

ولی بعد تغییر الان 5200 اینتل دوهسته‌ای دیگه کار نمیکنه (هم اکس پی هم ویستا رو تست کردم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Google Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گنبد

پيش فرض

لیگ برتر ایران تقریبا داره کامل میشه کارهای گرافیکیش تموم شده و تیم های استقلال و پرسپولیس به طور کامل اضافه شدند با تمام بازیکنان و مشخصات فردی واقعی آماده هستند لباسهای داخل وخارج خانه این دو تیم کار ساختش به اتمام رسیده همینطور تیم ملی به طور کامل ایجاد شده 2 ورزشگاه جدید سانتیاگو برنابئو و آزادی هم به بازی اضافه شده البته آزادی هنوز ناقص هست. در کل اگه کارا همینطور خوب پیش بره بزودی به محض اومدن کریشن مستر اصلی پچ رو ایجاد خواهم کرد تا شما هم بتونید لذت ببرید از بازی.
    سلام فقط امید وارم بازیکن ها رو فضایی نسازی که بازی خراب میشه البته ن اونقدر هم پایین شما لیگ مار با کشور های عربی مقایسه کن بعد قدرت بازیکن ها رو تنظیم کن اخه هم پایین وهم بالا بودن قدرت ضد حاله

راستی پس کی تموم میشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

من اینو از اینترنت دانلود کردم

قبل از اینکه سیستمم را عوض کنم روی 2.8اینتل جواب میداد

ولی بعد تغییر الان 5200 اینتل دوهسته‌ای دیگه کار نمیکنه (هم اکس پی هم ویستا رو تست کردم)
    ولی منم دارم با همین cpu بازی میکنم!!!!
    یه نسخه دیگه رو امتحان کن ضرر نداره

یا راه اندازها رو کاملا نصب کن intelchipset و.......

داره خودمونی میشه danyal2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    دنياي مجازي

پيش فرض

ممنون از جواب شما
    اما چرا براي كامپيوتر ديده ميشه اما براي ما نه آيا راه حلي داره؟

آقا يكي هم جواب سوال ما رو بده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟
    انتخواب خاصی نداره ولی اگه winter رو انتخواب کنی احتمالش یشتره
    ضمنا به شهر هم بستگی داره مثلا تو لندن برف نمیاد (در عوض بارن شدیدی میاد) ولی تو تورین برف میاد

==============
    این سوال رو یکی از بچه ها در مورد آب و هوا پرسیده بود و اینکه چطوری میتونه هوای برفی بیاره
    که چون پستش پاک شده من اینجا میگم که دوستان متوجه باشن!!!!
    Last edited by Big-Boss; 15-11-2008 at 22:08.

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض 2 خبر خوب و خوشحال کننده

سلام برا بچه های گل تاپیک امیدوارم روزگار به کام همگی شیرین باشه. دوستان این مسئله رو بگم که برای لیگ برتر زیاد عجله نکنید چون اگه هم بخوام پچ لیگ رو ایجاد کنم با نسخه آلفا کریشن مستر این کار رو خواهم کرد و البته به صورت پچ نصبی خواهد بود نه CMP و نیازمند به کریشن مستر امروز تصمیم گرفتم یه کاری بکنم که هم شما زیاد بی پچ نمونید و هم یه امتحانی بکنم در مورد کار کردن پچ بر روی سایر سیستم ها امروز تیم ملی فوتبال ایران رو به همراه بازیکنهاش آماده کردم که می تونید با نرم افزار کریشن مستر این پچ رو وارد بازیتون بکنید تا تیم ملی ایران به بازیتون اضافه بشه اما قبل اینکه در مورد پچ توضیح بدم میرم سراغ اون یکی خبر خوش ... بالاخره نسخه بتا نرم افزار Sound Master هم توسط رینالدو عرضه شد و از لینک زیر می تونید این برنامه جالب رو دریافت کنید اتفاقا چند روز پیش یکی از بچه سراغ برنامه ای رو می گرفت که بشه باهاش صدای ضبط شده خودش رو به جای گزارشگر وارد بازی کنه خوب این دقیقا همون نرم افزاری هست که بهشون گفته بودم و اون موقع هنوز برنامه عرضه نشده بود و همونطور که قول داده بودم که اگه بیاد بلافاصله توی تاپیک می ذارم و این هم العهد وفا ... اینم لینک دانلود نرم افزار با حجم2.39 مگابایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما برمیگردیم سراغ پچمون یعنی تیم ملی ... همونطور که گفتم این پچ بیشتر حالت تفننی و آزمایشی داره و هم اینکه من می تونم در صورت وجود مشکل بفهمم که چه کسانی تونستند ازش استفاده کنند و برای چه کسانی جواب نداده ولی امیدوار هستم که بدون مشکل باشه فقط این مطلب رو عرض کنم قبل از استفاده پچ موقتا فولدر فیفا09 رو از my document تون بردارید و یه جا دیگه paste کنید. این طوری مطمئن تر هست. اما شاید دوست داشته باشید قبل دانلود پچ اطلاعاتی در موردش بدونید...

خصوصیات پچ:

1- اضافه شدن ایران به عنوان یک کانتری (کشور) جدید به بازی.
    2- اضافه شدن تیم ملی فوتبال ایران به بازی به عنوان یک تیم جدید و موجود در میان سایر تیم های ملی جهان
    3- اضافه شدن بازیکنهای تیم ملی به بازی به عنوان بازیکن های آزاد و بدون باشگاه
    4- ترمیم قیافه جواد نکونام و وحید هاشمیان
    5- تصحیح نام و فامیل آندرانیک تیموریان و مسعود شجاعی (توضیح: نام آندرانیک تیموریان به اشتباه در بازی آندرانیک ثبت شده آنهم به جای فامیل نه اسم و مسعود شجاعی به اشتباه به طور کامل در قسمت فامیل درج شده بطوری جای اسم کوچک خالی می باشد)
    6- اضافه شدن مینی فیس های جواد نکونام - آندو تیموریان - وحید هاشمیان - وحید طالبلو - مسعود شجاعی به بازی
    7- اضافه شدن کیت ها و مینی کیتهای واقعی داخل و خارج از خانه تیم ملی ایران و همچنین ادبوردهای فارسی به همراه پرچم های طرفداران به اشکال و نوشته های فارسی و اضافه شدن لوگو و مینی لوگوی تیم ملی ایران به بازی
    8- حضور کریم باقری , علی کریمی و علیرضا نیکبخت واحدی

لینک مستقیم دانلود (فایل متنی راهنمای Read Me داخل فایل زیپ می باشد)
    حجم 655 کیلو بایت
    کد:
    برای وارد کرد پچ به نرم افزار کریشن مستر نیاز دارید این هم لینک دانلود آخرین ورژن کریشن مستر09 (بتا4) با حجم 3.35 مگابایت
    کد:

7. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گنبد

پيش فرض مشکل در اجرا

موقع اجرای بازی این پیغام رو مید و داخل بازی نمیره کمک

9. این کاربر از Google Spider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ازپچ استفاده کردی این طور شد؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گنبد

پيش فرض

ازپچ استفاده کردی این طور شد؟
    نمی دونم مدتی بود بازی رو اجرا نکردم ومنتظر پچ شما بودم که لیگ ایرانو بازی کنم دقیقا نمیتونم بگم که مشکل از پچ بوده یا نه حالا بزار دوستان دیگه امتحان کنن شاید اینطور که میگی باشه که امیدوارم نباشه و بعید میدونم
    2 تا کرک از شرکت های مختلف رو هم امتحان کردم نشد البته dvd بازی رو نمی دونم کجا گذاشتم و گرنه نصب میکردم
    شما راه حل دیگه ای به نظرت نمی رسه؟

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

ای خدااااااااا

چه عجب یکی هم پیدا شد مشکل منو داشته باشه!!!؟؟

اگه راه حلی پیدا کردین بگین تورو خدا...
    میخوام بببینم الان که سیستمم را عوض کردم کیفیت بازی چطوریه؟!؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •