تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 94 از 94

نام تاپيک: P2 يا iPod Touch ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

برند هايي مثل سوني و سامسنوگ به علت گستردگي کارشون در همه زمينه ها با روند بازار قيمت هاشون
    رو انوقدر تغيير نميدن و بيشتر کيفيت صدا و مدت شارژ براشون مهمه . در نظر بگيريد مثلا هنوز وسايلي از
    15 سال قبل سوني داره کار مي کنه . البته مخصولات فيک در بازار رو عرض نمي کنم

همون خوشنامي براشون در اين زمينه کافيه و اونا به همين مقدار سود ثابت در اين زمينه راضي هستن
    ولي اپل تبليغات گسترده روي محصولاتش ميکنه و همين باعث سر بر آوردن انواع شرکتها شده
    که مخصوص محصولات اپل لوازم جانبي ميسازن و اين محبوب ترش ميکنه

از نظر من اگه کسي محصول به روز ميخاد بايد بيشتر رو اپل و شاخصش همين آيپاد تاچ فکر کنه
    ولي کسي که اونقدر اهل جنگولک بازي نيست و مسايلي مثل مدت شارژ و دوام محصول بارش مهمتره
    p2 بگيره

من زياد وارد نيستم و فقط نظر خودم گفتم
    Last edited by deja-vu; 25-04-2009 at 12:56.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ما بچهامون(دانشجو های پزشکی) از آیپاد بیشتر برای استفاده از برنامه های کاربردی استفاده می کنیم و انصافا هیچی به پاش نمی رسه!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض s

سلام.
    یک سوال : ipod touch با iphone 3G چه فرقی میکنند؟من نمیدونم ای فون بگیرم یا ای پاد؟!!!!
    میگند ای فون باتریش خراب بشه باید بدی به خود شرکتش تا عوض کنند و ... ! این حرفا حقیقت داره؟
    یک راهنمایی کلی بکنید ممنون میشم ، در ضمن اگه قیمت ایندو محصول رو توی یاران بدید ممنون میشم.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    یک سوال : ipod touch با iphone 3G چه فرقی میکنند؟من نمیدونم ای فون بگیرم یا ای پاد؟!!!!
    میگند ای فون باتریش خراب بشه باید بدی به خود شرکتش تا عوض کنند و ... ! این حرفا حقیقت داره؟
    یک راهنمایی کلی بکنید ممنون میشم ، در ضمن اگه قیمت ایندو محصول رو توی یاران بدید ممنون میشم.
    اولین فرقشون اینه که یکی پلیره و دیگری موبایل! ... شما باید ببینی که به پلیر نیاز داری یا به موبایل ، و بعد یکی رو انتخاب کنی ؛ به همین سادگی ... طبیعتا بودجه ات هم این وسط تعیین کننده اس ...

این حرفی که در مورد باتری مطرح کردن هم درست هست و درست نیست ! .. به این معنا که تقریبا باتری هر پلیری اگه خراب بشه باید ببری عوضش کنن ! ... ضمناً مطمئن باش قبل از اینکه باتری خراب بشه ، خودت دستگاه رو کنار میذاری (مثلا 2-3 سال دیگه) و میری سراغ یه مدل جدیدتر .. عین موبایل ...

توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادامه بدید ... مرسی ... قیمت ها و تفاوت آیفون و تاچ هم همونجا مطرح شده .. سرچ کن و صفحات آخر رو هم ببین (برای قیمت و تفاوت) ..

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •