تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 17 اولاول ... 391011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 164

نام تاپيک: معرفی و نقد انیمیشن‌های جديد و قدیمی دنیا

پروفشنال AABB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    بهسود

پيش فرض

کی میتونهه راجع به این اطلاعات بده؟:
    سلام. من با ذوق و شوق نسخه ی روی پرده ش رو دانلود کردم ، ولی اصلا ً اون جوری که در تریلرش هست ، جالب نیست. من که لذت زیادی نبردم.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به تمامی دوستان خوب و عزیزم
    از اونجایی که من عاشق انیمه و کارتون هستم و با توجه به اینکه اینجا داره بایگانی میشه با اجازه مدیران محترم تصمیم گرفتم موتور اینجا رو استارت بزنم و انیمه هایی رو که دیدم معرفی کنم
    نکته مهم : در بعضی مواقع شاید مجبور بشم از سایر منابع هم استفاده کنم خب حتما منبع رو میگم

اولین انیمه ای رو که معرفی میکنم برسرک هست berserk
    خلاصه داستان از این قراره که یک نفر به نام گریفیس در ارزوی پادشاهی بر تمام جهان هست و برای رسیدن به این هدف حاضر میشود تمامی دوستانش رو قربانی آز و طمع خودش بکند ولی شخصیت اصلی داستان که گاتس نام داره از جهنم آخر نجات پیدا میکنه و انتقام دوستانشو از گریفیس میگیره
    نکته قابل توجه این هست که آخرین قسمت در واقع اولین قسمت هست (بصورت دایره وار)یعنی وقتی شما اولین قسمت رو نگاه میکنین هیچی سر در نمیارین و گیج میشین ولی بخاطر جذابیت بیش از حد مجبور میشین داستان رو دنبال کنین

این دختری که مشاهده میکنین کاسکا اسمش هست وقتی که گاتس در یکی از صحنه ها مجروح و بیهوش میشه سه روز پیش اون میخوابه چون مردم اونجا اعتقاد دارن که یه زن باید مرد رو گرم نگه داره

عکس بالایی دوران بچگی گاتس هست و اونیکه پشت سرش هست گریفیس نام داره

شایان ذکر هست که گریفیس برای رسیدن به اهدافش بهترین جنگجو ها رو استخدام میکرد که یکی از اینها گاتس بود اما با خیانت گریفیس به دوستانش از جمله گاتس در جهنم آخر سریال این گاتس بدجور حال گریفیس رو میگیره و خیالم رو راحت میکنه

اسم عکس پایین نوسفراتو زاد هست و در یکی از درگیری ها که شمشیر گاتس میشکنه نوسفراتو زاد شمشیر غول پیکرشو برای گاتس پرتاپ میکنه و همچنین آینده ای تاریک و بدبختی رو برای گاتس پیش بینی میکنه که در نهایت درست از آب در میاد و به قول خودش تنها کسی که تونسته خونشو به جوش بیاره گاتس هست

نکته دیگه اینه که آهنگ و آوازی که در اول هر سریال پخش میشه بسیار قشنگه و مورد بعدی اینه که کلا فضا تیره و تاریکی داره و خون و تجاوز در حد اعلای خودش هست

عکس کاسکا
    Last edited by ata.royalfalcon; 10-02-2011 at 15:26.

3. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان
    انیمه بعدی رو معرفی میکنم

الفن لاید یا Elfen Lied

توضیح عکس بالا : زیاد به قیافه معصومش توجه نکنین و فاصله 2 متری ازش باید رعایت بشه وگرنه میکشنتون

اینها در واقع ديكلونيوس هستند یعنی انسانهای جهش یافته با قدرت بالا هستن و دو تا شاخ هم دارن و بازوهای نامرئی هم در پشتشان دارن و طول این بازوها متغیر هستن یعنی بعضی ها طول بازوهاشون 2 متر و بعضی هم بیشتر هست
    و یکی از اونه پس از کشتار فراوان موفق به فرار میشه
    نمونه ای از کشتار ها با استفاده از بازوهای نامرئی

همچنین سر یکی از پیشخدمت رو هم میبره

در نهایت موفق به فرار میشه و بخاطر اصابت گلوله 50 میلیمتری ضد تانک به سرش حافظه اش رو از دست میده و برهنه توی ساحل توسط دو نفر پیدا میشه

از اونجایی که حافظه اش رو از دست داده تنها کلمه ای بلده بگه نیو هست بنابراین اسمشو میذارن نیو

ادامه دارد....

5. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

اینایی که معرفی کردی انیمه نیستن....ابر انیمه هستن.....واقعا ارزش چندبار دیدنو دارن، البته برسرک فقط مانگا...مانگاش بعد از حدود 10-12 سال هنوز برترین مانگاست....تو انیمه داستانش نصفه میمونه.....
    خلاصه دوستان حتما این دو کار رو ببینن !

7. این کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    خب قسمت بعدی
    البته دوستان ممکنه برای بعضی دوستان این سوال پیش بیاد که چرا تیکه تیکه داستانشو میگم بخاطر اینکه من خیلی وقت پیش اینها رو دیدم و بعضی هاشو یادم نمیاد مجبورم دوباره از اول نگاه کنم و اسکرین شات بذارم اینجا و البته خلاصه داستان

این دو نفر Kouta و Yukaکه در واقع دختر و پسر عمو هستن و تصمیم میگیرن که ازش نگهداری کنن
    نکته : اون پسره که توی عکس دیدین پدر و خواهرش توسط همین موجود (نیو) کشته شده و بعلت شوک فراوان هیچی یادش نمیاد

خب با توجه به خرابکاری های زیاد و کشتارهای فراوان و با توجه به اینکه ديكلونيوس ها میتونن همدیگه رو احساس کنن اونها یه موجود دیگه رو میفرستن دنبالش اما این موجود زیادی مهربونه و نمیتونه کسی رو بکشه خب پس قرار بر این شد که فقط پیداش کنه بقیه کار با اونها

خب اولین ملاقات و درگیری بین دو ديكلونيوس

قطع کردن دست و پای ديكلونيوس جدید الورود (قدرت رو احساس کنید)

خب اینهم نتیجه کامل جنگ

نکته جالب اینه که Kouta و Yukaهنوز متوجه نشدن که این موجود خفن خطرناکه و شاخاشو قایم میکنن اونو باخودشون میبرن مدرسه

خب این دختره که فقط بگه نیو نیو نیو تو مدرسه سوتی میده و از قضا که استاد هم که قبلا روی این موجودات کار میکرده اینو میشناسه و Kouta و Yukaرو متهم به بچه دزدی میکنه و اونها هم میترسن و مجبور بشن دودستی تقدیم استاد محترم کنن اما از اونجایی که نیوجان ما طاقت دوری از Kouta و Yuka رو نداره استاد محترم رو سلاخی کرده و پیش Kouta و Yuka برمیگرده

شکنجه شدن توسط استاد محترم و دراومدن دخل استاد
    نکته مهم این استاد با دستکاریهای ژنتیکی خودش رو به ديكلونيوس تبدیل کرده و میخواد با نیو متحد بشه (نیو ازش هم بچه دار بشه!!!) و انسانها رو نابود کنه

ادامه دارد....

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب ادامه داستان
    امیدوارم که حوصلتون سرنرفته باشه

در هنگامی که دنبال نیو میگشتن زیر بارون توی معبد

این نیو جان ما حالش یکی بهتر میشه و حافظه اشو بدست میاره
    یادآوری : این دو تا یعنی نیو و اون پسره از بچگی با هم همبازی بودن بخاطر علاقه زیادی که نیو به پسره داشت هیچ رقیبی رو نمیتونست تحمل کنه و هرکی به پسره نزدیک میشد میکشتش خواهر و پدر پسره رو کشته و پسره از شدت شوکی که بهش وارد شده بود هیچی یادش نیست ولی نیو میدونه که چه گندی زده
    پسره به نیو میگه بیا برگردیم خونه اما نیو میگه من لیاقت ندارم با تو باشم

یه فلش بک به گذشته

خب همانطوری که قبلا گفتم برای دستگیری این نیو یه نفر دیگه رو میفرستن ولی شکست میخوره و دست و پاهاشو قطع میکنه وخب دیگه استفاده دیگه ای نداره و بایستی معدوم بشه ولی رئیسش دلش مسوزه و براش دست و پاهای مصنوعی درست میکنه و اونو فراری میده

ادامه دارد........

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    بقیه الفن لاید رو خودتون ببینین
    انیمه جدیدی که میخوام معرفی کنم کلایمور هست claymore

یکی از محبوبترین انیمه های من هست و خیلی دوست دارمش و خفن قشنگه

مقدمه کلی : یکسری موجوداتی هستن به نام یوما yuma که توانایی تغییر شکل پیدا کردن رو دارن و غذای اصلی آنها گوشت انسان هست و با توجه به اینکه میتونن تغییر شکل پیدا کنن پس به شکل انسان در می آیند و شناسایی اونه مشکل میشه ولی یوما ها یه نیرویی آزاد میکنن بنام نیروی یوکی yuki یکی از راهای شناسایی یوما ها تشخیص دادن یوکی آزاد شده از اونهاست

ولی یه سازمانی هست که راهی برای نابودی یوما پیدا کرده
    تکه از گوشت یوماها رو به انسانها پیوند میزنه تا انسانهایی رو بسازه خصوصیات ویژه ای رو داشته باشن مثلا داشتن قدرت فوق العاده زیاد و شناسایی نیروی یوکی آزاد شده از یوماها
    این سازمان کلیمورها رو میفرسته تا یوماها رو بکشن و در عوض از اهالی شهر پول میگیرن

نکته مهم یک : کلیمورها باید حواس خودشون رو جمع کنن که بیش از حد قدرت خودشون رو آزاد نکن در غیر اینصورت به یوما تبدیل میشن
    بعضی اوقات از جمله کلیر (شخصیت اصلی داستان) نیروی بیش ازحدی رو آزاد میکرد که چیزی نمونده بود به یومای کامل تبدیل بشه
    نکته مهم دو : کلیمورها دختر هستند پسرها نمیتونن کلیمور بشن
    قبلا کلیمور پسر هم بود ولی چون آزاد کردن انرژی و قدرت بیش از حد ، مانند ارضا میل ج.ن.س.ی بود بنابراین بدون استثنا تمام کلیمور های پسر به یوما تبدیل شدن و سازمان تولید کلیمور پسر رو متوقف کرد.

تکته مهم سه : این سازمان قوانین سفت و سختی داره در صورت سرپیچی از قوانین اعدام میشن

شخصیت مهم این داستان دختری به نام کلیر هست claire دختری بی سرپرست و درد و رنج کشیده

دیگر شخصیت مهم و تاثیر گذار ترزا هست در واقع سرپرستی کلیر رو بعهده گرفته ترزا نامبر وان number one گروه هست یعنی ابر قدرت گروه بود و هیچکس توان رقابت با اون رو نداشت یعنی بدون اینکه انرژی یوکی رو آزاد کنه قدرت زیادی داشت .
    عکس زیر ترزا به همران کلیر رو مشاهده میکنن (دختر کوچیکه کلیر هست)

ادامه دارد....

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بابا يك نفر بياد يه پستي بزنه انگيزه اي داشته باشيم
    كار مشكليه
    من بايد دوباره انيمه ها رو از اول نگاه كنم اسكرين شات بذارم

15. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

انیمیشن Baccano! رو دیدی ؟

17. 2 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

بابا يك نفر بياد يه پستي بزنه انگيزه اي داشته باشيم
    كار مشكليه
    من بايد دوباره انيمه ها رو از اول نگاه كنم اسكرين شات بذارم
    خوب چی بگیم؟ من که نظرمو در مورد دو انیمه قبلی دادم.....کلیمور رو هم به عنوان یک انیمه قشنگ معمولی دوست دارم بر خلاف خیلیا که میگن برترین انیمه ایه که دیدن.....راستی فصل دوم کلیمور رو هم دارن میسازن، پارسال تو یکی از سایتای ژاپنی نظر سنجی گذاشته بودن و بر اساس نظر مردم قرار شد که فصل دوم رو هم بسازن.......البته مانگای این انیمه هم قشنگه ولی از یه جایی تو مانگا دیگه داستان خیلی قاطی میشه.....

انیمیشن Baccano! رو دیدی ؟
    من به جاش جواب میدم!
    دارمش اما هنوز حوصله نکردم ببینمش با اینکه میدونم خیلی قشنگه و 100% ازش خوشم میاد

19. 2 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •