تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: Beyond Good & Evil 2

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض Beyond Good & Evil - 1

● توسعه دهنده:Ubi Soft
    ● ناشر:Ubi Soft
    ● نوع بازی:Action-Adventure
    ● تاریخ انتشار:۲۰۰۳/۱۹/۱۱
    ● معرفی و توضیح بازی:
    همانطور كه می دانیم شركت Ubi Soft كه سازنده این بازی می باشد در طی یك ماهی كه گذشت بازیهای بسیار زیبا و با كیفیت بالایی را به بازار عرضه كرد ابتدا این كمپانی بازی XIII را كه از روی یك كتاب كمدی و در سبك اكشن ساخته شده بود را عرضه كرد و بعد از گذشت ۱۰ روز بازی Prince Of Persia را كه سالها بود از یاد رفته بود را به یاد دوستداران این بازی آورد و هنوز نظر كارشناسان در مورد این بازی اعلام نشده بود كه بازی دیگری را با نام Beyond Good & Evil را روانه بازار كرده و نظر كارشناسان را به عنوان بهترین بازی فكری سال به سمت خود جذب كرد.
    كمپانی Ubi Soft با مهارت و ابتكار ویژه خود توانسته است تا یك دنیای مجازی و در عین حال واقعی را در این بازی به تصویر بكشد ، جانوران و موجودات گوناگون ، مكانهای مختلف و شهرهای گوناگون كه با گرافیك بالا عرضه شده اند .
    مثلا وقتی شما در شهر هستید ترافیك در بعضی نقاط مشاهده می شود و گاهی به طور اتفاقی با صحنه های تصادف نیز مواجه می شوید و یا به تصویر كشیده شدن انسانهایی كه به محل كار خود می روند كه محیط بازی را طبیعی و متناسب با داستان بازی نشان می دهد،در مورد اتوموبیل های سطح شهر بیشتر از اتوموبیل هایی با مدل و ساختار Hovercraftاستفاده شده است و شما نیز در شخصیتی به نام Jade در بازی حضور دارید و می توانید از زیبایی های شهر بهره برده و حتی با اتوموبیل خود به پیست های اتوموبیل رانی رفته و توانایی خود را در این زمینه امتحان كنید و یا با استفاده از جت اسكی های موجود در دریا به گردش در دور شهر بپردازید.درست است كه بازی را در سبك فكری-اكشن قرار داده اند اما باز در بازی گونه دیگری به نام RPG وجود دارد كه در واقع نمی توان آن را در سبك خاصی قرار داد و سبك اصلی آن را معین كرد اما با این وجود می توان یكی از موفقیتهای اصلی این بازی را در تلفیق این سبك ها به بهترین شكل ممكن دانست.
    شما در صحنه هایی كه باید با موجودات و جانوران بجنگید از یك عصایی سحر آمیز با نام Dai-Jo استفاده می كنید و به نابود كردن آن موجودات می پردازید و در قسمت های دیگر بازی كه بیشتر در حالت ماجراجویانه و فكری است باید به حل معما های پیچیده و دشوار و انجام ماموریت های مختلف بپردازید ، شما در صحنه های جنگی نیز می توانید حركات خاص و خارق العاده ای را انجام دهید كه از انجام آن حركات در قسمت ماجرایی بازی معذور می باشید.
    ● داستان و محیط بازی:
    همانطور كه گفته شد شما در شخصیتی به نام Jade به انجام بازی می پردازید‌،Jade در بچگی مورد ظلم و ستم قرار گرفته و از داشتن پدر و مادر محروم بوده است و حال كه بزرگ شده است به عنوان عكاس و خبرنگار به تهیه مقالات و عكس برای مجلات و روزنامه ها می پردازد و از كارهای مهم دیگری كه می كند به بچه های بی سرپرست مانند خودش سر می زند و آنها را مورد لطف و محبت خود قرار می دهد و شما باید در این بازی به او كمك كنید تا او از پس بدیها برآمده و خوبیها و زیباییها را كسب بكند،داستان بازی در سیاره ای به نام Hillys به وقوع می پیوندد این سیاره میلیون ها سال پیش توسط یك موجود فضایی و سربازان او به تصرف در آمده است اما فرمانداران این سیاره درصدد بیرون راندن دشمن بر می آیند و جنگی شروع می شود و شخص اول داستان Jade درصدد پی بردن به واقعیت این جنگ و كشف رازهای پشت پرده بر می آید و در این مسیر دوستان او و از همه مهمتر عصای جادویی Dai-Jo او را همراهی می كنند ، او در ابتدا به عضویت یك گروه شرور به نام IRIS در می آید بدون آنكه از عواقب و نتایج ناگواری كه برای او پیش خواهد آمد باخبر باشد.
    آیا Jade در میان این همه دروغ و حیله و بدی می تواند مردم این سیاره را آزاد بكند و به رازها و اتفاقات عجیبی كه در پشت پرده رخ می دهد پی ببرد ؟! شما جواب همه این سولات را در ادامه بازی و در پایان آن خواهید فهمید.
    نقاط قوت و ضعف بازی:اول به نكات فنی بازی می پردازیم ، سازندگان بازی با دقت خاصی كاراكترهای اصلی را بوجود آورده اند و در دقت به نكات و جزییات آنها كاملا مسلط بوده و آنها را به بهترین شكل آفریده اند به صورتی كه كاراكترهای زیاد و متفاوت از نظر شكل و قیافه در اطراف شما وجود دارند كه یكی از یكی بهتر ساخته و پردازش شده اند.
    گرافیك بازی كه برای یك بازی در سبك ماجرایی با زیبایی تمام و بی نظیر ساخته شده است و افكتهایی كه برای صحنه های بازی به كار رفته از بهترین افكتهایی است كه در كل برای بازیهای این گونه سبك ساخته شده است از همه مهمتر افكتهای به كار رفته برای آبها ، جنگلها و آسمان بازی می باشد كه با دقت هر چه تمام ساخته شده است لازم به ذكر است كه موتور گرافیكی به كار رفته در بازی همان موتوری است كه در ساخت بازی Prince Of Persia به كار رفته است.
    صدا و افكت های موجود در بازی نیز كاملا متناسب با شخصیتها و كاراكترهای بازی می باشد و از مهمترین كارهایی كه در افكت های صدا به كار رفته میتوان به صداهای دور و اطراف شما كه به گوش می رسند اشاره كرد كه اگر كارت صدای شما توانایی ساپورت صداها و افكتها را دارد جذابیت بازی برای شما دوچندان خواهد شد و برای آنكه آن را به بهترین شكل احساش كنید باید صدا را به صورت EAX در بیاورید.موزیك های به كار رفته در بازی نیز در سبكی به نام Propaganda می باشد كه با ابتكار خاصی ساخته شده اند.
    با وجود آنكه این بازی از تمام جهات كامل و قابل قبول است بعضی اشكالات نیز در آن به چشم می خورند كه از جمله آنها مشكل بزرگ كردن و كوچك كردن صحنه است و دیگری استفاده بیش از حد از رنگ سبز می باشد و از همه مهمتر عدم اجرای صحیح بر روی پردازنده های AMD می باشد كه وقتی این مشكل مطرح شد كمپانی Ubi Soft به سرعت تصحیح کننده نسخه ۱.۰۱ را ارایه داد كه با اجرای این برنامه این مشكل برطرف می شود.در كل می توان بازی Beyond Good & Evil را به همه كسانی كه علاقه مند به سبك فكری یا همان ماجراجویی هستند پیشنهاد كرد و شاید برای كسانی هم كه اولین بار است با این سبك آشنا می شوند جذابیتهای خاص خود را داشته باشد.
    ● سیستم مورد نیاز:
    حداقل سیستم مورد نیاز:
    ▪ ویندوز ۹۸ و بالاتر
    ▪ پنتیوم III
    ▪ ۶۴ مگابایت رم(برای ویندوزهای XP و ۲۰۰۰ رم ۲۵۶ مگابایت)
    ▪ ۳۲ مگابایت کارت گرافیک(Geforce ۲ به بالا)
    ▪ ۱ گیگابایت فضای خالی
    ● سیستم پیشنهادی:
    ▪ ویندوز ۹۸ و بالاتر
    ▪ پنتیوم IV
    ▪ ۲۵۶ مگابایت رم
    ▪ ۶۴ مگابایت کارت گرافیک
    ▪ ۱ گیگابایت فضای خالی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 8 کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پست 2 و 3 تغيير كرد و اطلاعات بيشتري درباره مراحل نسخه 1 در آنها گنجانده شد ! حتما ببينيد و از دست نديد !

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ممنون...
    من این بازی تریلرش رو توی gameone دیدم
    ولی تا حالا اون رو بازی نکردم....
    میخواستم بدونم نسخه قبل اون هم برای pc اومده؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون...
    من این بازی تریلرش رو توی gameone دیدم
    ولی تا حالا اون رو بازی نکردم....
    میخواستم بدونم نسخه قبل اون هم برای pc اومده؟
    خواهش می کنم
    آره دیگه عزیز وقتی سیستم مورد نیاز رو براش مشخص کردیم خوب حتما نسخه ی PC بوده دیگه

6. این کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

شرمنده من متن این صفحه رو تا اخر نخونده بودم
    ولی من نسخه pc اون رو تا حالا ندیدم...توی بازار هم پیدا نکردم
    منتظر نسخه بعد میشم تا برای pc بیاد

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نسخه ی یکش مثل بازیهای ماجرایی نیاز به تسلط به زبان انگلیسی داشت؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نسخه ی یکش مثل بازیهای ماجرایی نیاز به تسلط به زبان انگلیسی داشت؟
    خوب شاید یکی از خوبیهای این بازی همین قضیه باشه که من در اون زمان که بازی می کردم فقط 13 - 14 سال سن داشتم و زبانمم در حد همون راهنمایی یا دبیرستان بود ! ولی بازم خودم متوجه می شدم و رد می کردم ! خوبیش اینه که تو این چیزا سادس ولی انجام دادنش مشکله و نکته بعدی این بازی رو اصلا از دست ندید !

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

پس میرم بگیرمش
    من همون موقع هم بازی رو توی مدیاتک زیاد میدیدم ولی خب به هوای اینکه نیاز به تسلط به زبان انگلیسی داره طرفش نرفته بودم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خوب منی که از بچگی دیونه ی بازی کردن بودم و تا حالا هم ازدواج نکردمو ارزومم هست که کار خوبم رو ول کنم و برم گیم دیزاین بخونم و کلی پول حروم کردم تا همیشه یه سوپرکامپیوتر (البته از نظر بازی) داشته باشم می گم که این بازی یکی از بهترین بازی های تاریخ هست
    دوستان وقت خودتون رو تلف نکنین.
    و هی سوال نپرسید و تنرسید از اینکه ممکنه از بازی خوشتون نیاد

شماره 1 این بازی تو سه تا سی دی هست

بگیریدش و با داستان بسیار زیبا و طراحی عالیش اشنا بشید. و در اخر چیزی که به دست میاریدو تا اخر عمر فراموش نمی کنید خاطره ای بسیار بسیار زیبا و به یاد ماندنی از تمام لحظات بازی خواهد بود...

12. 2 کاربر از adamfazai بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب بعد 4 سال این تاپیک رو بالا می کشم
    بعد از سال های دوباره دیروز شماره اول بازیو تموم کردم که اینبار نسخه HD اون بودش
    واقعا کلی خاطره برام زنده شد و اصلا نمی تونم در مورد این بازی چیزی بگم
    میشه گفت برای طرفداران سبک اکشن ماجرایی واجبه که این بازیو حتما تجربه کنن

واقعا نمی دونم یوبی سافت این سال ها چی کار می کنه که بعد از یه دهه که از انتشار این بازی گذشته و بعد از 6 سال از تایید شماره دوم هنوز کاری برای بازی نکرده در صورت که اکشن ماجرایی های دیگه اون کلی شماره از اونا منتشر شده!
    جالبه از سال 2008 که BG&E2 تایید شد 5 تا اساسین منتشر شده
    البته درسته این بازی برای استودیوی Ubisoft Montpellier هستش که این سال ها دو نسخه از بازی ریمن رو ساخت که واقعا شاهکار بودن ولی با این حال این نمی تونه توجیه برای توجه نکردن به این بازی باشه

مطمئنا اگه روی این بازی کار کنن می تونن دوباره یه شاهکار بسازن که حتی یه اپن ورلد عالی هم باشه
    همین نسخه اول که برای ده سال پیشه رو که آدم نگاه می کنه خیلی نکته های عالی پیدا می کنه و توی اون زمان یه بازی توی این سبک که به صورت اپن ورلد باشه کار هر سازنده ای نیست!
    حالا بعد از این همه سال با این همه پیشرفت در زمینه بازی های این سبک میشه یه اپن ورلد با دنیای فانتزی بسیار عالی خلق کرد و طرفداران بازی هم همینو می خوان
    به هر حال امیدوارم توی همین اوایل نسل این بازی منتشر بشه و ما هم اینجا توی یه پست اشاره کنیم که پست اول تاپیک ویرایش شد و اطلاعات کاملا جدید اضافه شد نه اینکه بگیم بازی کنسل شد!

+

اسم تاپیک هم ویرایش شد...

14. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •