تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: ( GeForce 8600 GT 512mb ( XFX Or Zogis

در آغاز فعالیت Gruff's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سياوش جان!!!!!!!

چون شما فقط در يك برنامه آزمايش كردي پس نميشه به اون امتياز ها اطمينان كرد!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!

توي برنامه هاي ديگه آزمايش كردي؟!؟!؟!؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

در آغاز فعالیت Gruff's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

Byyyyyy Byyyyyyyyyyy

حـــــرفـه ای Mahdi_Moosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

پيش فرض

از مدل DDR2 8600GT نمیشه بیشتر از انتطار داشت !

مدل DDR3 که میشه گفت در حال حاضر نایاب شده !! هم P/P بهتر و قابلیت اورکلاک فوق العاده ای داره !

نمونش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تست !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

از مدل DDR2 8600GT نمیشه بیشتر از انتطار داشت !

مدل DDR3 که میشه گفت در حال حاضر نایاب شده !! هم P/P بهتر و قابلیت اورکلاک فوق العاده ای داره !

نمونش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تست !
    اگر اين كارتها اين قدر قابليت اوور كلاك دارند چرا از كارخانه اوركلاك نميكنند كه كارايش بالا باشه ؟
    چرا حتما بايد خودمون اوركلاك كنيم ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

11

اگر اين كارتها اين قدر قابليت اوور كلاك دارند چرا از كارخانه اوركلاك نميكنند كه كارايش بالا باشه ؟
    چرا حتما بايد خودمون اوركلاك كنيم ؟
    علت های زیادی داره .

1- سیاست کمپانی های بزرگ اجازه نمیده تا ریسک زیادی بکنند .

2 - کمپانی سازنده بدترین شرایط دمایی محیط رو در بایاس کردن کارت اعمال میکنه .

3 - در حالت اورکلاکینگ سنگین به هیچ وجه نمیشه پایداری 100% رو تضمین کرد .

4- در حال حاضر مدل های اورکلاک شده ( البته به صورت کاملآ کنترل شده ) مدل های مختلف کمپانی های مختلف در بازار موجود هست .

5 - .................

6 - ..... .

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

امروز تو خود سايت شركت سازنده مشخصات اين گرافيك رو ديدم كه Memory Speed گرافيك من با اون چيزي كه تو سايت گفته فرق داره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توي اين سايت گفته بايد 533 Mz باشه اما براي من 330 هستش ؟؟؟ چرا ؟
    توي اين صفحه هم كه گفته بايد 667 باشه !!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اون كارتي كه برندش XFX هست 400Mz هست !

Last edited by __siavash__; 02-06-2008 at 20:54.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

پيش فرض

امروز تو خود سايت شركت سازنده مشخصات اين گرافيك رو ديدم كه Memory Speed گرافيك من با اون چيزي كه تو سايت گفته فرق داره

توي اين سايت گفته بايد 533 Mz باشه اما براي من 330 هستش ؟؟؟ چرا ؟
    توي اين صفحه هم كه گفته بايد 667 باشه !!!

اون كارتي كه برندش XFX هست 400Mz هست !

دوست عزیز طبق طرح refrence کمپانی nVIDIA مموری استفاده شده برای G84 ( GPU 8600GT) باید از نوع DDR3 1400MHZ باشه !

خیلی از برند ها که فکر کنم از برند SPARKLE شروع شد ، از ناآگاهی ملت استفاده کردند ( بار اولش نیست ) و از مموری های DDR2 و حافظه حجیم تر برای بایاس کردن این GPU استفاده

کردند . بقیه برند های معروف هم برای رقابت کم کم دست به کار شدند . تا با الان رسیده که دیگه نوع DDR3 تو بازار پیدا نمیشه !! چون هنوز بیش از 90 درصد مردم نمیدونن که حتی مدل

256MB DDR3 این کارت هم یه سر و گردن از 1GB DDR2 قوی تره !

در مورد لینک هایی هم که گفتی تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به اشتباه 533MHZ وارد شده که نهایتآ در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلاح شده .

مموری کلاک کارت شما در حالت 1T 333MHZ هست که در حالت 2T میشه 667MHZ ! مشکلی نیست .

ضمنآ حافظه DDR2 هم مدل های مختلفی داره : 533MHZ , 667MHZ , 800MHZ , 1066MHZ در حالت استاندارد .

حالا کمپانی های مختلف با توجه به موقعیتشون در بازار و میزان بهره بریشون از ناآگاهی مردم ( تفکر مگابایتی !! ) میتونن از مدل های مختلف مموری DDR2 استفاده کنن .

از نظر من بد ترین و ناجوانمردانه ترین !! ( ) ماژولی که میشه با اون G84 رو بایاس کرد همین نوع 533 , 667mhz هست !!

xfx هم 3 مدل از 8600GT DDR2 داره که یکی مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست و دیگری ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

فکر کنم مغز موضوع برات جا افتاده باشه .

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

1gb Ddr2 667mhz
    اين واقعا نامرديه

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز طبق طرح refrence کمپانی nVIDIA مموری استفاده شده برای G84 ( GPU 8600GT) باید از نوع DDR3 1400MHZ باشه !

خیلی از برند ها که فکر کنم از برند SPARKLE شروع شد ، از ناآگاهی ملت استفاده کردند ( بار اولش نیست ) و از مموری های DDR2 و حافظه حجیم تر برای بایاس کردن این GPU استفاده

کردند . بقیه برند های معروف هم برای رقابت کم کم دست به کار شدند . تا با الان رسیده که دیگه نوع DDR3 تو بازار پیدا نمیشه !! چون هنوز بیش از 90 درصد مردم نمیدونن که حتی مدل

256MB DDR3 این کارت هم یه سر و گردن از 1GB DDR2 قوی تره !

در مورد لینک هایی هم که گفتی تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به اشتباه 533MHZ وارد شده که نهایتآ در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلاح شده .

مموری کلاک کارت شما در حالت 1T 333MHZ هست که در حالت 2T میشه 667MHZ ! مشکلی نیست .

ضمنآ حافظه DDR2 هم مدل های مختلفی داره : 533MHZ , 667MHZ , 800MHZ , 1066MHZ در حالت استاندارد .

حالا کمپانی های مختلف با توجه به موقعیتشون در بازار و میزان بهره بریشون از ناآگاهی مردم ( تفکر مگابایتی !! ) میتونن از مدل های مختلف مموری DDR2 استفاده کنن .

از نظر من بد ترین و ناجوانمردانه ترین !! ( ) ماژولی که میشه با اون G84 رو بایاس کرد همین نوع 533 , 667mhz هست !!

xfx هم 3 مدل از 8600GT DDR2 داره که یکی مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست و دیگری ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

فکر کنم مغز موضوع برات جا افتاده باشه .
    ممنون
    مغز موضوع برام جا افتاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه vivid806's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Zahedan

پيش فرض

سلام کارت گرافیک من هم XFX Geforce 8600GT 1Gig DDR2 هست این هم مشخصاتش:

البته بعد از اور کردن روی فرکانس 625 بردمش اینه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •