تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 58 از 58

نام تاپيک: مشكل با Pcm و adsl

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    امروز هم یکی از دوستان در مورد جمع کردم پی س ام اش sms زد که اوکی شد . ( خدایی دهنم کف کرد ، از بس که بهش گفتم شکایت سند و کن و این پسر پشت گوش انداخت ... ناحیه پاسداران ، پیش شماره 2278 )
    خواستم فقط این رو بگم که دوستانی که مشکل پی سی ام دارن ، شکایت رو سند کنن حتما .
    این دوستمون که گفتن مخابراتی هستن چرا غیب شون زد ؟ مافیای مخابرات دزدیدشون ؟

مرسی
    یا حق

سلام
    این که میگید شکواییه باید سند بشه یعنی چه؟ و اصلاً چه جوری باید سند کرد؟
    و دقیقاً چقدر طول کشید که خط شما رو از حالت pcm خارج کنن؟ بهد از ارسال شکواییه
    از اطلاعاتی که دادین واقعاً استفاده کردم. از شما ممنونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    این که میگید شکواییه باید سند بشه یعنی چه؟ و اصلاً چه جوری باید سند کرد؟
    و دقیقاً چقدر طول کشید که خط شما رو از حالت pcm خارج کنن؟ بهد از ارسال شکواییه
    از اطلاعاتی که دادین واقعاً استفاده کردم. از شما ممنونم.
    یعنی برو به همون سایت بازرسی شرکت مخابرات که آدرسش در این تا پیک هست و یه شکوایه بده بررسی میکنن
    برا من که الان 2 هفته شده فقط یه کامنت زدن که بررسی میکنیم همین

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

آقا من رفتم مخابرات خط بخرم . ميگم ميخوام خط PCM نباشه بعد رفتم پيش مدير گفت ديجيتالي از مركز انتخاب ميشه ما نميدونيم چيه. شانسي هستش. گفتم خوب براي ADSL ميخوام گفت كه خيلي ها گرفتن مشكل نداشتن. گفت PCM مشكل نداره خط هاي ما استاندارد هستش ولي شركتهاي ADSL ميرن دستگاههاي استوك ميارن براي همين با PCM جواب نميده و نويز ميندازه.
    حالا من خط خريدم تا فردا بيان وصل كنن ببينم چي از آب در ميادش. ولي عجب جامعه اي داريم . خيلي باحاله. اون از شركتهاي اينترنتي اينم از مخابرات. اگه دستگاهاشون استوك هست اجازه كار ندن به اينا. مگه قرارا نبود خود مخابرات ارائه بده.

احتمالا امروز ميان وصل كنن. من بايد چيكار كنم؟؟؟ به خود نصاب هاي مخابات نميشه گفت خط چيه؟؟؟ از كجا PCM ميشه؟؟ چون مدير مخابرات شماره فعلي رو زد گفت PCM نيستش ولي چون صاحبخانه بنام نزده به اسم آب و فاضلاب هست براي همين به مشكل خوردم از اون طريق براي همين خط خريدم. مدير مخابرات گفت وصل شد بيا اينجا بزنم ببينم چيه.
    Last edited by mrmostafa; 12-08-2009 at 07:15.

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

دوستان من در منطقه مخابراتی صابری وحید مشهد هستم.15 روز پیش ثبت نام کردم واسه خط ثابت و بعد از کلی پیگیری از طریق مکاتبات اینترنتی با بازرسی مخابرات استانمون دیروز به من گفتند که از محل نصب خط جدید درخواستی شما بازدید شده و به زودی خطتتان را به شما میدهیم.من هم در نامه ای دیگر از طریق ایمیل ازشون تشکر کردم و گفتم که انشالله که خط من از نوع pcm نیست دیگه چون من این خط رو فقط واسه اینترنت پرسرعت میخواهم.اینبار سر 24 ساعت بازرسی جواب داد که به علت کمبود امکانات از خط pcm برای شما استفاده میکنیم و اگر نمیخواهید قبل از دایری بروید امور مشترکین و پولتان را پس بگیرید.آقا ما رو میگی اشک تو چشممون حلقه زد.حالا دوستان آیا راهی به نظرشون میرسه که هنوز قبل از اینکه خط جدید من بدن بتونم اونو از حالت pcm درش بیارم.آیا از همشهریان مشهدی کسی هست که در مرکز صابری وحید آشنایی داشته باشه تا بتونم صدام رو به گوش روءسا برسونم.آقا خواهشا کمک کنید. به واسطه کارم شدیدا به اینترنت پرسرعت احتیاج دارم.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

آقا آخرین پست این تاپیک قبل از پست قبلی خودم مربوط به 5 سال پیش هست.این یعنی اینکه تو این 5 سال مشکل خطوط pcm حل شده!!!!!!در هر صورت ما که این آخر سال 92 دچارش شدیم و تازه فهمیدم(با مراجعه حضوری)که همه خطوط جدید رو از نوع pcm میدن.وای برما که هر سال اوضاعمان بدتر میشود.در هر صورت خواهش میکنم از دوستانی که جدیدا تونستن خط pcm شون رو به خط عادی تبدیل کنند اول بگن کدوم شهر هستند و بعدش هم بگن چطور تونستند این مشکل حل کنند؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

یعنی واقعا این تاپیک داره خاک میخوره؟هیچکی نیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یعنی واقعا این تاپیک داره خاک میخوره؟هیچکی نیست؟
    سلام نه رفیق مشکل کسی حل نشده! یکیش من که پارسال همین موقع خاستم ای دی اس ال بگیرم چون پی سی ام بودم ندادن. هر دریم زدیم نشد اخرش مبین نت خریدم که اونم گند زدن به شبانش میخام بفروشمش. باز برگشتم به یک سال پیش! اینترنت بی اینترنت! شنیدم میگن پارتی میخاد تا مشکلت حل شه!موفق باشی دوست عزیز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام بچه ها خوبید یه سوال داشتم ترو خدا کمکم کنید من خط خونمون فیبر نوری میخام اینترنت اسیاتک بگیرم میگن فیبر نوری هست باید به مسی تبدیل کنی الان خیلی به اینترنت پر سرعت نیاز دارم باید چیکار کنم ؟؟؟ تهران هستم

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •