تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 66

نام تاپيک: دنياي سرگرمي درون موبايل و رقيب كنسولهاي بازي دستي N-Gage qd

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

بابك جان مطلبت عالي بود ولي اگر راست باشه كه خيلي كنسول دستي بزرگي از نظر طراحي به نظر من ان گيج 1 بهتر از 2 و 3 بود

حـــــرفـه ای Babak_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hummer
    بابك جان مطلبت عالي بود ولي اگر راست باشه كه خيلي كنسول دستي بزرگي از نظر طراحي به نظر من ان گيج 1 بهتر از 2 و 3 بود

هامر جان اين عكس كنسولي كه من گذاشتم هنوز نهايي نشده ولي مشخصاتش اعم از دوربين درسته

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض فروش دو ميليون N-Gage

شرکت نوکيا که عمده فعاليت تجاري را بر روي ساخت تلفن هاي همراه متمرکز کرده مدتي است که دست به عرضه کنسول هاي بازي قابل حمل N-Gage زده و اين محصول با استقبال گسترده اي مواجه شده است.

به گزارش بخش خبر تراشه به نقل از هموطن سلام، بر طبق اعلام مقامات اين شرکت از زمان عرضه اين محصول که قابليت هاي تلفن همراه را نيز در خود دارد تاکنون بيش از دو ميليون از آن به فروش رسيده است.

گفتني است که N-Gage از قابليت هاي گرافيکي گسترده و مجموعه متنوعي از بازي هاي کامپيوتري برخوردار است با اين حال کارشناسان معتقدند که قيمت آن کماکان بالاست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    دیباجی

پيش فرض

سلام بابک جان : ( خودمم بابک هستم )
    دستت درد نکنه اما هنوزم چند تا سوال دارم که اگه لطف کنی و جواب بدی ممنون میشم .
    1) آیا N-Gage QD به کامپیوتر مستقیما وصل میشه ؟ ( با USB ) یا فقط با بلوتوس میشه نرم افزار ریخت روش ؟ با رم ریدر چه طور ؟
    2) آیا تفاوت عمده ای با 7610 داره ؟ ( به جز دوربین ) و من که 7610 داشتم تفاوتی حس نمیکنم که باعث بشه دل زده شم ؟
    3) آیا برای گوش دادن به MP3 حتما باید نرم افزار ریخت و چه جوری میشه این کار رو کرد ؟ سرعت را پایین نمیاره ؟
    4) به نظر خودت برای نسل جدید صبر کنم یا QD را بخرم ؟

بازم ممنون که به سوالم جواب دادی و اینکه اون همه تایپ کردی .( چون من که برای همین چند خط جونم در اومد تا فارسی تایپ کنم .)

تاريخ عضويت
    Sep 2005

1

نقل قول نوشته شده توسط Bob
    سلام بابک جان : ( خودمم بابک هستم )
    دستت درد نکنه اما هنوزم چند تا سوال دارم که اگه لطف کنی و جواب بدی ممنون میشم .
    1) آیا N-Gage QD به کامپیوتر مستقیما وصل میشه ؟ ( با USB ) یا فقط با بلوتوس میشه نرم افزار ریخت روش ؟ با رم ریدر چه طور ؟
    2) آیا تفاوت عمده ای با 7610 داره ؟ ( به جز دوربین ) و من که 7610 داشتم تفاوتی حس نمیکنم که باعث بشه دل زده شم ؟
    3) آیا برای گوش دادن به MP3 حتما باید نرم افزار ریخت و چه جوری میشه این کار رو کرد ؟ سرعت را پایین نمیاره ؟
    4) به نظر خودت برای نسل جدید صبر کنم یا QD را بخرم ؟

بازم ممنون که به سوالم جواب دادی و اینکه اون همه تایپ کردی .( چون من که برای همین چند خط جونم در اومد تا فارسی تایپ کنم .)
    سلام به بابك جا داستان چيه همه كه ميان تو اين تايپك اسمشون بابكه

بگذريم در مورد سوالات:
    1)ان گيج با بلوتوثو و يه مموري ريدر ميتونه به كامپيوتر وصل شه و تا مموري يه گيگو ساپورت ميكنه كاش اول يه گيگ خريده بودم آخه واقعا جا كم مياري الان خيلي ارزون شده بين 50 تا هشتاد تومن يه يك گيگ بگيري

2)راستش آره تفاوت داره اولن سيستم عاملشون كه سيمبين باشه تفاوت داره 7610 يه مدل بالاتره از ان گيجه بعد دوربينه كه نداره البته من خودم اهل دوربين نيستم اگه اهل بازي باشي هيچ وقت از اين گوشي خسته نميشي يه بازيايي روش هست كه ديوونه ميشه آدم خلاصه رفيقت ميشه نميتوني ازش دل زده شي

3)آره خوب بريز با رم يك گيگ 20 تا نرم افزارم برا mp3 ام بريزي ميشه فوقش 5 مگ اوزش يك حالي بهت ميده تو پست اولم نوشتم اند صداست اصلن ميشه mp3playeret سرعتم پايين نمياره

4)نميدونم اگه ميتوني تحمل بياري صبر كن من كه نتونستمو رفتم استادش كردم ولي ان گيج بعدي واقعا پيشرفت كرده معلوم نيست كي وارد بازار بشه اما خيلي معركه ميشه

ولي خوب گوشيو انتخاب كردي اصلن تو گوشيا يه چيزه ديگست من بهش ميگم تيپ 6 206

موفق باشي بازم سوالي داشتي در خدمتيم

داره خودمونی میشه navid_2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

يه سوال دارم يكي اينكه قيمت n-gageچندهn-gage qd چنده؟ بعدشم اينكه اگه خواستم بخرم كدومشو بخرم ممنوووووون

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام نويد جان
    N-gage معمولي كمتر توليد ميشه
    N-gage Qd قشنگ تره قيمتشم الان 190 تومنه
    دومي رو بخر حالشو ببر

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

بابك جان ميدوني اخه ميبينم كه اين qdم پي تري پخش نمي كنه وكاربرد كمتري نسبت به n gageداره وفقط قشنگه نظرت چيه؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط navid_2020
    بابك جان ميدوني اخه ميبينم كه اين qdم پي تري پخش نمي كنه وكاربرد كمتري نسبت به n gageداره وفقط قشنگه نظرت چيه؟؟؟

سلام نويد جان همه مشخصات n-gage qd تو پست اولم هست مطمئن باش qd بهتره

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من ديروز از يه مغازه قيمت گرفتم گفت 150 تومن n-gage 150 تومنه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •