تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: چطوری میشه (( سرور وبلاگ )) بود ؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض چطوری میشه (( سرور وبلاگ )) بود ؟؟

سلام

من میخوام بدونم چطوری میشه سرویس وبلاگ داد

مثل Blogfa , PersianBlog و ...

فکر کنم دومین و هاست رو میشکونن , آره ؟؟

==

دوستان هر چیزی که فکر میکنن لازم هست بگن

کـاربـر بـاسـابـقـه Wisdom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    テヘラン

پيش فرض

شما یک اسکریپت وبلاگ احتیاج دارید + یک هاست و دامنه
    اگر بخواهید آدرس وبلاگ های شما ساب دومین باشه هاست شما باید Auto sub domain رو پشتیبانی کنه و با تنظیماتی که هست automatic ساب دامین ها ایجاد بشه
    در غیر این صورت یک هاست معمولی هم کفایت میکنه ( در حالت غیر حرفه ای )

اسکریپت هم میتونید از نسخه نال شده بلاگ هاستر که برای سرویس وبلاگ دهی هست استفاده کنید ( باز هم در حالت غیر حرفه ای )

اگر واقعاً قصد ایجاد Blogfa , PersianBlog مشابه رو دارید باید اسکریپت وبلاگ دهی رو خریداری کنید + یک هاست قدرتمند

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

البته وبلاگ های بزرگ هاست ندارن دیگه چندین سرور غول دارن .

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

شما یک اسکریپت وبلاگ احتیاج دارید + یک هاست و دامنه
    اگر بخواهید آدرس وبلاگ های شما ساب دومین باشه هاست شما باید Auto sub domain رو پشتیبانی کنه و با تنظیماتی که هست automatic ساب دامین ها ایجاد بشه
    در غیر این صورت یک هاست معمولی هم کفایت میکنه ( در حالت غیر حرفه ای )

اسکریپت هم میتونید از نسخه نال شده بلاگ هاستر که برای سرویس وبلاگ دهی هست استفاده کنید ( باز هم در حالت غیر حرفه ای )

اگر واقعاً قصد ایجاد Blogfa , PersianBlog مشابه رو دارید باید اسکریپت وبلاگ دهی رو خریداری کنید + یک هاست قدرتمند
    سلام , مرسی گه جواب دادی

خب این دومین که Sub Domain رو پشتیبانی کنه , قیمتش چه جوریاست ؟؟ زیاد فرق میکنه و اینکه از نظر تعداد مشکل نداره ؟؟

==

اسکریپت نال شده فکر کنم به درد نخوره , اینجوری که شنیدم و توی انجمن هم دیدم نسخه های نال شده رو شکرت سازده میتونه با پیگیری بپکونه

این اسکریپت چند هست ؟؟

واسه طراحی صفحه ثبت نام و غیره , چی کار باید کرد ؟ (( صفحه داینامیک میخواد دیگه ؟؟ ))

==

البته وبلاگ های بزرگ هاست ندارن دیگه چندین سرور غول دارن .
    یعنی خودشون سرور خودشون هستن ؟؟ هاست از کسی نمیگیرن ؟؟

آخه سرور مگه نباید در یکی از چند کشور ارائه دهنده باشه ؟؟؟؟؟ (( مثلا آمریکا ))

==

والا من در حد یک آزمایش میخوام و تحقیق
    Last edited by  sooshiyanet; 26-05-2008 at 23:05.

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

==

بعله خودشونند ( معمولا )
    نه نیازی نیست جای خاصی باشه کامپیوتر شما هم میتونه یه سرور باشه ( یه ip valid و یه اینترنت پر سرعت )
    رو یه هاست معمولی میتونید البته باید قبلش صحبت کنید و host مربوطه 30 day money back داشته باشه ! که اگه نشد پولتون رو پس بده !

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

خب ؟؟ اطلاعات تکمیلی تر و جامع تر ؟؟؟؟؟؟؟

در مورد صفحات ثبت نام و لوگین و .....

هر چیزی که فکر میکنید لازمه

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام , مرسی گه جواب دادی

خب این دومین که Sub Domain رو پشتیبانی کنه , قیمتش چه جوریاست ؟؟ زیاد فرق میکنه و اینکه از نظر تعداد مشکل نداره ؟؟

==

اسکریپت نال شده فکر کنم به درد نخوره , اینجوری که شنیدم و توی انجمن هم دیدم نسخه های نال شده رو شکرت سازده میتونه با پیگیری بپکونه

این اسکریپت چند هست ؟؟

واسه طراحی صفحه ثبت نام و غیره , چی کار باید کرد ؟ (( صفحه داینامیک میخواد دیگه ؟؟ ))

==

==

البته سروراشون اکثرا خارج ایرانه , چون تو ایران خرید یا اجاره سرور اصلا بصرفه نیست مشکل پهنای باند هم بی داد میکنه در عوض امنیت بهتری داره البته باید مراقبم باشید. ما خودمون یه سرور داخلی برای یه شرکتی گرفتیم از یکی از شرکت های داخلی تعدادشونم البته کمه تقریبا سالی 4.5 میلیون اجارش هست (البته برای خودمون نیستا ما انقدر مایه دار نیستیم) ولی خوب سرور خفنیه ولی به گفته خودشون تازه پهنایه باند اینترنتش 2 مگابیت هست که تازه من خودم چندین بار تست گرفتم سرعتش از زورکی از 512Kbps بیشتر میشد که واقعا در حد فاجعست شایدم بدتر چون یه VPS (سرور مجازی) از Vpsland که یه شرکت امریکایی هست گرفته بودیم ماهی 20$ فقط که یه سالش تازه 200$ میشد البته مدل پایش بود و چیزی خفنی نبود ولی دقیقا 20 مگابیت پهنای باند اینترنتش بود (دو مگابایت در ثانیه) که عالی بود خودمونم کفمون بریده بود . ببخشید دیگه زیادی نوشتم مطلب بی ربطی بود فقط گفتم که بدونید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •