تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 35 اولاول ... 15212223242526272829 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 349

نام تاپيک: ترفنـدها و نکات آمـوزشی ا Symbian S60v3 ا

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مرند

پيش فرض

با سلام.
    ميخوام ترفندي ساده رو در اينجا آموزش بدم ، گرچه شايد خيلي ها اين ترفند رو بلد باشند ولي شايد كساني كه تازه به جمع دارندگان گوشي هاي Nokia Nseries پيوسته باشند اين ترفند رو بلد نباشند.
    كساني كه از گوشيهاي سري N نوكيا استفاده ميكنند هميشه اين مشكل رو داشتند كه همه عكسها و كليپ هاشون با هم در قسمت گالري گوشي نمايش داده ميشه و امكان مخفي كردن و شخصي كردن عكسها و كليپ هاشون وجود نداره اما با اين ترفند ساده شما ميتونيد بدون استفاده از هيچ گونه نرم افزاري هر عكس و يا كليپي رو كه بخواين از ديد ديگران در گوشي خود پنهان كنيد.
    طبق روش زير اين كار رو انجام بديد:
    بريد به قسمت File manager بعد بريد به قسمت memory card بعد بريد داخل فولدر other بعد گزينه option رو بزنيد و يه New folder بسازيد و اسمش رو به Contacts تغيير بديد و دوباره درون اين فولدر يه فولدر ديگه ايجاد كنيد با هر اسمي كه دوست داريد حالا هر فيلم و يا عكسي رو كه ميخواهيد پنهان كنيد در قسمت File manager انتخابش كنيد و Move folder كنيد به فولدري كه تازه ساختين حالا ميبينيد كه عكس و يا فيلم انتخابي ديگه در قسمت گالري گوشي نمايش داده نميشه و براي برگردوندنش هم كافيه دوباره Move folder كنيد به محل اوليه.
    اميدوارم كه اين مطلب مفيد واقع بشه.
    با سپاس.
    خوب چه کاریه تو داریو ای یا همون مموری یه پوشه به اسم my video درست کن هرچی تو این پوشه بریزی تو گالری نمایش نمیده به همین سادگی
    البته من بعضی وقتا که گوشی به کامپیوتر وصله و یه دفعه usb رو میکشم و گوشی خودشو refresh نمیکنه اون اطلاعات جدیدیو که ریختمو تو گالری نشون نمیده!!!!
    باید اول ارتباط گوشی و کامپیوتر رو قطع کنی بعد یو اس بی رو قطع کنی
    دوستان برنامه هست كه بشه اطلاعات گوشي رو كه فرمت شده برگردوند مثل همون ريكاوري كامپيوتر باشه
    بله میتونی مموریتو با رم ریدر به کامپیوتر وصل و مثل سایر درایوهای کامپیوتر ریکاوری کنی
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با نرم افزاری که این بار برای شما عزیزان در سایت میهن دانلود قرار داده ایم می توانید ظاهر گوشی خود را به گوشی HTC تغییر بدهید.استفاده از این نرم افزار بسیار مفید در زمینه ی تغییر ظاهر گوشی و خارج ساختن آن از حالت یکتواختی می باشد و پیشنهاد می کنیم شما نیز از این نرم افزار استفاده کنید.کلیه ی فایل هایی که برای شما قرار داده ایم ساین شده می باشند و نیازی به ساین ندارند.نرم افزار فوق قابل نصب و استفاده بر روی گوشی های نوکیای دارای سیستم عامل سیمبین سری 60 ویرایش سوم می باشد.همچنین راهنمای نصب نرم افزار را نیز به منظور تسهیل کار شما به همراه کلیه ی فایل های مورد نیاز در قالب یک فایل فشرده در ادامه ی مطلب آماده ی دانلود قرار داده ایم.

توجه : هنگام باز کردن فایل راهنما که تحت Word می باشد بر روی دکمه ی Read Only کلیک کنید.

تو فایل وردش نو شته
    ·راهنمای نصب برنامه :

1-ابتدا فایل GDesk.0.33g.SIS موجود در پوشه ی Gdesk v0.33g Signed -[-------------.Com] را نصب کنید.نیازی به نصب فایل های دیگر این پوشه نیست.اما این فایل ها فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و نصب آنها ضرری ندارد و به زیبا سازی ظاهر گوشی شما کمک بسیاری می کند.
    2- سپس فایل موجود در پوشه ی GDD File - [-------------.Com] را به مسیر زیر منتقل کنید :
    Main Menu -> Design -> Design Menu -> Load Design
    3-گوشی خود را Restart کنید.

ولی مال من تو منوش فایلی به نام Design نداره
    چی کار کنم(نرم افزار به گوشیم میخوره)
    گوشی من:5530
    سلام
    آقا کارت درسته در حد تیم ملی !
    به نظر نرم افزار جالبی میاد
    فقط بی زحمت طرز نصب کردنشو با تصویر بزارید
    من خودم N73 دارم و تازه خریدمش و هنوز به طور کامل باهاش نمی تونم کار کنم ! اگه میشه راهنمایی کنید !
    خیلی ممنون
    یا علی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید من یه سوال درباره گوشی نوکیا N95 دارم
    این گوشی پدر منو دراورده هیچی نصب نمیکنه... نه برنامه نه بازی نه تم نه نرم افزار نه هیچ چیز دیگه
    هر برنامه ایی رو میخوام برای نصب بریزم توش پیغام File Corrupted رو نشون میده ( نرم افزار هک گوشی یا برنامه برای ساین کردن نرم افزارها و غیره رو هم رد میکنه) تو رو خدا به دادم برسید من باید چیکار کنننننننننننننننننننننم؟؟ ؟؟؟؟؟

پروفشنال .SA33D.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید من یه سوال درباره گوشی نوکیا N95 دارم
    این گوشی پدر منو دراورده هیچی نصب نمیکنه... نه برنامه نه بازی نه تم نه نرم افزار نه هیچ چیز دیگه
    هر برنامه ایی رو میخوام برای نصب بریزم توش پیغام File Corrupted رو نشون میده ( نرم افزار هک گوشی یا برنامه برای ساین کردن نرم افزارها و غیره رو هم رد میکنه) تو رو خدا به دادم برسید من باید چیکار کنننننننننننننننننننننم؟؟ ؟؟؟؟؟
    با سلام و عرض خوشامد به فروم.
    دوست عزیز اگه اینجور سوالات رو توی تاپیک مربوط به گوشی طرح کنی راحتتر جواب میگیری.

کلوپ N95:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از .SA33D. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mslove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز ، چطور میتونم اس ام اس هام رو روی کامپیوتر کپی و از اونها پرینت بگیرم ؟
    با برنامه pc suit که روی cd گوشی هست هر کار کردم پیدا نکردم .لطفا راهنمایی کنید .
    مدل گوشی n95 8g

با تشکر mslove

پروفشنال .SA33D.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام.
    ورژن PC suit چنده؟ وقتی برنامه میاد گوشی رو با کابل یا .. وصل کن. قسمت Messaging که مشخصه اونجا همه ی message ها رو نشون میده. میتونی کپی کنی. بعد هر کدوم رو باز کنی و متنش رو بصورت .doc یا .tex کپی و ذخیره و پرینت کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من یک 6600 دارم آنتی ویروس avira روش نصب کردم حالا دیگه گوشی بالا نمی یاد کمک می خواست در ضمن پیغام phone start-up failed. contact the retailer . میدهد

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

من یک 6600 دارم آنتی ویروس avira روش نصب کردم حالا دیگه گوشی بالا نمی یاد کمک می خواست در ضمن پیغام phone start-up failed. contact the retailer . میدهد
    گوشی رو خاموش کنید و رم رو در بیارید و دوباره روشن کنید
    اگر درست نشد گوشی رو خاموش کنید و ریست سخت افزاری کنید: ( دگمه های * و 3 و سبز رو نگه داشته و دگمه پاور رو زده و همه رو تا بوت کامل - عکس دو دست - نگه دارید )

شاد و پیروز باشین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آقایون خیلی سلام عرض میشه! بنده میخوام با گوشی نوکیا عکس بگیرم ولی بدون صدا!!!! چجوری چنین عملی رو انجام بدم اونوقت؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

آقایون خیلی سلام عرض میشه! بنده میخوام با گوشی نوکیا عکس بگیرم ولی بدون صدا!!!! چجوری چنین عملی رو انجام بدم اونوقت؟؟؟؟؟
    سلام دوســت عزیز => مدل گوشیتون چیـــه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •