تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 47 از 47

نام تاپيک: آموزش گام به گام Setool

داره خودمونی میشه tornadoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

H.vike جان سلام می تونی به من کمک کنی .گوشیمو دادم فلش کنن اون اخرا دیگه نمیتونست فایل رو بریزه و یارو میگفت نمی تونه ستینگو بریزه اول اصلا روشن نمیشد حالا وقتی میخوای روشن کنی چراغ شارز یه چند باری میزنه وباز هیچی حالا من چیکار کنم ناگفته نماند گوشیم k800 تبدیل شده به 810هست یعنی داخل باکس هم مدل رو باید انتخاب کنی اخه بش گفتم گوشیم 810 هست گفت داری چی میگی من نتونستم حالیش کنم ومدل رو فکرکنم 800 زد حالا فریمور جدید رو گوشیمه یعنی بازم 800 شده یا نه ممنون ببخشید داستان نوشتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام

دوست عزیز احتمال داره باتری گوشیت شارژ نداشته باشه یا کم باشه با یه باتری که حداقل 50 درصد شارژ داره دوباره امتحان کن.

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

H.vike جان سلام می تونی به من کمک کنی .گوشیمو دادم فلش کنن اون اخرا دیگه نمیتونست فایل رو بریزه و یارو میگفت نمی تونه ستینگو بریزه اول اصلا روشن نمیشد حالا وقتی میخوای روشن کنی چراغ شارز یه چند باری میزنه وباز هیچی حالا من چیکار کنم ناگفته نماند گوشیم k800 تبدیل شده به 810هست یعنی داخل باکس هم مدل رو باید انتخاب کنی اخه بش گفتم گوشیم 810 هست گفت داری چی میگی من نتونستم حالیش کنم ومدل رو فکرکنم 800 زد حالا فریمور جدید رو گوشیمه یعنی بازم 800 شده یا نه ممنون ببخشید داستان نوشتم
    سلام
    دوست عزیز احتمال داره باتری گوشیت شارژ نداشته باشه یا کم باشه با یه باتری که حداقل 50 درصد شارژ داره دوباره امتحان کن.
    اره ديگه بعد از ريختن فريمور جديد گوشيت به K800 تبديل ميشه شما برو با يه باطري ديگه امتحان كن شايد باطري شارژ نداره يا شايدم ايراد سخت افزاري پيدا كرده برو يه چكي تعميرگاه ها كن
    موفق باشيد!

داره خودمونی میشه Zarei_269's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

سلام به همگی
    ما که از این دستگاه باکس چیزی نفهمیدیم بدون باکس هم که نمیشه ستول 3 را نصب کرد پس من چجوری سریال گوشی را چنج کنم با کابل خود گوشی نمیشه لطفا کمک کنید؟
    ممنون

آخر فروم باز nakhordemast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام. ببخسید اسمارت فون ها رو هم میشه با این روش فلش کرد یا نه؟
    من پی990 دارم روشن نمیشه میخام خودم فلشش کنم .
    Last edited by nakhordemast; 05-10-2008 at 14:03.

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام به همگی
    ما که از این دستگاه باکس چیزی نفهمیدیم بدون باکس هم که نمیشه ستول 3 را نصب کرد پس من چجوری سریال گوشی را چنج کنم با کابل خود گوشی نمیشه لطفا کمک کنید؟
    ممنون
    تو پيغام خصوصي جوابت رو دادم عزيز
    سلام. ببخسید اسمارت فون ها رو هم میشه با این روش فلش کرد یا نه؟
    من پی990 دارم روشن نمیشه میخام خودم فلشش کنم .
    براي اينو گوشي تايپك هك و فلشش فكر كنم باشـــه ستول اينو گوشي رو ساپورت نميكنه

در آغاز فعالیت behroozabedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام. برای سونی xperia l مدل c2105 چطور میتونم از این نرم افزار استفاده کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •