تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: Zolpidem از واقعیت تا تلقین؟!

داره خودمونی میشه papa_toop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض Zolpidem از واقعیت تا تلقین؟!

سلام به دوستان خوبم بنده چند وقتی هست که به خاطر اختلالات خواب و بیدار شدن هنگام خواب از زولپیدم استفاده می کنم با دوز 10....
    بعد از یه مدتی خودم دوتا خوردم جدا از همه ی مسایل چه خوب چه بعد متوجه یه نکته ای شدم!!!
    یه مدتی بود برای کارم که باید یه نرم افزار بانکی می نوشتم به مشکل خورده بودم تا وقتی که 2تا زولپیدم 10 استفاده کردم و اون مشکل برنامه نویسی رو حل کردم اما فرداش هر کاری کردم نتونستم بفهمم چطور!!! این یه نمونه بود!!!!
    دوستان این خاصیت زولپیدم تلقینه یا واقعیت که تا مقطعی هوش و حواس رو بیشتر می کنه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام به دوستان خوبم بنده چند وقتی هست که به خاطر اختلالات خواب و بیدار شدن هنگام خواب از زولپیدم استفاده می کنم با دوز 10....
    بعد از یه مدتی خودم دوتا خوردم جدا از همه ی مسایل چه خوب چه بعد متوجه یه نکته ای شدم!!!
    یه مدتی بود برای کارم که باید یه نرم افزار بانکی می نوشتم به مشکل خورده بودم تا وقتی که 2تا زولپیدم 10 استفاده کردم و اون مشکل برنامه نویسی رو حل کردم اما فرداش هر کاری کردم نتونستم بفهمم چطور!!! این یه نمونه بود!!!!
    دوستان این خاصیت زولپیدم تلقینه یا واقعیت که تا مقطعی هوش و حواس رو بیشتر می کنه؟
    احتمالا مشکل بی خوابی شما استرس بوده و با مصرف دارو استرستون کم شده و موقعی هم که استرس پایین بیاد هوش و حواس بهتر عمل میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •