تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 47

نام تاپيک: خبرها و مصاحبه ها (حواشی فوتبال و بازیکنان، مربیان و...)

آخر فروم باز دل تنگم's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض سرمربی تیم ملی زامبیا: تیم ملی ایران را به خوبی می شناختم / با ترکیب اصلی به تهران آمدیم

سرمربی تیم ملی فوتبال زامبیا با اشاره به شناخت خود نسبت به تیم ملی فوتبال ایران مدعی شد تیمش با ترکیب کامل به مصاف تیم ملی کشورمان آمده بود.به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی تیم ملی فوتبال زامبیا پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: ما هم مانند تیم ملی فوتبال ایران هفته آینده بازی مهمی را پیش روی داریم . برای ما خیلی مهم بود که مقابل تیم قدرتمندی چون ایران بازی کنیم.

وی در تشریح شرایط این بازی گفت: به عقیده من تیم ملی ایران در نیمه اول نمایشی درخور توجه داشت و توانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. این تیم در نیمه نخست سازماندهی لازم را داشت و توانست به دو گل برسد که استحقاق به ثمر رساندن بیش از این تعداد گل را نیز داشت. اما در نیمه دوم تیم ما به مراتب بهتر بازی کرد و توانست دو گل به ثمر برساند.

"هربر برنارد" با تاکید بر اینکه مهمتر از نتیجه مسابقه برای او عملکرد مثبت تیمش بوده است در پاسخ به این سئوال که آیا تیم ملی زامبیا با تمامی نفرات خود به ایران آمده است گفت: من هفته پیش به تیم ملی زامبیا ملحق شده ام و شناخت کافی نسبت به این تیم ندارم با این حال می توانم بگویم تیمی که امروز مقابل ایران به میدان رفت ترکیب کامل زامبیا بود البته ما کاپیتان تیم خود که در فنلاند بازی می کند را به همراه دو بازیکن آسیب دیده دیگر که امروز روی نیمکت نشسته بودند در ترکیب اصلی به همراه نداشتیم.

سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال زامبیا در خصوص شناخت خود نسبت به تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من نسبت به تیم ملی ایران شناخت کافی را داشتم و می دانستم که این تیم تجربه حضور در سه دوره جام جهانی را داشته است. من فوتبال ایران را دنبال می کنم و مربی این تیم علی دایی را به خوبی می شناسم.

برنارد در پاسخ به این سئوال که آیا از نتیجه حاصله راضی هستید ، گفت: یک مربی زمانی که شکست می خورد به هیچ عنوان نمی تواند از نتیجه بازی راضی باشد.

وی با اشاره به سوابق مربیگری خود گفت : من مربیگری را از باشگاههای فرانسوی آغاز کردم. با اینکه تنها 39 سال دارم اما بیش از 10 سال است که مربیگری می کنم. مهمترین تجربه دوران حرفه ای من به همکاری ام با "کلود لروی" در تیم المپیک چین و تیم ملی غنا باز می گردد. من به واسطه حضور در تیم ملی چین، شناخت خوبی از فوتبال ایران دارم.
    این سرمربی فرانسوی در توجیه فراز و نشیب تیمش در طول بازی مقابل تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من در صدد این بودم که تیمم به یک تعادل برسد. به همین خطر در طول نیمه نخست روشها و تاکتیک های مختلفی را امتحان کردم اما در نیمه دوم ، تیم ثبات لازم را پیدا کرد و توانستیم نمایشی به مراتب بهتر از نیمه اول داشته باشیم.

برنارد در خاتمه با تاکید بر اینکه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران را به خوبی می شناخته است افزود: من بازیکنان ایران را می شناختم . می دانستم خلیلی یک مهاجم گلزن است، عنایتی یکی از بهترین مهاجمان حاضر در لیگ امارات است، شاهپورزاده در هانزاروستوک آلمان بازی می کند و جواد نکونام یکی از هافبک های تیم اوساسوناست.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض سئوال موازی مطرح کنید / اعتراض دایی به مترجم زامبیا

در پایان دیدار تیم های ملی ایران و زامبیا نشست خبری مربیان دو تیم با اتفاقات عجیب و جالب توجهی همراه بود.
    به گزارش خبرنگارمهر، دقایقی پس از پایان دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان و زامبیا که با پیروزی 3-2 ایران همراه بود، علی دایی و سرمربی زامبیا برای شرکت در نشست خبری در محل کنفرانس حاضر شدند که به نظر می رسید سرمربی زامبیا نسبت به پنالتی دقایق پایانی این دیدار تاحدودی دلخور است.
    حاشیه های دیگری از این نشست خبری را می خوانید:

* مسئول برگزارکننده کنفرانس خبری از خبرنگاران حاضر درجلسه خواست تا با طرح چند سئوال موازی و هم جهت جلسه را خیلی زود تمام کنند.

* در لحظه ترجمه صحبت های "برنارد" سرمربی فرانسوی تیم فوتبال زامبیا، علی دایی نسبت به تحریف صحبت های سرمربی زامبیا به مترجم فدراسیون فوتبال اعتراض کرد و از وی خواست تا حرف های وی را بدون تغییر برای خبرنگاران ترجمه کند.

* درپایان کنفرانس خبری مترجم تیم زامبیا از علی دایی عذرخواهی کرد.

* بسیاری از خبرنگاران در پاسخ سئوالات خود با جواب های کوتاه و تلگرافی علی دایی مواجه می شدند.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض هادی عقیلی: قراردادم را با سپاهان تمدید کردم / نباید از تیم ملی انتظار زیادی داشت

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد قراردادش را با تیم فوتبال سپاهان اصفهان به مدت یک فصل دیگر تمدید کرده است.
    به گزارش خبرنگار مهر، هادی عقیلی پس از دیدار با زامبیا در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه چند پیشنهاد خوب از تیم های داخلی داشتم، به علت شرایط خوبی که در تیم سپاهان دارم، تصمیم گرفتم قراردادم را با این تیم به مدت یک فصل دیگر تمدید کنم.
    وی در خصوص دیدار ایران برابر زامبیا هم گفت: در اردبیل تمرینات بدنسازی پرفشاری را پشت سرگذاشتیم، همچنین بازیکنان از لیگ بازگشته بودند که تمام این مسائل باعث خستگی ما شده بود تا نتوانیم از تمام توان خود در این دیدار استفاده کنیم.

مدافع تیم ملی فوتبال با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود نتیجه خوبی برابر زامبیا کسب کردیم، افزود: در این مقطع نباید از تیم ملی انتظار زیادی داشت اما تا بازی با امارات خستگی بازیکنان از بین رفته و به آمادگی کامل دست پیدا می کنیم و می توانیم در آن دیدار نتیجه دلخواه را بدست آوریم.

عقیلی در پایان گفت: درست است دو گل ما در این دیدار از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید اما نباید به این خاطر عملکرد تیم ملی را زیر سوال برد زیرا ما اگر از موقعیت های متعدد خود استفاده می کردیم، با نتیجه بهتری زامبیا را شکست می دادیم.

تیم ملی فوتبال ایران در راه آماده سازی خود برای حضور در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2010، عصر امروز در ورزشگاه آزادی برابر زامبیا با نتیجه 3 بر 2 از سد این تیم آفریقایی گذشت.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض رضا عنایتی از تیم ملی فوتبال خداحافظی کرد

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان پس از دیدار برابر زامبیا از حضور در این تیم خداحافظی کرد.
    به گزارش خبرنگار مهر، رضا عنایتی که پس از دیدار عصر با زامبیا با خبرنگاران گفتگو می کرد در این مورد گفت: متاسفانه در این بازی برخی از لیدرها که از فدراسیون پول می گیرند و یا به باشگاه خاصی تعلق دارند در بازی ملی علیه یک بازیکن شعار می دهند.

وی افزود: این مسئله باعث شد که من در این دیدار تمرکزم را از دست بدهم و فرصت های خوبی را به گل تبدیل نکنم. این موضوع خیانت به فوتبال است و من به همین خاطر از تیم ملی خداحافظی می کنم.

عنایتی ادامه داد: من ضرر نمی کنم بلکه گل نزدن یک مهاجم به ضرر فوتبال ملی و علی دایی خواهد بود. دایی به من اعتماد کرد و من باید جواب اعتماد او را می دادم اما این برخوردها در نهایت به ضرر تیم ملی شد.

این مهاجم در پایان با بیان اینکه از علی دایی عذرخواهی می کند که نمی تواند در تیم ملی فوتبالش را ادامه دهد گفت: امیدوارم کسانی که بهتر از من هستند بتوانند به تیم ملی کمک کنند.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض یاوری در گفتگو با مهر: نحوه کنار گذاشتن کریمی درست نبود / این تصمیم وضعیت را بهتر نمی کند

مربی تیم فوتبال برق شیراز نسبت به نحوه کنار گذاشتن علی کریمی از تیم ملی به مسئولان فدراسیون فوتبال و علی دایی انتقاد کرد.
    محمود یاوری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب تصریح کرد: تیم ملی هر کشوری متاثر از شخصیت سرمربی آن است. آقای دایی قصد جوانگرایی دارد اما نمی بایست با کریمی که چهره شاخصی است اینگونه رفتار می شد. این بازیکن پیش از این گفته بود پس از رقابت های مقدماتی جام جهانی از فوتبال خداحافظی می کند بنابراین به هیچ وجه رفتار پسندیده ای در خصوص کنار گذاشتن او از تیم ملی صورت نگرفت.

مربی پیشین تیم ملی ایران در ادامه تصریح کرد: در این چند وقت اخیر بازیکنان بزرگی از تیم ملی کنار گذاشته شدند که از جمله می توان به رحمان رضایی، وحید هاشمیان و مهدی مهدوی کیا اشاره کرد. در حالی که من اعتقاد دارم اگر قرار بود این بازیکنان در تیم ملی نباشند، فدراسیون و شخص سرمربی می توانست راه بهتری را انتخاب کند.

یاوری افزود: ما انقلاب کردیم که حرف بزنیم و این یعنی مردم سالاری. کریمی در خصوص برخی مشکلات انتقاد کرده و مسئولان فدراسیون فوتبال می بایست به حرف این بازیکن گوش می کردند و ترتیب اثر می دادند.

وی در پایان گفت: علی کریمی یک شبه بهترین بازیکن آسیا و اسطوره فوتبال ما نشده و ارزش او خیلی بیش از اینهاست. در حالیکه فدراسیون فوتبال خیلی ساده این بازیکن را از فوتبال کنار گذاشت. بهتر بود دایی با این بازیکن صحبت می کرد و به نحوی این مشکل حل می شد اما کنار گذاشتن کریمی، وضع را بهتر نمی کند.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض علی دایی: تیم ملی در دفاع و هافبک ضعف دارد / کریمی را می خواهم رضایی را نه

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با تاکید بر اینکه این تیم در دیدار با زامبیا نقاط ضعفی داشته است، ابراز امیدواری کرد تا زمان دیدار با امارات این مشکلات برطرف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی پس از برتری 3 بر 2 تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل زامبیا با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به فرصت اندکی که در اختیارمان بود ناچار بودیم همین یک بازی تدارکاتی را انجام دهیم که از نظر من یک میدان تدارکاتی خوب برای تیم ملی بود. ما این بازی را برای شناخت بیشتر از توانایی بازیکنان انجام دادیم که فکر می کنم به آنچه مدنظرمان بود دست یافتیم.

وی با اشاره به نقاط ضعف تیم ملی کشورمان در خطوط میانی و دفاعی، عملکرد بازیکنان تهاجمی تیم ملی را ستود و افزود: در خط دفاع و هافبک ناهماهنگی هایی داشتیم که باید تا فرصت اندک باقی مانده تا زمان بازی با امارات آنها را برطرف کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص عملکرد ضعیف این تیم در دقایق آغازین نیمه دوم گفت: طی 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم تمرکز خود را از دست دادیم و این فرصت را به حریف سپردیم که با میل هجومی بیشتر به دروازه ما حمله کند و به دو گل برسد. پس از این دقایق مجددا ابتکار عمل را در دست گرفتیم و اگر از شانس های خود بهتر استفاده می کردیم می توانستیم بیش از یک گل به ثمر برسانیم.

علی دایی زامبیا را حریف تدارکاتی خوب برای تیم ملی فوتبال کشورمان برشمرد و گفت: زامبیا بازی خوبی را به نمایش گذاشت. این تیم همانطور که انتظار داشتیم فشار زیادی به تیم ما وارد کرد. مطمئنا این تیم از امارات قوی تر است. تیمی که توانست ما را تحت فشار قرار دهد تا نقاط ضعف و قوت خود را بیشتر بشناسیم و در صدد رفع آن برآییم.
    علی دایی با تاکید بر اینکه عنایتی از تیم ملی خداحافظی نکرده است افزود: امروز برخی تماشاگران به عنایتی ناساز گفتند که این بازیکن ملی پوش ناراحت شد و متاسفانه مسئولی هم نیست که به این موضوع رسیدگی کند.

وی افزود: تماشاگر حق ندارد به بازیکن تیم ملی و حتی باشگاهی اهانت کند. عنایتی امروز یکی از بهترین بازیهای خود را به نمایش گذاشت و عملکرد فوق العاده داشت. گرچه دو موقعیت خراب کرد که آنهم از جذابیت های فوتبال است اما در کل نمایش خوبی داشت وکادر فنی از عملکرد او راضی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد: عنایتی هم مثل همه ما احساسی و بعد از مسابقه به خاطر فشاری که به وی آمده بود چنین اظهار نظری کرده بود و قطعا در ادامه کنار ما خواهد بود.

دایی با تاکید بر اینکه بازی امروز تماشاگر نداشت در خصوص دلایل استقبال نکردن مردم از این بازی گفت: با توجه به تغییراتی که در زمان برگزاری این بازی دوستانه به وجود آمده بود مردم نمی دانستند که قرار است تیم ملی امروز بازی کند یا فردا. البته در این زمینه تبلیغات کمی نیز انجام شد.
    وی در پاسخ به خبرنگاری که مدعی شد تیم ملی از نظر بدنی ضعف دارد گفت: بازیکنان از دل مسابقات لیگ بیرون آمده اند. پس نمی توان گفت مشکل بدنی دارند. به عقیده من مشکل تیم ملی خستگی بازیکنان است که آنهم ناشی از فشار وارده به آنها در کوران بازیهای لیگ است. تلاش ما بر این است که شادابی را به اردوی تیم ملی بازگردانیم. البته قبول دارم که مشکلاتی در تیم ملی وجود دارد اما نباید با جاروجنجال این مشکلات را حل کرد.
    سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه با اظهار نظری عجیب تاکید کرد که بسیاری از نفراتی که امروز برای تیم ملی به میدان رفتند برای نخستین بار بود چنین تجربه ای را پشت سرمی گذاشتند.

وی در خصوص دلایل کنارگذاشتن رحمان رضایی از اردوی تیم ملی گفت: مسابقات لیگ ایتالیا یکشنبه هفته گذشته به اتمام رسیده است و قرار بود رحمان رضایی از صبح چهارشنبه به اردوی تیم ملی ملحق شود. حتی بلیت سفر او به اردبیل نیز تهیه شده بود اما وی در زمان مقرر در اردوی تیم ملی حاضر نشد و صبح روز پنجشنبه با من تماس گرفت و اعلام کرد که به علت بیماری پدر همسرش نتوانسته به اردوی تیم ملی اضافه شود. من به عنوان سرمربی تیم ملی این بهانه ها را قبول نمی کنم و اینکه قرار باشد تیم ملی را در اولویت دوم خود قرار دهد را نمی پذیرم. رضایی باید می آمد و کنار دیگر بازیکنان تمرین می کرد. این بازیکن در چنین شرایطی در تیم من جایی نخواهد داشت.

علی دایی در مورد کنار گذاشتن علی کریمی از تیم ملی گفت: با وجود اینکه علی کریمی یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی است اما در برخی موارد این فدراسیون است که تصمیمات اصلی را می گیرد. آنچه که به من مربوط می شود این است که در تیم خود به چنین بازیکن توانایی نیاز دارم. من او را می خواستم و اگر قرار بود کریمی را نخواهم اصلا وی را به اردوی تیم ملی دعوت نمی کردم.

دایی در مورد اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال که محرومیت کریمی را با هماهنگی دایی عنوان کرده بود گفت: آقای کفاشیان نگفته که با هماهنگی علی دایی، کریمی را از اردوی تیم ملی کنار گذاشتیم. قطعا اگر ایشان چنین اظهار نظری داشته بهتر است خودشان نیز در این مورد پاسخگو باشد.

دایی ادامه داد: کریمی زانویش آسیب دیده است و حتی اگر این مشکلات هم بوجود نمی آمد نمی توانست در بازی با امارات ما را همراهی کند. موضع من در خصوص علی کریمی مشخص است و مطمئنا اگر آسیب دیدگی او برطرف شود از وجود چنین بازیکن ارزشمندی در تیم ملی استفاده خواهم کرد.

وی با اشاره به اینکه تا امشب چهار بازیکن از فهرست تیم ملی کنار گذاشته خواهند شد در خصوصا انتخاب جانشین محمد احمدزاده گفت: متاسفانه نتوانستیم با تمام پتانسیل خود در کادر فنی، تیم ملی را اداره کنیم. تا پایان مرحله مقدماتی جام جهانی فرد جدیدی به کادر فنی اصافه نخواهد شد اما بعد از آن با فراغ بال می توانیم در مورد مربی جدید تیم ملی تصمیم گیری کنیم.

وی با تاکید براینکه گل محمدی به جمع مربیان تیم ملی اضافه نخواهد شد گفت: گل محمدی از دوستان خوب من است اما تا به حال چیزی در مورد حضور او در کادر فنی تیم ملی مطرح نشده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درپایان خاطرنشان کرد: از مطبوعات و رسانه های ورزشی توقع دارم از تیم ملی خودشان حمایت کنند. متاسفانه طی هفته اخیر که مشکلاتی پیرامون حضور علی کریمی در اردوی تیم ملی به وجود آمده است، مسائلی را مطرح کرده اند که به مشکلات ما اضافه کرده است.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض مجید جلالی در گفتگو با مهر: فضای فوتبال آکنده از ناهنجاری است / قوانین باید بر تیم ملی حاکم باشد

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال فضای فوتبال کشور را آکنده از ناهنجاری های گفتاری، رفتاری و نوشتاری خواند و بر لزوم برخورد ریشه ای با این معضلات تاکید کرد.
    مجید جلالی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب، افزود: در حال حاضر نمی توانیم قضاوت کنیم که تصمیم فدراسیون فوتبال در کنار گذاشتن علی کریمی از اردوی تیم ملی درست بوده است یا نادرست! چرا که فضای فوتبال کشور آکنده شده است از ناهنجاری های گفتاری، رفتاری و نوشتاری که ذهن همه اهالی فوتبال را به سمت منفی سوق داده است.

وی با تاکید بر اینکه برخورد با این ناهنجاری ها اجتناب ناپذیر است، ادامه داد: اینکه چطور با این مسائل برخورد کنیم مهم است. در این بین زمانی که بر خورد کردن با شخصی چون علی کریمی آغاز می شود جای سئوال و تامل دارد.

این کارشناس فوتبال در ادامه به ارائه راهکاری برای حل این مشکل پرداخته و افزود: بهتر است فدراسیون فوتبال به جای این برخوردهای آنی و مقطعی در پایان مسابقات لیگ برتر سمیناری با حضور افراد ذیصلاح برگزار کند که طی آن به بررسی عوامل وقوع این ناهنجاری بپردازد. باید بررسی شود دلایل وقوع این همه دعوا و کشمکش، فحاشی هواداران، نوشته های منفی و .. چیست؟ آنجا می توان بهترین راه حل را برای جلوگیری از بروز این مشکلات پیدا کرد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال اهواز با تاکید بر اینکه " نمی گویم برخورد با علی کریمی درست نیست"، افزود: پیش از آغاز مسابقات جام ملت های 2004 ریو فردیناند بازیکن تیم ملی فوتبال انگلیس تنها به این خاطر که در زمان مقرر از انجام آزمایش دوپینگ خودداری کرده بود 9 ماه از حضور در میادین محروم شد، آن هم در شرایطی که مرتکب عمل دوپینگ نشده بود. فدراسیون فوتبال انگلیس در حالی او را کنار گذاشت که تیم ملی این کشور در جریان مسابقات یورو 2008 به وجود وی نیاز داشت.

وی الگوبرداری از این طرز برخورد را درست خواند و تاکید کرد: در تیم ملی و هر تیم دیگری باید یکسری قوانین حاکم باشد که اگر نباشد سنگ روی سنگ بند نمی شود.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض تحمل اداره کنندگان تیم ملی فوتبال بالا نیست / فرار از عقیده مخالف

کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به اینکه آستانه تحمل مسئولان فدراسیون پایین است، رسیدگی به مشکلاتی که پیرامون تیم ملی وجود دارد را نیازمند کالبد شکافی عمیق دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، اتفاقات این روزهای تیم ملی باعث شده است اوضاع این تیم قبل از دیدار حساس و سرنوشت ساز با امارات خیلی مطلوب نباشد. جو نه چندان مساعد تیم ملی که به دنبال کنار گذاشتن علی کریمی از اردو و خداحافظی محترمانه با مهدی مهدوی کیا و رحمان رضایی آشفته تر از همیشه به نظر می رسد. اینها انگیزه کافی برای پرسیدن است، پرسیدن از اینکه چرا در چنین شرایطی حساس برخی ها برای رسیدن به منافع شخصی خود قصد زدن تیشه به ریشه منافع ملی دارند؟

اامیر حاج رضایی، کارشناس فوتبال کشورمان در پاسخ به این سئوال و حواشی که پیرامون تیم ملی به وجود آمده است، به خبرنگار مهر گفت: " بازی حساسی را مقابل امارات پیش رو داریم. باید کمتر از هشت روز دیگر در ورزشگاه آزادی به مصاف این تیم برویم. با این شرایط دوست ندارم با اظهارات خود تمرکز افرادی که در عرصه ملی فوتبال کشور مسئولیت دارند را به هم بریزم"!

این شروع گفتگویی ساده با امیر حاج رضایی است که در ادامه آن تاکید کرد: "وقوع چنین اتفاقاتی اطراف تیم ملی نیازمند یک کالبد شکافی اساسی است".

این کارشناس فوتبال همچنین نگرانی جامعه فوتبال و تمامی چند 10 میلیون ایرانی از آنچه که پیرامون تیم ملی مان می گذرد را به حق خوانده و افزود: "اختلاف ما با تیم ملی فوتبال امارات ریشه در فوتبال ندارد. ما اگر مقابل امارات پیروز شویم، فقط برای جام جهانی نیست و اینکه صدرنشین گروه مان می شویم. این یک پیروزی خاص است. به همین خاطر صلاح نمی دانم قضایای که اطراف تیم ملی می گذرد را عریان کنیم. بیان این مسائل در مقطع فعلی به سود فوتبال نیست".

به همین خاطر سکوت می کنیم و به تاکید امیر حاج رضایی " منتظر می مانیم پس از آنکه تیم ملی فوتبال مان از دور اول مسابقات مقدماتی جام جهانی صعود کرد به بررسی جامع حول این محور می پردازیم".
    اما نمی شود از کنار مسائلی که در تیم ملی می گذرد به آسانی و بی تفاوت گذشت. بعد از کریمی و رضایی و غیبت سئوال برانگیز مهدوی کیا و هاشمیان معلوم نیست فردا چه می شود؟ فردا روزی که با امارات بازی داریم معلوم نیست با چه ترکیبی به میدان می رویم. آیا به راستی کنار گذاشتن یک بازیکن تاثیر گذار چون علی کریمی با آن سابقه ملی در مقطع زمانی فعلی درست بود؟

حاج رضایی با اشاره به اینکه "نمی توانیم و بلد نیستیم عقیده مخالف را تحمل کنیم"، پاسخی جامع به این سئوال داد و اضافه کرد: " باید عقیده مخالف را تحمل کنیم. همه افراد که یکسان حرف نمی زنند. گاهی اوقات مخالفت منصفانه به نوعی حمایت است. چطور می شود بازیکنی با پیشینه علی کریمی در تیم ملی چشم بسته از تیمی که سال ها در آن بازی کرده است، انتقاد کند؟ باید جوانب بررسی شود که کریمی اظهارات کریمی اشتباه بوده یا درست".

چه بسا کریمی هم منصفانه انتقاد کرده باشد. اما کیست که بررسی کند انتقاد او منصفانه بود یا بی رحمانه؟ آیا او به تیم ملی و فدراسیون تاخته است یا اینکه با بیان این مسائل قصد اصلاح داشته؟
    حاج رضایی که خود سابقه فعالیت در عرصه ملی فوتبال ایران را دارد در ادامه به نکته جالبی اشاره کرد: " کسانی که فوتبال ملی را اداره می کنند، آستانه تحمل شان بالا نیست". وی به درستی به این نکته اشاره کرد. آنها که سردمدار فوتبال ملی هستند فوتبالی که متعلق به 70 میلیون ایرانی و یا شاید بیشتر است، خیلی از چیزها را که باید با دیده اغماض بنگرند را نقادانه موشکافی می کنند و متاسفانه از کنار خیلی موارد به سادگی می گذرند.

این کارشنانس فوتبال در ادامه از موردی مهم یاد کرد که متاسفانه کادر فنی تیم ملی به آن بی توجه است: " شرایط مربی تیم ملی با یک مربی شهرستانی متفاوت است"، وی در توضیح این موضوع گفت: "یک مربی تیم ملی همیشه روی آنتن است و توجهات معطوف به اوست. با این شرایط باید متوجه رفتار و تصمیم گیری هایش باشد".

وی همچنین موضع علی کریمی را در بیان اظهارنظرهایش پس از کناره گذاشتن از اردوی تیم ملی جوانمردانه و مثبت ارزیابی کرد و گفت: " از بازیکنی که در تیم های بزرگی چون بایرن مونیخ بازی کرده است انتظار می رفت که به جای تکذیب، بر مواضع خود استوار بماند. او نه تنها این کار را نکرد بلکه بر مواضع خود استوار ماند".
    حاج رضایی هم مانند ما و تمام ایرانی ها که قلب شان برای تیم ملی کشورشان می تپد برای دایی و تیم ملی آرزوی موفقیت کرد و محترمانه از متولیان فوتبال ملی کشور خواست که آستانه تحمل خود را بالا ببرند.

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

عنایتی دوباره به تیم ملی برگشت.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض مربی تیم فوتبال استقلال: کار را در وقت معمول مسابقه تمام می کنیم/ استقلال مریض است

امید طیری با اشاره شانس بالای تیم فوتبال استقلال برای پیروزی مقابل فولاد خوزستان مدعی شد که تیمش در وقت معمول این بازی برتری را از آن خود خواهد کرد.

امید طیری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: بدون شک بازی سختی را مقابل فولاد خوزستان پیش رو داریم. حریف ما یکی از تیم های خوب لیگ دسته اول است که توانسته با حذف چند تیم لیگ برتری به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کند .

وی با اطمینان خاطر از برتری استقلال مقابل فولاد خوزستان یاد کرد و گفت: تفاوت نمی کند که کدام تیم در دیدار نهایی جام حذفی مقابل ما صف آرایی خواهد کرد بدون شک اگر فولاد را شکست دهیم قهرمان این مسابقات می شویم. اینکه چنین ادعای را مطرح می کنم نه به این خاطر است که سپاهان از دور مسابقات حذف شده است، ما حتی اگر سپاهان هم به دیدار نهایی صعود می کرد، موفق به شکست این تیم می شدیم.

مربی جدید تیم فوتبال استقلال در خصوص برنامه های آماده سازی این تیم طی هفته گذشته، گفت: در این مدت اندک نمی شد کار خاصی انجام داد. تمرکز ما بیشتر روی ضربه زدن به سمت دروازه بود و البته کار کردن روی مسائل روحی و روانی.

طیری با اشاره به اینکه استقلال تیمی بیمار است، افزود: تیمی که در لیگ برتر عنوان سیزدهم را به خود اختصاص داده، قطعا تیمی بیمار است. به همین خاطر تلاش ما بر این بوده تا بازیکنان را از نظر روحی و روانی ارتقا دهیم.

استقلال که دیدارهای گذشته خود در جام حذفی را با برتری مقابل ذوب آهن و راه آهن آنهم در ضربات پنالتی پشت سرگذاشته است، این بار با برنامه ای متفاوت مقابل حریف خود صف آرایی خواهد کرد. طیری در این خصوص گفت: برنامه ما به گونه ایست که در پایان وقت معمول برتری خود را به تیم فولاد دیکته کنیم. به هیچ عنوان به وقت های اضافه و ضربات پنالتی فکر نمی کنیم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •