تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: اعلامیه جدید تبصره 13 مبنی بر چسباندن برچسب انرژی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض اعلامیه جدید تبصره 13 مبنی بر چسباندن برچسب انرژی

دوستان دیشب و امروز صبح(25/2/87) از طریق رسانه اعلام شده که طبق اعلامیه جدید تبصره 13 تمام خودرو ها ملزم به چسباندن برچسب انرژی هستند و خودروهایی که موفق به دریافت استاندارد از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت نشدند میبایست با مراجعه با مراکز نمایندگیهای مزبوراز کم و کیف برنامه های آینده باخبر شوند (یعنی دردسر و صف و کاغذ بازی و این حرفا ) .
    جالبه که در بین این خودرو ها 405 و پرشیا و وانت پیکان و روآ و برخی خودروهای خارجی مثل پروتون به چشم میخوره . و صدا و سیما به رغم این که نباید نام خودروی خاصی رو ببره , اسم 405 رو به عنوان مثال در صدر ماشینها به کار برد . سردار رویانیان هم با اشاره به جدی بودن قضیه برچسب سوخت و کمربندهای پراید رو مهمترین دستورات دریافتی قلمداد کرد .
    تازه توی سایت ifco .ir که متعلق به سازمان بهینه سازی است . خودروی سمند هم از رده خارج, محسوب کردند . که برای جلوگیری از آبروریزی به علت تعریف بیش از حد از خودروی ملی , اسمش رو توی صدا و سیما به عنوان خودروی خارج از رده مصرف اعلام نکردند .

در این میان و در بین کلاس خودروهای کوچک و کوچکتر , 206 تیپ 2 و 3 و ریو و پراید حرف اول را میزنند و توانستند نمره B دریافت کنند . و در بین خودروهای بزرگ , مزدا 323 و زانتیا رتبه خوبی کسب کردند .

این یعنی منتظر کاهش قیمت 405 و پرشیا در بازار باشید . هر کی داره من توصیه میکنم ردش کنه چون به نظر من این راهیه که محصولات 1989 رو کم کم از رده خارج کنند که البته کار خوبی هم هست . ماشینایی با تکنولوژی قدیمی نمیتونند دیگه بیشتر از این توی بازار ارز اندام کنند .

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

به سلامتی تکبیر .خدیا مرا پاکیزه بپذیر .اینم یه صیغه جدید واسه چاپیدن ملت .و این هست دولت مهررررررررررررررر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

داداش صحبت سیاسی در نوکن...

میگیرن میبرنمون هان

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

چیکار کنم خودشون کردن.تو همه چیز دخالت میکنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •