تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام شرکت سرویس می گیرید؟

راي دهنده
445. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • شاتل

178 40.00%
  • پرنیان نت

23 5.17%
  • فن آوا

28 6.29%
  • نداگستر

216 48.54%
صفحه 504 از 577 اولاول ... 4404454494500501502503504505506507508514554 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 5767

نام تاپيک: اینترنت استان اصفهان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام من adslمخابرات دارم میخواستم بدونم چجوری میشه فهمید چقدر شارژداره
    ممنون

2. این کاربر از manchester382 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Farhad 8904's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام من adslمخابرات دارم میخواستم بدونم چجوری میشه فهمید چقدر شارژداره
    ممنون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از Farhad 8904 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود

دوستان من میخوام واسه خط دوم adsl بگیرم بنظرتون از کدوم شرکت بگیرم در حال حاظر از پیشگامان دارم ولی قطعی های شبانه اش زیاد شده و پشتیبانی اش هم وسط شب جواب گو نیست لطفا تا فردا چند نفرتون پیشنهاد بدید تا زودتر اقدام کنم
    چیزی که خیلی واسه ام خیلی خیلی مهمه اینکه از ساعت 4 تا 10 صبح قطعی نداشته باشه
    دوستان لطفا نظر بدن

موفق باشید

اگه واسه شبانه نمیخوای مخابرات رو دست نداره با گیگی 2500 فقط به احتمال زیاد باید فیبر نوری باشی.
    وستان ببخشید اینجا از رفیقمون میپرسم.
    آقا توی این انمن دان فیلم همه فیلمی لینک میدین چون من نمیدونستم بخش فیلم هم توی سایت داریم.
    چون من 3d زیاد نیاز دارم با 1080p.
    البته خودمم اگه بشه یه تاپیک 3d movie میزنم

6. 2 کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اگه واسه شبانه نمیخوای مخابرات رو دست نداره با گیگی 2500 فقط به احتمال زیاد باید فیبر نوری باشی.
    وستان ببخشید اینجا از رفیقمون میپرسم.
    آقا توی این انمن دان فیلم همه فیلمی لینک میدین چون من نمیدونستم بخش فیلم هم توی سایت داریم.
    چون من 3d زیاد نیاز دارم با 1080p.
    البته خودمم اگه بشه یه تاپیک 3d movie میزنم

ممنون
    اما خط من فیبر نوری نیست.من اصلا الان 5 ماهی میشه که یک فیلم 350 مگی هم دالود نکردم اما کارم طوریه که باید 4 تا 10 صبح اینترنت داشته باشم.الان پیشگامان دارم اولا خوب بود اما تازگیا قطعی هاش زیاد شده تو اون تایم و متاسفانه پشتیبانی نداره که جوابگو باشه.الان واسه بک اپ میخوام یکی دیکه بگیرم

در مورد سوالاتون این مربوط میشه مال چند سال پیش که انجمن فیلم و ... وجود داشت.این فروم یه مدتی فیلتر شد و برا رهایی از فیلتر میبایست دور سیاست و موسیقی و فیلم رو خط بکشه که همین کارم کرد

دوستانی که سرویس شبکیه دارند ممنون میشم سریع جواب بدن چون نزدیکای عید هستیم باید سریع تر تصمیم بگیرم
    1.وضعیت قطعی هاش در مدت شبانه چطور است؟کلا وضعیت قطعیش چطوره؟
    2.ایا در ساعت رایگان که 2 تا 8 است افت سرعت دارد؟
    3.ایا سرویس 128 یا 256 کیلو بیت واقعی هست یا بالاتر است؟
    4.هزینه گیگ اضافی چقدر است؟

موفق باشید

8. این کاربر از rasoul2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

امروز زنگ زدم پیشگامان و شبکیه

پیشگامان که منکر قطعا هاش میشد اما تا بهش گفتم 5شنبه قطعی داشتید گفت سراسر اصفهان قطع بوده که مطمینم دروغ میگه.بهش میگم پشتیبانیتون شبا نیستن میگه هستن باید صبر کنید تا وصل شید که بازم دروغ گفت چون من خیلی زنگ زدم تو ساعت شبانه و هیچکس گوشی رو بر نمیداشت

شبکیه میگه 128 ما تا 1 مگ جواب میده و پنل داریم-ساپورت هم داریم اما میخواستم 1ساله سرویس بگیرم که مودم هم بهم بدن که میگن این طرحمون تمام شده مجبورم فردا 128 3 ماهه سفارش بدم.گیگ اضافی هم 3600 است و قیمتاش هم مناسب است.فقط امیدوارم قطعی هاش کمتر از پیشگامان باشه
    Last edited by rasoul2005; 10-03-2012 at 09:20.

10. این کاربر از rasoul2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوستانی که سرویس شبکیه دارند ممنون میشم سریع جواب بدن چون نزدیکای عید هستیم باید سریع تر تصمیم بگیرم
    1.وضعیت قطعی هاش در مدت شبانه چطور است؟کلا وضعیت قطعیش چطوره؟
    2.ایا در ساعت رایگان که 2 تا 8 است افت سرعت دارد؟
    3.ایا سرویس 128 یا 256 کیلو بیت واقعی هست یا بالاتر است؟
    4.هزینه گیگ اضافی چقدر است؟

موفق باشید
    سلام رسول جان.من 1 مگ دارم از شبکیه.

1- خیلی کم میشه که قطع بشه.

2- برای صفحه باز کردن یه کم کند تر میشه.اما واسه دانلود اگر 4 تا دانلود همزمان بذاری سرعتت بیشتر هم میشه! در ضمن شبانه 2 تا 7 شده.

3- نمیدونم ولی اگه میخوای تو ساعات شبانه استفاده کنی بهتره همون 1 مگ بگیری.خیلی هم گرون نیست.با ترافیک 1 گیگ در ماه ماهی 10 تومنه.

4- 3800 تومن.

اما شبکیه 3 تا عیب بزرگ داره.یکی اینکه پنل کاربری نداره؛ شارژ کردن فقط توی ساعات اداره (8-17) روزهای غیر تعطیل امکان پذیره.در ضمن حداقل یکی دو ساعت طول میکشه که واست شارز کنند؛ یکی دیگه هم اینه که سیسمشون باگ داره و بعضی مواقع وقتی یکی دو دقیقه بیشتر از ساعات شبانه وصل باشی کلی از حجمت کم میکنه.البته اگر بفهمی و باهاشون تماس بگیری و یک ساعت فک بزنی تا بهشون ثابت بشه حجمت رو بر میگردونند!

12. 2 کاربر از saeid127 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

امروز زنگ زدم پیشگامان و شبکیه

پیشگامان که منکر قطعا هاش میشد اما تا بهش گفتم 5شنبه قطعی داشتید گفت سراسر اصفهان قطع بوده که مطمینم دروغ میگه.بهش میگم پشتیبانیتون شبا نیستن میگه هستن باید صبر کنید تا وصل شید که بازم دروغ گفت چون من خیلی زنگ زدم تو ساعت شبانه و هیچکس گوشی رو بر نمیداشت

شبکیه میگه 128 ما تا 1 مگ جواب میده و پنل داریم-ساپورت هم داریم اما میخواستم 1ساله سرویس بگیرم که مودم هم بهم بدن که میگن این طرحمون تمام شده مجبورم فردا 128 3 ماهه سفارش بدم.گیگ اضافی هم 3600 است و قیمتاش هم مناسب است.فقط امیدوارم قطعی هاش کمتر از پیشگامان باشه
    رسوا جان دروغ میگن.پست بالایی من رو بخون همه چی دستت میاد.

پنل ندارند.

گیگ اضافی هم از یک تا پنج گیگ 3800 هست و از 5 تا ده گیگ 3600.

اما در کل کیفیت سریویسش خیلی بهتر از پیشگامانه.من خودم 9 ماه پیش از پیشگامان داشتم. افتضاح بود.

در ضمن پشتیبانی شبکیه هم بد نیست. خیلی حالیشون نیست اما بالاخره جواب میدند.

14. 2 کاربر از saeid127 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

دوستان من میخوام واسه خط دوم adsl بگیرم بنظرتون از کدوم شرکت بگیرم در حال حاظر از پیشگامان دارم ولی قطعی های شبانه اش زیاد شده و پشتیبانی اش هم وسط شب جواب گو نیست لطفا تا فردا چند نفرتون پیشنهاد بدید تا زودتر اقدام کنم
    چیزی که خیلی واسه ام خیلی خیلی مهمه اینکه از ساعت 4 تا 10 صبح قطعی نداشته باشه
    دوستان لطفا نظر بدن

موفق باشید
    منم مثل شما پیشگامان داشتم ولی چند ماهه اومدم پارس آنلاین و واقعا راضیم بهتون پیشنهاد میکنم پارس بگیرید قطعیش خیلی کمه و تو اون ساعاتی که شما میخوای هم تا ساعت 7 رایگانه

16. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام رسول جان.من 1 مگ دارم از شبکیه.

1- خیلی کم میشه که قطع بشه.

2- برای صفحه باز کردن یه کم کند تر میشه.اما واسه دانلود اگر 4 تا دانلود همزمان بذاری سرعتت بیشتر هم میشه! در ضمن شبانه 2 تا 7 شده.

3- نمیدونم ولی اگه میخوای تو ساعات شبانه استفاده کنی بهتره همون 1 مگ بگیری.خیلی هم گرون نیست.با ترافیک 1 گیگ در ماه ماهی 10 تومنه.

4- 3800 تومن.

اما شبکیه 3 تا عیب بزرگ داره.یکی اینکه پنل کاربری نداره؛ شارژ کردن فقط توی ساعات اداره (8-17) روزهای غیر تعطیل امکان پذیره.در ضمن حداقل یکی دو ساعت طول میکشه که واست شارز کنند؛ یکی دیگه هم اینه که سیسمشون باگ داره و بعضی مواقع وقتی یکی دو دقیقه بیشتر از ساعات شبانه وصل باشی کلی از حجمت کم میکنه.البته اگر بفهمی و باهاشون تماس بگیری و یک ساعت فک بزنی تا بهشون ثابت بشه حجمت رو بر میگردونند!

واقعا شده 2 تا 7 بگو چرا من این دو روز هی حجمم کم میکردم.
    عجب شما از کجا فهمیدی

18. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان کسی شماره نمایندگی پارس انلاین در اصفهان رو داره.چند ماه پیش بهشون زنگ زدم فک کنم گفتند رو خط شما نمیتونیم سرویس بدیم
    الان تو سایت پارس سرویس رو نگا میکردم سرویشاشون فقط ماهانه است و 3 ماهه و 1 ساله ندارن حقیقت داره؟
    Last edited by rasoul2005; 10-03-2012 at 15:27.

20. این کاربر از rasoul2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •