تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام شرکت سرویس می گیرید؟

راي دهنده
445. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • شاتل

178 40.00%
  • پرنیان نت

23 5.17%
  • فن آوا

28 6.29%
  • نداگستر

216 48.54%
صفحه 5 از 577 اولاول 1234567891555105505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 5767

نام تاپيک: اینترنت استان اصفهان

در آغاز فعالیت LEnIn+$'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

به نظر من سرویس های صبانت یا همون ندا گستر فایده نداره ، اصولاَ Adsl حجمی به درد نمی خوره چون Adsl برای دانلود هست که متأسفانه نداگستر به درد وبگردی هم نمی خوره ..
    پس بهتره بریم سراغ سرویس نا محدود که متأسفانه توی اصفهان کم پیدا میشه ...
    مسأله دیگه که دیدم اینجا دارید بحث می کنید بحث سرعت که سرویس های نداگستر از لحاظ سرعت خیلی مناسب کار کردن البته سرعت اینترنت به فاصله شما تا مرکز مخابرات بستگی داره ( مثلاَ خودم یه کوچه با مخابرات فاصله داریم سرعت نداگستر روی 140-70 بود ) البته چون حجمیه این سرعت زیاد فایده نداره .
    من تقریباً از همه شرکت ها سرویس گرفتم . ایرانگیت ( اون موقعی که نا محدود بود ) واقعاَ حرف نداشت با سرویس 128 18-10 کیلو دانلود داشتم حدوداَ توی 1 ماه 20 گیگ دانلود کردم .
    از من میشنوید فقط از سرویس های نا محدود استفاده کنید و صبح تا شب دانلود کنید ...
    الان چه شرکت هایی سرویس نامحدود دارن کلا؟!

//

اگه دوستان یه لیستی از این شرکتها با ادرس سایت، اطلاعات کلی، مزایا / ایرادها و تجربیات شخصیشون رو اینجا بذارند خیلی خوب میشه

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوست عزیز انجمن چت روم نیست که به سرعت بتوان جواب گرفت باید با صبر به جواب ها رسید.
    لطفا پست های بدون نوشته نزنید و پست قبلیتان(در صورت نزدن پست جدید بعدش )ویرایش کنید
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست عزیز انجمن چت روم نیست که به سرعت بتوان جواب گرفت باید با صبر به جواب ها رسید.
    لطفا پست های بدون نوشته نزنید و پست قبلیتان(در صورت نزدن پست جدید بعدش )ویرایش کنید
    والا من نمیدونم توی تاپیکی به این سوت و کوری که نیاز داره بیاد بالا تا بهش توجه بشه، اعمال قدرتِ اینجوری (!) و حساسیت به این سفت و سختی واسه چیه!!
    پست بدون نوشته نمی زنیم، بسیار خب. ولی اون که "تا پست جدیدی زده نشه، کاربر باید پست اخرشو هی ادیت کنه!" کجای قوانین فروم هست؟! یا سلیقه شخصی شماست و دیگران باید طبق اون پست بدن؟!

در کل ای کاش هممون صبور بودیم! اون یه پست هم نه به کسی اسیب می زد و نه نظمی رو مختل کرد!

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

الان چه شرکت هایی سرویس نامحدود دارن کلا؟!

//

اگه دوستان یه لیستی از این شرکتها با ادرس سایت، اطلاعات کلی، مزایا / ایرادها و تجربیات شخصیشون رو اینجا بذارند خیلی خوب میشه

برای بخش دوم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای این کار ساخته شده و تعدادی از کاربران دارن تلاش می کنند که خلاصه ای کامل از نکاتی که کاربر ها دارن می پرسن را توش بگنجن که به مرور کامل می شود.و کاربر های تازه کار یک منبع اولیه ایجاد می کنند

والا من نمیدونم توی تاپیکی به این سوت و کوری که نیاز داره بیاد بالا تا بهش توجه بشه، اعمال قدرتِ اینجوری (!) و حساسیت به این سفت و سختی واسه چیه!!
    پست بدون نوشته نمی زنیم، بسیار خب. ولی اون که "تا پست جدیدی زده نشه، کاربر باید پست اخرشو هی ادیت کنه!" کجای قوانین فروم هست؟! یا سلیقه شخصی شماست و دیگران باید طبق اون پست بدن؟!

در کل ای کاش هممون صبور بودیم! اون یه پست هم نه به کسی اسیب می زد و نه نظمی رو مختل کرد!
    دوست عزیز با احترام و پوزش بخاطر کم توضیح دادن .
    توضیح این کار را بطور خلاصه برای شما می گویم:
    اول یک تعریف ساده می گم که در تمام وب مشهور است.در همه جا یک قانون تقریبا نانوشته محسوب میشه(بعضی جاها می نویسن)
    اسپم:مطالبی که هیچ کاربرد مفیدی نداشته باشد اسپم گویند.
    پست اسپم : مطالبی که بعضی از کاربران می نویسند که ربطی به بخش زده شده ندارد (مثلا بخش موبایل است در مورد فیزیک می پرسن یا گفتگویی انجام می دهند که برای انجمن مفید نیست و ....) یا پست خالی می زارن یا تصویر های نا مرتبط می زارن یا فقط یک متن یا تصویر نا مفهوم( که ارتباطی با بحث زده شده در ان لحظه ندارد) را اسپم می گویند. اسپم ها چون بار مفید علمی ندارن بی ارزش محصوب می شن و توسط مدیران هر انجمنی در اینترنت پاک میشن تا صفحات ان بخش برای کاربران مفیدتر باشد.
    روزانه تعداد زیادی از این گونه پست ها پاک میشن تا کاربرها وقتی که صرف کردن رو برای دیدن اسپم نزاشته باشن.(برای کاربران محدودیت حجمی و کاربران دایل اپ این مورد خیلی تاثیر داره)
    علت اینکه پست هایی که پشت سر هم است را ویرایش می کنند بخاطر این است که اگر
    یک کاربر چندین پست را در یک تاپیک پشت سر هم بزارد زمان بالا امدن صفحه بیشتر می شود و همچنین مفید بودن تاپیک کمتر می شود . همچنین دیده شده کاربرانی کلی پست فقط با یک یا دو کلمه زدن و چندین صفحه ایجاد کردن که جز تلف شدن وقت دیگران تاثیری در انجمن نداره. این گونه پست ها هم پاک میشن .

در حالت عادی کاربران اگر چنین گونه پست هایی بزنن توسط مدیر ان بخش پست هاشون پاک شده و تذکر دریافت می کنند .برای شما چون تازه کار و حدس زدم ممکنه نا اشنا به قوانین باشید توضیح ساده ای گذاشتم تا اشتباه سهوی که کردین را درک کنین و برای بالا بردن بارعلمی و مفیدتر کردن پست ها تلاش کنین.
  5. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز isbn84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

سلام ..ببخشید تو ویلا شهر کسی نمی دونه سرویس adsl میدن

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان شاتل چه طوره ؟ کسایی که دارن عیبی ازش دیدن ؟ کلا من بخوام بگیرم چیرو سفارش می کنید ؟

پروفشنال sagh_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

دوستان نداگستر دیگه ته کشیده ...

بی تعارف بگم ... تو اصفهان 10 - 12 شایدم بیشتر نمایندگی فروش داره اما یکی اصلی ترین هست که رئیس اصلیشون دوست صمیمی من هست ... برای تمام فامیل و دوستان ازش میگرفتم اما هرچند وقت یکبار سرعتا رو میپکوند و تا بهشون میگفتم , خیلی راحت میگفتند بازرس اومده ... بعد از مدتی فهمیدیم این شگردشونه و بی تعارف بهش گفتم ...

شبانه هاش اومده رو 12 دانلود ... افتضاح
    حالا از شاتل گرفتم ... توپه توپه ... خیلی کاربر معرفی کردم واسه همین هر کاربری من معرفی میکنم 10 تومان به اون و یه درصدی هم به من تخفیف میده ... خدائی الان که خیلی توپه ...

هرکی توضیح بیشتر خواست پ.خ بده ... چون من دیر به دیر اینجا میام ...

9. این کاربر از sagh_moha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان نداگستر دیگه ته کشیده ...

بی تعارف بگم ... تو اصفهان 10 - 12 شایدم بیشتر نمایندگی فروش داره اما یکی اصلی ترین هست که رئیس اصلیشون دوست صمیمی من هست ... برای تمام فامیل و دوستان ازش میگرفتم اما هرچند وقت یکبار سرعتا رو میپکوند و تا بهشون میگفتم , خیلی راحت میگفتند بازرس اومده ... بعد از مدتی فهمیدیم این شگردشونه و بی تعارف بهش گفتم ...

شبانه هاش اومده رو 12 دانلود ... افتضاح
    حالا از شاتل گرفتم ... توپه توپه ... خیلی کاربر معرفی کردم واسه همین هر کاربری من معرفی میکنم 10 تومان به اون و یه درصدی هم به من تخفیف میده ... خدائی الان که خیلی توپه ...

هرکی توضیح بیشتر خواست پ.خ بده ... چون من دیر به دیر اینجا میام ...
    ادرس سایت و تلفن این شاتل چیه؟ نماینده اش شبکیه ست؟

پروفشنال sagh_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

ادرس سایت و تلفن این شاتل چیه؟ نماینده اش شبکیه ست؟
    آدرس سایت :
    shatel.ir

تو سایت هم شماره تلفن نمایندگی ها و هم آدرس هاشون هست ... اگه خواستی بگو من کارت طلائی دارم واسه هر کس یک بار میتونم تخفیف بگیرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

چندسؤال ابتدایی:
    فرق سرویس نامحدود با بقیه چیه؟
    این ترافیک نهمحدود یعنی چه؟
    افشین بین النلل چطوره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •