تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: انتخاب توزیع مناسب

داره خودمونی میشه iMacs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    جاوا

پيش فرض انتخاب توزیع مناسب

سلام دوستان من برنامه نویسی وب و شبکه کار میکنم و در دنیای لینوکس تازه واردم میخوام از ابتدا Backtrack 5 R2 و شروع کنم به نظرتون بک ترک شروع کنه بهتره یا اوبونتو و ..... اخه بک ترک مخصوص شبکه هم هست منم کارم اینه واسه همین میگم بعدش من میتونم از مخازن اوبونتو استفاده کنم مثلا نرم افزارها یا بک ترک مخازن خاص خودشو داره چطورییه؟

پروفشنال merikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

Backtrack استفاده کن پاسخ سوال شماره ۱۵ رو ببین: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن اگه لایو دی‌وی‌دی هم نیاز داشتید از این می‌تونید استفاده کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by merikhi; 13-07-2012 at 16:47.

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    جاوا

پيش فرض

مرسی خوندم ولی طوری باشه که دیگه در کل مثلا من که تازه کارم زیاد اذیت نشم و از لینوکس زده بشم پس الان نصب می کنم

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بک‌ترک مخصوص کار با شبکه و امنیته و مثلا زیاد به درد فیلم نگاه کردن نمی خوره
    ولی ابوبونتو یه توزیع مناسب برای تازه‌کارهاست که می شه ابزارهای شبکه‌ای که رو بک‌ترک هست رو رو اون نصب کرد.
    ابنکه چه توزیعی مناسب شماست بستگی به نیازهاتون داره اگه می خوایید تو لینوکس کمی شبکه و برنامه‌نویسی کار کنید و بقیه کارهاتون رو تو ویندوز بکنید همون بک‌ترک مناسب شماست
    ولی اگه می خوایید کلا به لینوکس مهاجرت کنید اوبونتو بهتره
    البته می تونید اوبونتو و بک‌ترک رو در کنار هم نصب کنید و هر موقع نیاز داشتید از توزیع مناسب استفاده کنید.
    Last edited by MrGee; 13-07-2012 at 21:05.

5. این کاربر از MrGee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    جاوا

پيش فرض

من خودم نه نمیشه از ویندوز کلا مهاجرت کنم چون فتوشاپ در لینوکس نیست منم از GIMP خوشم نمیاد ول قتوشاپ بنظرم بهتره ولی میخوام فقط شبکه و برنامه نویسی وب کار کنم و بس پس برم نصبش کنم ولی نمیدونم چرا با unetbootin بک ترکم و bootable میکنم ولی اصلا سیستم بوتش نمیکنه چرا اخه؟(بوت سیستم هم روی فلش گذاشتم)
    Last edited by iMacs; 13-07-2012 at 21:49.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تو سایت خود بک‌ترک احتمالا نحوه نصب از فلش گفته شده. از اون راهنما استفاده کنید.
    در ضمن اگه فقط مشکل‌تون فوتوشاپ هست با wine و virtaulbox می شه این مشکل رو حل کرد.

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    جاوا

پيش فرض

خب الان نصب کردم و دارم از بک ترک ۵ این کامنت و ارسال میکنم خب اگر بشه حل کرد که دیگه لینوکسی میشم و ازشر ویندوز خلاص میشم Wine هم بصورت اتوماتیک نصب شده اینجا خیلی خوشم اومد از بک ترک
    فقط چیزی که خیلی عذابم میده اوبونتو ۱۰.۰۴ هستش میشه ولی فک کنم کرنل و آپدیت کنم بهتره یا اصلا مهم نیست بهرحال الانم دارم گنوم۳ و دارم نصب میکنم

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اگه مشکل پهنای باند و سرعت اینترنت نداشته باشید می تونید آپدیت کنید ولی شاید زیاد لازم نباشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •