تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: درباره Word

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

فرمول نويسي اصولا تو ورد كاربرد داره .
    يه سوال براي خودم پيش اومده بود كه حالا چه طوري ميشه اعدادش را فارسي نوشت ( تو فرمول نويسي )‌ . البته جوابش را پيدا كردم و حالا اعداد فرمول هايي كه مي نويسم فارسيه . تو خماري اش بمونيد تا فردا بهتون بگم چه طوري فارسي كنيد
    اره دوست عزیز خب بگو دیگه من موندم تو خماری
    دستت درد نکنه
    خوب بهتر نبود راحش رو كه بلد بودي همون موقع مي زاشتي تا كار دوستان زودتر راه بيافته.

و اما جواب :
    براي نوشتن اعداد به صورت فارسي به محيط فرمول نويسي برين و بعد به منوي style برين و گزينه other رو بزنين و بعد از پنجره اي كه باز ميشه يك فونت فارسي رو انتخاب كنين مثل فونت B YAGUT و بعد ok كنين و برين حالش رو ببرين.
    Last edited by R£ɀД; 31-12-2005 at 21:18.

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

1

نقل قول نوشته شده توسط Reza_S
    خوب بهتر نبود راحش رو كه بلد بودي همون موقع مي زاشتي تا كار دوستان زودتر راه بيافته.

و اما جواب :
    براي نوشتن اعداد به صورت فارسي به محيط فرمول نويسي برين و بعد به منوي style برين و گزينه other رو بزنين و بعد از پنجره اي كه باز ميشه يك فونت فارسي رو انتخاب كنين مثل فونت B YAGUT و بعد ok كنين و برين حالش رو ببرين.
    آقا خيلي جالب بود ، دستت درد نكنه.

در ضمن امضاتم خيلي مشتيه.

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

آقا خيلي جالب بود ، دستت درد نكنه.

در ضمن امضاتم خيلي مشتيه.
    خواهش مي كنم. قابلي نداشت.

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

دوستان سلام
    من قصد داشتم كه بذارم اما ديدم بعد از من هيچ كسي پست نداده بود . بنابراين بي خيال شدم و خيال كردم كه دوستان علاقه مند نيستند . البته راهي كه اون دوست عزيز فرمودند درست هست ، اما راه ديگه اي كه فكر كنم بهتر باشه را من مي گم :
    به تنظيمات زبان كنترل پانل برويد . در قسمتي كه مربوط به اعداد مي شود آن را به hindi يا در ويندوز xp به National تغيير دهيد . اين كار باعث مي شود كه اعداد كل ويندوز شما فارسي شود . ( اين يك نكته )
    بعد در word به Tools و option و complex Scripts و در آنجا قسمت اعداد را hindi انتخاب كنيد . اين كار باعث مي شود كه اعداد تايپ شده در word همگي فارسي شود .
    حالا به همان فرمول نويسي مي رويم . style و define حالا بايد تنظيمات دلخواه خود را در مورد همه چيز اعم از اعداد و حروف و علامتها اعمال كنيد . مثلا براي اعداد فونت هاي فارسي را انتخاب كنيد .
    فكر كنم مطالب گفته شده كامل باشند . از اينكه دير شد ، خيلي ببخشيد .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •