تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 9 اولاول ... 456789 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 90

نام تاپيک: اا Industrial and Business Solution Center اا

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزيزم

من فقط داشتم تبادل اطلاعات با شما مي كردم.

هدف از اين بحثها فقط افزودن به اطلاعتمون هستش. به هر حال هم من و هم شما حرفامونو زديم و كلي با هم تباديل عقيده كرديم.

من از شما هم واقعا متشكرم كه توي اين بحث پا به پاي من اومديد و جواب داديد.

فكر مي كنم اين بحثي كه ما كرديم شايد براي اولين بار بود كه توي دنياي اينترنت فارسي زبان انجام شده و مطمنا خيلي ها تونستن به اطلاعتشون اضافه كنن.

نمي خوام هيچ دلخوري وجو داشته باشه.من توي بحثهام تمام سعي خودم رو كردم كه هيچ توهيني به كسي نشه و تا جايي كه مستندات و اطلاعات هست بحث رو جلو ببرم.

بازم ممنون بخاطر سعه صدر شما و تمام دوستان P30World

2. این کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوست عزيزم

من فقط داشتم تبادل اطلاعات با شما مي كردم.

هدف از اين بحثها فقط افزودن به اطلاعتمون هستش. به هر حال هم من و هم شما حرفامونو زديم و كلي با هم تباديل عقيده كرديم.

من از شما هم واقعا متشكرم كه توي اين بحث پا به پاي من اومديد و جواب داديد.

فكر مي كنم اين بحثي كه ما كرديم شايد براي اولين بار بود كه توي دنياي اينترنت فارسي زبان انجام شده و مطمنا خيلي ها تونستن به اطلاعتشون اضافه كنن.

نمي خوام هيچ دلخوري وجو داشته باشه.من توي بحثهام تمام سعي خودم رو كردم كه هيچ توهيني به كسي نشه و تا جايي كه مستندات و اطلاعات هست بحث رو جلو ببرم.

بازم ممنون بخاطر سعه صدر شما و تمام دوستان P30World
    دوست عزیز تبادل اطلاعات قبول ولی وقتی شما مطالب هیچ وبسایت و منبعی رو به غیر از سایت سونی قبول نداری این بحث بی حاصل هست و هیچ نتیجه ای نداره پس بهتره تمومش کنیم اگر کسی بخواد نتیجه ای گرفته باشه تا به الان گرفته منم هیچ توهینی به کسی نکردم و دوست ندارم شما از من دلخور باشی به هر حال منم از شما ممنونم.

4. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shenhaye_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    AHZ

پيش فرض

جای تشکر داره از دوستانی که این تاپیک رو دوباره فعال کردند مخصوصا outpost , Alucard.متاسفانه این مباحث زیاد جایی عنوان نمیشه.
    خوضحالم که دوستانی رو دیدم که دوست داشتن اینجا فعالیت داشته باشند.این بحث جدل ها هم تا حدودی خوبه.حواسمون باشه که داریم تو چه محدوده رنج قیمت و کیفیتی صحبت میکنیم و تفاوت ها چقدر گاهی ناچیز هستند.ایرادات رو سعی نکنیم بیش از حد بزرگ جلوه بدیم و از یه دوربین هم خدا نسازیم.به هر حال PW700 دوربین فوق فوق خوفی نیست که بشه ازش بعنوان خدای broadcasting نام برد. البته این دوربین از 2008 به اینور محبوبیت فوق العاده ای پیدا کرده نباید با دوربینی که Install Base بیشتری داره مقایسه بشه.هرچند محبوبیت دلیل بر برتری نیست و این دوربین کیفیت پاینتری نسبت به مثلا

راستی جناب outpost این Sony HDC-1500 دوربین مورد علاقه منه.یکی از بهترین دوربین ها با قابلیت برادکاستینگ در زمینه مستند سازی،استفاده در ورزشکاه ها به حساب میاد.همچنین تقریبا بهترین دوربین در زمینه پخش مسابقات ورزشی.دوربینی که با اون مستند بی نظیر BBC Planet Earth فیلمبرداری شده.حدود 38 درصد استدیو های اروپایی از این مدل دوربین استفاده میکنند که رقم قابل توجهی برای یه مدل خاص دوربین به حساب میاد.الان هم قیمت مناسبی رو داره.توی ایران قیمتی حدود 95 میلیون تومن داره.HDC 1000 هم با قیمت 80 میلیون و مدل های بالاتر تا HDC3300 تولید میشه.
    ولی این دوربین یکی از آرزو های منه.مخصوصا که کوه زیاد میرم و به مستند سازی علاقه دارم.
    و اما Cineflex V14HD سونی در BBC Planet Earth.جالب کنترل این دوربین و مانیتور به زیبایی درون کابین هلی کوپتر قرارا میگیره و لرزش گیر فوق العاده در تقابل با تکان های شدید هلی کوپتر.صحنه های به یاد ماندنی توی BBC Planet Earth رو هیچ وقت نمیشه فراموش کرد.این دوربین یه مشخصه خوب دیگه هم داره.اونم زوم بیسار بالا.زوم اپتیکال این دوربین 1750x و دیجیتال 3520x !!!

6. 3 کاربر از shenhaye_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    AHZ

پيش فرض

خوب خیلی وقته بحث سر دروبین های برادکستینگ و مستند سازی بود.وقتشه بریم سراغ دوربین های سینمایی:
    اما Panasonic AJ-HPX3000
    این دوربین بی نظیره.فوق العاده اس.خیلی جای بحث داره که نمیخوام توی یه پست همه چی رو بنویسم.

8. 2 کاربر از shenhaye_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    AHZ

پيش فرض

اما یه بحث داغ دیگه رو دوست دارم اینجا مطرح کنم خیلی دوست دارم دوستان توی این بحث شرکت کنن.بحث سر اینکه از کجا شروع کنیم یا اینکه بهتر بگم از کجا حرفه ای شروع کنیم.اکثر ما ها نهایتا بودجه کمی برای شروع داریم.نمیتونیم یهو 100 میلیون هزینه کنیم. یکی 2میلیونویکی 4 میلیون و یکی هم 15 میلیون و....
    اکثر افراد در وهله اول نهایت پولشون رو هزینه دوربین میکنن و بعد پایه و .....
    این کار رو اشتباه میدونم.اعتقاد دارم با همون پول بهتره 2تا دوربین خریداری بشه
    پ.ن : ادامه دارد
    Last edited by shenhaye_zaman; 27-08-2009 at 14:42.

10. این کاربر از shenhaye_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام دوست عزیز ممنون از اینکه این تاپیک رو دوباره زنده کردین.
    فقط فکر میکنم دوربین Panasonic AJ-HPX3000 یک دوربین هیبرید هست که تو Broadcasting هم خیلی ازش استفاده میکنن و اتفاقا در این زمینه بیشتر از فیلم سازی به کار گرفته شده علی الخصوص توی استودیوهای خبری.
    در مورد لرزش گیر لنز به کار رفته در سریال مستند BBC من جایی خوندم که این لنز برای جلوگیری از اثر تکونهای شدید هلیکوپتر در یک مایع ژله مانند غوطه ور بوده که خیلی جالب هست.

12. 2 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

و يه خبر بسيار داغ و خوشحال كننده

كمپاني Sony موفق به ساخت دوربين سه بعدي ، تك لنز و 240 فريم در ثانيه شد.

3 بعدي
    تك لنز
    240 فريم در ثانيه

دوربين فيلمبرداري كه قادر به ضبط تصاوير سه‌بعدي با لنز تكي است از سوي سوني ساخته شده و قرار است در نمايشگاه Ceatec توكيو به نمايش درآيد.
    اين دوربين با استفاده از لنز تكي، يكي از مشكلات مربوط به تكنيك‌هاي عكس‌برداري سه‌بعدي را كه تنظيم پيچيده مورد نياز براي لنزهاي دوتايي است برطرف مي‌كند زيرا هنگامي كه دوربيني با دو لنز - يكي براي تصوير سمت راست و ديگري براي تصوير سمت چپ- مورد استفاده قرار مي‌گيرد لنزها بايد به دقت جفت و همگام شوند تا در تصاوير گرفته شده‌اي كه توسط مخاطبان مشاهده مي‌شوند درجه يكسان نماي سه بعدي حفظ شود.
    طبق اعلام سوني، اين دوربين يك تصوير را گرفته و آن را به تصويرهاي راست و چپ جدا مي‌كند كه توسط حسگرهاي تصويري شخصي ثبت مي‌شوند. نور با استفاده از آيينه‌ها و نه شاترها پخش مي‌شود كه در نتيجه تصاوير ثبت شده صاف‌تر به‌نظر مي‌رسند.

تصوير سه‌بعدي در حال حاضر موضوع داغي در صنعت محصولات الكترونيكي مصرفي به شمار مي‌رود. سوني و پاناسونيك هر دو در اوايل ماه سپتامبر اعلام كردند در سال 2010 تلويزيون‌هاي سه‌بعدي عرضه مي‌كنند و سوني همچنين اعلام كرده فن‌آوري سه‌بعدي را به كنسول بازي پلي‌استيشن 3 اضافه مي‌كند.
    بر اساس اين گزارش با اين همه سازندگان پيش از عرضه محصولاتشان به برآورد استقبال و برخورد مردم با اين فن‌آوري خواهند پرداخت.

منبع : Sony.net

http://www.sony.net/SonyInfo/News/Press/200910/09-117E/index.html

14. 3 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

Sony BRAVIA KDL-46VE5 Eco-friendly LCD

سونی اقدام به عرضه تلویزیون دوستدار محیط‌زیست کرد.

این محصول نوظهور، موسوم به وی‌اِی 5 با به‌کارگیری منبع نوری ابداعی اِچ‌سی‌اِف‌اِل، تاشصت‌وپنچ درصد صرفه‌جویی خواهد داشت و موفق به کسب مجوزبهبود مصرف انرژی، اِنِرجی‌اِستار، نسخه‌ی سه شده‌است.
    همچنین با تعبیه دکمه‌ای جهت حالت نیمه‌خاموشی(از آن‌جا که خاموش-روشن شدن مصرف بالایی دارد) و حالت‌های خودکار قابل تنظیم، برای مواقعی که فقط به صدای تلویزیون گوش می‌دهید، بعد از عدم فعالیت شروع به‌کار می‌کند، و در مصرف بهتر انرژی مؤثرخواهد بود.
    حسگر تطبیق‌گر با نور اتاق نیز همچون تلویزیون‌های جدید دیگر شرکت‌ها، در این تولید شرکت ژاپنی به کار گرفته شده؛ با استفاده از آن در مصرف برق کاهش خواهید داشت.
    علاوه بر شبکه‌های محلی دیجیتال باکیفیت، و قابلیت پخش ویدئوی اِم‌پِگ2، امکان پخش آنالوگ نیز در آن به‌کار رفته .
    این تلویزیون چهل‌و‌هفت اینچ، با هفت درگاه اِچ‌دی‌اِم‌آی هم‌اکنون به‌قیمت 1350دلار در آمازون به فروش می‌رسد.

منبع اولیه: ‌تی‌ویزناب

htt p://www.tvsnob.com/archives/029656.php
    Last edited by m654; 10-11-2009 at 22:13.

16. 2 کاربر از m654 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

جام جهاني 2010 با دوربين هاي سه بعدي Sony فيلمبرداري ميشوند.

براي اولين بار در دنياي BroadCasting ، جام جهاني سال 2010 با همكاري كمپاني معظم سوني ، به صورت سه بعدي فيلمبرداري مي شود .
    اين تصاوير سه بعدي در تلويزيونهاي سه بعدي نمايش داده خواهد .
    اين تلويزيونهاي سه بعدي در مراكز شهرهاي مهم دنيا قرار خواهند گرفت تا بينندگان با تصاوير سه بعدي آشنا شوند.
    سوني در نظر دارد تا چندسال آينده ، 30 تا 50 درصد از بازار تلويزونهاي 3 بعدي را تصاحب كند.

منبع : سايت رسمي فيفا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

جام جهاني 2010 با دوربين هاي سه بعدي Sony فيلمبرداري ميشوند.

براي اولين بار در دنياي BroadCasting ، جام جهاني سال 2010 با همكاري كمپاني معظم سوني ، به صورت سه بعدي فيلمبرداري مي شود .
    اين تصاوير سه بعدي در تلويزيونهاي سه بعدي نمايش داده خواهد .
    اين تلويزيونهاي سه بعدي در مراكز شهرهاي مهم دنيا قرار خواهند گرفت تا بينندگان با تصاوير سه بعدي آشنا شوند.
    سوني در نظر دارد تا چندسال آينده ، 30 تا 50 درصد از بازار تلويزونهاي 3 بعدي را تصاحب كند.

منبع : سايت رسمي فيفا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزیز لطفا دفعه بعد که از منبعی چیزی رو نقل و قول میکنید درست نقل و قول کنید.
    نقل و قول منبع:
    For the first time in the history of the FIFA World Cup™
    برای اولین بار در تاریخ فیفا نه بردکستینگ چون برای اولین بار در ونکور کانادا المپیک زمستانی با این سیستم فیلمبرداری میشه به هر حال اینبار پستتون رو پاک نمیکنم ولی دفعه بعد خبر رو درست بدون کم و کاست یا اضافه نقل و قول کنید.
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •