تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 68

نام تاپيک: مقایسه ای بین ، موزیک پلیر برندهای مختلف

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض مقایسه ای بین ، موزیک پلیر برندهای مختلف

یه چند وقتی هست همش دارم فکر میکنم ، کدوم برند موزیک پلیر قویتری داره...........!!! البته بگم من فقط تنضیمات موزیک پلیر و آپشن هاش مد نظر هست........... پس دوستان نیان بگن صدای فلان گوشی خداس...........!!!!
    بیشتر هم مد نظرم رده واکمن و موزیک اکسپرس هست...........!!! خودم هم گوشیم سامسونگ هست..!!!
    پس دوستان لطف کنن ، گزینه های موجود در موزیک پلیر گوشی هاشون رو بگن....!!! اگر عکس قرار بدین ممنون میشم.
    دلیل اینکار هم اینه چون به موزیک خیلی گوش میدم.....!!! میخوام یه گوشی بگیرم ، که تنظیمات موزیک پلیرش قوی باشه.

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

من با خیلی از نوکیا ها کار کردم و خیلی سونی اریکسون ها
    تفکیک صدای نوکیا رو پلیر سونی اریکسون نداره (حتی دابلیو 960)
    ولی در عوض مگا باس سونی اریکسون هم که میراثی از سونی هستش
    رو هیچ کدام از گوشی های نوکیا ندارند

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

من کلآ زیاد با اکسپرس موزیک های نوکیا کار نکردم !!!
    ولی خداییش از نظر حجم صدا وقتی صدای 5700 رو شنیدم دیدم در برابر دبلیو 810 حرفی برای گفتن نداره !!!
    ولی خداییش تفکیکش عالی بود و کیفیتش هم عالی بود
    البته ناگفته نماند که دبلیو 810 از والکمن پلیر 1 استفاده میکنه و واکمن پلیر جدید 3 هست که من هنوز باش کار نکردم
    با ورژن 2 هم کار کردم خداییش عالیه !!!

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

مسلما تا الان هیچ موزیک فونی به کاملیه 960 نیومده.
    آیفونم تعریفشو شنیدم ولی نمیدونم چطوریه تنظیماتش

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

میشه دوستان لطف کنن درباره ، منوی اصلی و پشتیبانی تگهای موزیک آخرین ورژن واکمن توضیح بدن. البته از دوستان اگر کسی ، اکسپرس داره هم بگه.

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

در مورد 5700 فقط میتونم بگم : ساختن پلی لیست توش خیلی مضخرفه یعنی کل آهنگارو میذاره پیش روت و تو باید بینشون انتخاب کنی و پلی لیست بسازی ( اینجور که میگن تو گوشی های جاوای جدیدشم همینجوریه مثه 5610 و ... ! گوشی های جاوای قبلیشم که پلی لیست رو باید تو کامپیوتر میساختی " همین فرمت M3u و... که خوب چندان جالب نیست ! پلیراشم چه تو گوشی های سیمبین چه جاوا قابل مینیمایز شدنه ) ... برعکس واکمن سونی که میتونی بر اساس فولدر انتخاب کنی و به راحتی پلی لیست بسازی ... 5700 باس بوستر یا مگا باس یا ... تو اکولایزراش نداره ...
    فکر میکنم موزیک اکسپرسایه جدیدش مثه 5610 یا 5310 داشته باشن این اکولایزرو ( 3250 هم فکر میکنم داشته باشه ... یه ایراد دیگه یی که تا ادیشن 4 سری 40 تو موزیک پلیر هست اینه که مثلا آهنگ رو بخوای جلو یا عقب ببری 5 ثانیه به 5 ثانیه میبره نه به حالت نرمال و جذابی... که تو خیلی ام پی تری پلیرا و یا واکمن سونی یا حتی گوشی های سیمبین نوکیا میبینیم ... ! ( تو ادیشن 5 سری 40 مثه 5610 نمیدونم تغییر کرد یا نه ! )
    سونی هم واکمن ورژن یکش یه ضعف کوچیک داشت که ریپیت آهنگ رو نداشت ( البته میشد با ترفندایی یه آهنگ رو ریپیت و تکرار کرد اما خوب تو تنضیمات خودش نداشت ) اکولایزرای کاملی داشت به خصوص مگا باسش که بدون اون گوش کردن به موزیک هیچ لذتی نداره ! پلی لیست ساختن توش راحت و پرفکت و کامل بود ... کار باهاش آسون بود ...دسترسی به نرم افزار با دو کلید که یکی بقل گوشی یکیم معمولا کنار کلیدایه جهتی هست به راحتی صورت میپذیره ! نرم افزار ظاهر زیبایی داره ! از زمان W810 با قابلیت مولتی تسکی که این گوشی داشت میشد همزمان از موزیک پلیر و یک برنامه استفاده کرد ! وحتی هر دو رو مینیمایز کرد و ...!
    در کل نرم افزار واکمن سونی به نظر من از بقیه برندا جذابتره!

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

من همیشه اهنگهام رو به صورت پلی لیست میذارم که درست کردن پلی لیست توی نوکیا واقعا مزخرفه.منکه از سه برند استفاده کردم اما از نظر امکانات واقعا واکمن سونی اریکسون یه چیز دیگه هستش مخصوصا این واکمن3 واقعا واسه خودش شاخیه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

پست 6 و 7 کاملا تائید میشه.
    به نظر من اگه میخوای موزیک فون بگیری یا 960 بگیر یا 910.
    WooooooooooooooooooooooooW

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

من که با موزیک پلیر دبل810 کار کردم اصلا بعدش یادم رفت اهنگ یعنی چی از بس که مضخرف بود!!!
    هر کی با هر گوشی ای که کار کرده به اون عادت داره!کسی که با سونی اریک و واکمنش کار کرده دیگه به اون عادت کرده یا کسی مثل من با علی ریسر جان که فقط با نوکی کار کردیم مسلما با اون خو گرفتیم و با محیطش اشنا هستیم !پس این دلیل نمیشه که باز هم سونی اریکی ها بیان وسط هی بگن واکمن 1 واکمن 2 واکمن3!!!ااخرش هم کار رو به سایبر شات بکشونند!!!!!!!!!!!
    در ضمن در تمام ریویوها مشخص شد که دبل 960 نه در زمینه ی موزیک خوبه و نه در دوربین!!!!!برید ریویوها رو بخونید!!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

داداش اینقد نزن تو سر مال. هممون ماشالا اینقد گوشکوبای نوکی دورمون هست که حسابی باشون کار کردیم و میدونیم چه خبره. تو خونه ما 3ماه n73 بود (رزق و روزی از خونمون دور شده بود، شبا جن میدیدیم تو اتاقامون)میدونم که خیلی راحت تره کار با واکمن تا موزیک پلیرهای نوکی!
    تازه اون موقع هنوز گوشی واکمن نیومده بود که بعد از مدتی w850 اومد. اینم پلیر شاخی داره
    درضمن اینجا تنها کسی که 2روز 1بار گوشی عوض میکنه کاظمه. از همه برندا هم گوشی داشته حتی تاژ
    دیدی که اونم گفت واکمن بهتره

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •