تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 68

نام تاپيک: مقایسه ای بین ، موزیک پلیر برندهای مختلف

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

من فقط از لحاظ نرم افزار گفتم کاری به کار کیفیت صدا و بلندی صدا و ریویوها ندارم.واقعا کار کردن با تنظیمات واکمن حال میده.حتی همون کا800 هم بسیار راحت هستش و راحت میتونی همه کار بکنی.تنها واکمنی که ازش ناراضی بودم دبلیو950 بود اون اعصابم رو خراب کرده بود مخصوصا وقتی میخواستی پلی لیست درست کنی.توی نوکیا وقتی میخوای لیست درست کنی کل اهنگهای گوشی میاد جلوی چشمات اگه مثل من کلی اهنگ داشته باشی دهنت اسفالت میشه من 23 تا اهنگ ابی انداختم روی گوشیم بعد از کلی گشتن فقط تونستم 18 تاش رو پیدا کنم.

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

من بیشتر ، سادگی و کامل بودن امکانات موزیک پلیر برام مهم هست....!!! به نظرم یو 600 تو گوشیهای هم رده و قیمتش بهترین موزیک پلیر رو داره.......... که البته یه اشکالاتی هم بش هست....!!!!
    میخوام اینو بپرسم ، من با ان 73 و ان 82 ، که کار میکنم ، محیط پلیرش یه جوره نچسبی هست... از ساخت پلی لیست هم که دوستان گفتن.......!!! با بالاترین رده واکمنی هم که کار کردم ، 880 و 850 بوده که والا به دلم ننشست...........!!! ولی نسبت به 600 سرعت بهتری داشتن!!! الان موندم چیکار کنم؟؟؟؟ برم یه رده واکمن شاخ بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟ که والا به نظرم هیچکدومشون قشنگ نیستم......!!! یا نه با همین امکانات معمولی بسازم........!!!
    دوستان اینجا کسی ، اطلاعاتی درباره F210 ، سامسونگ نداره؟؟؟؟؟
    راستی واکمن ، کدوم ورژن ID3v رو پشتیبانی میکنه؟؟؟؟؟ میشه مثل ان 73 ، اسم خواننده و و آلبوم و.... رو با خود گوشی تغییر داد؟؟؟؟؟؟ با کاور آلبومها از نظر سایز مشکلی نداره؟؟؟؟

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام رضا جان گل ....

فقط خودت میتونی تشخیص بدی کدوم صدا بهتره و سادگی بیشتری داره و اینکه ماها بگیم این بهتره یا اون مطمئن باش به نتیجه نمیرسی تا وقتی که خودت تک تک امتحان نکنی ...

نظر من :

گوشی به این خوشگلی داری و به نظر من نفروش و یه چیز دیگه بگیر چون کسی که زیاد با Ultra سامسونگ کار میکنه زیاد براش خوشایند نیست گوشی دیگه بگیره ( حداقل من اینطوریم )

شما همین گوشیو داشته باش و برو MP3 Player بخر ... بهترین مدلی که میتونم بهت پیشنهاد کنم P2 هستش که امکاناتشو خودت میدونی .... اینطوری هم یه گوشی باکلاس داری و هم یه MP3 Player عالی ... من بودم اینکارو میکردم ....

موفق باشی ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

توی نوکیا میشه تمام مشخصات و عکس کاور موزیک رو به قول شما تغییر داد!برو حال کن!!!

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

11

من که با موزیک پلیر دبل810 کار کردم اصلا بعدش یادم رفت اهنگ یعنی چی از بس که مضخرف بود!!!
    هر کی با هر گوشی ای که کار کرده به اون عادت داره!کسی که با سونی اریک و واکمنش کار کرده دیگه به اون عادت کرده یا کسی مثل من با علی ریسر جان که فقط با نوکی کار کردیم مسلما با اون خو گرفتیم و با محیطش اشنا هستیم !پس این دلیل نمیشه که باز هم سونی اریکی ها بیان وسط هی بگن واکمن 1 واکمن 2 واکمن3!!!ااخرش هم کار رو به سایبر شات بکشونند!!!!!!!!!!!در ضمن در تمام ریویوها مشخص شد که دبل 960 نه در زمینه ی موزیک خوبه و نه در دوربین!!!!!برید ریویوها رو بخونید!!!!

خدمت دوستمون عرض کنم که اتفاقا همه روییو ها از همون اول ( W800) واکمن رو آی پاد مقایسه میکردن.
    و جدیدترهای واکمن رو هم با آیفون. حالا سایت موبایل روییو چی شده که w960 رو کوبیده! خدا داند.احتمالا W960 از گوشیهای قبلی واکمن پایینتر اومده و کیفیتش کم شده شاید!!!!!!!!!
    ضمن اینکه همون سایت که در مقایسه W960 با N81 سعی کرده W960 رو بکوبه . با مسایلی که اونها رو جمع بندی کرده و مبنا قرار داده مثل: دیزاین!! رادیو! و سوکت مخصوص هدفون و ... که اینها رو به N81 نمره مثبت و W960 منفی داده دیگه این مورد رو ( Player’s abilities) نتونسته انکار کنه و به W960 امتیاز داده .
    Last edited by noisymind; 05-05-2008 at 22:01.

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

همه میان به برندایی که علاقه دارن رای میدن.خداییش 2 صفحه رو نگاه کنید...
    واکمن خیلی موزیک پلیر شاخی داره!
    w960 رو نگاه کنید در مقایسه با n81

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

احتمالا خیلیاتون میدونین ولی واکمنهای سونی ورژن 3 از امکان SensMe برخوردارن که به کاربر اجازه میده با توجه به وضع روحیش ( شاد , غمگین و... ) به موزیکهای با همون ریتم گوش کنه ( حتما میدونین که این قابلیت اول روی ام پی تری پلیر های واکمن سونی اومد ...)... ضمن اینکه گوشیاییش که موشن سنسور دارن با حرکت دادن گوشی به آهنگ بعدی یا قبلی برن !

دیدن این لینک خالی از لطف نیست :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Nabakhshoode; 05-05-2008 at 21:55.

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

بحث به انحراف داره کشیده میشه بازم دعوای سونی نوکیا !!!
    من با 960 و ان 81 آهنگ گوش دادم
    اعلام میکنم
    تفکیک صدای ان 81 بهتر از دابلیو 960 است !
    ولی مگا باس دابلیو 960 خیلی بهتر از ان 81 هستش

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

و جالبتر اینکه درعکسهایی که بلاستری جان گداشته بود سادگی و کارامدی بیشتر موزیک پلیر ان81 مشخصه!!!موزیک پلیر دبل960 از بس پیچیده و بدون هدف چیده شده شبیه محیط نرم افزار core player میمونه!!!!!!!

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

و جالبتر اینکه درعکسهایی که بلاستری جان گداشته بود سادگی و کارامدی بیشتر موزیک پلیر ان81 مشخصه!!!موزیک پلیر دبل960 از بس پیچیده و بدون هدف چیده شده شبیه محیط نرم افزار core player میمونه!!!!!!!
    بابا بیخیال امین جون
    موزیک پلیرش مث 6630 بابام میمونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •