تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 104 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1037

نام تاپيک: ا ATI Radeon HD 4800 Series ا

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

- من در نظر دارم برای سیستم گیمم یه کارت 9600 gt بخرم ولی نوی اون تاپیک مشاوره گفتین که بازار کارت های متوسط توسط این 4850 متوحول میشه ، آیا در حال حاضر صبر برای این کارت منطقی هست؟
    - nvidia برای کارت های 9600 gt اش قیمتی در حدود 160 -180 دلار پیشنهاد کرده بود که در روزهای اول شاهد عرضه این کارت ها به قیمت های بسیار بالاتر در بازار خودمون (250 هزار تومان) هم بودیم. برای این کارت چنین قیمت های کاذبی پیش بینی میشه؟
    - کمی راجع به directx 10.1 اطلاعات می خواستم .آیا با توجه به سیاست پشتیبانی نکردن nvidia از direct x 10.1 حتی در کارت های جدیدش می توانیم وجود directx 10.1 را امتیازی برای ati درنظر بگیریم؟
    - آیا تفاوت کارایی کارت هایی که ار directx 10.1 پشتیبانی می کردند با آن هایی که پشتیبانی نمی کردند خیلی زیاد است؟
    - آیا خرید کارتی که از directx 10.1 پشتیبانی کند ، آینده نگری است؟
    هیچ کدوم این سوالها هیچ ربطی به این تاپیک نداره. قوانین تاپیک رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده کنید.

درباره مشاوره به بخش خودش مراجعه کنید و درباره DirectX 10.1 هم می تونید سوالاتتون رو در یک تاپیک جدید بپرسید.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این هم یک سری عکس دیگه:

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

نوشته شده توسط M659 مشاهده تاپيک
    - من در نظر دارم برای سیستم گیمم یه کارت 9600 gt بخرم ولی نوی اون تاپیک مشاوره گفتین که بازار کارت های متوسط توسط این 4850 متوحول میشه ، آیا در حال حاضر صبر برای این کارت منطقی هست؟
    - nvidia برای کارت های 9600 gt اش قیمتی در حدود 160 -180 دلار پیشنهاد کرده بود که در روزهای اول شاهد عرضه این کارت ها به قیمت های بسیار بالاتر در بازار خودمون (250 هزار تومان) هم بودیم. برای این کارت چنین قیمت های کاذبی پیش بینی میشه؟
    - کمی راجع به directx 10.1 اطلاعات می خواستم .آیا با توجه به سیاست پشتیبانی نکردن nvidia از direct x 10.1 حتی در کارت های جدیدش می توانیم وجود directx 10.1 را امتیازی برای ati درنظر بگیریم؟
    - آیا تفاوت کارایی کارت هایی که ار directx 10.1 پشتیبانی می کردند با آن هایی که پشتیبانی نمی کردند خیلی زیاد است؟
    - آیا خرید کارتی که از directx 10.1 پشتیبانی کند ، آینده نگری است؟
    هیچ کدوم این سوالها هیچ ربطی به این تاپیک نداره. قوانین تاپیک رو در پست دوم مشاهده کنید.

درباره مشاوره به بخش خودش مراجعه کنید و درباره DirectX 10.1 هم می تونید سوالاتتون رو در یک تاپیک جدید بپرسید.بپرسید.
    از زحماتتون ممنونم ولی فقط سوال اول ا(اونم نه واقعا ) از بحث این تاپیک خارج باشه دلیلشم اینکه خیلی ها الان گزینه ی مناسب تری به جز 9600 gt نمی بینند و وقتی هم به این تاپیک ها سر میزنن هیچ مقایسه ای که بر اساس کارایی/قیمت باشه نمی بینن به نظرم اگه عبارت "توی اون تاپیک مشاوره گفتین" رو حذف می کردم همه ی سوالاتم قابل جواب دادن بود(!!)
    در مورد direct x 10.1 هم یه تاپیک اختصاصی داشتید که احتمالا به همون دلیل نامعلومی که تاپیک معرفی سیستم (کلی) بسته شده ، بستینش. چرا؟
    در آخر باز هم تشکر می کنم از شما به خاطر آپدیت های ساعت به ساعتتون ولی سعی کنید آدم رو این ور و اون ور نفرستید گرچه من واقعا سعی خودمو می کنم که تمام قوانین رو اجرا کنم.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

از زحماتتون ممنونم ولی فقط سوال اول ا(اونم نه واقعا ) از بحث این تاپیک خارج باشه دلیلشم اینکه خیلی ها الان گزینه ی مناسب تری به جز 9600 gt نمی بینند و وقتی هم به این تاپیک ها سر میزنن هیچ مقایسه ای که بر اساس کارایی/قیمت باشه نمی بینن به نظرم اگه عبارت "توی اون تاپیک مشاوره گفتین" رو حذف می کردم همه ی سوالاتم قابل جواب دادن بود(!!)
    در مورد direct x 10.1 هم یه تاپیک اختصاصی داشتید که احتمالا به همون دلیل نامعلومی که تاپیک معرفی سیستم (کلی) بسته شده ، بستینش. چرا؟
    در آخر باز هم تشکر می کنم از شما به خاطر آپدیت های ساعت به ساعتتون ولی سعی کنید آدم رو این ور و اون ور نفرستید گرچه من واقعا سعی خودمو می کنم که تمام قوانین رو اجرا کنم.
    با تشکر
    فکر کنم شما هنوز پست دوم رو مطالعه نکردید!

اینجا تاپیک مشاوره برای خرید و راهنمایی و بحث درباره وضع بازار و تبلیغ نیست. کلا هر سوالی درباره اینکه کدوم برند توی بازاره یا قیمتش توی بازار چنده یا چند میشه، منصفانه است یا نه و ... ممنوع است.

ارسال پستهایی مثل "این کارت چنده"، "کی تو بازار میاد"، "من می خوام بخرم صبر کنم یا نه" و ... ممنوع است.

کسی که رعایت نکنه بدون تعارف پستش پاک میشه.
    فکر کنم همه سوالاتتون یا در بحث تاپیک نیست یا با قوانین فوق خیلی مطابقت نداره! درباره DirectX هم می تونید سوالتون رو در یک تاپیک جدید مطرح کنید. ( وقتی تاپیکی قفل هست یعنی یا با قوانین مشکل داره یا هنوز کامل نشده! )

اصولا انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط برای این منظور ایجاد شده که بحث های مشاوره و خرید و فروش و قیمت بازار و گزینه های مناسب خرید و ... وارد تاپیکهای خبری و فنی نشه! دلیل اینکه فعلا درباره Price/Performance هم بحث نشده اینه که هنوز قیمت قطعی این کارتها از طرف AMD مشخص نشده و هنوز هیچ نتیجه قابل اعتمادی درباره کارایی این کارتها منتشر نشده!

اینور و اونور فرستادن چیز جالبی نیست، ولی منظم بودن انجمن یکی از ابتدایی ترین و مهم ترین اهداف هر انجمن هست!

ممنون.

حـــــرفـه ای Mahdi_Moosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

پيش فرض

هر دو تاپیک ، در دست بررسی هستند ، نیاز به بررسی و تبادل نظر بیشتر بین تیم مدیرت هست . کمی تامل کنید ، حل میشه .

دوست عزیز تمام تلاش مدیریت بخش سخت افزار ، تفکیک پذیری موضوعی بهتر برای فعالیت بهتر شما کاربران عزیز است . ما هم دوست نداریم شما رو به تاپیک مختلف ارجاع بدیم .

یکی از سیاست های تیم مدیریت سخت افزار هم این است که در تاپیک و تالارهای خارج از تالار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، در مورد قیمت و خرید و فروش نباید بحث بشه .

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

مشکلی نیست ،من از هردو شما دوستان عزیز Stream و mahdi_moosavi سپاس گذاری می کنم و امیدوارم توی کاری که می کنین موفق باشین.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

- R700 که احتمالا Radeon HD 4870 X2 نام خواهد داشت 6 هفته بعد از عرضه کارتهای RV770 یعنی اوایل آگوست به بازار خواهد آمد.

- خبرهایی هست که نشون می ده Radeon HD 4850 با حافظه GDDR3 تقریبا عملکردی بین Geforce 8800 GTS 512 و Geforce 9800 GTX داشته، این خبرها خیلی معتبر نیست ولی خیلی هم دور از ذهن به نظر نمی رسه.

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

- R700 که احتمالا Radeon HD 4870 X2 نام خواهد داشت 6 هفته بعد از عرضه کارتهای RV770 یعنی اوایل آگوست به بازار خواهد آمد.

- خبرهایی هست که نشون می ده Radeon HD 4850 با حافظه GDDR3 تقریبا عملکردی بین Geforce 8800 GTS 512 و Geforce 9800 GTX داشته، این خبرها خیلی معتبر نیست ولی خیلی هم دور از ذهن به نظر نمی رسه.

یعنی 8800GT هست دقیقا درسته ........

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یعنی 8800GT هست دقیقا درسته ........

نه...گفت بین 8800gts و 9800gts یعنی از 8800gt بالاتر البته با حافظه gddr3 کمی عجیبه اگه اینجور باشه 4850 GDDR5 باید 8800 ultra و 4870 هم تو مایه 3870x2 یا 9800 gx2 باشه و 4870x2 هم هیچ رقیبی نداشته باشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

نه...گفت بین 8800gts و 9800gts یعنی از 8800gt بالاتر البته با حافظه gddr3 کمی عجیبه اگه اینجور باشه 4850 GDDR5 باید 8800 ultra و 4870 هم تو مایه 3870x2 یا 9800 gx2 باشه و 4870x2 هم هیچ رقیبی نداشته باشه.
    مثل اینکه سری GTX 280 و GTX 260 رو حساب نکردی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •